اگر به اندازه کافی در اینجا بوده اید، احتمالاً از عشق من می دانید لگو – از کودکی تا بزرگسالی فقط به این دلیل که بزرگسال هستید به این معنی نیست که نمی توانید در یک ساختمان کوچک آجری شرکت کنید – فقط آنها را به عنوان پازل های سه بعدی در نظر بگیرید. بنابراین اگر در طول بحران بی‌پایان کووید، از پازل‌ها خسته شده‌اید، LEGO را امتحان کنید. قسم می‌خورم که مجموعه‌ها بهتر و بهتر می‌شوند، با توجه به اینکه لگو در حال حاضر نودمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد جای تعجب نیست. این برند 90 سال پیش در بیلوند دانمارک راه اندازی شد، زمانی که نجار دانمارکی اول کرک کریستیانسن مجموعه ای از اسباب بازی های چوبی کوچک را طراحی کرد. مجموعه اول شامل 36 قطعه، از جمله ماشین، هواپیما و یویو بود که هدف آن کمک به کودکان محلی بود تا بیشتر در مورد جهان بیاموزند. بیست و شش سال بعد، پسر اوله، گودفرد، آجر رسمی لگو را به ثبت رساند و چند آجر در رنگ های اصلی ساخت. اکنون با بیش از 18000 محصول لگو، باید از خود بپرسید که آنها احتمالاً به چه چیزی فکر می کنند؟ نکته: این برای دوستداران موسیقی است (پایین را ببینید)! سپس برای دیدن برخی از مجموعه‌های لگو مورد علاقه ما در سال‌های اخیر، ادامه مطلب را بخوانید.

عکس سیاه و سفید قدیمی از مردانی که با اسباب بازی های چوبی روی میز احاطه شده اند

1932 با محصولات چوبی کوچکتر Ole Kirk Kristiansen

جعبه رنگارنگ مجموعه لگو قدیمی از سال 1955

ست لگو 1955

مجموعه لگو از چهار نوازنده جاز در حال نواختن ساز

بعدی از خط تولید جدید است LEGO Ideas Jazz Quartet راه اندازی 1 ژوئیه چقدر باحاله؟!

ماشین تحریر لگو سبز روی میز نشسته است

شاید یکی از ست های بسیار مورد علاقه من در تمام دوران، ماشین تحریر ایده های لگو دارای کلیدهایی است که حرکت می کنند و کلیک می کنند، و همچنین یک نوار برگشت که به عنوان “نوع” شما به عقب برمی گردد.
از اینجا خرید کنید >>

READ  Home Studios میخانه The Wren را در Bowery نیویورک تازه می کند

زنی که نقشه بزرگ لگو را به دیوار گرفته است

همین سال گذشته، LEGO بزرگترین مجموعه خود را به بازار عرضه کرد نقشه جهان هنر لگو – با 11695 قطعه در مجموع. این نقشه رنگارنگ با اندازه کمی بیش از 2×3 اینچ می‌تواند آویزان شود یا می‌توانید برای ردیابی مکان‌هایی که بوده‌اید پین‌هایی اضافه کنید.
از اینجا خرید کنید >>

مجموعه LEGO Diversity با پلت فرم رنگین کمان و فیگورهای لگو مطابقت دارد

سال گذشته، لگو ماه پراید را با راه اندازی آغاز کرد همه عالی هستندمجموعه ای که طرفداران متنوع لگو را در سراسر جهان تجلیل می کند. طراحی فوق العاده رنگارنگ از پرچم نمادین پراید الهام گرفته شده است.
از اینجا خرید کنید >>

عکس داخلی از بالای یک قفسه حاوی دو مجموعه لگو گیاهی با چاپی در پشت آنها

اوایل امسال، LEGO سری گیاه شناسی خود را با دو مجموعه فوق العاده سرگرم کننده گسترش داد – ساکولنت های لگو و ارکیده لگو. به عنوان کسی که هر دو را کامل کرده است، نمی توانم آنها را بیشتر توصیه کنم! ساختن آنها واقعاً سرگرم کننده است و در بین گیاهان زنده ظاهر جالبی دارند. به علاوه لازم نیست به آنها آب بدهید!
از اینجا خرید کنید >>

کره در حال چرخش لگو روی میز سینی جلوی پنجره آبی رنگ

در اوایل سال جاری، لگو راه اندازی شد جهان مجموعه ای از 2585 قطعه. ارتفاع طراحی به سبک قدیمی 16 اینچ است که به این معنی است که اندازه آن شبیه یک کره واقعی است. به علاوه مانند یک کره زمین می چرخد!
از اینجا خرید کنید >>

تعبیر لگو از شب پرستاره ون گوگ که به دیوار آویزان شده است

یکی از غافلگیر کننده ترین مجموعه ها برای راه اندازی این است شب پر ستاره، نسخه ای سه بعدی از نقاشی نمادین ون گوگ. این مجموعه 2316 قطعه ای توسط ترومن چنگ ساکن هنگ کنگ، یک طرفدار 25 ساله لگو طراحی شده است که طرح را از طریق پلتفرم LEGO® Ideas ارائه کرده است. پس از حمایت گسترده عمومی، LEGO آن را به بازار آورد و اکنون همه ما می‌توانیم یک اثر هنری جالب در خانه خود داشته باشیم.
از اینجا خرید کنید >>

READ  Portal House by Svima دارای جزئیات برنجی و نوارهای بلوط منحنی است

ماکت گیتار LEGO Fender Stratocaster با آمپ مکمل

اگر موسیقی بیشتر مورد توجه شماست، این را بررسی کنید مجموعه Fender® Stratocaster™ که شامل یک آمپر و بدنه قرمز یا مشکی شماست. گیتار و آمپ هر دو با تمام جزئیاتی که در یک گیتار واقعی پیدا می کنید تزئین شده اند.
از اینجا خرید کنید >>

بقیه پوشش LEGO ما را اینجا ببینید!

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید