حدود یک میلیون کار وجود دارد که دلم برای انجام دادن با مادرم تنگ شده است، اما یکی از آنها قطعا خرید با هم است. می دانم که سطحی و سطحی به نظر می رسد، اما زمان هایی پر از کشف، شادی و خنده فراوان بود. بسیار خوب، از زمانی که ما هنوز مادر و دختر بودیم، هر بار سعادت خالص نبود، اما بیشتر اوقات آن سفرهای خرید واقعاً خاص بود. اخیراً، زمانی که Em می‌گفت خرید کردن با بردی برای لباس‌های دوران مدرسه‌اش چقدر لذت‌بخش است، شنیدن آن من را مستقیماً به عقب برد. اما همچنین، چگونه ممکن است اینطور نباشد وقتی بچه ای مانند Birdie دارید که عاشق رنگ، چاپ های سرگرم کننده و البته درخشش است؟! بدیهی است که همه ما می خواستیم ببینیم آنها چه چیزی را انتخاب کردند و پسر چه کاری انجام داد، وقتی ما این کار را کردیم، قلبمان ذوب شد. لباس ها خیلی بدبو هستند! ما به او گفتیم که این باید یک پست وبلاگ باشد. با این حال، از آنجایی که هندرسون ها این هفته به خانه مزرعه نقل مکان می کنند و بسیار شلوغ هستند، من داوطلب شدم تا آن را بنویسم. یعنی روزی روزگاری من هم کوچولو بودم که دوست داشت یک لباس زیبا برای پوشیدن در مدرسه نیازی به گفتن نیست که احساس کردم واجد شرایط هستم. همچنین مدرسه برای بسیاری از خانواده ها شروع شده است. زمان مهم است! با این حال، من از او پرسیدم که الزامات لباس آنها در صورتی که برای هر یک از شما خرید برای کوچولویتان مفید باشد، چیست:

«پرنده در مورد لباس‌هایش بسیار خاص و خاص است و نیاز دارد که لباس‌هایش به شکل زیر باشد: روشن، راحت، چرخان، و او دوست دارد روی لباس‌هایش قرار بگیرد (برخلاف بلوزتر – ما این را به سختی یاد گرفتیم). سال گذشته ما هر دو شیفته لباس های محلی بچه ها شدیم شرکت جوراب ساق بلند کوچک (که همچنین جوراب های ضخیم عالی برای دخترانی که می خواهند در زمستان لباس بپوشند درست می کند). امسال او چندان اهل رنگ‌ها نبود (روشن‌تر! او می‌گوید) بنابراین ما کمی خرید کردیم تا چند مورد را پیدا کنیم که او دوست داشت و به اندازه کافی با کیفیت بود که حداقل سال را دوام آورد و در زمستان لایه‌پذیر باشد و غیره.»

اکنون که همه ما آماده ایم که به دنبال چه چیزی بگردیم، بیایید به خرید آنها و برخی از انتخاب های سرگرم کننده دیگر بپردازیم.

READ  Foster + Partners در کنار فروشگاه اپل استانبول با دیوارهای سنگی تراورتن قرار دارد

لباس های بازی طرح دار

من عاشق این هستم که Birdie تقریباً برای هر مناسبتی لباس می پوشد. بیرون، در خاک، مشکلی نیست. و او همچنین عاشق چاپ است:) در اینجا دو موردی که Em و او انتخاب کردند وجود دارد:

لباس ماتی | لباس جیبی چاپ آستین بلند

آن عدد خال خال صورتی شایان ستایش است. رنگ بسیار شاد است، الگوی آن سرگرم‌کننده و در عین حال کلاسیک است و قابلیت‌های چرخشی بسیار عالی به نظر می‌رسند. سپس آن لباس گربه کوچولو برای قلب حیوان دوست Birdie عالی است. چاپ همچنین به نظر سرگرم کننده و کمی مدرن است، و آن را بسیار جالب می کند:) همچنین، هر دوی این لباس ها دارای جیب هایی هستند که برای ذخیره گنجینه های کوچک یافت شده عالی هستند. سپس می‌تواند با پایین آمدن دما و مدت زمان بیشتری برای پوشیدن، یک جفت شلوار شلواری بپوشد. Em همچنین می‌خواست اشاره کنم که او می‌داند که لباس‌هایی که خریده‌اند ارزان نیستند، اما سعی کرد از شرکت‌های کوچک و پایدار خرید کند. اما اگر این قیمت‌ها در بودجه شما نیستند (مخصوصاً از آنجایی که بچه‌ها خیلی سریع رشد می‌کنند)، ما گزینه‌های بیشتری برای شما داریم…

1. لباس پارچه ای نخی: من عاشق این هستم که این لباس کمی شیک به نظر می رسد اما از موادی علّی و بازی پسند ساخته شده است!
2. لباس عروسک بچه گانه: رنگ عالی، چاپ شیرین و عالی برای ماه های سردتر آینده. کمی گرونه ولی خیلی قشنگه
3. لباس نخی طرح دار: این شبیه یک لباس مینی Madewell است!
4. لباس آستین کوتاه دخترانه دکمه دار جلو: رنگ و چاپ مناسب برای هر فصلی.
5. لباس پارچه ای نخی: نمی توانم بفهمم این چاپ دهه 70 چقدر شیرین است. 10/10
6. لباس آستین کوتاه دخترانه Challis Dres: شاید در بزرگسالی آن لباس را بپوشم. این یک نوع دادن است اولا جانسون حس درونی. من عاشق الگوی سرد در این رنگ ظریف هستم. به علاوه، طبقات و رفل ها شیرین ترین هستند!
7. لباس بافتنی 100% نخی با آستین کوتاه چاپ شده دخترانه: ترکیب رنگی عالی با الگوی فوق العاده سرگرم کننده و نه “خیلی دخترانه”.
8. لباس گردان چهارخانه پرسی: من می خواهم این را برای فرزند آینده ام بخرم. قلب من نمی تواند تحمل کند که این چقدر دوست داشتنی است.
9. لباس عروسک بچه گانه: همان سبک شماره 2. رنگ‌های پاییزی/زمستانی عالی و عاشق خال‌های پولکا در مقیاس بزرگ.

READ  فراری از فروشگاه مفهومی سبک زندگی براق طراحی شده توسط Sybarite رونمایی کرد

لباس های بازی تک رنگ

لباس تیلی | لباس طلسم رز ارغوانی | لباس ماتی

چاپ ها عالی هستند، اما داشتن برخی از لباس های تک رنگ نیز سرگرم کننده و خوب است. این ها انتخاب های Birdie هستند. رنگ ها بسیار سرگرم کننده هستند و لباس در وسط (و #8 از بالا) از شرکت جوراب ساق بلند کوچک و به گفته Em، “فوق العاده راحت هستند، لباس های بسیار خوبی می پوشند، دختران پوشیدن آنها را سرگرم کننده می دانند و بیشتر اوقات آنها جیب دارند.” همچنین، آنها در پورتلند ساخته می شوند و در تمام طول سال بدون لکه یا پارگی ماندگاری دارند. بنابراین در حالی که آنها در پایان برچسب قیمت بالاتر هستند، سرمایه گذاری خوبی هستند.

در اینجا چند انتخاب مقرون به صرفه تر وجود دارد:

1. لباس نخی: آستین ها را دوست دارید و با سرد شدن هوا لایه بندی آن آسان خواهد بود.
2. لباس تاب دار بافتنی پلکانی (2-بسته): رنگ های پاییزی عالی و قیمت عالی.
3. لباس آستین رفل تطبیقی ​​دخترانه: باز هم، آستین های کوچک زیبا و جزئیات درز شیرین.
4. لباس سواری لحاف دخترانه پونته: کمی فانتزی و کمی گران است اما برای پاییز و زمستان مناسب است و بسیار شایان ستایش است.
5. لباس آستین بلند دخترانه چهارخانه دکمه دار: لباس دیگری که به نظر می رسد از مادول است و من با خوشحالی خودم را می پوشم.
6. لباس پولو پیکه آستین کوتاه یکدست: عاشق این ظاهر کوچک آماده.

لباس های خاص / مهمانی

لباس لوری | لباس چرخشی پایه آستین دار بریسا | لباس رنگین کمان

همانطور که همه ما می دانیم، Birdie همه چیزهای رنگارنگ و براق را دوست دارد. رنگین کمان مورد علاقه اوست. بنابراین به طور طبیعی، او می خواست چند لباس جسورتر نیز داشته باشد. براق سمت چپ در واقع لباس تولد اوست (من و کیتلین مفتخریم که او را در باشگاه لیبرا داریم:)). این بسیار خاص است و به همین دلیل بود که Em مایل بود کمی بیشتر ولخرجی کند. سپس یکی در وسط با آن گل های بزرگ و شاد عالی است. در نهایت، یک لباس رنگین کمانی ضروری بود و این یکی از هانا اندرسون باورنکردنی است. امیلی همچنین می گوید که کیفیت این برند عالی است. Birdie افراد دیگری از آنها دارد و آنها یک سال دوام آورده اند و هنوز کاملاً جدید به نظر می رسند. FYI هیچ یک از لباس های Birdie هدیه داده نشد. هم Em و هم Birdie هر دو فقط آنها را دوست دارند و می خواهند حمایت کنند (خوب، بخش پشتیبانی بیشتر Em است:))

READ  استودیو کراسبی، اینستالیشن با مضمون اداری برای The Frankie Shop ایجاد می کند

می خواهید گزینه های دیگر را ببینید؟ این لباس‌ها کمی گران‌تر هستند، زیرا آنها لباس‌های «موقعیت خاص» هستند.

1. لباس توری آستین پروانه ای: عالیه. عاشق رنگ‌ها، پارچه‌ها و درخشش‌ها. اوه و قیمتش هم بد نیست 🙂
2. لباس مجلسی دخترانه پله دار: ایده آل برای هوای سرد زمانی که می خواهید آنها گرم و کمی آراسته باشند. آیا کس دیگری به عنوان یک کوچولو مقدار زیادی کرفس پوشیده است؟؟؟
3. لباس میکس دخترانه با رنگ توری: شبیه لباس بالرین مدرن است! رنگش خیلی قشنگه
4. لباس آستین کوتاه ستاره صورتی: چه چیزی برای دوست نداشتن؟ صورتی کلاسیک با توری بدون خارش (حداقل این چیزی است که آنها می گویند) و درخشش های آن ماه و ستاره است!
5. لباس مجلسی با دامن توری: این عدد کوچک شیرین می تواند برای یک مهمانی یا زمین بازی کار کند.
6. لباس دامن آستین بلند: چه رنگ و عشق آن کمربند کوچک مخملی.
7. لباس دامن توری: نسخه آستین کوتاه شماره 6! (و در رنگ های دیگر موجود است)
8. لباس ترکیبی Juniper: سلام کمربند برای چیزی کمی منحصر به فرد 🙂
9. لباس توتو آستین بلند دخترانه دخترانه با رنگین کمان: یک نسخه مقرون به صرفه تر از نسخه ای که Em برای Birdie خریده است!

خوب، این همه برای امروز است! حتی اگر کوچولویی برای خرید ندارید، امیدوارم این جشن شادی برای چشمان شما بوده باشد. اوه، و اگر هر یک از شما توصیه های برند لباس بچه گانه کوچک و پایدار دیگری دارید، آنها را در نظرات بنویسید.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط ثریا باربی

پست 8 لباس بازگشت به مدرسه که امیلی و پرنده با هم انتخاب کردند (+ 24 گزینه زیبا و مقرون به صرفه دیگر) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید