استودیوی لس آنجلس 22RE از گچ بری سبز کم رنگ با رنگ های میامی و زمین های گلف برای فضای داخلی یک بوتیک لباس گلف در شهر استفاده کرده است.

چند بلوک دورتر از اقیانوس، فروشگاه Malbon در Coconut Grove به مشتریان بزرگی برای این برند در جنوب فلوریدا خدمت می‌کند – یک مقصد محبوب گلف به لطف هوای گرم در طول سال.

فضای داخلی فروشگاه با ستون های گچی سبز و کاشی های کف خاکستری شعاعیفضای داخلی فروشگاه با ستون های گچی سبز و کاشی های کف خاکستری شعاعی
فروشگاه Malbon Miami حول یک منطقه مرکزی می چرخد ​​که از آن کاشی های دست ساز به شکل شعاعی در سراسر کف بیرون می زند.

محله سرسبز و معماری متمایز میامی فراهم شده است 22RE با یک نقطه شروع برای ساختن، با هدف ایجاد فضایی آرام در میان چنین سرزندگی.

دین لوین، موسس 22RE، به Dezeen گفت: “ما قصد داشتیم واحه ای در شهر ایجاد کنیم، فضایی که سکون را فرا می خواند – احساسی که مشتریان Malbon زمانی که در فضای سبز هستند به آن عادت کرده اند.”

بوتیک لباس گلف با دیوارهای گچی سبزبوتیک لباس گلف با دیوارهای گچی سبز
گچ بری سبز کم رنگ دیوارها، ستون ها و تیرهای سقف را می پوشاند

بارزترین ویژگی فروشگاه، گچ بری سبز کم رنگ است که اکثر سطوح عمودی و تیرهای سقف را می پوشاند که طاق های مربعی بالای سر را تشکیل می دهند.

لوین گفت: “سایه سبز استفاده شده در سراسر فضا از اولین بازدید استودیو از مکان الهام گرفته شده است و از رنگ های پر جنب و جوش مرتبط با شهر میامی الهام گرفته شده است.”

لوازم جانبی نمایش داده شده در قفسه های فولادی ضد زنگ، که با گچ سبز احاطه شده اندلوازم جانبی نمایش داده شده در قفسه های فولادی ضد زنگ، که با گچ سبز احاطه شده اند
کالاها در اطراف فروشگاه نگهداری می شوند و روی ریل ها و قفسه های فولادی ضد زنگ نمایش داده می شوند.

رنگ آرام با عناصر فولادی ضد زنگ از جمله پیشخوان فروش و دریچه ای به اتاق انبار در تضاد است.

از مرکز فضا، کاشی‌های مکزیکی دست‌ساز خاکستری میانی در سراسر کف به شکل شعاعی قرار گرفته‌اند که از یک پلاک دایره‌ای بیرون می‌آیند که مونوگرام برند را نشان می‌دهد.

سطوح گچ بری فیله شده با سقف شبکه سلول باز آلومینیومی تضاد دارندسطوح گچ بری فیله شده با سقف شبکه سلول باز آلومینیومی تضاد دارند
سطوح گچ بری فیله شده با سقف شبکه سلول باز آلومینیومی تضاد دارند

نصب حلقه‌ای شکل بالا که از سقف شبکه سلول باز آلومینیومی آویزان شده است، همچنین نشان Malbon را دارد که مکرراً با نئون سفید نوشته شده است.

READ  در مورد اضافه کردن عجیب و غریب - موردی برای سایه های دیواری سرگرم کننده در اتاق نشیمن خانه مزرعه ما

چهار ستون و یک جفت نیمکت فولادی ضد زنگ این منطقه مرکزی را مشخص می کند که عمداً فاقد کالا است تا لحظه ای برای مکث و گفتگو بین مشتریان ایجاد شود.

لباس ها و لوازم جانبی در اطراف نگه داشته می شوند و در طاقچه های نورانی روی ریل ها یا قفسه های فولادی ضد زنگ نمایش داده می شوند.

لوین گفت: «در فروشگاه‌های خرده‌فروشی، یک رابطه عمدتاً تغییرناپذیر بین فروشنده و مشتری وجود دارد. ما می‌خواستیم چیزهایی را که می‌توانیم در نظر بگیریم و حساب کنیم – ترافیک، تجارت و جریان عمومی.»

جزئیات یک نیمکت فولادی ضد زنگ ساخته شده از صفحات عمود بر همجزئیات یک نیمکت فولادی ضد زنگ ساخته شده از صفحات عمود بر هم
یک جفت نیمکت فولادی ضد زنگ مکانی برای مکث و مکالمه در وسط بوتیک است.

لوین گفت: پشت پنجره‌های رو به خیابان، سنگ‌های سفید کف و گیاهان را می‌پوشانند تا فروشگاه «احساس یک گسترش طبیعی از پوشش گیاهی و شاخ و برگ» در منطقه اطراف را داشته باشد.

وی افزود: ویترین فروشگاه Malbon Miami از طریق کنار هم قرار دادن انواع مواد مختلف ارگانیک و صنعتی بازتابی دقیق از ارزش هایی است که ما به عنوان یک شرکت معماری و طراحی از آن ها تجلیل و حفظ می کنیم.

ویترین فروشگاه با فضای سبز پشت پنجره های بزرگویترین فروشگاه با فضای سبز پشت پنجره های بزرگ
ویترین فروشگاه دارای فضای سبز برای ایجاد یک گسترش طبیعی از محیط سرسبز نارگیل است

میامی به‌عنوان یک مقصد خرده‌فروشی در دهه گذشته رشد چشمگیری داشته است، با تمرکز زیادی از فروشگاه‌های لوکس جدید در منطقه طراحی شهر.

برندهایی از جمله Louis Vuitton، Off-White و Christian Louboutin همگی دارای طراحی مجزا در محله هستند.

عکاسی توسط اریک استکپول.

دیدگاهتان را بنویسید