هر زمان که پروژه ای توسط کرستن بلاژک (طراح اصلی و بنیانگذار A1000XBetter) به میزهای ما می رسد، می دانم که در شرف دیدن طرحی هستم که برای مدتی در مغز من حک می شود. در واقع، هر پروژه قبلی توسط AXB را انتخاب کنید و طرحی را خواهید دید که عمدی، کاربردی و در عین حال پر از جذابیت و شخصیت است. این سبک منحصر به فرد و انتخاب های طراحی جسورانه او است که همیشه شما را به حدس زدن و خواسته های بیشتر می کشاند. گشت و گذار مهمانخانه امروزی نیز از این قاعده مستثنی نیست و من بار دیگر از انتخاب مغز او در مورد هر جزئیات لذت بردم. برای برخی از خرد طراحی متخصص و مقدار زیادی از سبک روحی التقاطی او آماده شوید.

این مهمانسرا که قبلاً گاراژ بود، تحت بازسازی روده قرار گرفت که فضا را به یک پاتوق جذاب برای تمام خانواده و مهمانان تبدیل کرد. فقط با نگاه کردن به نمای بیرونی، می توانید سبک امضای کرستن را مشاهده کنید. در رنگ رنگ پررنگ بلافاصله بیانیه ای می دهد و با دیوارکوب های مسی رنگ و آن درهای باورنکردنی که من فقط باید درباره آنها بیشتر یاد می گرفتم تکمیل می شود.

درهای بیرونی از کجاست؟ شیشه های رنگی هستند؟ آیا آنها سفارشی هستند؟

درهای بیرونی چیزی بود که به شدت احساس می‌کردم باید لحظه‌ای خاص باشد، بنابراین به دیوید اشنید، هنرمند محلی لس آنجلس) دستور دادم تا این طرح را ارائه کند. من می‌خواستم ماه را در طرح بگنجانم و رنگ‌هایی را انتخاب کردیم که با طرح‌های رنگی کلی هم برای مهمانخانه و هم برای خانه اصلی منسجم باشد.

ما متوجه شده‌ایم که قطعات شیشه‌های رنگی سفارش‌داده‌شده بیشتری روی رادار ما ظاهر می‌شوند Bri of Designlovefestبرای مثال، پنجره شیشه ای رنگی جدید او در خانه او در نیویورک). این برای هر خانه سبکی نیست، اما زمانی که کار می کند، راهی فوق العاده برای افزودن یک ویژگی منحصر به فرد شخصی به خانه شما است.

اگر پروژه‌های کرستن را دیده‌اید، می‌دانید که او به طور مکرر و استادانه با کاغذ دیواری کار می‌کند. بنابراین، هر زمان که طرحی از او می بینم، انتظار یک لحظه کاغذدیواری را دارم که فورا فضا را بالا می برد. کاغذ دیواری در اینجا ناامید کننده نیست، اما همانطور که بسیاری از ما می دانیم، انتخاب و نصب کاغذ دیواری برای افراد ضعیف نیست، بنابراین باید بپرسم:

چگونه کاغذ دیواری را انتخاب می کنید؟ آیا ابتدا کاغذ دیواری را انتخاب می کنید و سپس مبلمان و دکور را انتخاب می کنید؟ یا برعکس؟

کاغذ دیواری عنصر طراحی مورد علاقه من برای افزودن لایه بندی و جذابیت به اتاق است – کاغذ دیواری مناسب واقعاً می تواند هر فضایی را ارتقا دهد. اغلب، من فرآیند طراحی را حول کاغذ دیواری خاصی که در ذهن دارم شروع می کنم. من عاشق کاغذ دیواری سیاه و سفید هستم، زیرا تمایل دارد به عنوان یک پالت خنثی در برابر هر رنگی در یک فضا عمل کند. من فکر می کنم مهم است که در مورد آنچه می خواهید با کاغذ دیواری انتخابی به دست آورید فکر کنید. آیا کاغذ دیواری قرار است بیانیه ای داشته باشد و به عنوان مهم ترین انتخاب طراحی در اتاق عمل کند یا صرفاً پس زمینه زیبایی برای بقیه وسایل است؟ اگر کاغذ دیواری در یک اتاق است، از پررنگ شدن نترسید. اگر به‌عنوان پس‌زمینه مکمل فضا عمل می‌کند، کاغذی را پیدا کنید که جالب باشد اما اثاثیه را تحت تأثیر قرار ندهد. هنگام انتخاب کاغذ دیواری، همیشه داستان رنگ خود را در ذهن داشته باشید.

به طور خاص در این فضا، کاغذ دیواری به خوبی کار می کند زیرا هم خنثی و هم بازیگوش است. رنگ‌های سفید و خاکستری فضا را تحت الشعاع قرار نمی‌دهند، اما الگوی کاکتوس و گیاه گویای حال و هوای روستایی جنوب غربی است که کرستن به دنبال آن است. الگوی جوان‌پسند طرح را تکمیل می‌کند و رنگ‌ها آن را از غلبه بر بقیه فضا جلوگیری می‌کنند.

READ  The Link Up: یک کیف آخر هفته که از چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند، بارانی مقرون به صرفه گرچن، و یک دستور غذای شام خوشمزه

مبل وان | قالیچه

سبک الهام گرفته شده از جنوب غربی کرستن به طور خلاقانه ای از طریق هنر، کاغذ دیواری، و الگو به نمایش گذاشته شده است و با اشکال مدرن که حسی ارگانیک ایجاد می کند، روبرو شده است. ببینید چگونه هر عنصر در اینجا چیز جدیدی به ارمغان می آورد اما در یک پالت رنگی دقیق بازی می کند؟ این هنر پررنگ و روشن است، کاغذ دیواری خنثی و در عین حال بازی، دکور طرحدار و رنگارنگ، مبلمان گرد و بافت است، و همه اینها از طریق پالت رنگی به هم گره خورده اند. این نمونه بارز این است که چگونه او بافت ها و الگوها را به گونه ای ترکیب می کند که غیرمنتظره اما بدون زحمت به نظر می رسد.

صندلی چرخان مریک

توصیه شما در مورد ترکیب الگوها و بافت ها چیست؟

من می گویم به غریزه خود اعتماد کنید و همیشه در مورد ترکیب الگوها و بافت ها از قوانین پیروی نکنید. همانطور که گفته شد، برخی از دستورالعمل های سست وجود دارد که باید دنبال کنید. برای مثال رنگ ها باید مکمل یکدیگر و بقیه فضا باشند. استفاده بیش از حد از یک الگو یا بافت هرگز خوب نیست. سعی کنید یک الگوی هندسی تر را با چیزی با حس نرم تر ترکیب کنید. در مورد خنثی ها فراموش نکنید – آنها واقعا می توانند به زمین کل مجموعه کمک کنند.

الوار سقف

اگرچه این فضا دارای قطعات تزئینی زیادی برای تماشا و تحسین است، اما چشم شما تقریباً بلافاصله به سمت سقف کشیده می شود. ممکن است برخی فکر کنند که این یک سقف چوبی ساده است و آن را رها کنند، اما چیزی در مورد رنگ و بافت غنی آن را خاص می کند. من بسیار جذب ظاهر روستایی و طبیعی آن هستم، بنابراین مجبور شدم بیشتر در مورد آن از کرستن بپرسم:

آیا می توانید در مورد سقف چوبی شگفت انگیز به ما بگویید؟

می‌خواستم مهمان‌خانه به‌اندازه یک خانه اصلی تمام‌شده احساس شود و به راه‌هایی فکر کردم که بتوانم واقعاً آن را غنی و چندلایه کنم. من تصمیم گرفتم سقف شیبدار را در این روکش زیبای بلوط از الوار ریساون. این واقعا به اعتلای مهمانخانه کمک کرد و یک عنصر دنج و روستایی به فضا اضافه کرد.

آویز رقص | دیوارکوب

بیایید یک لحظه مکث کنیم تا برخی از دکورهای اینجا را تحسین کنیم. اون آویزبرای یکی، من را در مسیر من متوقف کرد. این یکی از مدرن‌ترین و برجسته‌ترین قطعات اینجاست که همه رنگ‌های زمین و عناصر قدیمی را در کنار هم قرار می‌دهد. سپس میز قهوه قدیمی است که فضا را با بافت ارگانیک و رنگ خنثی خود، همراه با صندلی های کناری درشت که بافت بیشتری را اضافه می کند، زیبا می کند. (PS میز قهوه نمونه بارز روندی است که کیتلین در حین صحبت درباره آن می نویسد. پس با آن همراه باشید :)). مینی لامپ دیوارکوب بازیگوشی را به ارمغان بیاورد که با نور آویز بسیار بزرگ تضاد دارد. همه چیز در مورد ترکیب و تطبیق سبک های مختلف به روشی عمدی است، ترفندی که کرستن به وضوح در آن متخصص است.

READ  ده خانه با فضای داخلی چوبی متقاطع چند لایه

آیا در این مهمانسرا تخت یا اتاق خواب وجود دارد یا کاملاً یک فضای آویزان است؟

من یک مادر برای نوجوانان هستم، بنابراین به طور خاص این فضا را با در نظر گرفتن بچه هایم مبله کردم. من می خواستم آنها فضایی برای معاشرت با دوستان خود داشته باشند و در صورت نیاز، مکان مناسبی برای پذیرایی از مهمانان باشند. خوشبختانه فضایی برای یک تخت وجود دارد و به راحتی می توان فضا را برای پذیرایی از مهمانان تغییر داد.

مکان‌های غیرمنتظره برای آویزان کردن هنر یکی از موضوعات مورد علاقه ما در اینجاست، بنابراین وقتی هنر آویزان پایین را در زیر دیوارکوب دیدم، بلافاصله مجذوب شدم. گاهی اوقات هنر به دلایل عملی کم آویزان می شود (مثلاً نیاز به گل میخ است) اما همچنین راهی عالی برای ایجاد علاقه بصری است.

ما همه جای هنری را دوست داریم! آیا هنر کم آویز صرفاً یک انتخاب زیباشناختی بود؟

بله و خیر. من معمولاً هنر آویزان را کمتر از حد انتظار دوست دارم و یک چاپ بزرگ از یکی از هنرمندان مورد علاقه‌ام، مارک ماگیوری، داشتم، و این تنها دیواری بود که به اندازه کافی بزرگ برای این قطعه بود. من داشتم دیوارکوب نصب شده از ویرجینیا سین و من انتخاب کردم که این هنر را در زیر دیوارکوب ها نمایش دهم.

اگر صحبت از قرار دادن غیرمنتظره هنری شد، اگر به آشپزخانه دقت کنید، مکان هنری دیگری را خواهید دید که امیلی دوست دارد و اخیراً در مورد آن نوشته است. این آویزان کردن هنر بر کاشی است! می‌دانم ترسناک به نظر می‌رسد، اما می‌توانید از نوارهای فرمان یا حتی یک مته استفاده کنید و ریسک آن بسیار کم است اما پاداش بالایی دارد. جالب به نظر می رسد و روشی مقرون به صرفه برای تازه کردن فضا است.

دلیلی وجود داشت که رنگ های مختلف چوب را برای سقف و کف انتخاب کردید؟

من ترجیح می دهم با چوب هماهنگ نباشم. من واقعاً احساس می‌کنم که زیاده‌روی در یک چیز هرگز خوب نیست، بنابراین یک بلوط بسیار خنثی و تقریباً سفید تخته‌ای پهن را برای کف و یک روکش چوبی گره‌دار روستایی‌تر و غنی‌تر برای سقف انتخاب کردم.

در واقع، استفاده بیش از حد از یک نوع چوب می‌تواند احساس طاقت‌فرسا داشته باشد و رنگ‌های مختلف در واقع چشم شما را بالا می‌برد و باعث می‌شود اتاق بلندتر و بزرگ‌تر به نظر برسد.

نورگیر

ما می توانیم یک را تشخیص دهیم نورگیر Velux از یک مایلی دورتر، و از دیدن یکی در اینجا بسیار خوشحال شدم. شما بارها و بارها آن را اینجا شنیده‌اید، اما واقعاً، وقتی صحبت از اضافه کردن نور طبیعی به میان می‌آید، هیچ چیز با نورگیر قابل مقایسه نیست. ما همیشه می گوییم اگر در حال بازسازی هستید و توانایی اضافه کردن نورگیر را دارید، عزیزم، باید آن نورگیر را کاملا اضافه کنید.

یکی دیگر از انتخاب های طراحی که مطمئناً قابل ذکر است کاشی پشت اسپلش است. من دوست دارم که او از کاشی برای شکستن کاغذ دیواری و اضافه کردن بافت و رنگ دیگری استفاده کرد. رنگ آن شبیه سقف است، بنابراین برای چشم دلپذیر است، و اگر دقت کنید می‌بینید که کاشی صاف نیست، اما شکلی گرد و حباب‌دار دارد. این حرکت حتی بیشتر ایجاد می کند و لایه ای از نرمی را اضافه می کند. این یک روند کاشی است که در خارج از کشور اتفاق می افتد و در نهایت در ایالات متحده نشان می دهد.

READ  هشدار روند جدید/قدیمی: آپارتمان های باله برگشته و بزرگتر از همیشه هستند (+ 5 روش برای استایل دادن به آنها)

ما عاشق این هستیم که روی کاپوت خود را کاغذدیواری کردید! آیا اقدامات احتیاطی دیگری وجود داشت که باید برای نصب آن از آنجایی که بالای اجاق گاز بود انجام دهید؟

ما هیچ اقدام احتیاطی اضافی انجام ندادیم اما یک سیستم تهویه قدرتمند نصب کردیم. می دانستم که قرار نیست از آشپزخانه مهمانسرا به صورت روزانه استفاده شود، تصمیم گرفتیم کاغذ دیواری را روی هود نصب کنیم.

همانطور که کرستن گفت، این آشپزخانه برای استفاده روزانه در نظر گرفته نشده است، بنابراین کاغذ دیواری یک عامل خطر بزرگ در اینجا نیست. اگر به کاغذ دیواری هود در آشپزخانه خود فکر می کنید که هر روز از آن استفاده می کنید، توصیه می کنیم ابتدا ایمنی و دوام کاغذ دیواری را بررسی کنید.

کاشی

ما آن سبک عالی کاشی را بیشتر و بیشتر می بینیم. آیا فکر می کنید قرار است یک روند تبدیل شود؟

در مورد کاشی حمام، من فکر می کنم که این یک ظاهر ارگانیک خاکی است که ما شروع به دیدن آن خواهیم کرد. با این حال، این کار در خانه‌هایی که در غرب و جنوب غربی آمریکا قرار دارند، بهتر عمل می‌کند، برخلاف سواحل شرقی، جایی که ممکن است احساس نابجایی داشته باشد.

من عاشق رنگ رنگ حمام هستم! چه رنگی است؟ چگونه رنگی را انتخاب کردید که به خوبی با کاشی شگفت انگیز ترکیب شود؟

من انتخاب میکنم این کاشی کوتو تراکوتا از کاشی ضیا برای دیوارهای دوش و کف حمام – من عاشق عنصر گرم و طبیعی هستم و رنگ آن آرام و آرام است. هیچ نور طبیعی در حمام وجود ندارد، بنابراین من ترجیح دادم تاریکی فضا را در آغوش بگیرم و انتخاب کردم یک رنگ رنگ سبز تیره. این سایه رنگ به زیبایی کاشی نارنجی را تکمیل می کند و فضایی خاکی و آرام را به حمام می بخشد.

آینه | رنگ رنگ

آینه حمام هم عالیه آن از کجاست؟

آینه حمام از Lostine Home است – به دلیل اندازه سینک پیش بند دیواری به یک آینه کوچک نیاز داشتیم و من دوست داشتم که چگونه رنگ قاب چرمی با کاشی به نظر می رسد.

در نهایت، باید توجه داشته باشم که او با این حمام کوچک چقدر کار کرد. فضای زیادی برای دیوار وجود ندارد، بنابراین او میله حوله را به صورت عمودی آویزان کرد (نابغه) و از آنجایی که فضای پیشخوان زیادی وجود ندارد، او تصمیم گرفت که دستگاه پخش صابون را نیز به دیوار آویزان کند. حال و هوای بسیار جالبی در رستوران ایجاد می کند که در واقع بسیار قابل دستیابی است. من با این دو ترفند وسواس دارم و می خواهم بلافاصله آنها را در حمام کوچکم کپی کنم.

خب حالا که تو فضا رو به صورت مجازی گشتی، کنجکاوم قسمت مورد علاقه شما چیه؟؟ من می توانم 100 چیزی را که دوست دارم نام ببرم، بنابراین می خواهم بدانم چه چیزی مغز طراحی شما را بیشتر قلقلک می دهد. در کامنت‌های زیر صدای خود را بخوانید و فراموش نکنید که دنبال کنید کرستن برای طرح های متنوع تر و الهام بخش تر.

*طراحی شده توسط کرستن بلاژک
**عکس های الکس زارور از استودیو مجازی اینجا

دیدگاهتان را بنویسید