تقریباً در همین زمان سال گذشته، من در حال چرخش مارپیچی بودم – حتی در چکمه‌هایم می‌لرزیدم – با این فکر که اولین آرایشم را فاش کنم. من به آن افتخار می‌کنم و هنوز هم هستم، اما اشتراک‌گذاری یک پروژه خلاقانه با اینترنت دردسرساز است. اما چیزی که در آن زمان نمی دانستم، و چیزی که شاید ترسناک تر از آن در حال حاضر باشد، این سوال طولانی است که «آیا یک اتاق واقعاً احساس کنید تمام شده؟”

اخیراً با دوستی برخورد کردم که به من گفت اتاق نشیمن و غذاخوری من را در سراسر پینترست دیده است. او در تعارفاتش در مورد طراحی بسیار مهربان بود که من عمیقاً از آن استقبال کردم. اما از آنجایی که خود را تحقیر می‌کردم و نمی‌توانستم تعارف کنم، مجبور شدم به او بگویم عکس‌هایی که او می‌دید دقیقاً واقعیت روزمره ما را منعکس نمی‌کند. چیزهایی که جلوی دوربین خوب به نظر می رسند همیشه عملی نیستند و حتی از نظر شخصی به خوبی ظاهر نمی شوند. حدس می‌زنم احساس کردم باید این موضوع را با او به اشتراک بگذارم، زیرا عکس‌های موجود در رسانه‌های اجتماعی فریب‌دهنده هستند و می‌توانند احساس بدی نسبت به خانه/زندگی خودمان ایجاد کنند. اوه اوه فکر کنم تازه دکترای روانشناسی گرفتم؟؟ کار من اینجا تمام شده است!! اما با جدیت تمام، من هر روز به طراحی خود نگاه می کنم و می دانم که کامل نیست. قرنیزها دارای قطرات رنگ هستند، بهم ریختگی طناب‌ها به وضوح زیر تلویزیون قابل مشاهده است و کمبود شدید فضای ذخیره‌سازی به یک مشکل بی‌پایان در هم ریختگی تبدیل می‌شود. و این صادقانه بیش از چیزی است که خوب است و طبیعی است (AKA اجتناب ناپذیر است) که یک خانه ناقص باشد. اما آیا این من را از فکر کردن به ایده‌های جدید برای اتاق نشیمن و ناهارخوری‌ام که «از قبل قرار است انجام شده باشد» باز می‌دارد؟ شانسی نیست (یکی سریعا دکترای من را بگیرد!). و از آنجایی که من آماده گذر از مرحله “پین کردن برای الهام” برای اتاق خوابم نیستم، به طور جدی در حال بررسی چند پیشرفت جزئی برای اتاق نشیمن و غذاخوری مورد علاقه ام هستم.

بنابراین، اگر اینقدر مهربان باشید و به من خوش بگذرید، این چیزی است که یک سال بعد هنوز در مورد این طراحی در ذهن من است:

آیا باید سقف را رنگ کنم؟

در پست افشاگرم، درباره زمانی که سارا برای عکسبرداری آمد، نوشتم که از او پرسید آیا تا به حال به نقاشی سقف فکر کرده ام یا خیر. من در ابتدا این کار را نکردم، اما یک بار که او به آن اشاره کرد، مثل این بود که قفل بخشی از مغز من را باز کرد که نمی‌توانست آن را رها کند. من ظاهر آن را در حال حاضر دوست دارم اما آیا سقف نقاشی شده بهتر به نظر نمی رسد؟

بچه ها حتی با وجود مهارت های فتوشاپی من، خیلی راحت به نظر می رسد. فکر می‌کنم فقط می‌خواهم احساس کنم که این رنگ سبز بداخلاق مرا بلعیده است، زیرا آن را خیلی دوست دارم. فکر کردن به آن فوق‌العاده هیجان‌انگیز است، اما به یاد دارم که برخی از نظر دهندگان گفتند که سقف سفید در واقع لهجه‌های سفید مانند قرنیز، درب اتاق خواب و آباژور سفید را به تصویر می‌کشد. فکر می‌کنم می‌توانم قرنیزها را هم رنگ کنم، بنابراین فکر می‌کنم که آیا این کمکی می‌کند. پیشنهادات خوش آمدید!

READ  «آشوب» استودیو موسیقی میلان به خودانگیختگی آهنگسازی اشاره دارد

کنار سریع: مردم همیشه می پرسند میز قهوه از کجاست. من آن را از Wayfair تهیه کردم و مدتی تمام شد اما به نظر می رسد بالاخره برگشت! این یک میز قهوه عالی است و اگر شما هم مثل من از احتکار مجلات هستید آن را به شدت توصیه می کنم.

آیا این گوشه را کاغذ دیواری کنم؟

من از همان ابتدا در مورد اضافه کردن الگوی بیشتر با قرار دادن کاغذ دیواری در این گوشه صحبت کرده ام. هنوز هم آزارم می دهد که این کار را برای افشا انجام ندادم. لازمه؟؟ نه. آیا حتی فکر کردن به آن من را هیجان زده می کند؟ کاملا. و من فکر می کنم اگر یک سال بعد هنوز به آن فکر می کنم، ممکن است نشانه ای باشد که آن را امتحان کنم. در اینجا چند تصویر زمینه وجود دارد که من به آنها فکر می کنم:

انتخاب 1 | گزینه 2 | گزینه شماره 3

من عاشق رنگارنگ و بازیگوش هستم #1 است. حرکت زیادی را اضافه می کند و مکمل سبک ویکتوریایی است که در حال حاضر در حال انجام است. تنها نگرانی من این است که ممکن است کمی بیش از حد شلوغ باشد، که من را به سمت آن سوق می دهد #2. این یکی آرام‌تر است، اما همچنان الگو و حرکتی را دارد که من می‌خواهم. #3 به نوعی در میان است زیرا قرمز تیره دارد که واقعاً ظاهر می شود اما الگوی آن ساده و کلاسیک است. من به این یکی کشیده شدم زیرا همرنگ صندلی راحتی ما است اما با الگوی متفاوتی که فکر می کنم می تواند واقعاً جالب باشد.

آخرین هشدار من این است که این ممکن است پول / استرس / نیروی کار بیشتر از ارزش واقعی باشد. آیا کسی قبلاً چنین قفسه ای را کاغذ دیواری کرده است؟ انجام این کار سخت به نظر می رسد، اما احتمالاً نیاز به برنامه ریزی و توجه به جزئیات بیشتر از آنچه من به آن عادت دارم دارد. هر راهنمایی؟

ایده های کاغذ دیواری DIY

راه دیگری که در نظر دارم این است که «کاغذ دیواری» خودم را از کارت پستال های قدیمی یا نقاشی های قدیمی بسازم. من در مورد این ایده اینجا نوشتم و تا این خانه گردی تقریباً آن را فراموش کردم. که تصویر زمینه DIY توسط پیرس و وارد غیر واقعی است و به من یادآوری کرد که می توانم یک کلکسیون قدیمی از آن را پیدا کنم چیزی و کاغذ دیواری خودم را بسازم. بنا به دلایلی، نسبت به استفاده از کاغذ دیواری واقعی، کمتر ترسناک است. من احتمالا از نوار یا بتونه دو طرفه استفاده می کنم تا به راحتی قابل جدا شدن باشد. کسی اینو امتحان کرده؟؟

READ  Vipp Studio در منهتن هم به عنوان نمایشگاه و هم آپارتمان فعالیت می کند

آیا زمان صندلی های ناهار خوری جدید فرا رسیده است؟ (پاسخ بله است…)

ناهارخوری بخشی از طراحی من است که بیشتر به آن افتخار می کنم. دیوار گالری خیلی سخت بود اما چیزی که ما به آن پایان دادیم هر روز من را بسیار خوشحال می کند. میز بسیار رویایی است و انگار از رویاهای قدیمی من بیرون کشیده شده است و من آن را با صندلی های ناهار خوری چوب خم قدیمی خود دوست دارم. اما صندلی ها … آههه صندلی ها. آنها زیبا هستند اما کاربردی نیستند و حدود یک ماه پس از دریافت آنها این اتفاق افتاد:

واضح است که قرار نیست انسانهای بالغ هر روز روی آنها بنشینند. مطمئنم عصا درست میشه ولی چوبش هم خیلی ضعیفه. هر کدام کمتر از 3 پوند وزن دارند و حدود 100 سال سن دارند. ما تقریباً هر آخر هفته در اینجا شام یکشنبه‌هایمان را میزبانی می‌کنیم و کشیدن صندلی‌های تاشو بسیار تحقیرکننده است زیرا می‌ترسم مهمان روی یکی از آن‌ها بنشیند و آن را از وسط بشکند. این صندلی ها صرفاً تزئینی شده اند که برای یک تجربه غذاخوری ایده آل نیستند. بنابراین، یکی از کارهایی که واقعاً باید برای امنیت و آرامش خود انجام دهم، پیدا کردن چند صندلی جدید است. در اینجا مواردی وجود دارد که من در نظر دارم:

1. صندلی غذاخوری بریکس (مجموعه 2 تایی) | 2. صندلی غذاخوری وستان | 3. صندلی ناهار خوری Wynn Ladderback

من دوست دارم چگونه #1 ظاهر و احساسی شبیه به حال حاضر ما دارد. #2 می تواند استعداد مدرن تری را به ارمغان بیاورد که من با آن مخالف نیستم و من واقعاً دوست دارم صندلی چقدر پهن است (به نظر من مانند صندلی مناسب برای بزرگسالان است). #3 به نوعی یک کارت وحشی است، اما به نظر من پشتی واقعا بلند جذاب است و شکل آن جالب است، اما شاید خیلی خانه مزرعه ای باشد؟ نمی‌دانم چرا احساس می‌کنم خانه‌های مزرعه‌ای با طراحی فعلی ما فاصله چندانی ندارد، حتی اگر خانه‌های مزرعه هرگز اصطلاحی برای توصیف این فضا نبوده است…

دلم می‌خواهد صندلی‌های قدیمی را در نظر بگیرم، اما خرید صندلی‌های قدیمی از طریق اینترنت چیزی بود که ما را در این موقعیت قرار داد. بنابراین، تا زمانی که برخی از آنها را شخصاً پیدا نکنم و بتوانم دوام آنها را آزمایش کنم، کار مسئول را انجام می دهم و جدید می خرم (به این امید که بیش از 100 سال دوام داشته باشند).

آیا باید ملیله را روی مبل عوض کنم؟

من عاشق عشق هستم که چگونه رنگ های این ملیله (بخوانید: فرشی که به دیوار میخ زدم) پالت رنگ را کاملاً تکمیل می کند. ما به چیزی نیاز داشتیم که در مبل، فرش، و صندلی راحتی چهارخانه قرمز و برنزه ما ببندد که یک چالش بود، اما به نوعی من این را از Chairish به قیمت 100 دلار به دست آوردم. مشکل اینجاست که شوهرم فکر می‌کند این ملیله بیش از حد غیرمعمول خوانده می‌شود و فکر می‌کند که سبک کلی اتاق نشیمن را اشتباه می‌گیرد. موافقم اما به اندازه او من را آزار نمی دهد. من در نهایت تسلیم شدم و گفتم “خوب، بیایید آن را جایگزین کنیم” اما هزینه هنری که اندازه آن دو برابر اجاره ما است. بنابراین من شروع به تحقیق در مورد ایده های هنری DIY کردم، علیرغم اینکه می دانستم DIY هرگز لباس قوی من نبوده است. برای لحظه ای داغ، به انجام کاری فکر کردم که مالکوم در اتاق غذاخوری خود انجام داد (کاغذ دیواری یک تکه تخته سه لا بزرگ و آویزان کردن آن مانند هنر) اما حقیقتاً فکر می کنم در این فضا به هم می خورد. خوب حالا چی؟ خوب، من دوباره به کارم که چاپ هنر دیجیتال است برگشتم و این زمانی بود که این مقاله را دیدم. هر چیزی را که با عنوان «هنر آزاد» شروع شود، خواهم خواند. البته این یک هنر رایگان نیست، اما به جزئیات چگونگی دانلود تصاویر با وضوح بالا از مجموعه دیجیتال کتابخانه عمومی نیویورک اشاره می کند. بیش از 900000 تصویر از مجموعه های عکاسی به سیانوتیپ برداشت ها. این من را به شدت مجذوب کرد و حتی اگر چاپ یکی از اینها در اندازه ای که نیاز دارم حداقل 150 دلار هزینه داشته باشد و کادربندی آن 150 دلار دیگر خواهد بود، که هنوز هم ارزان تر از بسیاری از آثار هنری است. بنابراین من البته طعمه را گرفتم و به تعداد زیادی از جمله موارد زیر چشم دوختم:

READ  Folkform موزه ماسونیت را در نمایشگاه مبلمان استکهلم نصب می کند

1. اسب دونده | 2. نمای هوایی از بندر لس آنجلس | 3. اسب سواران در ساحل

به خاطر وقت من و شما، من فقط این 3 انتخاب را درج می کنم اما حدود 100 مورد وجود دارد که قبلاً ذخیره کرده ام و به طور بالقوه می توانم از بین آنها انتخاب کنم. و من معتقدم هنر بسیار شخصی است، بنابراین انتخاب قطعه مناسبی که با من و شوهرم صحبت می‌کند (و متناسب با سبک ما باشد) فرآیندی طولانی است. ادامه دارد!

پس اینجا جایی است که با این فضایی که هنوز دوست دارم تکه تکه کنم و هرگز نمی خواهم آن را ترک کنم، هستم. آیا کسی تا به حال از اولین تغییر ظاهری که در stylebyemilyhendersondesign.com منتشر شده است عبور می کند؟ من حدس می زنم که نه 🙂 امیدوارم این مسیر کوچک خاطره انگیز کاملاً خودخواهانه نبوده باشد و مثل همیشه دوست دارم نظرات شما را در پایین بشنوم. xx

**پس از عکس های سارا لیگوریا-ترامپ

پست 4 تغییر کوچک که رایان می خواهد در اتاق نشیمن/ناهارخوری خود ایجاد کند (و او افکار شما را می خواهد!) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید