سلام، این من هستم – دیوانه ای که هزاران دلار برای کاغذ دیواری آپارتمان اجاره ای خود هزینه کرد. (در صورت علاقه مندی، تفکیک کامل هزینه از سال 2021 در اینجا آمده است.) آیا پشیمان هستم؟ نه! اما من همچنین هر فضا را بدون طرح طراحی مربوطه کاغذدیواری کردم که انجام داد همچنین چند چالش ناخواسته ایجاد کنید – حداقل برای یک طراح سرگرمی مانند من – بنابراین امروز، می‌خواهم شما را در مورد کارهایی که درست انجام دادم، کارهای اشتباهی انجام دادم و نکاتی را که در ذهنم نگه می‌دارم راهنمایی کنم. برای هر پروژه تصویر زمینه آینده من آن را زندگی کردم، آن را یاد گرفتم، و اکنون امیدوارم بتوانم به شما کمک کنم تا کاغذ دیواری مناسبی برای خانه خود انتخاب کنید!

نکته 1: آنها می گویند از کوچک شروع کنید – حق با آنهاست!

اسپویلر: کلیشه ها؟ آنها به دلیلی کلیشه ای هستند. بنابراین توصیه کلاسیک کاغذ دیواری که همه ما با آن بزرگ شده ایم – آن را در اتاق پودر امتحان کنید! آن را در کمد تست کنید! آن را در فضایی که نسبتاً به ندرت از آن استفاده می کنید پرتاب کنید! – کاملاً صحیح است. اگر این اولین تلاش شما در زمینه کاغذ دیواری است، آزمایش آن در فضای کوچکتر یک تماس عالی است. آیا از دیدن هر روز یک چیز خسته خواهید شد؟ آیا می توانید متعهد شوید که به دنبال یک الگو باشید سال ها? دریابید قبل از دیوارهایت را خمیر و کاغذ می کنی!

من ابتدا حمام را کاغذدیواری کردم، و این یک راه عالی برای سنجش میزان تحملم بود – یاد گرفتم که می توانم از یک الگوی “بیرون” استفاده کنم، من عاشق چاپ گرافیکی هستم، و همچنین از قدرت های دگرگون کننده آن شگفت زده شدم! (چه کسی می دانست که چسباندن برخی چیزها به دیوار احساس من را نسبت به خانه ام کاملاً تغییر می دهد؟) اما اگر از آن خوشم نمی آمد، هنوز هم کاملاً خوب بودم – من هر روز 8 ساعت را در اینجا نمی گذرانم. قبلاً یک فضای کاربردی بود و بعد از آن یک فضای کاربردی بود. نه آسیبی، نه بدی! (پس. به ارزشش، 3 سال گذشته است و ما در این حمام مشکل پوسته شدن، حباب زدن یا رطوبت نداریم! وقتی دوش می‌گیرم پنجره و در را باز می‌کنم و کاملاً خوب است. اما با یک چیز باورنکردنی هم کار کردم. نصابی که اقدامات اضافی مانند سمباده زدن دیوارها را انجام داده است، بنابراین اگر به حمام نیز توجه دارید، این را در نظر داشته باشید!)

درباره چه چیزی فکر کنیم: اگر می توانید در را ببندید تا مجبور نباشید 24 ساعته به مقاله خود نگاه کنید، وحشی شوید! اما اگر با فضای بازتر کار می کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

نکته 2: اشباع خانه خود را ثابت نگه دارید

این تنها کاری است که فکر می کنم درست انجام داده ام (همانطور که در بالا مشاهده می شود) و اشتباه (یک دقیقه دیگر به آنجا می رسیم!). اما اول، به عنوان یک تجدید کننده: من در یک آپارتمان یک خوابه طولانی و به سبک راه آهن زندگی می کنم که تمام فضاهای مهم من در یک راهرو بسیار طولانی و بسیار تاریک قرار دارند.

READ  Joanna Laajisto طراحی داخلی رستوران Popolo در پیه اسکی

وقتی تصمیم گرفتم با کاغذ دیواری دیوانه شوم، الگوهایی را انتخاب کردم که در هر اتاق بیشتر از آنها لذت می برم … و برای این منظور، آن را از پارک بیرون انداختم! من هنوز هر انتخابی را دوست دارم. Buuuuut من همچنین فراموش کردم که در یک خانه زندگی می کنم، نه در یک سری عکس های مجزا در اینترنت، و در حالی که سعی می کردم بفهمم چگونه یک حس منسجم تری از جریان ایجاد کنم، دچار سردرگمی شدم.

بنابراین من فقط به دنبال آن رفتم: راهرو را – سقف ها و همه چیز را زیر و رو کردم! – که در این رنگ غنی و خاکستری سبز از شروین ویلیامز. برای هیچ یک از کاغذهایی که انتخاب کرده بودم، تطابق رنگی کاملی نداشت – نه اینکه حتی رنگ‌های مشابهی داشتند، اما وزن و عمق بصری کافی برای متعادل کردن هر یک از الگوهای قوی و پررنگ داشت.

طراحی شده توسط کیتلین هیگینز | استایل شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: نشان دادن اتاق نشیمن کیتلین

و این همان چیزی است که فکر می کنم در اتاق نشیمنم اشتباه کردم. من آن را بیش از حد امن بازی کردم! فکر می‌کردم کمی خنثی‌تر بودن در این اتاق باعث می‌شود آن الگوها بدرخشند، اما در عوض، برای من کمی غیرعادی به نظر می‌رسد. وقتی به اتاق ناهارخوری و آشپزخانه نگاه می‌کنم، از این الگو بسیار هیجان‌زده و پرانرژی می‌شوم – احساس می‌کنم که من هستم! اما در اتاق نشیمن کمی عقب ماندم و فکر می کنم کمی صاف می افتد. اگر می خواهید دنبالش بروید، واقعاً باید دنبالش بروید، می دانید؟

هر چند امیدی هست! دوست پسرم، دنیس، اواخر بهار امسال وارد خانه می‌شود، بنابراین ما روی برخی به‌روزرسانی‌ها کار کرده‌ایم – فضای میز برای هر دوی ما، بخشی که می‌توانیم روی آن پراکنده باشیم، آن همه موسیقی جاز – و من بسیار هیجان‌زده هستم که یکی دیگر را انتخاب کنم. باعث می شود اتاق نشیمن احساس کند که با اتاق غذاخوری و آشپزخانه صحبت می کند. من متوجه شده ام که آن دیوارها می کشند زیاد توجه است، بنابراین اشکالی ندارد که چند قطعه رنگارنگ یا متراکم تر را وارد کنید! قبلاً، تصور می‌کردم که آنها با آن الگوها رقابت می‌کردند – اما اکنون، می‌دانم که یک اتاق نشیمن پانچی‌تر به کل خانه من کمک می‌کند تا هماهنگ‌تر شود.

درباره چه چیزی فکر کنیم: خانه شما چه نوع وزن بصری دارد؟ اگر مبلمان شما در سمت راست و مطبوع قرار دارد، ممکن است بخواهید کاغذدیواری کمی ساکت‌تر را در نظر بگیرید. اگر به سمت قطعات بزرگ و بیان کننده کشیده می شوید، احتمالاً می توانید یک چاپ شلوغ تر و پررنگ تر داشته باشید! مثل اون قدیمیه چی نباید پوشید ضرب المثل – لازم نیست همخوانی داشتن، اما مجبور است برو. شما می خواهید کاغذ دیواری شما با خانه تان ترکیب شود، نه تنها چیزی که مردم هنگام ورود به اتاق متوجه آن می شوند.

READ  The Link Up: Em's Go-To Highlighter، Wet/Dry Vac Mop که زندگی آرلین را تغییر داد، و توسعه دهنده اینترنت 17 دلاری که همه ما در سبد خرید خود داریم

نکته 3: اندازه تکرار را به خاطر بسپارید

این یکی باید واضح به نظر برسد، اما اغلب فراموش می‌شود: اگر فضای بزرگی دارید، کاغذدیواری با تکرار بزرگ‌تر انتخاب کنید! دو اتاق (بسیار شیرین) بالا بسیار بزرگ هستند، بنابراین امیلی و تیم ما کاغذ دیواری هایی به سبک دیواری را انتخاب کردند که چشم شما را به اطراف نگاه می دارد.

اما مانند اکثر “قوانین” طراحی، استثناهایی نیز وجود دارد. در سمت چپ، این کاغذ دیواری گیاه شناسی غیراشباع و بی صدا است – تکرار کوچک همچنان آرامبخش و تصفیه شده است. حالا تصور کنید که کاغذ دیواری سمت راست به اندازه ای مشابه کوچک شده باشد. خیلی شلوغ و پر هرج و مرج خواهد بود، درست است؟ احتمالاً التماس می کنید که تمام شود! وقتی صحبت از طراحی می شود، مقیاس واقعاً همه چیز است.

درباره چه چیزی فکر کنیم: نمونه کاغذ دیواری خود را روی دورترین دیوار آویزان کنید و جلوه خوبی به آن ببخشید. آیا هنوز هم می توانید تمام جزئیات یا رنگی را که در وهله اول شما را به سمت این کاغذ کشانده است ببینید؟ وقتی به رندر محصول کاغذ دیواری به صورت آنلاین نگاه می کنید، آیا الگوها یا خطوطی در فضای منفی ظاهر می شوند؟ خیلی بزرگ شدن سخت است، اما قطعاً می توانید خیلی کوچک شوید.

نکته 4: آن را ساده نگه دارید تا تغییرات آینده را مجاز کنید

عکس توسط کیتلین سبز | از: موردی برای کاغذ دیواری های خنثی آرام

من واقعی خواهم بود: به کاغذ دیواری راه راه Em’s حسادت می کنم! از آنجا که او این چاپ بی انتها و تقریباً خنثی را انتخاب کرده است، به راحتی می تواند آثار هنری را عوض کند، طرح های رنگی جدید را امتحان کند و با طرح خود بازی کند. من حتی الگوی ساده‌تری را در خانه‌ام در نظر نگرفتم، اما به این معناست که انتخاب هنر، مبلمان و لوازم جانبی بسیار دشوارتر از آن چیزی است که پیش‌بینی می‌کردم. (همه گفتند: “دههه.”)

عکس توسط کیتلین سبز | از: موردی برای کاغذ دیواری های خنثی آرام

من عشق که خط تیک تاک Em هنوز هم عمق، علاقه و الگو را اضافه می کند، اما همچنین یک پس زمینه عالی برای هر چیزی که او می خواهد خانه اش شبیه به آن باشد! در خانه من، کاغذ دیواری به دیکته طرح برای باقی مانده اجاره من ادامه خواهد داد. اما در خانه ام، او رئیس.

من واقعی خواهم بود: وقتی به یک مکان جدید نقل مکان می کنم، قطعاً دوباره کاغذ دیواری می کشم – اما چاپ های بلند را برای اتاق هایی با درهای بسته و الگوهای جاودانه برای مناطق اصلی باقی می گذارم. با این حال، من فقط یک بار در لس آنجلس در سی سالگی خواهم بود، و بسیار خوشحالم که این بار واقعاً دنبال آن رفتم. من همیشه این آپارتمان تفریحی کوچک را با محبت به یاد خواهم آورد، و دلیلش این است که رنگارنگ و شاد است.

READ  چگونه می توان مدرن میانه قرن را به روش "مدرن" درست از سوی یک مدیر موسیقی مشهور و مادر با استعداد او (یک تیم رویایی طراحی واقعی) انجام داد.

درباره چه چیزی فکر کنیم: شما چه نوع طراحي هستيد؟ آیا دائماً آثار هنری و لوازم جانبی را عوض می کنید یا بیشتر از نوع “تمام شده است و مدت طولانی است که دوباره آن را لمس نمی کنم” هستید؟ اگر دوست دارید آن را تکان دهید، پس زمینه خنثی تری را در نظر بگیرید. اگر شما یک نوع یک و تمام شده هستید، به دنبال چیز کمی جسورتر باشید! در مورد من، فکر می‌کنم به چیزی آرام‌تر و رنگ‌آمیزتر نگاه خواهم کرد – من هنوز رنگ و طرح می‌خواهم، اما فکر می‌کنم تغییر مکرر چیزها در زمان کمی آسان‌تر خواهد بود. کمتر رنگ و الگو

نکته 5: شما نمی توانید با یک کلاسیک اشتباه کنید

وجه اشتراک این سه فضا چیست؟ همشون دارن استفاده میکنن یک الگوی نمادین! پاداش اضافه شده؟ اگر تا به حال دچار مشکل طراحی شده اید، می توانید هزاران تن از الهامات عالی را در Pinterest جستجو کنید. به تابلوهای خود نگاهی بیندازید – آیا چندین بار یک کاغذ دیواری مشابه را سنجاق کرده اید؟ آیا طراحان در فضاهای مختلف و به روش های مختلف از آن استفاده می کنند؟ اگر چنین است، ممکن است به تازگی دیوارپوش جدید بعدی خود را پیدا کرده باشید!

درباره چه چیزی فکر کنیم: شما چه نوع کلاسیکی هستید؟ آیا شما یک …. هستی مارتینیک, a la Blanche Devereaux؟ آیا شما یک …. هستی رافائلمثل امیلی و سارا بالا؟ تعداد زیادی چاپ کلاسیک وجود دارد که متناسب با هر سبک معماری و طراحی است – و شما می دانید که آنها خوب هستند زیرا ما برای دهه ها در مورد آنها هیجان زده ایم!

خوب … امیدوارم که کمی کمک کند! (و اگر به دنبال الهام بیشتر از کاغذدیواری هستید، من تعداد زیادی فضاهای عالی – از همه سبک ها و دوره ها! – در این تابلوی پینترست همه چیز را جلب می کند.) لطفاً هر گونه سؤال یا راهنمایی را در نظرات مطرح کنید – من دوست دارم نظر شما را نیز بدانم. بیا حرف بزنیم؟ xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کیتلین هیگینز (من!) | استایل شده توسط امیلی بوزر | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: افشاگری که همه منتظرش بودیم! اتاق نشیمن Regency Deco عمدتاً صرفه جویی شده و پست مدرن کیتلین

دیدگاهتان را بنویسید