آیا به یاد دارید زمانی که اولین ایرپادهای اپل وارد بازار شدند و در دسترس بودن محدود اولیه آنها چنان حسادت را برانگیخت، آنها به یک هدف رایج برای سرقت تبدیل شدند؟ مالکان حتی مراقبت می‌کنند که هدفون‌های سفید خود را از دید پنهان کنند، مبادا کسی آن‌ها را درست از زیر گوش‌هایشان ببرد. خوشبختانه امروزه ضریب انحصار چندین بریدگی کاهش یافته است و بسیاری از گزینه‌های مشابه – اگر از نظر صوتی برتر نباشند – در دسته هدفون‌های بی‌سیم موجود است. باعث میشود Bang & Olufsen’s Beoplay EX Atelier Editions پیشنهادی جالب، پیشنهادی که به طور هدفمند خود را از میدان شلوغ متمایز می کند – و هدفون های استاندارد بی سیم Beoplay EX که بر اساس آن ساخته شده است – با خیلی محدود، خیلی طراحی سفارشی قابل توجه با برچسب قیمت مناسب.

دو هدفون Beoplay EX روی سطح سفیدی که با نور زرد مایل به سبز روشن شده است.

پس هزینه ی زیاده روی در تجمل مورد توجه قرار گرفتن چقدر است؟ ظاهراً 699 دلار. در مقایسه، استاندارد Beoplay EX هدفون های بی سیم ارائه شده در چهار رنگ قرمز، مشکی، طلایی و آنتراسیت 399 دلار قیمت دارند.

این 300 دلار اضافی، رنگ سبز لیمویی “فوق العاده کمیاب” را به همراه دارد، رنگی که دو طرف هر هدفون را در کنار کل جعبه شارژ بیرونی تزئین می کند. این کاملاً خوشایند است، مانند یک یوزو کوچک که می توانید آن را باز کنید و در گوش بپرید. به طرز عجیبی، برند دانمارکی صدای صنایع دستی هیچ رقم دقیقی برای تعریف سطح انحصاری مرتبط با نام Atelier Editions ارائه نکرده است. در عوض، Bang & Olufsen خاطرنشان می‌کند که این اولین قطره از رنگ‌های محدود متعدد است. بنابراین شما ممکن است 1 از 100 … یا 1 از 5000 باشید. TBD.

READ  صندلی لولا پر از شخصیت غیرمنتظره است

قاب هدفون Beoplay EX باز شده در برابر سطح پس‌زمینه‌ی کاملاً سفید از نمای بالای سر که نشان می‌دهد هدفون‌ها در حالت شارژ قرار گرفته‌اند.

در غیر این صورت، هدفون‌ها ویژگی‌ها و عملکرد یک تجربه هدفون بی‌سیم Beoplay EX را با ترکیبی زیبا از آلومینیوم، پلیمر و سیلیکون حفظ می‌کنند. توماس بنتزن – ارائه قابلیت حذف نویز فعال، شارژ بی سیم و حداکثر 20 ساعت گوش دادن بی سیم از طریق بلوتوث 5.2.

هدفون‌های Beoplay EX روی یک سطح سفید با قاب بسته و هر دو هدفون در جلو قرار گرفته‌اند.

برای کسانی که به مقدار محدودی کاهش می‌یابند، Bang & Olufsen مناسب است پذیرش رزرو برای 13 یا چند روز آینده قبل از بستن کیس شارژ تا زمان اعلام نسخه آتلیه بعدی.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید