همانطور که Em دیروز در پست پیش‌بینی کلمات طراحی خود گفت، “روندها” سریعتر از آن چیزی که اکثر ما می‌توانیم یک تابلوی خلقی که از آن راضی هستیم تکمیل کنیم، در حال آمدن و رفتن هستند. بنابراین وقتی صحبت از آشپزخانه به میان می‌آید، اتاقی که یکی از سخت‌ترین و گران‌ترین اتاق‌ها برای تغییر است، ما باید بسیار مراقب باشیم که به یک روند صعود نکنیم، مگر اینکه واقعاً با روح طراحی ما صحبت کند. زمانی که در حال طراحی هستیم این باید همیشه قانون باشد، اما به راحتی می‌توان با ایده‌های جدید هیجان‌زده شد؟ همچنین رنگ آمیزی دیوار با تغییر کاشی یکسان نیست:) بنابراین با دانستن این موضوع که ما همیشه سعی می کنیم روندها را غربال کنیم تا مواردی را که هم غیرقابل انکار هستند و هم ماندگاری طولانی دارند را به نمایش بگذاریم. البته امسال ما هنوز هم شاهد آشپزخانه های رنگارنگ زیبا و اشباع شده با جزئیات عجیب و غریب از سال 2023 هستیم، اما من متوجه شدم که بسیاری از روندهایی که می بینیم، پسرفت های شگفت انگیزی هستند. میخوای ببینی؟؟

کاشی های بک اسپلش مدرن وسط قرن (یکپارچهسازی با سیستمعامل به بهترین شکل)

طراحی شده توسط استودیوی غربی را ملاقات کنید | عکس توسط رت پیک

احساس بسیار شدیدی نسبت به کاشی‌های بک اسپلش مدرن کم‌رنگ اوسط قرن دارم. بافت، تنوع رنگ از کاشی به کاشی، و در درجه اول در جهت عمودی قرار داده شده است. با این آشپزخانه زیبا همراه شوید استودیو West را ملاقات کنید. آن کاشی های سبز مایل به قهوه ای خطی تضاد کاملی با کابینت های چوبی با دانه بندی خیره کننده هستند (چیزی که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد:)). و با این حال کاشی ها هنوز هم حس دست ساز دارند که بافت و حرکت را به ارمغان می آورد. بعلاوه رنگ قهوه ای همچنان در سال 2024 به قدرت خود ادامه می دهد.

طراحی شده توسط فضای داخلی هایدی لاشاپل | عکس توسط ارین کوچولو

چه روش زیبایی برای اضافه کردن رنگ به آشپزخانه! این رنگ آبی/سبز اواسط قرن به اندازه کافی خنثی است اگر نمی خواهید خیلی جسورانه رفتار کنید اما دارای شخصیت عالی است. آنچه من در مورد این طرح به ویژه دوست دارم فضای داخلی هایدی لاشاپل ایجاد شده این است که از آنجایی که کاشی در یک گوشه قرار دارد، بسیار عمدی به نظر می رسد و شما آن را از دیوارهای دیگر فضا از دست ندهید. همچنین می‌خواهم بگویم که فکر می‌کنم این سبک از کاشی‌های MCM عمودی در یک ساخت جدید عالی به نظر می‌رسد و روح زیادی به آن اضافه می‌کند که می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. فقط کمی برای فکر کردن 🙂

طراحی شده توسط استودیو بی شکل | عکس توسط هاگان هینشاو

اما البته، لازم نیست همه کاشی های MCM بلند و عمودی باشند. این آشپزخانه باورنکردنی را توسط استودیو بی شکل جایی که آنها یک کاشی مربعی به سبک زلیژ در رنگ های قهوه ای گرم کلاسیک MCM گرفتند. عمق و شخصیتی که به یک طراحی تمیز و مدرن اضافه می کند بسیار عالی است. من فکر می‌کنم این نیز به دلیل قفسه‌های کاشی‌کاری شده و این واقعیت که کاشی‌ها نیز در داخل هر گوشه قرار دارند، بسیار زیبا عمل می‌کند. این چشم شما را آرام نگه می دارد و صادقانه بگویم که بیمار به نظر می رسد.

طراحی شده توسط a1000x بهتر | عکس توسط مایکل فی کلیفورد

آیا این یک قطعه روند بدون ویژگی از است 1000 برابر بهتر?? جواب منفی! بنابراین در حالی که این کاشی قهوه‌ای دارای بافت کمتری با تنوع رنگی کمتر است، جهت افقی روی هم و قهوه‌ای شکلاتی آن را برای این روند مناسب می‌سازد. همانطور که گفتم، رنگ قهوه‌ای به جایی نمی‌رسد و این آشپزخانه شبیه کودک عشق MCM و 2024 است. اگر از من بپرسید طراحی تونال بسیار جذاب است.

READ  نمایشگاه سانفرانسیسکو طراحی مبلمان "خارج از مرکز" منطقه خلیج را به نمایش می گذارد

کابینت سبز روشن (ما تاکین مینتس و حکیم هستیم)

شما را نمی دانم اما کابینت های سبز نعنایی و مریم گلی روشن به هر کجا که نگاه می کنم بوده است. فراموش نکنیم این آشپزخانه که از اولین باری که دیدمش نمیتونم از سرم بیرون بیام. نمیدونستم اینقدر طرفدار مخفی نعنا هستم؟؟ شاید تو هم باشی…

طراحی شده توسط کندو خانه | عکس توسط امی بارتلم

من به شما جرات می کنم وقتی به این آشپزخانه نگاه می کنید لبخند نزنید خانه کندو. در حال حاضر نعناع می تواند یک رنگ حیله گر باشد زیرا به راحتی می تواند جوان یا شیک شود (نه اینکه مشکلی در آن وجود داشته باشد). اما در این آشپزخانه، کابینت‌ها ساده هستند و در عین حال دارای جزئیات مناسبی هستند (سلام، بریدگی‌ها!)، و نداشتن قسمت بالایی بالای دیوار سینک واقعاً اتاق را پیچیده و باز می‌کند. همچنین نمی توانم در مورد طبقات صحبت نکنم. قلبم آرام باشد! من فکر می‌کنم الگوی بزرگ و در عین حال خنثی کف‌پوش‌های چوبی همراه با کابینت‌های رنگارنگ، تعادل کاملی دارد و تمرکز بصری زیادی روی هیچ یک از عناصر نمی‌گذارد. بسیار زیبا.

همانطور که در بالا نشان داده شد، این یک رنگ بسیار متنوع است که می تواند در دسته ای از سبک های مختلف کار کند. من عاشق جفت شدن رنگارنگ هستم بارلو و بارلو انتخاب کرد. این سنگ پر جنب و جوش است اما زیاد نیست و سنگ به زیبایی رنگ های سبز و صورتی را می گیرد. سپس آشپزخانه که استودیو جما طراحی به مراتب بیشتر در سمت نرم و خنثی است. همه کاره را ببینید! من عاشق این هستم که چگونه کف‌های بتنی به زیبایی رنگ خاکستری روشن سبز را می‌گیرند. سپس برای افزودن کمی عمق، او چوب های تیره تری را انتخاب کرد که کاملاً عالی هستند (و در یک دقیقه دیگر در مورد آن صحبت خواهیم کرد:)).

طراحی شده توسط هایدی کالیه | عکس توسط هریس کنجار

بنابراین در حالی که این آشپزخانه زیبا توسط هایدی کالیه دقیقاً “نعناع” نیست و بیشتر حکیم است، من هنوز آن را در همان خانواده می دانم. من، خیره کننده است. این کابینت‌های سبز روشن جایگزین مناسبی برای سفید یا کرم هستند زیرا هنوز نرم هستند اما کاملاً خنثی نیستند. اوه، و آنها همچنین اندکی از رنگ سبز تیره سنگین تر که در بالای 5 سال گذشته در بالا بوده اند، مهلت دارند.

قفسه های لهجه ویژه (همه در جزئیات است)

طراحی شده توسط جواهر استودیو | استایل شده توسط مونتانا ولیچ | عکس توسط ژاکی ترک

اکنون، من این روند را «آسان انجام دادن» نمی‌نامم، اما از بین همه آنها امروز فکر می‌کنم اگر به‌دنبال بازسازی کامل آشپزخانه نیستید، در دسترس‌ترین است (اما اگر بخواهید می‌توانید از آن استفاده کنید). در حالی که سال گذشته ما چیزهای عجیب و غریب زیادی را پیش بینی کرده بودیم (و مطمئناً وجود داشت:))، امسال من لحظات خاص کوچکتری را پیش بینی می کنم … مانند قفسه های برجسته شناور (معروف به جایگزینی کابینت نیست، فقط یک اضافه سرگرم کننده).

این یکی بالا را بگیرید آن‌ها یک لحظه خوب و غیرمنتظره را اضافه می‌کنند و این آشپزخانه را منحصر به فرد می‌کنند. آنها نه تنها با کابینت نعنایی تضاد دارند، بلکه ظاهر گرد و انباشته آن به سادگی جذاب است. بنابراین اگر با یک طراح کار می کنید که به یک سازنده دسترسی دارد، اگر دوست دارید، می توانید آن را در نظر بگیرید! اما اگر دسترسی آسان به یک سازنده ندارید، بسیاری از گزینه‌های آماده را می‌توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. Etsy یک منبع عالی برای قطعات با اندازه سفارشی است.

READ  هشدار روند جدید/قدیمی: آپارتمان های باله برگشته و بزرگتر از همیشه هستند (+ 5 روش برای استایل دادن به آنها)
طراحی شده توسط فضای داخلی نینا کشاورز | عکس توسط جارد کوزیا

این روند نباید فوق العاده مدرن باشد. این طرح را از یکی از طرح های مورد علاقه من بگیرید نینا کشاورز. قفسه ها ساده هستند اما کمی منحصر به فردتر از قفسه شناور استاندارد شما هستند. وقتی صحبت از گزینه های سبک، متریال و حتی رنگ برای این روند به میان می آید، آسمان محدودیت است. اگر آن را دوست دارید، به دنبال آن بروید و آن را برای خود بسازید.

قاب های نمایش دیواری داخلی – کالاهای خود را به نمایش بگذارید

طراحی شده توسط فضای داخلی ursino | استایل شده توسط بریتنی آلبرت | عکس توسط نیکول فرانزن

وقتی برای اولین بار این عکس را دیدم، عمیقاً عاشق آن کابینت های نمایشگر داخلی بلند شدم و بلافاصله آن را برای خانه آینده خود نشانک کردم. چه روش زیبایی برای به نمایش گذاشتن ظروف شیشه ای زیبای خود که املاک و مستغلات زیادی را اشغال نمی کنند. خیلی شیک است و برای کسانی از شما که تعمیرات روده انجام می دهید و فضا دارید، فکر می کنم خیلی خوب است.

طراحی و عکس توسط گل صد تومانی + عسل

اما اگر می خواهید صفحه نمایش خود را کمی کاربردی تر کنید، ببینید اریکا از چه چیزی ساخته شده است گل صد تومانی + عسل DIY در آشپزخانه او انجام داد. او انباری موجود خود را برداشت و آن را در این شربت خانه زیبا سفارشی کرد. کیست که عاشق درب دوبله نباشد؟؟

طراحی و عکس توسط آشپزخانه های دوول

یا می توانید یک صفحه نمایش یکپارچه مانند این قوس دار اضافه کنید آشپزخانه های deVOL نمایشگاه. این راهی برای اضافه کردن فضای ذخیره‌سازی بیشتر برای چیزهای زیبایی است که می‌خواهید نمایش دهید بدون اینکه فضای اصلی کابینت آشپزخانه شما را اشغال کنند. بنابراین باز هم، اگر فضای لازم را دارید، فکر می کنم ایده بسیار خوب و زیبایی است. امسال از دیدن این لهجه های خاص بسیار خوشحال خواهم شد.

کابینت های چوبی با کنتراست بالا – هر چه حرکت بیشتر، بهتر

طراحی شده توسط روز استودیو | عکس توسط تیلور هال اوبرین

آیا کابینت های چوبی ایده جدیدی هستند؟ ها، نه با این حال، من بیشتر و بیشتر متوجه شده‌ام که نه تنها کابینت‌های چوبی ممکن است توجه کابینت‌های رنگ‌شده را جلب کنند، بلکه کابینت‌های چوبی هستند که دارای الگوی دانه‌های چوبی با کنتراست بالایی هستند. در حال حاضر، من در مورد خانه های کوهستانی قدیمی یا آشپزخانه های چوبی صحبت نمی کنم. به آن آشپزخانه باورنکردنی نگاه کنید روز استودیو در بالا. گرم، بازیگوش، پیچیده و به نوعی نوستالژیک است. در حالی که جزئیات برش دایره‌ای در کابینت‌های بالایی بسیار تازه و باحال است، دانه‌های چوب تقریباً «بلوط عسلی برجسته دهه‌های 80/90» را ایجاد می‌کند. من واقعا آن را خیلی دوست دارم. همچنین به استفاده از نقره به جای طلا در سخت افزار توجه کنید؛)

طراحی شده توسط استودیو بی شکل | عکس توسط هاگان هینشاو

این آشپزخانه توسط استودیو بی شکل نمونه کاملی از کابینت است که برای افزایش تنوع دانه ها پانل بندی شده است.

طراحی شده توسط طراحی هدر کلیولند | عکس توسط استیون جی مگنر

اکنون استفاده از پانل‌های چوبی بزرگ با دانه‌های قابل مشاهده بسیار سال 2024 است. یعنی این قطعه دیواری بزرگ که طراحی هدر کلیولند نصب شده بود خیره کننده و بسیار در روند … اما همچنین بی انتها. من فکر می کنم منصفانه است که بگوییم چوب های تیره تر روز به روز محبوب تر می شوند. این را به عنوان کسی می گویم که مدت ها به بلوط سفید علاقه داشت و حالا از گردو سیر نمی شود. هیچ کس از جزر و مدهای قدرتمند در امان نیست 🙂

READ  شرکت پست فضای داخلی هتل Mollie Aspen را با رنگ های خاکی آغشته می کند
طراحی شده توسط خانه رولیسون | استایل شده توسط افتخار مکان | عکس توسط گاوین کیتر

در اینجا یک مثال دیگر است اما در سبک دیگری. خانه رولیسون واقعاً ظاهر “چوب اصلاح شده تصفیه شده” را میخکوب کرد. حرکت آنقدر در دانه وجود دارد که تقریباً مانند یک اثر هنری عمل می کند!

“تجاری عجیب و غریب” – ظهور لهجه های فولادی/کروم

این اولین باری نیست که این گرایش را نام می برم. در سال 2022، من فکر می کردم که “آشپزخانه های فلزی” در حال افزایش هستند. و در حالی که من اشتباه نمی کردم (ها)، ورود به خانه هایمان کمی بیشتر طول کشید. و در خانه های ما اینطور است! بگیر آجی که سبک آشپزخانه خود را به عنوان “تجاری عجیب و غریب” ابداع کرد. او همچنان می‌خواست به رنگ‌های خنثی آرامش‌بخش و دنج خود ادامه دهد، اما به جای اینکه به سراغ برنجی برود، با الهام گرفتن از آشپزخانه‌های تجاری، نقره‌ای شد. بنابراین اگر به آشپزخانه زیبای او نگاه کنید (که توانست با کمتر از 6500 دلار بازسازی کند!) وسایل برقی، وسایل برقی و لوله کشی و لوازم جانبی او همه نقره ای هستند. من فکر می کنم این روند یکی از بزرگترین های امسال خواهد بود.

طراحی و عکس توسط سلیا سلف

اکنون، در اروپا، این روند برای یک دقیقه ادامه دارد، اما همانطور که توسط آن ثابت شده است سلیا سولف بدون زحمت آشپزخانه ایتالیایی خنک آن کند نمی شود. وقتی با چوب و لوازم قدیمی ترکیب می‌شود، من واقعاً این سبک را دوست دارم.

Flushmount Party (Buh Bye Cans)

طراحی شده توسط الکساندر و شرکت | عکس توسط انسون هوشمند

من احساس می‌کنم که این یکی هنوز در حال نفوذ است، زیرا ظاهر نصب چند فلاش جایگزین نورپردازی شده است. عکس پیشرفت اورلاندو از آشپزخانه اش را دیدید؟؟ و این نسخه بالا توسط الکساندر و شرکت خیره کننده است صرف نظر از پایه های فلاش یا قوطی، فقط مطمئن شوید که نور کافی در آشپزخانه خود دارید. برای دیدن اینکه این یکی به کجا می رود هیجان زده هستم.

افتخار – “آشپزخانه های به هم ریخته”/زندگی در آشپزخانه

خوب، این یکی بیشتر چیزی است که من در TikTok می بینم، بنابراین هیچ عکسی در اینجا وجود ندارد، اما جای تعجب نیست که حداکثرگرایی به آشپزخانه کشیده شود. اما بیشتر به دکور کوچک و ابزار آشپزخانه مربوط می شود تا رنگ و طرح. من می توانم بگویم این اتفاقی تر است که صادقانه تا حدی سرگرم کننده است! می‌خواهم ببینم آیا این مورد توجه تحریریه‌ها را به خود جلب می‌کند یا نه:)

خوب، شما آن را دارید! یکی دیگر از گزارش های سالانه روند آشپزخانه در کتاب ها موجود است. هر فکری؟ اضافاتی که واقعاً در مورد آن احساس شدید دارید؟ اما مطمئناً، صحبت کردن در مورد آنها و الهام گرفتن از آنها فقط سرگرم کننده است زیرا اگر آشپزخانه خود را دوست دارید، آنطور که هست عالی است. هفته آینده، آرلین قصد دارد با روندهای حمام مقابله کند، پس با ما همراه باشید!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط روز استودیو | عکس توسط تیلور هال اوبراین

دیدگاهتان را بنویسید