سلام! اگر به شما بگویم که یک خرده‌فروش دکور خانه فقط آنلاین وجود دارد که محصولات خوش‌ساخت و مقرون به صرفه را عرضه می‌کند و سال‌ها زیر نظر رادار می‌رود، چه؟ چون اینطور است بوده در حال رخ دادن است، و زمان آن رسیده است که همه ما یک گفتگوی جدی در مورد H&M Home داشته باشیم. منظورم این است که … آنها چیزی در حال وقوع است. آیا این جادوگری است؟ آیا این جادو است؟ من حتی نمی دانم! اما می‌دانم که آنها یکی از منابع مورد استفاده من برای هدایای مقرون به صرفه، لامپ‌های شیک، ظروف چینی ارزان و مستحکم، گلدان‌های مدرنیست، گلدان‌ها و سینی‌های گرافیکی هستند. این یکی از منابع مخفی من برای سالها بوده است – از طریق دانشی که جولی به من منتقل کرده است، او قطعات H&M را در دکوراسیون اتاق خواب خود به نمایش گذاشته است! – و من برای انتشار این خبر هیجان زده هستم.

اما قبل از شروع، چند نکته برای کلاس وجود دارد: در طول پست، من قصد دارم چند جایگزین کسب و کار کوچک را برای قطعات نشان داده شده توصیه کنم. اگر بودجه شما اجازه می دهد، به دنبال ولخرجی بروید! برخی از ما هنوز آنجا نیستیم، و این اشکالی ندارد – ما خانه H&M را برای تزئین خانه هایمان داریم. به عنوان یک یادداشت جانبی، H&M جزئیات منابع و مواد مورد استفاده را فهرست می کند تک تک تکه ها در زیر نشان داده شده است. این جزئیاتی است که من واقعاً از آن قدردانی می‌کنم – هر چه سنم بالاتر می‌رود، یادگیری در مورد افرادی که چیزهایی را که من استفاده می‌کنم می‌سازند، در اولویت قرار می‌گیرم. (GEEZ. این حتی یک پست حمایت‌شده نیست، اما مطمئناً به نظر می‌رسد. H&M، آیا می‌بینی که چگونه در موردت می‌نویسم؟!) به سمت کالاها…

برای The Trend-Forward Decorator

آینه مواج جذاب (74.99 دلار)

آیا من عشق برای داشتن یک معتبر، آینه فلورا به سفارش در رنگ لاکی تیز؟ به طور مشخص. اما بودجه من در حال حاضر شامل موارد خطی مانند “آینه های هزار و پانصد دلاری” نمی شود، بنابراین مجبور شدم جای دیگری را شکار کنم تا ظاهری کمتر داشته باشم. این نسخه H&M متناسب با قبض – کسری از قیمت است و من عاشق پایان سبز شاد هستم. در رنگ های بژ و مشکی نیز موجود است.

چراغ رومیزی فلزی زاویه دار (67.99 دلار) | لامپ مدرن ارگانیک (101 دلار)

به من اجازه دهید برای یک ثانیه بسیار آنلاین باشم: این کاملاً یک نسخه دکور است اثر کیکی/بوبا، درست؟ (اگر آشنا نیستید تقریباً همه در سراسر جهان موافق هستند که “kiki” به اشکال تیز و میخ دار اشاره دارد و “bouba” برای شکل های نرم و منحنی به کار می رود. هر کس. تمام زبانها. تمیز، ها؟)

به هر حال. این لامپ های مقرون به صرفه می توانند ظاهر و احساس خانه شما را کاملاً تغییر دهند – نسخه زاویه دار می تواند لبه هایی را به فضای آشکارا زنانه اضافه کند. نسخه نرم و شیک می تواند به فضایی باکستر و صنعتی تر علاقه مند شود. (و بله، هر دو در مجموعه ای از رنگ های مختلف هستند.)

روکش کوسن کتانی دلمه دار (19.99 دلار)

او 55% کتانی بازیافتی، 45% پنبه و 100% ON TREND دارد. (ICYMI، جس هفته گذشته ما را در چند پیش‌بینی روند سال 2024 راهنمایی کرد، که شامل انتخاب ما برای رنگ سال بود: آبی روشن.) با قیمت کمتر از 20 دلار، این روکش بالش یک راه عالی برای آزمایش یک لحن جدید در خانه شما بدون شکستن بانک است.

سینی سرامیکی گرافیکی (34.99 دلار) | شمعدان آلومینیومی بازیافتی (34.99 دلار)

هیچ کس هرگز نگفته است که مینیمالیسم باید خسته کننده باشد، می دانید؟ وسایل ضروری میز قهوه خود را با یک سینی تاثیرگذار! یک میز بچینید، یک مانتو جاز کنید، یا یک پناهگاه اتاق خواب آرام با یک اتاق خواب ایجاد کنید شمعدان بازیافتی محکم! (و راستش، اگر به من می گفتید که اینها را از لولو و جورجیا به قیمت صدها دلار خریده اید، کاملاً شما را باور می کنم.)

READ  ملزومات مورد نیاز ما در خانه مزرعه - همه از هدف (+ یک اعلامیه هیجان انگیز!)

گلدان شیشه ای بافت دار (34.99 دلار)

PSST. جوانان می گیرند این گلدان های مستطیل شکل، انداختن چند گل لاله (یا شکوفه های مقاوم مشابه)، و انداختن محصول نهایی درست در قفسه های کتاب آنها در میان توم ها. تازه است، غیرمنتظره است، و بسیار باحال است. کار خوب، بچه های طراحی فکر!

برای باغبان

گلدان گیاه دلمه ای (12.99 دلار)

این عدد ریز خرد شده تنها نوک کوه یخ است – انتخاب گلدان ها و ظروف گیاهی مقرون به صرفه توسط H&M در حال حاضر بسیار خوب است. اگر به دنبال چیزی طراحی‌تر هستید (ظروف سنگی و سرامیک‌ها را در شباهت‌های تازه و مدرن در نظر بگیرید)، چند ثانیه وقت بگذارید و به آن نگاه کنید. موجودی آنها در اینجا. و آیا من اشاره کردم که آنها در حال حاضر حمل می کنند نسخه مینی itty-bitty از این دیگ فقط 5.99 دلار؟

جعبه های کاشت فلزی با آویزان آسان (49.99 دلار) | گلدان گیاه روی پایه (39.99 دلار)

غرق. من چشم دو تا از آن جعبه های کاشت برای تازه کردن بالکن خودم – به نظر می رسد زمان آن رسیده است که کمی زندگی بیشتری به آن فضا بیاورم و اینها اندازه مناسبی دارند (نه خیلی بزرگ، نه خیلی کوچک. قیمت هم ضرری ندارد!).

و اگر می‌خواهید از نظر بودجه نگاهی به اواسط قرن داشته باشید، ممکن است این را پیشنهاد کنم گلدان گیاه مرتفع? اینها در واقع در ارتفاع‌های مختلف (و رنگ‌ها، البته، در این مرحله می‌توانید مته را دریافت کنید!) وجود دارند و ترکیب و تطبیق آن‌ها بسیار خوب به نظر می‌رسند. فکر نمی کنید ایجاد یک گوشه گیاهی هماهنگ و هماهنگ می تواند سرگرم کننده باشد؟

گلدان گیاه فلزی (74.99 دلار)

آیا می توانید تصور کنید a یک جفت از این گلدان های مربعی شکل در کنار درب ورودی خود قرار گرفته اید، چند تاپیر بزرگ را در خود جای داده اید؟ “آیا آنها از بالارد هستند؟” مهمانان شما خواهند پرسید “آنها باید Frontgate باشند“، آنها با هم زمزمه می کنند، با این فرض که شما پول زیادی داده اید. شوخی برای همه – آنها از H&M هستند! چه کسی حدس می زد؟

برای میزبان

میزهای پنبه ای پانچ (2 به قیمت 17.99 دلار) | سفره دلمه ای (17.99 دلار)

یک میز اغذیه فروشی و مشروب فروشی را بردارید، یک خرما بردارید و اینها را روی آن بیندازید – به نظر می رسد که شما تلاش کرده اید (و از نظر فنی، این کار را کردید!) اما آنها هرگز نمی دانند که این بسیار آسان بوده است. انجام می دهید جای جای صورتی و الف سفره سبز، همانطور که در بالا مشاهده شد؟ زیراندازهای سبز روی سفره زرد؟ یا شاید سبز ON سبز، برای لحظه ای کوچک؟ پوشیدن میز هرگز ساده تر از این نبوده است.

ظرف روغن ظروف سنگی (19.99 دلار)

منظورم… باحال. این فقط باحال است. اگر من این را در خانه شما ببینم، فقط فرض می کنم که شما سلیقه ای دارید و با یک سرامیک ساز زیرزمینی شیک دوست شده اید. (جایزه اضافه شده: شما قرار است روغن زیتون خود را در تاریکی نگه دارید، زیرا نور می تواند روند پیری را تسریع کند. بنابراین اکنون فرض می کنم که شما باحال و باهوش هستید، می دانید؟)

گلدان های کوچک سنگی (5.99 دلار) | شامپاین کوپه (2 با 19.99 دلار)

کاری را که انجام می دهید متوقف کنید. نگاه کنید که چگونه یک منظره میز را با الف طراحی کردند تعداد کمی از این مینی ها! گلدان‌های غنچه‌ای در روز، جذاب‌ترین مرکز دانگ در… در زمان‌های دیگر در روز، حدس می‌زنم. یا شب؟ نکته اینجاست: اینها وقتی در خانه شما پراکنده می شوند شیرین هستند و حتی وقتی برای لنگر انداختن یک میز گرد هم می آیند (بدون زمان!) شیرین تر می شوند.

READ  Leckie Studio در آسمان خراش ونکوور BIG ، پنت هاوس طراحی می کند

و چند صحبت واقعی سریع: اگر توانایی مالی دارید کوپه هایی از شیشه رنگی استللطفاً از آن کسب و کار بر روی H&M حمایت کنید! استل متعلق به یک زن سیاه پوست است و کیفیت و تنوع محصول آنها بی نظیر است. اما اگر قیمت گذاری برای شما غیرقابل تحمل است – و اگر اینطور باشد کاملاً اشکالی ندارد! – این H&M دو بسته جایگزین خوبی است

بشقاب سرو چینی (13.99 دلار)

چیزی در مورد این الگو بسیار احساس می شود لوک ادوارد هال برای من (به سمت پروژه‌های دوران 2019 حرکت کنید – به نظر می‌رسد به نوعی یونانی-دیسکو، نه؟). جذابیت طراحی شده با دست، نقوش کلاسیک با تازگی مدرن و رنگ های بازیگوش را دوست دارید. 10/10، کراکر یا خوراکی یا هر چیزی که در حال سرو کردن هستید می‌خورد این بشقاب کوچک.

برای والدین کوچولوها

یک سبد عید پاک (3.99 دلار) | قلاب موش کوچولو (9.99 دلار)

به بخش بچه های H&M نگاه کردم به من بدهید تب بچه؟؟؟ یا فقط هورمون های من است، سرانجام لگد زدن در سن 32 سالگی؟ این یک سوال برای یک روز دیگر است! امروز، ما در مورد چیزهای بچه گانه زیبا و مقرون به صرفه صحبت می کنیم، که H&M در SPADES حمل می کند. منظورم… 3.99 دلار برای یک سبد عید پاک نمدی با بررسی های ستاره ای؟ 9.99 دلار برای یک جایگزین مناقصه و ارزان به سوتین محکم $$ قلاب $ در حمام سارا؟ (آنها نمی خواهند همان پتینه را توسعه دهند، اما 87 دلار هم نیستند، بنابراین فکر می کنم این مشکلی ندارد.)

بچه ها همه چیز را قطع می کنند (12.99 دلار)

ایمز کی؟ من بچه، من بچه (می توانید تصور کنید؟!) اصل Eames Hang-It-All یک طرح نمادین با 14 قلاب، 7 هفته زمان تحویل و برچسب قیمت 300 دلار است. این تعبیر مدرن 12.99 دلار قیمت دارد و اگر کودکی به طور تصادفی آن را از حالت خارج کند، هیچ آشفتگی عاطفی در خانواده ایجاد نمی کند. (آن را از من بگیرید: قطعات رده بالا را به بزرگسالان بسپارید).

جعبه نگهداری اسباب بازی (17.99 دلار – 19.99 دلار) | انبار کتاب به شکل خانه (29.99 دلار)

این قطعات ذخیره سازی کلاسیک، ساده هستند و پس‌زمینه‌های خنثی خوبی را برای حجم متریک اسباب‌بازی‌های پلاستیکی رنگ‌های روشن، کتاب‌ها و لوازمی می‌سازند که به ناچار در اطراف خانه شما پخش می‌شوند. (PS. اگر به دنبال یک ایده شیرین برای حمام کردن نوزاد هستید، با چند دوست شریک شوید تا پر کنید آن ذخیره کتاب با چند کتاب کلاسیک – یا عجیب – برای کودکان. برنده تضمینی بچه ها الان خیلی دوش بچه می روم.)

برای نوع کلاسیک

آینه گره دار تصفیه شده (34.99 دلار)

آیا اتاق روشویی دارید؟ آیا با کاغذ دیواری کلاسیک ویلیام موریس پوشانده شده است؟ چرا اینطور نیست این آینه از قبل روی میز خودت هستید؟ (منظورم این است که می توانید آن را به تصویر بکشید، درست است؟) جزئیات گره در این قطعه بسیار ساده و ظریف است – این یک کمی عجیب و غریب است تا درخشش و جذابیت را به هر فضای کلاسیک و جاودانه در خانه شما بیاورد.

روکش کوسن منگوله دار | روکش های کوسن بلوک پرینت (2 با 9.99 دلار)

اگر می توانید روی پارچه و بالش از سنت فرانک، ابتدا این کار را انجام دهید. اما اگر نمی‌توانید هزینه‌های صدها دلاری برای یک بالش را نیز توجیه کنید – با این حال، حداقل – ممکن است اینها جایگزین مناسبی باشند. طراحی نامتقارن را دوست دارم پوشش منگوله دار; مجذوب چاپ بلوک مدرن بر روی آن مجموعه دو جلدی. (آن استایلیست واقعاً کار خود را نیز انجام داد – وقتی با یک پتوی بافت دار جفت می‌شوند، لوکس به نظر می‌رسند.) حال و هوای آن بسیار عالی است.اوه، من تازه اینها را در سفرهایم پیدا کردم“، فکر نمی کنی؟

READ  Sunnei استودیوی ضبط سابق را به دفتر مرکزی جدید در میلان تبدیل می کند

جعبه سنگ مرمر بزرگ (34.99 دلار) | سینی مرمر (36.99 دلار)

شما هرگز نمی توانید با یک کلاسیک اشتباه کنید جعبه سنگ مرمر یا سینی. من قوانین را تعیین نمی کنم (و من قطعا اکثر آنها را دنبال نمی کنم، اما موافقم: با سنگ مرمر نمی توانید اشتباه کنید.) به اندازه کافی گفت.

پرده دوش گلدار (19.99 دلار) | پرده حمام Flounce Trim (36.99 دلار)

هی، بهار است. آیا حمام شما می داند؟ این کار بسیار برای شما انجام می دهد – آیا فکر نمی کنید سزاوار کمی تجدید فصل است؟ چاپ گل ساکت و ساده و تمیز است (البته کاملاً پیشگامانه نیست، طبق استانداردهای میراندا پریستلی)، اما من واقعاً به پرده با تزئینات flounce: می‌تواند به خانه‌ی مزرعه‌ای فوق‌العاده یا سوپر گلم تبدیل شود، که یافتن ترکیبی بسیار سخت است.

برای کسانی که کار خود را انجام می دهند

درب الیاف نارگیل (17.99 دلار) | سبد حصیری (34.99 دلار)

این بخش را فقط باید «چیزهایی که در حین مونتاژ این پست در سبد خریدم گذاشتم»، TBH نامیده شود. بیایید در مورد آن صحبت کنیم! حصیر در دارد همان خارش لوک ادوارد هال را می‌خراشد – او بدیهی است که سبک واقعاً خاصی دارد و این به هیچ وجه مناسب نیست، اما همان روحیه را دارد. و دستگیره ها چقدر خنک هستند آن سبد? فکر می‌کنم این یک انبار کفش عالی در کنار درب ورودی در یک آپارتمان بدون ورودی مانند من می‌سازد.

کاسه تاشو ظروف سنگی (29.99 دلار)

من در حال حاضر در یک ضربه تاشوی بزرگ هستم. اگر در بازار فیسبوک یک صدف قدیمی دیدید، لطفاً آن را بخرید. (یا برای من ایمیل کنید تا بخرم.) دیدم این عکس یک سال پیش و از آن زمان به این موضوع فکر نکرده‌ام – این کاسه احساس می‌کند ممکن است نسبت‌های مناسبی برای امتحان چیزی مشابه داشته باشد. شما چه میگویید؟

نمک و فلفل لیمو (17.99 دلار) | کوزه کرفس شکل (17.99 دلار)

خوب، DUH. من واقعی خواهم بود: من ظروف غذاخوری شکل خود را به خوبی می‌شناسم، و فکر می‌کنم هر دوی آن‌ها در یک بازار کثیف‌فروشی مرا فریب می‌دادند – آنها اشباع عالی و بافتی دارند که یادآور بسیاری از ظروف کلاسیک کلاسیک سبزیجات قدیمی است. شیشه کرفس به نظر می رسد که با کلکسیون ظروف کلم من یک تطابق تونال کامل خواهد بود! (ممکن است آنها را سفارش داده باشم یا نه نمک و فلفل دان برای رفتن با آشپزخانه لیمویی ام من فقط عاشق کیچ هستم، بچه ها!!!)

شمع های مخروطی (20.99 دلار)

نکته داغ: تعویض شمع ها بسیار تاثیرگذارتر از آن چیزی است که فکر می کنید. اگر خیلی اهل دکوراسیون فصلی نیستید، هنوز هم می توانید با تعویض شمع ها رنگ و علاقه و حس زمان و مکان زیادی به آن اضافه کنید! (منظورم این است که مهمانی شام با شمع های راه راه گرافیکی و برانچ دخترانه با شمع گل های گرانبها دو حالت کاملاً متفاوت هستند، می دانید؟ واقعاً چیزهای کوچکی هستند!)

… پس، اوه، فکر می کنم؟ شما را در نظرات می بینیم؟ هیچ خرده فروش مقرون به صرفه دیگری که می خواهید با کلاس به اشتراک بگذارید؟ من آماده ام تا در مورد آنها بشنوم. xx

دیدگاهتان را بنویسید