در EHD، پیش‌بینی‌های روند نزدیک‌ترین چیزی است که ما به یک پیش‌نویس فوتبال فانتزی داریم (آیا من اینجا درازم می‌کنم؟ شاید). نکته این است که ما در نهایت این کار را نمی کنیم دانستن چه روندهایی قرار است باقی بماند، درست مثل اینکه شوهرم نمی داند یک کوارتربک معین قرار است چند امتیاز کسب کند (اگر فوتبال فانتزی هم همینطور باشد؟). اما همه اینها به این معناست که ما آن را سرگرم کننده و روشنگر می‌دانیم که کلاه‌های تحقیقاتی خود را به سر بگذاریم و حدس‌های علمی در مورد آنچه واقعاً در دنیای طراحی امسال رخ خواهد داد، بسازیم. و گاهی ما کاملاً درست می گوییم که *بوسه سرآشپز* است. بنابراین، آیا در بررسی برخی از روندهایی که در حال حاضر می بینیم و دوست داریم به من ملحق نمی شوید؟ به کناری سریع: من بسیار خوشحالم که امسال پیش‌بینی‌های روند حمام را می‌نویسم، زیرا در نهایت تصمیم دارم حمام اجاره‌ای خود را به شکل مناسبی تغییر دهم. این بار قول می دهم بنابراین، در حالی که برخی از روندهای زیر کمی خارج از بودجه / محدوده من هستند، من احساس می کنم از همه طرح های نوآورانه حمام و انتخاب های دکوری که در حال حاضر اتفاق می افتد، بسیار الهام گرفته ام. و من امیدوارم که شما نیز به نوبه خود احساس الهام کنید. شروع کنیم؟

آینه های بدون قاب

طراحی شده توسط سارا شرمن ساموئل | عکس توسط نیکول فرانزن

من خوشحالم، نه، وجد در مورد این روند آینه های بدون قاب؟؟ منظورت آینه هایی هست که خیلی شبیه آینه روی کابینت داروی من هستن؟؟ من حتما دارم خواب می بینم. اما نه، این در واقع درست است، زیرا این روندی است که من در همه جا می بینم، و توسط پرکارترین طراحان، در برخی از حمام های خیره کننده انجام می شود. بگیرید سارا شرمن ساموئلبه عنوان مثال حمام بالا. سادگی دو آینه از عناصر زیبایی که در اینجا مانند دیوار مرمر (!!) و روشویی سنگی زرق و برق دار در اینجا رخ می دهد، دور نمی کند. در هر صورت، آنها با کم توجهی به برجسته کردن ویژگی های چشم نواز کمک می کنند. من عاشق اینم.

طراحی شده توسط arent & pyke | عکس توسط انسون هوشمند

در این حداقل حمام توسط Arent&Pykeدو آینه بدون قاب بر روی روکش دوتایی نصب شده است که فضایی بسیار راحت ایجاد می کند. من دوست دارم که آنها به حال و هوای یکپارچهسازی با سیستمعامل مینیمالیستی که در اینجا رخ می دهد متمایل شوند و دوباره ظاهری ساده ایجاد کنند که واقعاً دوست داشتنی است.

طراحی شده توسط طرح های سینکلر کریستالی | یک ظاهر طراحی شده توسط ماریانا ماتیکی-ماتوس | عکس توسط تیم لنز

این روند حتی در حمام های جسورانه مانند حمام های بالا کار می کند کریستال سینکلر. از آنجایی که این نوع آینه شیک و مینیمال است، حس مدرنی دارد و سایر عناصر مدرن موجود در طراحی را برجسته می کند.

طراحی شده توسط لورا کور از مشاوره نایلون | عکس توسط genevieve garruppo 

این حمام گواه این است که ما مستاجران می توانیم از این روند خوشحال باشیم. من یک کابینت دارویی دارم درست مثل این، و این به من امیدواری می دهد که با کمی کاغذ دیواری یا رنگ، مقداری سخت افزار جدید و کمی شجاعت، حمام من می تواند 100 برابر بهتر به نظر برسد.

READ  تیموتی گادبولد اتاق زیر شیروانی ترایبکا را با تابلوهای برجسته مدرنیستی تزئین می کند

پنجره دوش

طراحی شده توسط طرح کایلیر هایدی | عکس توسط هریس کنجار

پنجره‌های دوش می‌توانند حمام را بزرگ‌تر، روشن‌تر و بازتر نشان دهند. داشتن یک اتاق دوش بزرگ سرپوشیده مطمئناً یک “لوکس” است، و چه کسی می‌خواهد این تجمل را کاملاً پنهان کند تا کسی نبیند؟ در این حمام توسط طراحی هایدی کالیهیک درب دوش شیشه ای با یک پنجره شیشه ای همراه است تا بتوانید به راحتی به داخل دوش نگاه کنید و تزئینات زیبای کاشی و برنج را ببینید.

طراحی شده توسط فضای داخلی کهربایی | عکس توسط عکاسی سایه درجه

در این حمام طراحی شده توسط فضای داخلی کهربایی، اتاق دوش با یک دیوار کم کاشی جدا شده و با یک در و پنجره شیشه ای به پایان رسیده است. من دوست دارم که یک پنجره بالا وجود دارد که برای تهویه باز می شود. این کاربردی است و یک عنصر مفید را اضافه می کند که عالی به نظر می رسد.

طراحی شده توسط رسنت آناند | عکس توسط پولکیت سهگل

این دوش روشویی کمی حریم خصوصی را ارائه می دهد، اما به دلیل وجود پنجره و عدم وجود در دوش، همچنان دارای اثر مفهومی باز است. این روند برای هرکسی که می‌خواهد دوش حمام‌شان حالتی بسیار باز و مطبوع داشته باشد بسیار مناسب است، اما به‌دلیل حفظ حریم خصوصی، بهتر است در حمام‌های اولیه به جای حمام‌های مشترک مهمانان اعمال شود.

کاشی فلوت شده

طراحی شده توسط نوآ سانتوس

من کمی دیرتر از همیشه به این موضوع پی بردم، اما وقتی متوجه شدم در حال تبدیل شدن به یک چیز است، شروع به ظاهر شدن کرد هر کجا. ما مبلمان فلوت دار، تخته سر و حتی نورپردازی فلوت دار را دیده ایم، اما این روند کاشی فلوت دار جدید و بسیار هیجان انگیز است. من دوست دارم چگونه نوآ سانتوس برای ساخت این روشویی حمام طبیعی و ارگانیک از یک سنگ فلوت دار استفاده کرده است. کل دال های سنگی نیز به شکستن بافت فلوت کمک می کند تا از نظر بصری خیلی زیاد نباشد.

طراحی شده توسط استودیو ساندرا فلشمن | عکس توسط آنا استاتاکی

اگر به فکر یک حمام یکنواخت هستید، کاشی های فلوت دار انتخابی عالی است. شکل فلوت دار بافت و حرکت را اضافه می کند، بنابراین هیچ کمبودی از علاقه بصری وجود ندارد. دیوار کاشی فلوت در این حمام توسط استودیو ساندرا فلشمن یک عنصر مدرن ایجاد می کند که دیدن آن واقعاً سرگرم کننده است.

خطوط گروت عریض

طراحی شده توسط آسوم خانه | عکس توسط گیبون های کوری

این جمله ای است که هرگز فکر نمی کردم بگویم: گروت بسیار دست کم گرفته شده است. مثل این است که همه می‌خواهند دوغاب را پنهان کنند یا از آن خجالت می‌کشند (و می‌دانم تمیز کردن آن سخت است، به من اعتماد کنید!) اما در آغوش گرفتن بافت اضافه‌ای که به ارمغان می‌آورد می‌تواند بسیار جالب به نظر برسد. فکر می‌کنم به همین دلیل است که اخیراً شاهد یک رشد بزرگ در خطوط دوغاب گسترده هستیم. مانند این حمام طراحی شده توسط خانه ASOMخطوط افقی دوغاب به میزان قابل توجهی ضخیم تر هستند که باعث می شود کاشی ساده و مستطیل شکل بسیار جذاب تر باشد.

READ  10 پست برتر در سال 2022 که نمی توانید از خواندن آنها دست بکشید (ممکن است این لیست مورد علاقه ما باشد :))
طراحی شده توسط دکوراسیون داخلی فیونا دوک | عکس توسط آنا استاتاکی

آیا تفاوت بین نسبت کاشی به دوغاب وان و دیوار در مقابل نسبت کاشی کف به دوغاب را می بینید؟ با خطوط گسترده تر دوغاب، خود شکل کاشی در واقع برجسته تر می شود. من دوست دارم که اشکال مختلف کاشی و دو عرض دوغاب متفاوت در این حمام طراحی شده توسط دکوراسیون داخلی فیونا دوک. این چنین ظاهری پویا به اتاق می دهد و چشم شما را به داخل می کشاند.

طراحی شده توسط مات جیمز | ساخت توسط گروه ام جی هریس | عکس توسط جول ظهر

در این حمام آرام طراحی شده توسط مت جیمزکاشی مربع کل حمام را می پوشاند، بنابراین خطوط ضخیم تر دوغاب ضروری است. دوغاب شکاف قابل توجهی بین کاشی ها ایجاد می کند، بنابراین می توانید واقعاً از بافت، الگو و رنگی که کاشی به فضا می آورد، قدردانی کنید.

اتاق های دایره ای و گوشه ها

طراحی شده توسط استودیو proem | عکس توسط کریستوفر استورمن

من هنوز عکس هایش را می بینم تور خانه اما چمبرلین و فکم به زمین می خورد. مجموعه حمام در فضای باز او (بالا) نمونه کاملی از انتخاب های طراحی تازه/ابتکاری است که انجام شده است. کل تور خانه بسیار جدید است و “Gen Z” به روشی عالی! اما برگشت به حمام. چیزی که بیش از همه نظر من را جلب کرد (علاوه بر کف‌های سنگی طبیعی و روکش‌های چوبی که حال و هوای بسیار بیرونی ایجاد می‌کند) گوشه دوش دایره‌ای است. هر زمان که اتاقی دیوارهایی داشته باشد که زوایای 90 درجه ندارند، برای چشم بسیار خوشایند خواهد بود. این حمام همچنین نمونه ای عالی برای ایجاد یک تجربه اسپا مانند در خانه است و دوش دایره ای فقط بر این نیت تأکید می کند.

طراحی شده توسط maddux خلاق | ساخت توسط اندرو پنی لندن | عکس توسط مایکل سینکلر

حتی یک دیوار دایره ای کوچکتر مانند این بریده شده است مدوکس خلاق می تواند تأثیر زیادی بگذارد و از نظر بصری بسیار محرک است. برش دادن به این دیوار ممکن است کمی هزینه اضافی داشته باشد، اما نتیجه بسیار خیره کننده است (و یک نقطه دوست داشتنی برای روشویی حمام ایجاد می کند). این روند ممکن است فقط به قوس بدنام بدل شود!

روشویی تی شکل

طراحی شده توسط سارا شرمن ساموئل | عکس توسط نیکول فرانزن

ما به این حمام برگشتیم سارا شرمن ساموئل اما آیا می توانید مرا سرزنش کنید؟ آن غرور به لحظه خودش نیاز دارد. یعنی چقدر اون شکل هیجان انگیزه؟؟ چیزی که من در مورد این انتخاب در این حمام خاص دوست دارم این است که یک ضرورت نبود. آنها می توانستند هر اندازه/شکلی را برای روشویی انتخاب کنند، بنابراین شکل T واقعا قانع کننده است.

طراحی شده توسط نوآ سانتوس

روشویی T شکل می تواند کوچک اما قدرتمند نیز باشد. اینجا، نوآ سانتوس روشویی T شکل را در مقیاس کوچکتر اجرا کرد، اما نتیجه به همان اندازه فریبنده است. من عاشق این هستم که پایه آن چوبی و سینک ظرفشویی سنگی است که رنگ و بافت خوبی ایجاد می کند. شکل T همچنین فضای فیزیکی و بصری کمتری را اشغال می کند و باعث می شود حمام بازتر احساس شود.

طاقچه های دوتایی

طراحی شده توسط طرح کایلیر هایدی | عکس توسط هریس کنجار

چرا یک طاقچه دوش دارید در حالی که می توانید دو حمام داشته باشید؟ در دوش بالا توسط هایدی کالیه، کاشی توسط دو طاقچه که روی هم چیده شده اند شکسته می شود. از نظر عملی، داشتن یک طاقچه کوچک در بالای طاقچه بزرگتر، مکانی را برای قرار دادن محصولات کوچکتر اضافه می کند و در نهایت فضای بیشتری را در حمام فراهم می کند و از بهم ریختگی جلوگیری می کند. (آیا تا به حال تجربه کرده اید که بطری شامپو را از طاقچه ای که فقط پر از بطری های محصول است بگیرید؟ من هم – و این جالب نیست). از نقطه نظر طراحی، پشته به سادگی از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و عمدی به نظر می رسد.

READ  برندگان جوایز AHEAD Americas 2021 طی مراسمی ویدیویی معرفی شدند
طراحی شده توسط طرح سرخ شده مونیکا | عکس توسط نیکول فرانزن

به غیر از پشته، می توانید روند دو طاقچه دوش را روی دیوارهای مقابل نیز پیاده کنید مونیکا فرید در حمام فوق انجام داد. در این دوش تمام سنگ مرمر، طاقچه‌ها استراحت لازم را برای چشم شما فراهم می‌کنند و دوباره فضای ذخیره‌سازی بیشتری را در حمام ایجاد می‌کنند. من از کسی که در حمام خود کم طاقچه است آمده ام، به شدت به این روند علاقه دارم.

شیشه لک شده

طراحی و عکس توسط جسیکا دیتری مارس

احتمالاً از نگاه کردن به عکس بالا حدس نمی زنید، اما پنجره شیشه ای رنگی در واقع پس از بازسازی این حمام به سبک مزرعه در سال 1949 اضافه شده است. فوراً به این گوشه وان حمام طاقدار جذاب افزوده و رنگ‌های آبی/سبز ظریف کاشی زلیج را تحسین می‌کند – ثابت می‌کند که شیشه رنگی برای به نظر رسیدن عمدی نیازی به اصلی بودن ندارد. ترکیبی از شیشه رنگی، کاشی زلیژ و کفپوش به سبک اسپانیایی، یک شخصیت قدیمی را ایجاد می کند که قبل از بازسازی کاملاً گم شده بود (به طور جدی، شما باید به بررسی قبل از!).

طراحی و عکس توسط لیبی خام

من عاشق این حمام سنتی مدرن هستم لیبی راوزتصمیم گرفت شیشه رنگی اصلی را در خانه دهه 1920 خود نگه دارد. این کاراکتر و جذابیت را حفظ می کند، در حالی که بقیه انتخاب های طراحی، مینیمال و مدرن تر هستند. شیشه رنگی هزاران سال است که وجود داشته است، بنابراین ظاهری عتیقه را ارائه می دهد که به سختی می توان آن را شکست داد.

و این تمام چیزی است که او نوشته است، مردم. کدام یک از این گرایش ها مورد علاقه شماست؟ آیا روند دیگری وجود دارد که شما متوجه آن شده اید که شایسته فریاد زدن باشد؟ صدا در نظرات. xx

اعتبار تصویر بازکننده: طراحی توسط خانه ASOM | عکس توسط کوری گیبونز

پست 8 ترند حمام که انتظار داریم در سال 2023 تعداد بیشتری از آنها را ببینیم اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید