ابتدا توستر با امضای آنها طراحی شده بود تا برش‌های طلایی نان تست را درست کند، سپس یک کتری، سپس یک فانوس شارژی، قبل از اینکه در نهایت یک بلندگوی بی‌سیم محیطی را نشان دهد – برند فناوری ژاپنی. بالمودا به نظر می رسد که مایل است ما را در مورد اینکه چه چیزی در پیوستن به فهرست انتخابی انتخابی آنها قرار دارد حدس بزند. پنجمین طرح آنها که به ایالت می رسد ممکن است علاقه افراد وسواس به قهوه را برانگیزد، یک قهوه ساز درجه یک با اطمینان ورود خود را به عنوان یک قهوه ساز اعلام می کند. BALMUDA The Brew.

نمای جانبی قهوه ساز قطره ای Balmuda The Brew.

BALMUDA می گوید قبل از نهایی کردن این ترکیب از تکنولوژی مدرن ماشینی و دم کردن قهوه، به شش سال طراحی و توسعه نیاز داشت. تمام این مدت منجر به یک دستگاه قطره‌ای می‌شود که تنظیم شده است تا مقدار دقیقی از آب را روی قهوه تازه آسیاب شده پخش کند، که در مقایسه با یک دستگاه قهوه‌سازی معمولی به یک دستگاه قهوه‌ریزی آماده شده توسط باریستا نزدیک‌تر است. قهوه ساز طراحی شده ژاپنی سه حالت دم کردن قهوه را ارائه می دهد که از طریق یک طرح ساده از کنترل های واقع در بالای دستگاه قابل دسترسی است و نوشیدنی های منظم، قوی و یخی را با کنترل دقیق دما تولید می کند.

ما همچنین از جزئیات کوچک ASMR، به‌ویژه صدای زنگ دلپذیر BALMUDA The Brew که شروع و پایان هر سرو را همراهی می‌کند، در کنار گنجاندن صدای خنک دلپذیر مترونوم/شمارش معکوس که پخش می‌شود در حالی که The Brew آب را روی زمین می‌چکد، قدردانی می‌کنیم.

جزئیات عنصر چکه آب گرم قهوه ساز Balmuda در حال عمل.

BALMUDA The Brew به طور خودکار زمان خیساندن و حجم ریختن را محاسبه می کند و با استفاده از فیلترهای مخروطی استاندارد، آب داغ را در فواصل دقیق در فواصل 0.2 اینچ چک می کند.

Balmuda The Brew در کنار توستر سفید برند ژاپنی با شیرینی، پارچ شیر و فنجان های قهوه در نزدیکی روی میز مرمری.

آیا می خواهید بدانید با قهوه ساز جدید Balmuda چه چیزی می توانید درست کنید؟ الف را فهرست کرده اند منوی دستور العمل های مبتنی بر قهوه به صورت آنلاین برای وسوسه قهوه کنجکاو

تصویری واضح از اجزای داخلی دم کردن Balmuda The Brew که جریان آب داغ را نشان می دهد.

آبجوساز نه تنها آب را با قطره چکان می ریزد، بلکه هر سرو را با دوز جداگانه آب نهایی از طریق دهانه دوم به پایان می رساند تا اجزای متراکم و دمای قهوه را تنظیم کند.

ترکیب زیبای مشکی مات و فولاد ضد زنگ در سبک صنعتی-مدرن BALMUDA The Brew در کنار دیگر وسایل آشپزخانه، نورپردازی و صوتی این برند مستقر در توکیو قرار دارد. برای کسانی که فضای محدودی دارند، ردپای جمع و جور این قهوه ساز که فقط به فاصله بیش از پنج اینچ نیاز دارد، یک ویژگی فیزیکی خوشایند است و منعکس کننده ریشه های ژاپنی آن است، جایی که آشپزخانه ها بسیار کوچکتر هستند.

READ  خانه هایی که کفپوش باعث افزایش ارتباط بین داخل و خارج از منزل می شود

Balmuda The Brew روی میز با فضای داخلی قوسی و پنجره هایی با گیاهان آپارتمانی در پس زمینه

BALMUDA The Brew موجود است اینجا برای 699 دلار

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید