یک صومعه قرن دوازدهمی در منطقه Umbria ایتالیا به یک هتل بوتیک در دست استودیوی فلورانس Archiloop تبدیل شده است که هدف آن حفظ “سادگی روستایی” سایت در طول بازسازی آن بود.

کلمه مسکاتلی در حومه شهر در نزدیکی دهکده کالزولارو، نزدیک به مرز توسکانی، در ملکی دورافتاده که توسط جنگلی احاطه شده است، قرار دارد.

نمای بیرونی ساختمان صومعه تغییر یافته با برج ناقوس، احاطه شده با محوطه سازینمای بیرونی ساختمان صومعه تغییر یافته با برج ناقوس، احاطه شده با محوطه سازی
Vocabolo Moscatelli یک صومعه تبدیل شده در اومبریا را اشغال می کند

این ملک توسط سرآشپز فردریک کوبیرشکی و شریکش کاترینا لوتجنس کشف شد که با کمک معمار جاکوپو ونروزی پسیولینی مشغول بازسازی ساختمان های سنگی مختلف 800 ساله شدند. Archiloop.

این تیم با هدف حفظ جذابیت تاریخی و تا حد امکان ویژگی‌های اصلی، کف‌های چوبی اصلی، آجرکاری‌های سفالی و تیرهای سقف را در کنار جزئیات برنج، آهن و سنگ حفظ کردند.

پله‌های منتهی به هتل Vocabolo Moscatelli در صومعه تغییر شکل‌یافتهپله‌های منتهی به هتل Vocabolo Moscatelli در صومعه تغییر شکل‌یافته
بناهای اولیه آجری و سنگی توسط Archiloop بازسازی شدند

آنها با صنعتگران محلی در بازسازی این عناصر کار کردند و قطعات جدیدی را توسط هنرمندان و طراحان از سراسر منطقه نیز ترکیب کردند.

تیم هتل می‌گوید: «ووکابولو مسکاتلی سنگ‌تراش، آهنگر و چوب‌کار را با سازندگان صنعتگر: سرامیک‌سازان، کاشی‌سازان و نقاشان گرد هم می‌آورد و بومی سبک بوتیک خلق می‌کند که ادای احترام به گذشته و در عین حال ارجاع ارجاعات طراحی به زمان حال است». .

فضای نشیمن با شومینه در داخل هتل Vocabolo Moscatelli در Umbria by Archiloopفضای نشیمن با شومینه در داخل هتل Vocabolo Moscatelli در Umbria by Archiloop
تیرهای چوبی سقف در سرتاسر هتل در معرض دید قرار دارند

موارد جدید اضافه شده به سایت شامل استخر شنای تراورتن، رنگی متناسب با جنگل های اطراف و محوطه سازی مدیترانه است. فابیانو کروچیانی.

این تیم گفت: «این افکت که به‌طور هموار به هم متصل شده‌اند، الگویی از سادگی روستایی با قلب است».

اتاق خواب با یک تخت چهار پایه با قاب قرمزاتاق خواب با یک تخت چهار پایه با قاب قرمز
هر یک از 12 سوئیت مهمان این ملک منحصر به فرد است و شامل یک قاب تخت سفارشی است

Vocabolo Moscatelli 12 سوئیت مهمان بزرگ ارائه می‌دهد: هشت سوئیت در ساختمان اصلی و چهار سوئیت دیگر در اطراف محوطه‌های آراسته‌شده، همه با سبک «شیک رهبانی».

READ  به روز رسانی The Family Room + The Case For A Dark Moody Room

هر کدام شامل یک پالت رنگ منحصر به فرد و مجموعه ای از قطعات طراحی است، مانند یک وان حمام دو نفره مشکی مجسمه ای در یکی از تراس ها و تخت های دست ساز مختلف.

سوئیت عروس شامل یک تخت سایبان گرد و یک باغ خصوصی است، در حالی که سوئیت اسپا سونا و جکوزی اختصاصی دارد.

وان حمام در تراسوان حمام در تراس
برخی از سوئیت‌ها وان‌های مجسمه‌سازی روی دیوار دارند

مبلمان و محصولات از برندهای ایتالیایی مانند مبلمان فضای باز توسط پائولا لنتی و نورپردازی از دیوید گروپی و فلوس.

کاشی‌های لعاب‌دار دست‌ساز توسط شرکت محلی Umbrian Cotto Etrusco، حمام‌ها را زینت می‌دهند و با سنگ‌کاری خشن دیوارهای ضخیم ساختمان تضاد دارند.

استخر Vocabolo Moscatelli توسط Archiloopاستخر Vocabolo Moscatelli توسط Archiloop
موارد جدید اضافه شده به ملک شامل یک استخر شنای تراورتن است

بسیاری از ساختمان‌های تاریخی در سرتاسر اومبریا به مکان‌های اقامتی برای مهمانان تبدیل شده‌اند، از خانه‌های تعطیلات دورافتاده مانند برج مراقبت Torre di Moravola گرفته تا املاک روستایی وسیعی مانند Castello di Reschio.

چندین صومعه در ایتالیا نیز به عنوان هتل زندگی جدیدی پیدا کرده اند، از جمله Monastero Arx Vivendi در نزدیکی دریاچه گاردا.

عکاسی توسط فابیو سمرارو.

دیدگاهتان را بنویسید