Emily Henderson Waverly 2018 Holiday 10 2

در حالی که در حال فکر کردن بودیم که می‌خواهیم امسال چه محتوایی را برای تعطیلات منتشر کنیم، با این پست که چند سال پیش منتشر شده بود مواجه شدیم و متوجه شدیم که اینها هک‌هایی هستند که من هنوز سال به سال به آنها بازمی‌گردم. بنابراین اگر به دنبال ایده‌های تزئینی آسانی هستید که می‌توانید با چیزهایی که احتمالاً قبلاً دارید انجام دهید، این پست برای شما مناسب است.

به عنوان یک مانترای کلی، من دوست دارم مانند آنچه که من جآرد، اما نه که من دارم خیلی تلاش کرد من فکر می کنم این در واقع راز زندگی است. بنابراین، در این مرحله، درخت شما احتمالاً بالا و تزئین شده است و ممکن است یک یا دو حلقه گل داشته باشید، اما شاید شما از نوع «بگذار این را تقویت کنیم» برای یک مهمانی یا فقط یک تزریق کلی شادی بیشتر در تعطیلات هستید. پس از دیدن خانه من، آپارتمان جس، و آپارتمان آرلین، به علاوه پروژه های گذشته، متوجه شدیم که کارهای آسان و مقرون به صرفه ای وجود دارد که انجام داده ایم (با چیزهایی که ممکن است قبلا داشته باشید) که تأثیر زیادی دارد. بیایید درست به آن برسیم.

1. همه و همه هدیه ها را بپیچید و با آنها مدل دهید

البته، کلید این کار این است که امیدوار باشید که فقط کاغذ بسته بندی پوکمون در دست نداشته باشید، بلکه صادقانه بگوییم، حتی اگر فقط رنگ های ثابت، کاغذ کاردستی یا روزنامه (با روبان های ساده) باشد، این کار را انجام می دهد.

READ  7 روش لحظه آخری برای شاداب کردن پاسیو فضای باز "درشت" خود برای تابستان

ما از آنها تقریباً مانند کتاب‌ها در طراحی استفاده می‌کنیم، در واقع، بله، من کتاب‌های زیادی را بسته‌بندی کرده‌ام. ببینید زوجی بامزه که روی هم چیده شده‌اند چقدر به شادی تعطیلات می‌افزایند؟

2. زیورآلات توپی ارزان قیمت پلاستیکی بزرگ را روی سطوح فلفل بزنید

آنها گرافیکی و ساده برای درک چشم شما هستند، اما بلافاصله بگویید تعطیلات. آنقدر آسان و مقرون به صرفه که معمولاً در سطل های زباله خود باقی مانده است (اگر نه، درخت شما احتمالاً یک دوجین یا بیشتر را از دست نخواهد داد).

من دوست دارم اندازه‌ها، رنگ‌ها و حتی بافت‌ها را با هم ترکیب کنم تا یک لایه جذاب اضافه کنم. شما می توانید فقط چند (2-3) گروه بندی کنید یا حتی چند لحظه انفرادی را اینجا و آنجا اضافه کنید.

3. شاخه های سرو یک رویای یک ظاهر طراحی شده است

گلدسته کوتاه است؟ سدر (یا اکالیپتوس یا هر شاخه سبز) می تواند جایگزین بسیار ارزانی برای تقویت یک ظاهر طراحی شود. من قول می دهم آن را بسیار آسان است.

لورس جشن جشن جس 34

می‌توانید آن را روی قفسه‌ها، کریدنزها، میزهای قهوه‌خوری، مانتل‌ها و حتی روی آثار هنری آویزان کنید، مانند جس.

4. چراغ های پری دکور تعطیلات و زندگی شما را روشن می کند

Emily Henderson Waverly 2018 Holiday 9

فقط آنها را روی آن شاخه های سرو (یا حتی یک گیاه آپارتمانی در صورت مناسب بودن) قرار دهید تا فضای تعطیلات فوری داشته باشید، این تنها چیزی است که ما واقعاً می خواهیم، ​​درست است؟

Alrynholiday19

آرلین حتی آنها را در شومینه غیر کار خود قرار داد. مثل اینکه چرا نه؟؟

5. قرمز… ممکن است واضح باشد اما کاملاً کم ارزش است

شما به یک تن از آن نیاز ندارید. ترک‌های بزرگی از این رنگ را در تزئینات بزرگ، روبان، کمان یا کاغذ کادو بیاورید. بله، شما می توانید یک پونستیا بخرید، فقط در نظر داشته باشید که آن را از پوشش پلاستیکی خود بیرون بیاورید و آن را در ظرف مدرن تری قرار دهید.

READ  The Link Up: لباس دنج مورد علاقه جدید Em، شلوار جسور باورنکردنی کیتلین، و مراقبت از پوست زمستانی با قیمت مناسب ما

شما همچنین می توانید آن رنگ قرمز را در یک بالش، پرتاب و/یا مجسمه های تزئینی کوچک بیندازید. و بهترین بخش این است که به معنای واقعی کلمه هر سبکی می تواند قرمز را تحمل کند. خانه پورتلند بالا را بگیرید. این یک فضای سنتی است، بنابراین ما از قرمز کلاسیک استفاده کردیم. سپس در آپارتمان مدرن جس، او از قرمز توت کمتر سنتی استفاده کرد. این جشن است اما به روشی تازه.

خاطرات جشن جشن جس 29

هر دو مقدار مناسبی از مشت برای عشق تعطیلات کمی دارند.

دکور تعطیلات نیازی به گران بودن یا هزینه گزافی ندارد. به آنچه دارید نگاه کنید و به احتمال زیاد همه (یا بیشتر) چیزهایی را که برای اضافه کردن آن لایه اضافی از شادی تعطیلات نیاز دارید، دارید. امیدوارم این مقدار الهام درستی باشد تا تعطیلات شما کمی شادتر و دلپذیرتر شود. آیا شما هک های سبک ساده و مقرون به صرفه دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

و اگر به دنبال الهام بیشتر برای تعطیلات هستید، در اینجا چند پست بسیار مفید برای شما وجود دارد:

  • #ShowEmYourHoliday: چگونه همه شما را برای کریسمس تزیین کردید (همچین چیزهای خوبی، مردم)
  • 7 ایده جدید که دکوراسیون قدیمی کریسمس شما را تکان می دهد
  • ما آن را از بین می‌بریم: چگونه برای کریسمس هر بار یک عکس تزئین کنیم
  • به روز رسانی 2019: درختان مصنوعی تایید شده توسط EHD، گلدسته و تمام تزئینات

پست مورد علاقه من 5 هک تزیین مهمانی تعطیلات مقرون به صرفه (و سریع) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید