alt

3 نکته برتر برای فصل مهمانی

هیچ رازی نیست که دو ماه آخر سال میزبان مهمانی ها باشد. از اواخر ماه نوامبر تا ابتدای ژانویه برگزار می شود ، مکان ها با مهمانی های کارکنان ، جشن های کریسمس و جشن با دوستان خود رزرو می کنند.

با شادی و نشاط ، آخرین چیزی که می خواهید به آن فکر کنید ، احتمال تصادفات ناشی از کف غیر قابل اعتماد و خراب است. به همین دلیل ما برخی نکات مهم را برای مهمانی آماده نگه داشتن فضاهای رویداد برای شما آورده ایم.

1. ‘Tis the فصل بادوام است

یک چیز که همه فضاهای رویداد می توانند انتظار داشته باشند سطح بالای پا در تمام طول سال است ، با هجوم خاصی در این زمان از سال. این باید هنگام تعیین راه حل های کفپوش به دقت مورد توجه قرار گیرد.

این عرصه برای مقاومت در برابر سطوح بالای عبور پا ساخته شده است

به عنوان مثال این عرصه را در پرتوریا در آفریقای جنوبی قرار دهید. بودن بزرگترین مکان چهار ستاره محل برگزاری مسابقات در آفریقای جنوبی ، به میزبانی کنسرت ، ضیافت عادت دارد و حتی می تواند میزبان حداکثر 8000 مهمان ایستاده باشد!

گرچه ممکن است این مکان برای اکثر کارکنان بیش از حد بزرگ باشد ، اما برای سیستم مهمانی با یک سیستم کفپوش رزینی مقاوم در برابر سرزندگی و انعطاف پذیر ، همیشه آماده است.

2. تزئینی

در حالی که مکان فوق به عنوان یک بوم خالی عمل می کند، آماده شده اند تا میزبان رویداد مهر خود را بر روی دکوراسیون بگذارد ، برخی از مکان ها با یک پس زمینه جذاب برای زینت بخشیدن به همان اندازه ، یا همان مقدار دلخواه ، کار سختی را برای شما انجام داده اند.

باشگاه تفریحی ساسول تراسو تزئینی استفاده شده است

این ‘کلوپ تفریحی’ واقع در Secunda ، آفریقای جنوبی مورد استفاده قرار گرفت لرزان تراسو برای کف. میزبانان این رویداد علاوه بر براق بودن ، می توانند اطمینان حاصل کنند که به دلیل سایش و مقاومت شیمیایی ، کف زمین با سطوح بالای پایش یا ریختن غذا یا نوشیدنی خراب نمی شود.

حداقل مفاصل تمیز کردن را بسیار راحت تر می کند

از جمله سنگدانه های گرانیت و سنگ چخماق ، زیبایی مدرن را می توان به راحتی بسته به نوع رویداد ، لباس پوشیده یا پایین کرد. کف نیز به راحتی می تواند به لطف داشتن حداقل درزها تمیز شود ، و مناطق کمتری برای پنهان شدن خاک و باکتری وجود دارد – این یک مزیت بسیار خوب برای هر برنامه ریز مهمانی است که باعث صرفه جویی در وقت می شود!

READ  هشت اتاق نشیمن که در آن مبلمان قدیمی "تاریخ ناشناخته" را اضافه می کند.

3. جشن های سرگرم کننده

برای یک مهمانی عملی بیشتر یا یک رویداد عالی تیم سازی ، بسیاری از مراکز فعالیت ها مهمانی های خصوصی را برای بزرگسالان برگزار می کنند ، که اغلب پاپ را برای دادگستری و چاله های توپ را برای آبجوها عوض می کنند.

مراکز فعالیت ها یک جایگزین سرگرم کننده برای مهمانی های سنتی هستند

از هر سن و سالی که باشید ، قوانین بهداشت و ایمنی در چنین مکان هایی اعمال می شود ، این بدان معناست که معمولاً کفش ها از جا می آیند و جوراب می پوشند! برای کمک به ایمن نگه داشتن همه مهمانی ها ، پروفایل ضد لغزش برای کف باید در نظر گرفته شود تا احتمال سر خوردن کاربران کاهش یابد.

مقاومت در برابر لغزش برای ایمن نگه داشتن کودکان و بزرگسالان مهم است

دوام و شنیدن پوشیدن طبیعت کف همچنین به این معنی است که حتی برای استفاده طولانی مدت از کودکان و بزرگسالان برای مدت طولانی به دنبال بهترین حالت خود خواهد بود!

مهم نیست که از کدام رویدادها میزبانی می کنید ، مطمئن شوید که محل برگزاری شما در این مهمانی در حد وظیفه باشد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین گزینه های کفپوش تاسیسات خود دریافت کنید ، هر وقت خواستید با ما تماس بگیرید.

استفانی ساموئل

استفانی ساموئل سفیر برند دیجیتال در تولید کننده جهانی کف پوش رزین Flowcrete Group Ltd. نقش استف شامل بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، حمایت از نام تجاری آنلاین و مدیریت وبلاگ allthingsflooring.com است.

دیدگاهتان را بنویسید