من می دانم که می تواند کمی مرموز به نظر برسد که چگونه مردم، طراحان و نشریات “روند” می نامند. از کجا میدونن؟؟ خوب، اول از همه، این «تماس‌ها» عمدتاً فقط حدس‌های آموزشی هستند و بخش آموزشی به این دلیل است که ما هر روز چشم‌هایمان را با محتوای طراحی پر می‌کنیم. بنابراین طبیعتاً می‌توانیم ببینیم که همه چیز ظاهر می‌شود و الگوها شروع می‌شوند. این بسیار سرگرم کننده و همیشه جالب است زیرا گاهی اوقات من واقعا هیجان زده هستم و در حال حاضر در کشتی هستم و گاهی اوقات کمتر در کشتی هستم و بیشتر، اوم، مجذوب می شوم. بنابراین امروز، من قصد دارم در مورد سه روندی صحبت کنم که اخیراً بررسی کرده ام و فکر می کنم تیم و من فکر می کنم در راه رسیدن به وضعیت روند کامل هستند. حالا این به این معنی نیست که هیچ یک از شما مجبور به پریدن از راه دور نیست! این پست فقط به این منظور است که به شما اجازه دهد در طبقه همکف آنچه که ما فکر می کنیم امسال روندهای بزرگتری خواهد داشت، وارد کنید! شروع کنیم.

روند شماره 1: پرده دوش استریت

یک روند سرگرم کننده و بسیار نزدیک! در همان هفته، دیدم که این دو پست در اینستاگرام من ظاهر شد. من در حال غمگینی بودم و آنها به سرعت باعث شدند که پرده دوش خود را برای طراحی حمام خود تجدید نظر کنم.

من دوست دارم چگونه دابیتو تصمیم گرفتیم از دو پانل پرده طرح دار تا سقف این سرویس بهداشتی به جای یکی در کناره استفاده کنیم. ارتفاع سقف ها قطعا درام زیبایی را به شما اضافه می کند، اما حاشیه در بالا نیز واقعاً چشم شما را به خود جلب می کند. اما بیش از هر چیز ظاهر دو پانل واقعاً قسمت وان را کاملاً قاب می کند و فقط کل فضا را بالا می برد.

READ  بنیانگذار Uchronia خانه خود را به عنوان "نامه عاشقانه به صنایع دستی فرانسوی" طراحی می کند
طراحی شده توسط اورلاندو سوریا | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: رویاها به حقیقت می پیوندند! اقامتگاه لوندو اکنون یک اجاره تعطیلات است (تمام به‌روزرسانی‌های سرگرم‌کننده جدید + نکاتی در مورد بازسازی با بودجه کم را ببینید…)

اورلاندو همین کار را در Londo Lodge انجام داد و همچنین کل حمام را بسیار خنک تر نشان می دهد! چه روند سرگرم کننده ای که تقریباً هر یک از ما با این نوع راه اندازی دوش / وان می توانیم انجام دهیم. تا زمانی که روکش دوش دارید، می توانید تقریباً از هر پانل پرده ای استفاده کنید. به دنبال آن برو:)

در حال حاضر این یکی ظاهر دو پانل نیست، اما یک پرده حمام بسیار خنک است. راه راه ها، روفله ها، بیان الگوی بسیار آسانی است. این احتمالاً همان جایی است که من می‌روم، زیرا تنظیمات ظاهری دیگر را ندارم.

بنابراین، ما فکر می‌کنیم که می‌توان انتظار داشت مردم بیشتر با پرده‌های دوش خود بازی کنند، چرا که نه؟ این یک بیانیه کم خطر و با پاداش بالا است که اگر بخواهید سبک خود را تغییر دهید به راحتی قابل تغییر است. 10.10

روند شماره 2: نصب سه بعدی هنر دیوار

حالا این یکی دیگر بود که ناگهان دیدم سه پست در سبک های مختلف در فید من ظاهر می شود. از لحاظ تاریخی، وقتی به هنر دیوار سه بعدی فکر می‌کردم، به این فکر می‌کردم که پدرم پرستوهای آهنی را روی دیوار آجری‌اش در آپارتمان قدیمی‌اش در نیویورک گذاشته است. میدونی مثل اینکه پرستوها در راه برگشتن به اوله خوب سان خوان کاپیسترانو در حال پرواز بودند:) آیا من آنها را دوست داشتم؟ نه. اما او این کار را کرد که مهم بود. اما بعد هایدی کالیه انجام داد…

باشه هایدی، تو حواس من هستی این بسیار عجیب است و من برای آن اینجا هستم. من فکر می‌کنم تعداد زیاد گل‌ها واقعاً کمک می‌کند که این امر به همان اندازه که هست شگفت‌انگیز باشد. به علاوه، در حالی که من هرگز دیوار گالری یا یک قطعه هنری با قاب زیبا را دوست نخواهم داشت، ترکیب آن با یک نصب زیبا مانند این بسیار عالی است.

READ  ده فضای داخلی خانه لمسی با بلوک‌های بتنی نمایان

برای این یکی، فکر می کنم باید به عکس دوم بروید. همه آن پروانه ها را ببین! سبکی کاملاً متفاوت از خانه، اما یک نوع ایده، همه در یک هفته یا بیشتر از یکدیگر. دیدن آنها تا این حد به هم نزدیک شدن احساس وحشیانه ای داشت، به همین دلیل مجبور شدم به آن اشاره کنم. این زیباترین نسخه هنر سه بعدی است. سپس وقتی داشتم این پست را می نوشتم، متوجه شدم که قصد دارم نسخه ای از این را در اتاق خوابم انجام دهم، بنابراین حدس می زنم که واقعاً در بهترین طراحی باشد! فقط زمان می تواند بگوید.

روند شماره 3: آبی روشن

این کیتلین فریاد زد “بله!” زمانی که من آن را به عنوان یک روند پیشنهاد کردم که باعث شد اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم.

همانطور که احتمالا می دانید، امیلی با آبی روشن غریبه نیست … خوب همه بلوزها. او خیلی از آن استفاده کرده است، اما شاید مهم‌ترین آن در اتاق رخت‌شویی پروژه پورتلند و اتاق خانه‌اش در مزرعه باشد. اون آبی کمرنگ رو خیلی دوست داره! اما آبی روشن که ما فکر می کنیم قرار است برخورد کند کمی اشباع تر است. بگذار بهت نشان بدهم.

این گشت و گذار در خانه امسال یکی از مورد علاقه های من بوده است. رمانتیک و قدیمی و در عین حال تازه است. آن آبی روشن روشنی که در سرتاسر آنها استفاده کردند ارتباط زیادی با این واقعیت دارد، فکر نمی کنید؟ این هرگز رنگی نبود که من از ترس اینکه خیلی «جوان» به نظر می رسید به سمت آن کشیده می شدم (؟) اما روشی که آن را با وسایل آنتیک خود در تضاد قرار دادند، چشمانم را بسیار خوشحال می کند.

اما شما نیازی به تضاد با روش زوج قبلی ندارید. این آشپزخانه آرام، شاد، و لمسی خارج از حالت خنثی است. کابینت های آبی کمی غیرمنتظره اما بسیار عالی هستند. این یک تغییر خوب از سبز مریم گلی است (اگرچه من هنوز سبز را به عنوان انتخاب رنگ کابینت دوست دارم :))

READ  25 محصول برتر پرفروش در کل سال 2023 (آیا هیچ کدام از آنها را خریداری کردید؟)

اگر روی چند عکس قدم بزنید، رنگ آبی روشن غبارآلودتری روی سقف خواهید دید. من وسواس دارم و در واقع به انجام این کار در حمام فکر می کنم! کارمن اسمیت از Aquilo Interiors تهیه کننده، کارگردان و مجری که به تازگی طراحی شده است، پرنتیس پنی، و خانه همسرش. این یک انفجار زیبا از رنگ و طرح است، اما آن سقف آبی ممکن است مورد علاقه من باشد.

آخرین اما نه کم اهمیت ترین خانه برایس هاوارد است که به تازگی تمام شده در نیویورک. آبی روشن یک ویژگی اصلی است! به وضوح شیرینی دلپذیری را که برایس دنبال می کرد، اضافه می کند. او سبک “وس اندرسون کارگردانی یک فیلم جین آستن” را می خواست و من نمی توانم راه بهتری برای توصیف این خانه تصور کنم:)

من همچنین دوست دارم وقتی به خوبی استفاده شود، آبی روشن همیشه عالی به نظر می رسد. ممکن است بیشتر از آنچه بوده است شیک باشد، اما هرگز به جایی نمی رسد. 10/10!

خب چی فکر می کنی؟؟ آیا شما نیز متوجه ظهور این روندها شده اید؟ من چند مورد دیگر دارم که به آنها توجه دارم، بنابراین اگر این پست را دوست داشتید، می توانم زمانی که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم، پست دیگری را انجام دهم.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: خانه مزرعه Mudroom Reveal

دیدگاهتان را بنویسید