وقتی نوبت به نشستن در کار می رسد، بیشتر اوقات، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید. صندلی‌های اداری ارزان‌قیمت مانند تشک‌های ارزان قیمت هستند: ممکن است در ابتدا خوب باشند، مخصوصاً زمانی که هزینه‌ها به‌خوبی در نظر گرفته می‌شود، اما با گذشت زمان بدن شما شروع به نشان دادن محل انجام تمام این اقدامات کاهش هزینه‌ها به شکل دردهای طولانی می‌کند. کار کردن از روی یک صندلی کار با طراحی ضعیف یک انتخاب سبک زندگی بد است. اما واقعیت این است که همه نمی توانند یک صندلی درجه یک + 1000 دلاری برای خانه بخرند، که باعث ورود صندلی Verve توسط شاخه گزینه ای خوشایند برای هر کسی که به دنبال بسیاری از ویژگی های مشابه مدل های سطح بالا است که ما اغلب در حین کار در دفتر به آنها اختصاص می دهیم، با قیمتی که همچنان آرزومند است، در عین حال قابل دستیابی است، و به طور ذهنی یکی از دوستانه ترین نمایه های دکوراسیون خانه است.

صندلی Verve نیاز به مونتاژ دارد، اما این فرآیند بسیار ساده است و تنها به مقدار کمی سخت افزار نیاز دارد تا کنار هم قرار گیرند.

Branch یک شرکت مبلمان اداری مستقر در نیویورک است که متخصص در مبلمان اداری با قیمت مقرون به صرفه و ارگونومیک محل کار است و مشابه مدل مستقیم به مصرف کننده مانند کاسپر در بخش تشک عمل می کند. این شرکت مطمئناً در طول تقاضای انفجاری برای راه‌حل‌های اداری خانگی، زمانی که کار از خانه به واقعیت و ضرورت در چند سال گذشته تبدیل شد، سود برد. امروزه آن‌ها به طور فزاینده‌ای به سمت سازمانی کسب‌وکار خدمت می‌کنند، اما صندلی Verve برای جلب توجه مشتریانی طراحی شده است که به دنبال مبلمان اداری با کیفیت شرکتی هستند تا بودجه‌های اداری خانگی را با در نظر گرفتن زیبایی‌شناسی مسکونی در نظر بگیرند.

READ  Mooradian Studio فضای داخلی بوتیک را با خمیر روزنامه بازیافت شده اسپری می کند

در بخش استایل، Verve شباهت قابل توجهی با دیگر صندلی‌های اداری بافته شده مانند Steelcase Think 3D یا Knoll Generation دارد. این یک حضور واقعاً دلپذیر در دفتر خانه است و مانند یک صندلی کار مشروع بدون اینکه خیلی فنی به نظر برسد ظاهر می شود، به خصوص در پر جنب و جوش ترین گزینه مرجانی آن (دو رنگ دیگر سیاه و سفید و مه آرام).

Squiint و احتمالاً فکر می‌کنید که Verve مدلی است که توسط یکی از برندهای معروف و شناخته شده مبلمان اداری طراحی شده است.

علیرغم طراحی Verve برای خود مونتاژ – فرآیندی که واقعاً فقط چند دقیقه طول می‌کشد و تنها با یک نگاه گذرا به دستورالعمل‌ها با استفاده از یک ابزار منفرد می‌توان آن را انجام داد – محصول نهایی به اندازه هر صندلی وظیفه‌ای که ما آزمایش کرده‌ایم محکم و قابل توجه است. . هنگامی که روی هم قرار گرفتند، متوجه شدیم که چرخ‌های چرخ‌دار به‌آرامی چرخیده‌اند، کنترل‌های راحتی بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند، و هیچ صدای جیرجیر نگران‌کننده یا شل شدن مشکلی در ساخت وجود ندارد. این مبلغ مانند یک صندلی بود که به خوبی ممکن است از ضمانت آن فراتر رود.

پشتی سه بعدی از جنس پلی استر، بالشتک فوم قالب‌گیری شده، پایه آلومینیومی با روکش پودری همراه با یک قاب پلی‌آمید تقویت‌شده شیشه‌ای، باعث می‌شود که صندلی با وزنی تا 300 پوند پشتیبانی شود.

الگوی مثلث پلی استر بافته شده سه بعدی متمایز صندلی بسیار قابل تنفس است و به گونه ای طراحی شده است که جریان هوا از گرم شدن بیش از حد پشتی جلوگیری کند. و در واقع، واحد بررسی ما در یک بعد از ظهر گرم با یک فن که به سمت پشت Verve اشاره کرده بود، احساس خوبی داشت. نسبتاً پشتیبانی می‌کند و می‌تواند فقط با کشیدن یک اهرم (یکی از شش کنترل ارگونومیک تنظیم ارگونومیک) دراز بکشد یا در یک زاویه ثابت قفل شود، با پشتی معلق V شکل که از تکیه‌گاه کمری قابل تنظیم پایین‌تری پشتیبانی می‌کند تا حالت نشسته با منحنی S ایده‌آل را حفظ کند. . ترجیحات شخصی ما تمایل دارد برای پشتیبانی بیشتر به سمت پشتی های روکش دار متمایل شود، اما راحتی هوای Verve باعث وسوسه انحراف شد.

تکیه گاه کمری قابل تنظیم Verve می تواند به سمت بالا و پایین تا هر جایی که نیاز به پشتیبانی باشد، حرکت کند. طراحی پشتی V نیز کمی ذوق بصری را اضافه می‌کند که نه تنها شکل صندلی را برجسته می‌کند، بلکه نیم تنه نشسته سرنشین را نیز قاب می‌کند.

بیش از پشت آن، این صندلی تقریباً عالی و روکش دار Verve است که ما را مجذوب خود کرد. حتی بالشتک صندلی Humanscale Freedom حتی برای راننده روزمره ما، در مقایسه با فوم نرم و در عین حال قابل پشتیبانی Verve، با چگالی بالا و فوم قالب‌گیری شده، در مورد مجسمه‌سازی و حمایت از پشت بدن، به خصوص در امتداد پشت ران‌ها، فاقد فشار به نظر می‌رسید. نکته ای که اغلب پس از ساعت های طولانی در کامپیوتر متوجه می شویم. به نظر می رسد بالشتک منعطف به بدن شکل می گیرد، چه به سمت جلو، چه صاف یا به عقب خم شده باشد، و با یک لمس خنک، احساس خوشایندی برای کسانی که مستعد دویدن گرم هستند مانند خودمان است.

READ  10 دکوراسیون داخلی اداری برتر Dezeen در سال 2021

جزییاتی که شایسته ستایش درخشان نیست، تکیه‌گاه‌های Verve است که به نظر می‌رسد برانچ ممکن است گوشه‌هایش را بریده باشد. بالشتک های تکیه گاه بازو در بهترین حالت اسپارتی هستند و تنها شایعه ای در مورد بالشتک شدن آن وجود دارد. این بازوها به گونه‌ای پیکربندی شده‌اند که انحنا داشته باشند و یک آرنج به سمت عقب رو به جلو باشد، بازوها کمی تکان‌های جانبی را نشان می‌دهند، استثنایی از قاعده صندلی‌های وظیفه‌ای که در غیر این صورت محکم ساخته شده‌اند که با ضمانت 7 ساله به‌طور شگفت‌آوری قوی پشتیبانی می‌شود. ما امیدواریم که هر طرحی برای نسخه 2.0 شامل بالشتک بیشتر در بازوها باشد، در کنار گزینه ای برای تعویض پشتی با روکش کم روکش برای ایجاد یک سیستم پشتیبانی ستاره ای.

تنها ضربه ای که ما به صندلی Verve اختصاص می دهیم به خاطر تکیه گاه های بازویی است که به سختی بالشتک شده است. آنها را می توان به صورت عمودی 2.5 اینچی بالا و پایین تنظیم کرد، اما پس از چند ساعت استفاده باعث درد آرنج ما می شود.

Verve با قیمت 549 دلار لزوماً یک پیشنهاد ارزان قیمت نیست. اما این یک صندلی کار که مفهوم طراحی در دسترس را تجسم می کند، گران نیست. صادقانه بگویم، Verve تجربیات ما را با سایر صندلی‌های اداری «نام» که با قیمتی دو برابر فروخته می‌شوند، مطابقت می‌دهد، در حالی که بسیاری از ویژگی‌های ارگونومیک یکسان را حفظ می‌کند و دارای طراحی منطبق یا فراتر از آن مدل‌ها در محیط خانه است.

هیچ صندلی تکی کاری برای همه نیست، اما اگر به دنبال یک صندلی پشتی مشبک مقرون به صرفه با ساختار بالا، ارگونومی پشتیبانی کننده و طراحی که بر “خانه” در WFH تاکید می کند، Verve شایسته توجه است.

READ  طراح خورشیدی Marjan van Aubel در مورد کار به سوی آینده ما

صندلی Verve در دسترس است هم اکنون پیش سفارش دهید با شروع حمل و نقل از اوت.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید