منطقه حفاظت شده سنتارا سامویی یک اقامتگاه لوکس مدرن واقع در کو سامویی، تایلند، طراحی شده توسط AvroKO. بازسازی این تفرجگاه به شدت بر میراث معماری مکان خود تکیه دارد و عناصری از گذشته استعماری را با هنر پیچیده کنده کاری های چوبی سنتی تایلندی می بافد. طراحان به طرز ماهرانه ای این تأثیرات را به روز کرده اند و فرم های ساده شده و الگوهای هندسی را انتخاب کرده اند و همه اینها در حالی است که موضوعی چشمگیر را معرفی کرده اند که با درک وزن و شناوری در طراحی استراحتگاه بازی می کند.

لابی با لوستر پلکانی دراماتیک

لابی با لوستر پلکانی دراماتیک

به محض ورود، مهمانان با مسیری مرتفع که به لابی منتهی می‌شود، در کنار آب‌نماهایی قرار می‌گیرند که به نظر می‌رسد با طراحی پله‌های مرمری خود که مرکز سرسبز گرمسیری را احاطه کرده، جاذبه را به چالش می‌کشند. لابی خود یک مطالعه در تعادل و تضاد است، با یک میز پذیرایی به یاد ماندنی که در مقابل کابینت‌های ساج بزرگ و تاسیسات هنری گل‌های اثیری که از بالا آویزان شده‌اند. پالت متریال عمداً خاموش می شود و بر بافت بر رنگ تأکید می کند.

قسمت نشیمن لابی

محل برگزاری سانگا با سقف مشبک پرآذین

این اقامتگاه دارای سه تجربه غذاخوری است – قانون 5، تراس، و سانگا – که هر کدام معماری استعماری را با نقوش تایلندی ترکیب می‌کنند تا هویت‌های منحصر به فرد خود را حفظ کنند. قانون 5 با ادای احترام به ساز پنگ لنگ و زیبایی مدرن قصابی، با لهجه چوب ساج و کاشی‌های کف سفارشی، تشریفاتی را نشان می‌دهد. تراس با پالت زیتونی و سفید، نوار منحنی، و عناصر ارگانیک الهام گرفته از شکل‌های طبیعی، حال و هوا را روشن می‌کند. سانگا، بازیگوش و پر جنب و جوش، از سرامیک های بنجارونگ نشأت می گیرد و دارای طرح های الهام گرفته از گائودی است که استعداد استراحتگاه را در ترکیب تأثیرات فرهنگی به نمایش می گذارد.

READ  پرهای پرنده به فضای داخلی بار میلر توسط Polonsky & Friends اطلاع می دهند

شماره اتاق های برنجی

اتاق خواب مهمان با قسمت نشیمن

تخت خواب منحنی تخت

اتاق مهمان با صفحه نمایش چوبی منحنی

حمام مهمان با وان خیس کردن

حمام مهمان با وان خیس کردن

اتاق‌های مهمان تعامل موضوعی سنت و مدرنیته را با ویژگی‌هایی مانند صفحه‌های چوبی منحنی و میزهای سنگی گسترش می‌دهند که حس حریم خصوصی و تجمل را افزایش می‌دهند و در عین حال ارتباط با اخلاق طراحی استراحتگاه را حفظ می‌کنند. استفاده از رنگ‌های روشن و خنثی، در کنار مواد با دقت انتخاب شده و نورپردازی تزئینی، روایت ظرافت معاصر را که از میراث آگاه است، ادامه می‌دهد.

چارچوب تخت با آویزهای آویزان

حمام مهمان با وان و آویز

صندلی مینیمالیستی در مجاورت استخر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی مهمان نوازی نمادین AvroKO، بازدید کنید avroko.com.

عکاسی توسط اوون راگت.

لئو لی علاقه خود به مینیمالیسم را به وبلاگ روزانه خود ترجمه می کند لیبال. علاوه بر این، می توانید اشیاء و مبلمان مینیمالیستی با طراحی منحصر به فرد را در این هتل پیدا کنید فروشگاه لیبال.

دیدگاهتان را بنویسید