ایستگاه بلا دو صندلی با اندازه سخاوتمندانه و یک میز که برای فضاهای میانی ایده آل است به کاتالوگ خود اضافه کرده است. اول طراح است یوهان آنساندر صندلی OM، سبک وزن با صندلی باریک و حداقل ساخت. تخته سه لا، پایه های پشتی صندلی معاصر را به یک تکیه گاه پیوسته تبدیل می کند و قطعات دیگری از مواد برای پایه ها و لبه های جلو استفاده می شود.

انساندر گفت: “هدف من ارائه یک تجربه سخاوتمندانه از صندلی با اجزای بسیار کم و با پشتی به عنوان یک قطعه بصری باز بود.” یوهان لینداو، مدیر عامل و مدیر طراحی Blå Station، به اشتراک گذاشت: «زمانی که یوهانس یک سال پیش طرح‌های خود را به من نشان داد، فوراً قرارداد امضا کردم، این راز کوچک خصوصی او بود، شما هرگز از طریق یک خلاصه محصول معمولی به چیزی به این حیرت‌انگیز نخواهید رسید. ” OM از بلوط یا خاکستر اروپایی ساخته شده است، با رنگ های رنگی اختیاری و صندلی های پددار موجود است.

سه صندلی مدرن در فضای داخلی

OM

دو صندلی مدرن در فضای داخلی

OM

دو صندلی مدرن روی میز ناهار خوری

OM

سه صندلی مدرن در زمینه سفید

OM

سه صندلی مدرن

OM + حداکثر

پنج صندلی رنگارنگ مدرن پراکنده در اطراف یک فضای داخلی

حداکثر

قسمت دوم صندلی – حداکثر – همچنین توسط Ansander طراحی شده است که به صندلی چوبی Maximus موجود خود بالشتک اضافه کرده است. نرم و فنری، پر از شخصیت، این صندلی است که در فضاهای خصوصی و عمومی کار می کند. در حالی که Maximus دارای چوب نرم است، Max با فنرهای nosaq ساخته شده است که با فوم قالب‌گیری شده پوشانده شده است که با استفاده از یک فرآیند دقیق دوخت در جای خود ثابت می‌شود.

صندلی و میز کناری مدرن در فضای داخلی خالی

حداکثر

هفت صندلی رنگارنگ مدرن در فضای داخلی

حداکثر

صندلی و میز کناری مدرن در فضای داخلی

حداکثر + چرخش

صندلی و میز کناری مدرن در فضای داخلی شیک

حداکثر

یک صندلی مدرن و سه میز کناری در پایین یک راه پله سفید گسترده

حداکثر + چرخش

هفت میز کناری چوبی در فضای داخلی

دور زدن

ساخته شده در بلوط یا خاکستر، دور زدن یک کارگر سخت میز است که برای زندگی در خانه یا محل کار قرار دارد. با سه ارتفاع موجود، می توان از آن برای نگهداری نوشیدنی، کتاب یا گل استفاده کرد. پایین ترین برای جفت شدن با مبل ایده آل است، در حالی که بالاترین می تواند لپ تاپ شما را کاملاً جای دهد. حتی ممکن است متوجه تأثیر هنر باروک در پای چرخان برگشت پذیر میز شوید. ساخته شده از تمام چوب با پایه شفت فولادی، نسخه خاکستر Turn در نسخه های لاکی نیز موجود است.

چهار میز کناری چوبی روی زمینه سفید

دور زدن

سه میز کناری چوبی روی زمینه سفید

دور زدن

سه میز کناری چوبی روی زمینه سفید

دور زدن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد OM، Max، یا Turn، مراجعه کنید blastation.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  کریموکو کیس آپارتمان مینیمالیستی توکیو را با چوب محلی ترکیب کرده است

دیدگاهتان را بنویسید