طراح اوکراینی آناستازیا تمپینسکا هنگام ایجاد فضای داخلی کلینیک لیزری و اسپا در 13، جزئیات مربوط به آینده را با مواد گوشتی ترکیب کرد که بدن انسان را تداعی می کند. کیف.

تمپینسکا ایجاد یک فضای داخلی برای 13 لیزر که منعکس کننده فناوری های نوآورانه ای است که توسط کلینیک برای انجام روش هایی مانند لیزر موهای زائد و لایه برداری پوست، علاوه بر درمان های سنتی مانند ماساژ و صورت، استفاده می شود.

آینه زاویه دار در فضای داخلی کلینیک لیزر اوکراین توسط Anastasiia Tempynskaآینه زاویه دار در فضای داخلی کلینیک لیزر اوکراین توسط Anastasiia Tempynska
13 لیزر یک کلینیک پوست و آبگرم در کیف است

تمپینسکا به Dezeen گفت: “من قصد داشتم به تضادی بین نرمی طبیعی، که در بافت ها و مواد بیان می شود، و چیزی غیرطبیعی که با فعالیت های انسانی مرتبط است – آینه، نئون، فلز – چیزی که به نظر کمال می رسد، برسم.”

این طراح که استودیوی خود را تأسیس کرده است، افزود: “من همچنین می خواستم به زیبایی لوکس ساده اما محجوب دست پیدا کنم.” پروژه Temp در سال 2021

قسمت نشیمن با علامت خواندن 13 لیزرقسمت نشیمن با علامت خواندن 13 لیزر
فضای داخلی آینده نگرانه توسط Anastasiia Tempynska طراحی شده است

این کلینیک متشکل از یک پذیرش سخاوتمندانه و پنج اتاق درمان شامل یک فضای بزرگتر است که زوج ها یا دوستان می توانند آن را رزرو کنند. این ساختمان در طبقه همکف یک مجتمع مسکونی مدرن قرار دارد و قبل از ساخت، پوسته ای خالی با دیوارهای آجری قرمز و ستون های بتنی بود.

Tempynska پالتی از رنگ‌های خاکستری و سفید را معرفی کرد که پس‌زمینه‌ای مینیمالیستی را ارائه می‌دهد، که بر روی آن لایه‌های فلزی و بافت‌های مات که از طراحی تجهیزات پزشکی اطلاع‌رسانی شده‌اند، قرار داده است.

نتیجه یک زیبایی‌شناسی آینده‌نگر است که با لهجه‌های صورتی و آبی آسمانی روشن و گرم‌تر می‌شود و بر روی اثاثیه و عناصری مانند تابلو نئون در قسمت پذیرایی اعمال می‌شود.

READ  لینک بالا: صندل‌های مجلسی «Dorky» که امیلی در نمی‌آید، تخت‌خواب سگ طراحی‌شده رایان، و لباس شنا که ۳ مورد دیگر خریدیم
قسمت نشیمن با میز گوشتی از Laser Clinic Interiors در اوکراین توسط Anastasiia Tempynskaقسمت نشیمن با میز گوشتی از Laser Clinic Interiors در اوکراین توسط Anastasiia Tempynska
عناصر گوشتی به سمت تمرکز کلینیک روی پوست و بدن حرکت می کنند

زیبایی شناسی تکنولوژیک توسط عناصر سفارشی ساخته شده مانند یک آینه زاویه ای که به نظر می رسد توسط لیزر بریده شده است، تقویت می شود.

تجهیزات علمی مانند فلاسک‌ها و فنجان‌ها به دیوار بلوک شیشه‌ای در قسمت پذیرش کمک می‌کنند، در حالی که ابزارهای در معرض دید سقف به احساس علمی تخیلی کمک می‌کنند.

طراح همچنین با استفاده از رنگ‌ها و مواد بافتی که ویژگی‌های آناتومیکی را به یاد می‌آورد، به دنبال تمرکز آبگرم بر بدن انسان بود.

بافت بوکله چندین قسمت نشیمنگاهی نرم برای اشاره به بی‌نظمی‌های پوست هنگام بزرگ‌نمایی زیر میکروسکوپ انتخاب شد، در حالی که میز کناری توده‌ای به رنگ صورتی گوشتی رنگ‌آمیزی شده بود.

تمپینسکا گفت: «من به دنبال یک تداعی مرتبه دوم بودم تا موضوع جسمانی بودن را در مفهوم آینده نگر نشان دهد.

“این رنگ صورتی بود – رنگ قرمزی روی پوست که به عمل های زیبایی واکنش نشان می دهد. همچنین وقتی در یک روز آفتابی به آن نگاه می کنید، رنگ کف دست شما است.”

راهرو داخلی کلینیک لیزر در اوکراین توسط Anastasiia Tempynskaراهرو داخلی کلینیک لیزر در اوکراین توسط Anastasiia Tempynska
یک میز پذیرایی یکپارچه طوری طراحی شده است که شبیه سنگ جامد باشد

موضوع طبیعت در میز پذیرایی یکپارچه که 400 کیلوگرم وزن دارد و از بتن رنگ آمیزی شده برای شبیه به یک تکه سنگ ساخته شده است، تجلی یافته است.

سایر عناصر تقریباً بافت یا طرح‌دار برای افزایش حس طبیعی انتخاب شدند، با کاشی‌های سرامیکی کف که سطح سنگ‌مانند میز را تکمیل می‌کنند.

لبه‌های میز کنسول بافتی از سنگ پا را تداعی می‌کند که برای لایه‌برداری پوست استفاده می‌شود، در حالی که دیوار ناهموار پشت میز پذیرش، گل استفاده شده برای برخی از درمان‌های اسپا را یادآوری می‌کند.

READ  دستگاه قهوه کارا در خدمت طراحی ضد تک وعده است
اتاق های درمان در کلینیک لیزر اوکراین اتاق های درمان در کلینیک لیزر اوکراین
این کلینیک دارای پنج اتاق درمان شامل فضای بزرگتر برای زوج ها یا دوستان است

بیشتر مبلمان ارائه شده در پروژه سفارشی ساخته شده بودند، از جمله یک چراغ کف لوله ای شکل با گلدان های گل یکپارچه که در نزدیکی ورودی قرار دارد.

آینه زاویه دار روی چرخ ها برای گرفتن عکس های سلفی جالب طراحی شده است، در حالی که علامت نئون سفارشی به پالس لیزر اشاره دارد.

تمپینسکا قبل از راه اندازی دفتر خود برای چندین استودیو طراحی کار می کرد. تهاجم تمام عیار روسیه به اوکراین در آغاز سال 2022 او را برای مدت کوتاهی بیکار کرد. با این حال، مشتریان به تدریج بازگشتند و او از آن زمان تاکنون پروژه های متعددی را با وجود چالش های ناشی از جنگ ادامه داده است.

مبلمان سفارشی در کلینیک لیزر اوکراین توسط Anastasiia Tempynskaمبلمان سفارشی در کلینیک لیزر اوکراین توسط Anastasiia Tempynska
این میز کنسول لبه خشن به دلیل شباهت آن به سنگ پا انتخاب شده است

این طراح یادآور شد: زمانی بود که ما بدون ارتباط و برق کار می کردیم. من نمی توانستم کرانه چپ دنیپرو را ترک کنم و اغلب نمی توانستم با سازندگان تماس بگیرم.

او ادامه داد: وقتی به کارگاه آنها آمدم، محصولات را با چراغ قوه روشن کردند، اما ما کار می کنیم و به پیروزی خود ایمان داریم.

پروژه‌های دیگری که اخیراً در کیف تکمیل شده‌اند شامل فضای داخلی آرامش‌بخش و تک رنگ اولگا فرادینا برای یک مرکز سلامتی به نام Space و یک آپارتمان بازسازی‌شده در اتاق زیر شیروانی با چشم‌انداز شهر است.

عکاسی توسط Yevhenii Avramenko است.

دیدگاهتان را بنویسید