کارولینای شمالی میراث و شهرت افتخاری برای مبلمان و منسوجات خود برای بیش از یک قرن است و قطب پیشرو برای صنایع دستی با کیفیت بالا و سنتی موجود در این صنایع باقی مانده است. اخیراً، نسل جدیدی از سازندگان و طراحان عصر جدیدی را آغاز کرده اند تا با آوردن چشم اندازی مدرن به میراث موفق منطقه بیافزایند. دو تا از آن سازندگان هستند CICIL و استودیو آرتیش، که در مجموعه ای از مبلمان و فرش همکاری کرده اند که استعداد جنبش کارولینای جدید را برجسته می کند.

فرش منحنی و میز z شکل

CICIL و Artish هر دو تحت مالکیت و اداره زنان هستند و همچنین مستقر در کارولینای شمالی هستند. بنابراین، این همکاری یک تناسب طبیعی بود. CICIL به خاطر فرش‌های پشمی ساحل شرقی خود که فقط با مواد طبیعی و تجدیدپذیر ساخته شده‌اند، شناخته شده است. فرش‌های آنها شکل‌های امروزی به خود می‌گیرد، همه در رنگ‌های خنثی که می‌تواند کل اتاق را به هم گره بزند. استودیو آرتیش نیز با مبلمان خود رویکردی بازیگوش دارد و از اشکال و فرم های مشابه استفاده می کند. از آنجایی که فلسفه آنها “فرم، عملکرد، و بازی” است، آنها بر ایجاد قطعات سفارشی که تعاملی، مدولار و غیرمنتظره هستند تمرکز می کنند.

فرش منحنی و جدول z فرم

میز فرش منحنی و z

فرش منحنی و نیمکت سفالی

فرش منحنی و مبلمان فلزی

عکس گروهی از نمایشگاه با فرش های منحنی CICIL و مبلمان فلزی آرتیش

نمایشگاه تجاری هنر و سیسیل

همکاری این برندها کاملاً مناسب بود، نه فقط به این دلیل که آنها طرز فکر مشابهی در ایجاد محصولات زیبا و منطقه ای ایالات متحده دارند، بلکه زیبایی شناسی مشابهی دارند. مبلمان و قالیچه‌های این سری به طور طبیعی با هم جفت می‌شوند، گویی که تحت یک سازنده ساخته شده‌اند. در حالی که فرش ها پایه ای برای زمین ایجاد می کنند، مبلمان شبح ها و فرم های مشابهی را منعکس می کنند.

READ  Bunch Design آپارتمان رنگارنگ مادربزرگ را به خانه ای در لس آنجلس اضافه می کند

نمایشگاه تجاری هنر و سیسیل

جدول فرم z آبی

نمایشگاه تجاری هنر و سیسیل

نمایشگاه تجاری هنر و سیسیل

نمایشگاه تجاری هنر و سیسیل

z شکل جداول

جدول فرم z آبی

نمایشگاه تجاری هنر و سیسیل

نمایشگاه تجاری هنر و سیسیل

بنیانگذاران هنر و سیسیل

بنیانگذاران CICIL + Artish Studio

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید مبلمان از این مجموعه به ادامه مطلب مراجعه کنید آرتش. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید فرش به ادامه مطلب مراجعه کنید CICIL.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید