با گذشت زمان، زیرساخت‌هایی که از برق‌سازی وسایل نقلیه پشتیبانی می‌کنند، قوی، قابل اعتماد و یک واقعیت فوق‌العاده پیش پا افتاده خواهند شد، تکاملی که بدون شک با محدوده خودروهای روزمره که نه تنها مطابقت دارد، بلکه از موتورهای احتراق داخلی نیز فراتر خواهد رفت، منطبق خواهد شد. اما حتی مطمئن‌ترین مالک خودروهای برقی مجهز به باتری دوربرد امروزی، گهگاه در حین سفر فراتر از جاده‌های معمولی شما، گهگاه احساس نگرانی از برد را احساس می‌کند. یعنی، مگر اینکه شما فراتر از محدوده‌های شهر مجهز شده باشید و باتری‌های شارژ EV خود را به عنوان یک کمپر 4 نفره قطره‌ای دوبرابر کنید تا با باتری‌های خود تماس بگیرید.

تسلا وای سفید به تریلر اشکی نقره‌ای و آبی The Boulder در پس‌زمینه کوه‌های خشک سنگی و آسمان نیمه ابری متصل شده است.

The Boulder ساخته کلرادو Teardrops طراحی جذابی دارد که تداعی کننده فرزندان تسلا است که با یک کمپر اشک رترو جفت شده است، پدربزرگ و مادربزرگ شما ممکن است زمانی بزرگراه ها را با هم کاوش کرده باشند. ظاهراً طراحی سایبرتراک با زاویه‌ای ملایم برای تکمیل محبوب‌ترین خودروهای الکتریکی امروزی طراحی شده است، تا درهای بال مرغان و چرخ‌های آیرودینامیک.

تسلا وای سفید به تریلر اشکی نقره‌ای و آبی The Boulder در پس‌زمینه کوه‌های خشک سنگی و آسمان نیمه ابری متصل شده است.

مردی با کلاه برنزه روشن، پیراهن و شورت مشکی در حال شارژ مجدد تسلا Y سفید با کمپر The Boulder در جایی بیرون در یک مسیر بکرونتری.

پلت فرم اسکیت برد Boulder و طراحی تریلر فولادی با روکش پودری بر روی سیستم تعلیق با وزن 3500 پوند قرار گرفته است و مجموعه ای از باتری های EV 75 کیلووات ساعتی را در خود جای می دهد و به افراد سرگردان در جاده اجازه می دهد تا باتری های EV خود را با یک ایستگاه شارژ در محل شارژ کنند.

Boulder با درهای gullwing و عقب باز شده برای نشان دادن فضای داخلی و ذخیره سازی نشان داده شده است.

به غیر از اینکه یک ایستگاه شارژ قابل توجه روی چرخ است، The Boulder اقامتگاه های دنج را برای یک خانواده چهار نفره ارائه می دهد، مجهز به کابینی کاملا عایق با چیدمان صندلی در طول روز که به راحتی به یک تخت ملکه با دو تخت دوطبقه اضافی تبدیل می شود. قسمت پشتی تریلر فضایی را برای همه ملزومات سبک زندگی کمپینگ جاده ای نشان می دهد، با گزینه ای برای ارتقاء تجهیزات درجه یک “گلمپینگ” مانند تهویه مطبوع، بخاری پروپان، پایه های چتر پاسیو، سایبان ها، پیشخوان های جانبی، دستگاه اسپرسوساز و مجموعه ای از رنگ های اختیاری

READ  فلورنسیا ریسوتی از پارچه به عنوان عنصر طراحی در فروشگاه بوئنوس آیرس استفاده می کند

بولدر در پیکربندی خواب با تخت کوئین سایز و دو تخت دو طبقه.

پشت The Boulder باز است و فضای ذخیره‌سازی نمایش داده می‌شود.

نمای داخلی The Boulder با میز ناهار خوری در جای خود نشان داده شده است.

بولدر اندازه جمع و جور قیمت آن را نادیده می گیرد، که شما را 67000 دلار عقب می اندازد، که بیشتر از قیمت اولیه تسلا مدل Y است. اما با توجه به قابلیت های دوگانه یک تریلر که می تواند به راحتی چهار نفر را در خود جای دهد و سطح 3 یا استاندارد شارژ ترکیبی را ارائه می دهد (CCS1) ) برای اضافه کردن 100 مایل برد اضافی فقط در ده دقیقه، کسانی که قلب‌های برق‌گرفته دارند و هوس سرگردانی دارند ممکن است قیمت را توجیه کنند.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید