با عرض پوزش، آشپزخانه ها. وقت آن است که اتاق جدیدی در خانه مورد توجه قرار گیرد. در دسته بندی حمام تازه راه اندازی شده، برند مستقر در لندن باستر + پانچ در حال عرضه آن است حمام بازیگران مجموعه، مجموعه‌ای از سخت‌افزارها که اساساً Buster + Punch هستند – یعنی سخت‌کوش و خام و در عین حال تکمیل و صیقل‌شده. این مجموعه همه چیزهایی را دارد که برای افزودن لهجه‌های بیان‌کننده به حمام نیاز دارید، از جمله قفسه، آینه، درب دوش، قلاب حمام، ریل حوله، جا رول توالت (از جمله آنهایی که دارای قفسه یکپارچه هستند)، جا صابون و حتی صابون. خود

مجموعه بازیگران لوازم حمام

هر قطعه در سری Cast از فولاد ضد زنگ ریخته‌گری یا فلز جامد ریخته‌گری شده با روکش‌های EPL بادوام و لاک اسپری ساخته شده است که دوام آن‌ها را در محیط حمام تضمین می‌کند. آنها با هم به ایجاد یک زیبایی شناسی منسجم و منسجم کمک می کنند که هر سبک حمام را ارتقا می دهد.

قفسه حمام

جا حوله ای حمام

کشش کابینت حمام

رول نگهدارنده توالت حمام با قفسه

لوازم جانبی حمام

لوازم جانبی حمام

قلاب حمام

آینه حمام

کشش کابینت حمام

کشش دوش حمام

قفسه حمام

برای اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه حمام بازیگران، بازدید کنید busterandpunch.com.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید