دنیای طراحی بدون وقفه اخبار خوبی را منتشر می کند و خیلی خوب است که مطمئن نباشیم همه شما هم می دانید! زمانی که مجموعه‌های جدید منتشر می‌شوند بسیار هیجان‌انگیز است، زیرا اگرچه ممکن است من یا شما در بازار چیز جدیدی نباشیم، دیدن عشق و خلاقیت این طراحان در کارهای جدیدشان بسیار باورنکردنی است. ما همچنین متوجه شدیم که امروز ممکن است یکی از آن روزهای سرگرم کننده و پر هیجان باشد، با توجه به اینکه هالووین است و یک پست سریع و سرگرم کننده ممکن است بیشترین قدردانی را داشته باشد:) بنابراین یک تکه (یا دو) آب نبات برای خوردن بردارید در حالی که به یک چشم واقعا خوب خیره می شوید. آب نبات.

سری Illumination استودیو کارمن الیس

طراحی شده توسط جولی رز | عکس توسطsara ligorria-tramp| از: ارتقاء اتاق خواب بزرگ (و پر از کارآمد) جولی

شاید کارمن الیس را از اتاق خواب MOTO جولی چند سال پیش به یاد بیاورید. کارمن طراح آن باورنکردنی است کاشت پا. این بسیار سرگرم کننده و غیرمنتظره است در حالی که هنوز زیبا و به وضوح دست ساز است. در واقع هر قطعه در لس آنجلس با دست ساخته می شود! خوب، او هفته گذشته مجموعه جدید خود را معرفی کرد، سری Illumination، و خیره کننده است. منظورم این است که فقط به زیر نگاه کنید.

شمع گیر پا | لامپ های گیاهی و جانوری | لامپ صورت

من دوست دارم که او اکنون با برنج کار می کند. چقدر آن چراغ رومیزی باورنکردنی است؟! و بسیار بزرگتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. آنها تقریباً 3 فوت قد دارند! بنابراین، اگرچه مقرون به صرفه نیستید، اما اگر می توانید آن را داشته باشید. برو بقیه سریال رو ببین اینجا!

کتاب جدید ماکس هامفریس، اقامتگاه: یک تور داخلی در پارک های ملی آمریکا

دوست و همکار ما River House (به‌روزرسانی به زودی) مکس همفری، نوشت کتاب دیگری! این بار همه چیز درباره 10 اقامتگاه تاریخی در پارک های ملی مختلف است. چه ایده جالبی برای رفتن به این اقامتگاه های قدیمی زیبا و الهام گرفتن از ظاهر آنها در سال 2022.

این یک هدیه عالی برای هر کسی است که عاشق فضای باز است! اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است، بنابراین در 4 آوریل 2023 آن را دریافت خواهید کرد.

مجموعه جدید نیت و ارمیا Living Spaces

از طریق فضاهای زندگی

میدانم. من هم نمی توانم آن را باور کنم. آیا نیت و ارمیا کد را شکستند و ساعات بیشتری در روز پیدا کردند؟ در آخرین پست خبری طراحی خود در اوایل این ماه، ما دو چیز را که آنها طراحی/ایجاد کرده‌اند نشان می‌دهیم. طعم آنها بی عیب و نقص است، بنابراین می دانید وقتی نام آنها را به چیزی متصل می بینید ناامید نخواهید شد. اجازه دهید این را با نشان دادن تعدادی از قطعات مورد علاقه خود از جدیدترین آنها به شما ثابت کنم مجموعه فضاهای زندگی

READ  ستون توتم قطب رستوران Kaimakk در فرودگاه استانبول را در بر گرفته است
از طریق فضاهای زندگی

آره! قطعات بزرگ مبلمان در تصویر بالا از خط آنها هستند و به دلیل فضای زندگی آنها در قیمت های واقعی مقرون به صرفه هستند. وقتی طراحانی مانند این استعدادهای خود را به اشتراک می گذارند و با شرکت هایی همکاری می کنند که واقعاً سعی می کنند دکورهایی با قیمت مناسب بسازند و بفروشند واقعاً قدردانی می کنم. ببینیم چه چیز دیگری دارند…

میز کنسول لیون | گوستاو بوفه | میز قهوه لیون

آن میز کنسول درشت را دوست دارم. از نظر سبک بسیار زیبا و واقعا همه کاره است. سپس آن کابینت بوفه بسیار خیره کننده است و من را به یاد کابینت آتنا کالدرون در مجموعه Crate & Barrel می اندازد. آیا من بوی یک روند را می دهم یا آنها فقط دوستان خوبی هستند که طعم مشابهی دارند؟ اوه، و آن میز قهوه باحال است! باز هم، می توان به راحتی با یک خانه مزرعه یا خانه ای به سبک روستایی همراه شد، اما با لوازم جانبی مناسب می تواند شیک و مدرن به نظر برسد.

میز انتهایی قابل تنظیم گوستاو | صندلی لهجه 32 اینچی بلیکلی | ماریون 2 تکه سکشنال با دست راست رو به صندلی

خوب، این مدفوع دوپینگ است. نه تنها شکل آن خنک است، بلکه ارتفاع صندلی قابل تنظیم است! بنابراین می توان از آن به عنوان میز کناری یا چهارپایه استفاده کرد. آن را در یک چوب سبک نیز می آید:) حرکت درست در امتداد. من عاشق شکل، رنگ و پارچه تمیزی هستم که برای آن صندلی انتخاب کردند. این کاملا نیت و ارمیا هستند. سپس چیزی که من در مورد آن مبل دوست دارم، شکل ساده و مدرن است، اما همچنین آن شزلون پهن. من با خوشحالی تمام روز را آنجا می گذراندم.

همکاری خانه هکنی Anthropologie

این همکاری تنها چند روز پس از پست خبری دیگر طراحی ما اعلام شد، اما پسر هیجان انگیز است. اگر این روزها از رنگ‌های خنثی اکثر همکاری‌ها قدردانی می‌کنید، اما مشتاق رنگ و طرح هستید، این راه حل شماست. ما اینجا خانه هاکنی را دوست داریم. صندلی امیلی در یکی از پارچه های آن ها روکش شده بود. پس بیایید شیرجه بزنیم!

READ  10 رستوران و بار داخلی برتر Dezeen در سال 2023

کاور لحاف ساتن ارگانیک | بالش مخملی لبه دار اوپیا | پتو پرتابی ژاکارد

فقط چیزی در مورد آن ملحفه های آبی و سفید وجود دارد که من واقعاً آن را دوست دارم. من فکر می کنم این مقیاس الگو و پالت رنگ ساده و در عین حال بد خلق است. برای من 10/10 است. پس طلای این بالش بسیار خوب است. و اون حاشیه؟؟ همچنین تقریباً خیلی خوب است. این پتو ممکن است چیزهای زیادی در الگو داشته باشد، اما رنگ آبی تونال واقعاً آن را آرام می کند و در عین حال دیدن آن را کاملاً جالب می کند.

عینک کوپه (مجموعه 4 تایی) | آباژور ژاکارد فلورا فانتزیا | سطل یخ

ظروف شیشه ای زیبا هر بار مرا جذب می کنند و این کودتاها آنترو کلاسیک هستند اما با آن پیچ و تاب های بد خلق هاکنی. سپس آنها یک دسته آباژور حاشیه دار دارند بنابراین این فقط یکی از آنهاست! و در آخر، آن سطل یخ صدفی پیچدار شیشه ای چقدر باحال است؟ من فکر می کنم کیتلین به آن برای بار خود نیاز دارد، درست است؟ 🙂

کتاب جدید کالین کینگ، ترتیب دادن چیزها

کالین کینگ کاملاً یکی از استایلیست‌های مورد علاقه من است، بنابراین شرط می‌بندید که می‌خواهم پیش‌سفارش کنم این کتاب. من واقعاً از نقاشی های بافت دار، مینیمال و بد خلق او قدردانی می کنم. بنابراین اگر عاشق کتاب های دکور زیبا هستید، این کتاب باید 100% در لیست شما باشد.

مجموعه مبلمان آتلیه SSS سارا شرمن ساموئل

شاید در اینستاگرام دیده باشید که سارا شرمن ساموئل او را راه اندازی کرده است آتلیه اختصاصی و انسان خوب است من معتقدم که او با هنر شروع کرد و اکنون مبلمان را اضافه کرد که بسیار خوب است. نگاهی بیانداز!

فورت کردنزا | سنگ های اسکیمینگ | میز ناهار خوری لج

این اعتبار از همان لحظه ای که آن را می گویم در ذهن من بوده است. همه چیز در مورد آن عالی است اما آیا می توانیم در مورد آن پاها و نحوه قرار دادن آنها صحبت کنیم؟!!!! دو میز دیگر نیز عالی هستند. مقیاس، اشکال، جزئیات کوچک! من واقعا هیجان زده هستم که ببینم او چگونه گسترش می یابد 🙂

DeVol Kitchen’s For The Love Of Kitchens در حال بازگشت است!!!

این بهترین خبر تاریخ بود! من در واقع فقط چند ماه پیش فصل اول را تماشا کردم و نمی خواستم تمام شود. این زیباترین، شیرین ترین و الهام بخش ترین نمایش طراحی است. بدون درام، بدون دعوا، فقط افرادی که عاشق کاری هستند که انجام می دهند و آن را به خوبی انجام می دهند. به نظر من باید تماشا شود.

READ  استودیو فومیهیکو سانو مینکای ژاپنی را به مهمانخانه تبدیل می کند

همکاری ویژوال راحتی امبر لوئیس

تماشا کردم اینستاستوری های آمبر وقتی او این همکاری را اعلام کرد و بسیار شیرین بود. او داستانی در مورد اینکه چگونه یکی از اولین چراغ های خوبی که خرید از Visual Comfort بود و این به این معنی بود که زیاد به او. من فکر می کنم این نوع داستان ها بهترین هستند و تنها زمانی بهتر می شوند که مجموعه نیز عالی باشد. و همانطور که به زودی خواهید گفت این یک است عالی داستان…

آویز 14 اینچی برنارد | لوستر خطی گریفین گراند | چراغ دیواری متوسط ​​مفصلی کوروش

ساده، شیک، اما قابل دسترس. اکثر وسایل روشنایی حداقل یک گزینه رنگ اضافی دارند، اما همه اینها رنگ های مورد علاقه من هستند:) آن دیوارکوب بسیار زیبا و ساده است، اما هنوز هم کمی کاربردی به نظر می رسد.

چراغ طبقه قوسی بزرگ Dume | چراغ رومیزی متوسط ​​یاقوتی | چراغ رومیزی کوچک Laken

آن چراغ کف غول پیکر چقدر جالب است؟ او چیزی بسیار ساده را برداشت و با اغراق در منحنی و استفاده از یک سایه بزرگ آن را بالا برد. دو چراغ رومیزی دیگر آنقدر همه کاره و زیبا هستند که تقریباً در هر اتاقی با هر سبکی قابل استفاده هستند. مطمئنا نگهبان هستند 🙂

خوب، این همه اخباری است که برای امروز داریم. نظری در مورد هر کدام از این مجموعه ها دارید؟

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبارات تصویر افتتاحیه: خانه و طراحی توسطبن مدانسکی| استایل شده توسطولیندا هلن&اریک استالبرگ| عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ

پست 8 اتفاقی که در دنیای طراحی رخ می دهد و همه ما را واقعاً هیجان زده می کند … پس شما هم باید بدانید اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید