به دور دوم سری طراحی «قوانین شکن» خوش آمدید. دفعه قبل، امیلی در مورد حمام نوشت و دیدن طراحان از آن بسیار الهام بخش بود کتاب او واقعاً مزایای بصری واقعی گفتن «قوانین؟ چه کسی به آنها نیاز دارد؟!” و ببینید، در حالی که من هرگز دوست نخواهم داشت حمام ها و آشپزخانه های دیوانه وار به نظر برسم، یا دختر یک اجاره کننده است و برای آینده قابل پیش بینی خواهد بود. بنابراین دکور من واقعاً تنها چیزی است که واقعاً می‌توانم «برخی قوانین را با آن بشکنم» بدون اینکه قوانین اجاره‌ام را زیر پا بگذارم. ایده کل کتاب Em این است که قوانین و زبان انگلیسی را به شما آموزش دهد و سپس به شما نشان دهد که چگونه تصمیمات طراحی آگاهانه بگیرید (و شاید برخی از قوانین را زیر پا بگذارید) تا خانه خود را منحصر به فرد کنید. بنابراین بیایید به برخی از راه‌های مورد علاقه (و راحت) خود بپردازیم که می‌توانید به طراحی داخلی خود اجازه دهید طغیان کند. آیا ما؟ اولین مورد ممکن است به مغز شما آسیب برساند…

فرش خیلی کوچک

گاسپ! میدانم. ما در مورد اندازه فرش «مناسب» برای هر اتاق، تبلیغاتی نوشته‌ایم و همچنان بر قوانین خود پایبند هستیم. اغلب اوقات فرشی که برای یک اتاق خیلی کوچک است، تصادفی به نظر می رسد و تصمیمی عمدی نیست. اما همانطور که گفته‌ایم، قوانین شکسته می‌شوند، اگر بتوانید آنها را کنترل کنید. بنابراین در بالا ما اتاقی داریم که توسط ویلیام هانتر کالکتیو طراحی شده است و توسط تیم طراحی آلوم ole EHD، Velinda، Erik، Emily Bowser و Julie طراحی شده است. در حالی که من دلیل دقیق این انتخاب فرش را نمی دانم، ایده هایی دارم. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهم، در اینجا یک قانون کلی برای انتخاب سایز فرش برای اتاق خواب از پست قوانین اتاق خواب ما وجود دارد:

قانون: در حالت ایده آل فرش شما باید حداقل 24 اینچ در هر سه طرف تخت شما باشد. قوانین سایز بندی معمولی ما عبارتند از: برای یک دوقلو، 5’x8’، Full 6’x9’، Queen 8’x10′ و King 9’x12 را انتخاب کنید.

همانطور که احتمالاً می توانید بگویید این فرش از این قانون پیروی نمی کند. حالا، اول از همه، این فقط یک اتاق خواب نیست که فکر می کنم مهم است به آن اشاره کنم. این یک اتاق مهمان / دفتر است. بنابراین یک فرش بزرگ و نرم که زیر پای شما قرار می گیرد، برای دیدن زیر یک صندلی اداری کابوس خواهد بود. این فرش همچنین دارای نقش و نگار بسیار زیادی است، بنابراین اگر خیلی بزرگتر بود ممکن است فضا را تحت تأثیر قرار دهد و با دیوار گالری رقابت کند. اندازه در واقع به ایجاد شکاف بین تخت و میز کمک می کند. اساسا، این فقط کار می کند!

همچنین، این شگفت‌انگیز یک ماده قدیمی است که باعث می‌شود مواد قانون‌شکن اصلی باشد. بیایید در مورد آن بیشتر صحبت کنیم…

عکس توسط مایکل سینکلر | از طریق آگهی ایتالیا

در این اتاق خواب (نه در کتاب)، شما نیازی ندارید که مانند اتاق قبل، مناطق مختلف را در یک اتاق قرار دهید. درعوض، آنها اینگونه بودند که «به ما اهمیتی نمی‌دهد که این فرش خیلی کوچک است یا به صورت عمودی اجرا می‌شود نه افقی. جالب بنظر میاد!” فکر می‌کنم به دلیل سبک اتاق و همچنین به دلیل قدیمی بودن فرش‌ها، این واقعاً کار می‌کند. من احساس می کنم یک قانون ناگفته وجود دارد که در مورد فرش های قدیمی قوانین واقعاً اعمال می شوند. آنها بچه های باحالی هستند که هر کاری می خواهند انجام می دهند.

READ  آنچه در ماه گذشته خریداری کردید: شامل برخی از ملزومات خانه بسیار زیبا
خانه ی آلیسون پیرس | یک ظاهر طراحی شده توسط ولیندا هلن & اریک استالبرگ | عکس سارا لیگوریا-ترامپ | از: خانه بدون رنو که کاملاً بازسازی شده به نظر می رسد

اکنون برای پایان دادن به این موضوع وحشی، اجازه دهید به فرش های اتاق نشیمن بپردازیم. قانون ما اینجاست…

قانون: فرش محل شما باید به اندازه ای بزرگ باشد که حداقل پایه های جلویی مبل و همه صندلی ها روی آن قرار گیرند.

باز هم، این قانون یک راه عالی برای زیبا کردن اتاق نشیمن شما است. با این حال، این تنها گزینه نیست، به فرش اتاق نشیمن آلیسون پیرس نگاهی بیندازید. به اندازه کافی بزرگ نیست که در زیر همه پایه های جلوی همه قطعات مبلمان قرار گیرد اما کار می کند. چرا؟ خوب، زیر پایه‌های جلویی صندلی کناری خاکستری می‌رود و سپس به پایه‌های مبل و صندلی صورتی رنگ نزدیک می‌شود، اما هنوز چند اینچ برای اتاق تنفس باقی می‌ماند. اگر این ظاهر «تقریباً به پایه‌های مبل دست بزنید» را دوست دارید، ما به شدت توصیه می‌کنیم آن فضای کوچک (اما نه خیلی زیاد) را رها کنید، زیرا اگر فرش در کنار پایه‌ها قرار بگیرد، به نظر می‌رسد که فرشی را انتخاب کرده‌اید که خیلی کوچک است. از آن مانند یک انتخاب طراحی عمدی به نظر می رسد. مقداری فضای طبقه منفی را در آغوش بگیرید.

بخش بزرگ در اتاق کوچک

مطمئنم صد بار شنیده اید که نباید مبلمان بزرگ را در یک اتاق کوچک قرار دهید. آنها می گویند: “SAPCE را غرق نکنید”. بنابراین ممکن است قرار دادن یک سکشنال بزرگ در یک اتاق نشیمن کوچک غیر شهودی به نظر برسد، درست است؟ اما راهی برای انجام آن وجود دارد تا به نظر عمدی‌تر و «عادی‌تر» به نظر برسد.

استایل شده توسط امیلی بوزر | عکس توسط بتانی نوئرت | از: به تمام سوالات طراحی اتاق نشیمن شما پاسخ داده شده است (به علاوه برخی بررسی های مبلمان و دکوراسیون)

اتاق نشیمن امیلی باور را که سال گذشته برای عکسبرداری طراحی کرده بود، در نظر بگیرید. در چیدمان واقعی و روزمره اش، او یک مبل غیرقطعی دارد و بسیار عالی به نظر می رسد، زیرا او آن را طراحی کرده و حرفه ای است. اما وقتی این زیبایی کرم را دیدیم، متوجه شدیم که اگر سکشنی را انتخاب کنید که به خوبی در گوشه ای در مقابل دو دیوار قرار بگیرد و بقیه فضا را با تعداد زیادی قطعه دیگر پر نکنید، به نظر می رسد که برای این کار ساخته شده است. فضا. بعلاوه برای مهمانان صندلی بیشتری دارد (و در صورت نیاز دو تخت برای خوابیدن :)).

طراحی من ملانی برستین | عکس توسط تسا نوستاد | از: mel’s moto zbul – این نفس هوای مینیمالیستی است که همه ما به آن نیاز داریم

مل همچنین برای اتاق نشیمن جدیدش سکشنال انتخاب کرد، اما او سفارشی بود، زیرا او یک دختر به دل خودم است. در حال حاضر، انتخاب یک پارچه با رنگ روشن “یک قانون” نیست، اما به یک بخش در یک فضای کوچک کمک می کند تا هوای بیشتری داشته باشد. اما هی! شاید یک سکشن آبی تیره مخملی در اتاق نشیمن کوچک شما دقیقاً همان چیزی باشد که به آن نیاز دارد. فقط مطمئن شوید که آن را به گوشه ای از مسیرهای مختلف فشار دهید تا واقعاً عمدی به نظر برسد. آیا می توانید بگویید که ما از طراحی “عمدی” سیر نمی شویم؟ یا گفتن؟؟ 😉

READ  Zooco Estudio از رستوران موزه دریایی کانتابریا رونمایی کرد

قطعات بیانیه “خیلی زیاد”.

طراحی شده توسط دی مورفی | استایل شده توسط ولیندا هلن | عکس توسط sara ligorria-tramp

میدونم میدونم. ما بزرگ هستیم که می گوییم هر قطعه در یک اتاق یک قطعه بیانیه نباشد. زیرا اگر می خواهید فضای شما متعادل و جالب باشد (و تجربه زیادی ندارید) این یک قانون کلی خوب است. اما بعد اتاقی مانند اتاق نشیمن دی مورفی را می بینید و شروع به تجدید نظر در همه چیز می کنید. منظورم این است که به هر قطعه نگاه کنید… همه آنها قطعات “بیانیه” یا “مکالمه” هستند. با این حال، آنها با یکدیگر تعادل برقرار می کنند. اول از همه، فکر می‌کنم داشتن دیوارهای سفید و پرده‌های سفید انتخابی عالی بود، زیرا آنها واقعاً برخی از بزرگترین «تکه‌ها» و پایه‌های اتاق هستند. سپس از رنگ به مقدار کم استفاده کرد اما با تأثیر. من در مورد آبی اشباع شده در مبل، بالش پرتاب پوم و بخش هایی از فرش صحبت می کنم. هر چیز دیگری از نظر رنگ نسبتاً خنثی است اما از نظر شکل و بافت فوق العاده غنی است! من همچنین دوست دارم که چگونه او با دو درخت (به تغییر اندازه برگ توجه کنید) و آن مانتوی شومینه نعنایی زیبا، فضای سبز را نشان می دهد. آخرین چیزی که می گویم این است که میز قهوه لوسیت و شیشه ای چقدر عالی است. در این فضا فوق العاده باحال، غیرمنتظره است و از آنجایی که واضح است احساس بی وزنی می کند. اساساً، یک میز قهوه جامد می‌توانست کل فضا را از نظر بصری بیش از حد سنگین کند. این یکی بیانیه ای آرام است که به دیگر دختران اجازه می دهد بدرخشند.

قرار دادن هنر

پسر، آیا ما دوست داریم در مورد مکان های “غیر منتظره” برای آویزان کردن آثار هنری صحبت کنیم؟ منظورم این است که سرگرم کننده و بسیار آسان است. اما وقتی نوبت به دیوارهای گالری می‌رسد، فرمولی بدون شکست داریم. اما بیایید ببینیم اسکات هورنای برای دیوار گالری خود چه کرد…

طراحی و خانه از اسکات هورن | استایل شده توسط ولیندا هلن & اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

دیدن عکس برای اولین بار هرگز فراموش نمی شود. من تکون خوردم! خیلی دوستش داشتم و نتونستم ازش بگذرم. من از آن زمان آرام شده ام (به سختی) و هیجان زده هستم که در مورد اینکه چرا آن همه شادی را برانگیخته است صحبت کنم. اول، من عاشق این هستم که 90٪ از هنر روی یک خط خیالی تراز شده است. تقریباً انگار روی یک قفسه نشسته اند اما نه… چون به دیوار میخ شده اند. سپس قطعات کوچک‌تری را پر می‌کنند تا رویه دارای ارتفاع‌های متنوعی باشد که آن را خنک و جالب می‌کند. اما اسکات به همین جا بسنده نکرد. آن دو قطعه پایین، «خارج از خط» واقعاً آن را برای من می‌سازد. آنها به نوعی باعث می شوند که کل مجموعه بسیار گسترده تر به نظر برسد، اما در واقع این فقط دو قطعه متوسط ​​تا کوچک اضافی است. به نظر جالب می رسد و پیکربندی است که من به آن فکر نکرده بودم. من کاملاً الهام گرفته‌ام تا با دیوارهای گالری آینده خلاق باشم!

READ  ده اتاق نشیمن بتنی با بافت تزئینی
طراحی شده توسط سارا رافین کوستلو | استایل شده توسط ولیندا هلن و اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

این مورد بعدی در مورد دیوار گالری نیست و برعکس مکان هنری زیر پنجره است (یکی دیگر از موارد مورد علاقه شخصی من). این یادآوری است که هنر می تواند، و شاید باید، به معنای واقعی کلمه به هرجایی برود … حتی از یک دریچه. شاید این اولین باری نباشد که شما این را می بینید، اما می دانم که زیاد آن را نمی بینم و این مایه شرمساری است. این نقطه بسیار باحالی است، به خصوص اگر سقف های بلندی دارید! اما اگر این کار را ندارید و سقف‌های کوتاه‌تری دارید، یک اثر هنری کوچک بالای در چقدر زیبا خواهد بود؟! نکته این است که در مورد هنر چیزهای جدید را امتحان کنید. نوارهای فرمان به دلایلی وجود دارند، بنابراین چیزها را امتحان کنید و سپس سوراخ های خود را ایجاد کنید:) تزئین باید سرگرم کننده باشد.

آویزهای غیر همسان

من می دانم اما صدای ما را می شنوم.

این مفهوم قطعاً چیزی بود که قبلاً واقعاً به آن فکر نکرده بودم. اما چرا انجام دادن آویزها باید مطابقت داشته باشند؟ خوب، آنها نمی کنند! در حال حاضر، موارد بالا از نظر شکل مطابقت دارند، اما رنگ ها ombre’d هستند. برو از اینجا بن! این یک راه بسیار آسان برای لذت بردن است. اما اگر می‌خواهید دو آویز کاملاً متفاوت را کنار هم آویزان کنید، می‌گوییم بله. اگر اشکال واقعاً با یکدیگر صحبت نمی کنند، توصیه می کنیم که مواد یا رنگ های مشترک داشته باشند. اما برای آخرین بار، اگر به هیچ وجه با هم مطابقت ندارند، اما شما آنها را دوست دارید و فکر می کنید کار می کنند، به دنبال آن بروید.

امیدواریم که این یک خواندن سرگرم کننده باشد که آب و هوای خلاقانه شما را به همراه داشته باشد. گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز داریم ایده های متفاوتی است تا ذهنمان را به تفکر متفاوت وادار کنیم. پنجشنبه شادی داشته باشید!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی و صفحه اصلی اسکات هورنای | استایل شده توسط ولیندا هلن & اریک کنت استالبرگ | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ

دیدگاهتان را بنویسید