هر زمان که یک مجموعه جدید Target x Studio McGee از بین می رود، هرگز هیجان زده نمی شوم. من واقعاً احساس می کنم که آنها برند خانه Target را بسیار بالا برده اند! مطمئناً ای کاش می توانستیم با ما تماس بگیریم می توانستیم قطعات دست ساز با قیمت صدها دلار را بخریم، زیرا قیمت آنها این است؟ آره. اما واقعیت این نیست. بنابراین وقتی مجموعه‌هایی از این دست بیرون می‌آیند، احساس می‌شود که همه می‌توانند خانه‌ای داشته باشند که احساس خاصی داشته باشند. من قطعات هدفم را دوست داشتم و چندین سال است که دارم! فقط به این دلیل که چیزی گران نیست به این معنی نیست که آن را برای مدت طولانی نخواهید داشت یا دوام نخواهد داشت. و این پیشنهاد جدید از Target و Studio McGee اگر خودم بگویم قطعات بسیار ویژه ای دارد. درست از این طریق

هنر دیوار

تارگت با هنر و آینه هایش به هم نمی خورد. مطمئنا، آیا آنها هنوز هم قطعات “زنده، بخند، عاشقانه” دارند؟ مطمئن. اما نه در این نوع مجموعه ها (همچنین اگر آن نشانه ها را دوست دارید، ما از شما حمایت می کنیم!). در این مجموعه ها، آنها به شما آثار هنری مقرون به صرفه ای می دهند که احتمالاً با هنر گران قیمت اشتباه گرفته می شود. این قطعه Target را که دوستان Em فکر می کردند هزینه زیادی دارد را به خاطر دارید؟

عکس از tessa neustadt | از: اتاق نشیمن tudor انگلیسی مدرن ما

اوه، من نتوانستم عکس بهتری پیدا کنم، اما شما این ایده را متوجه شدید. خوبه. در اینجا یک مشابه است🙂

بوم پنبه ای قاب شده انتزاعی: بنابراین این یکی در سمت کوچکتر است اما رنگ ها و قاب طلایی را دوست دارید. من فکر می کنم این کار بزرگ با سبک های بسیار آن را به یک قطعه عالی برای سال ها استفاده می کند!
آینه دیواری لاک لاک پشت: اوم پس قطعاً در ماه مارس در مورد روند لاک لاک پشت صحبت کردیم. من عاشق شکل و چاپ ظریف اما بسیار جالب لاک پشت هستم.
حکاکی های کنار دریا (مجموعه 2 تایی): این مجموعه بسیار زیبا و ساده است. اوه، و اندازه آنها در هر کدام 20 در 20 اینچ بسیار عالی است! به علاوه اینکه تشک های بزرگ بسیار خوب است.

READ  پالس آن لابی «ذن مانند» را برای سینمای شانگهای طراحی می کند

نشیمن بافته شده

انتخاب صندلی بافته شده یک راه آسان و عالی برای افزودن بافت همیشه مهم به خانه شما است! وقتی این دو قطعه را دیدم بسیار هیجان زده شدم:)

وست کلیف Seagrass Counter Barstool: ما یک پست کامل داریم که در هنگام خرید صندلی بار به دنبال چه چیزی باشیم و یک عنصر بزرگ که فکر می کنیم مهم است این است که باید پشتی داشته باشد. به این ترتیب شما یا هرکسی که روی چهارپایه نشسته است می توانید به عقب خم شوید و استراحت کنید! اما سبک نیز مهم است (duh) و اینها بسیار زیبا هستند. من گزینه دو رنگ را دوست دارم اما به رنگ مشکی نیز می آید که عالی است!
نیمکت بافته شده آبشار شیفر: اون نیمکت آبشار چقدر قشنگه!؟ واقعاً تقریباً در هر خانه ای کار می کند، شکل آن عالی است و من واقعاً سبک بافت تکه ای را دوست دارم.

صندلی لوکس

توانایی اضافه کردن یک صندلی یا نیمکت بسیار زیبا به یک اتاق می تواند کل انرژی را تغییر دهد. امیلی برای همیشه طرفدار صندلی لهجه Target بوده است (مانند با این یکی) بنابراین من تعجب نمی کنم که اینها خیلی خوب هستند. Plus Studio McGee همیشه با صندلی های زیبا در هر مجموعه ظاهر می شود. بیایید وارد این سه شویم.

صندلی اکسنت الروی: اوه این خیلی قشنگه بسیاری از شما در مورد صندلی های اتاق نشیمن مخملی سبز رنگ، عکاس ما، کیتلین می پرسیدید. خوب، اینها بسیار شبیه هستند، اما با پایه های چوبی به جای پاهای او که دارای قاب فلزی هستند، حس ارگانیک تری دارند.
نیمکت ذخیره سازی به شکل قرص Havenstone: میدونی اون پاهای توپی قلب منه! این زیبا، مد روز و زیر 200 دلار است. به علاوه عملکردی است زیرا یک نیمکت ذخیره سازی است. اگر جایی برایش داشتم به راحتی می خریدم.
صندلی چرخشی بازویی شیب دار: یکی دیگر از صندلی های شیک اما شیک تر که می چرخد!! به علاوه آن تن قهوه ای واقعا دوست داشتنی است.

READ  من به مرکز خرید رفتم و این چیزی است که خریدم یا دوست داشتم (در جستجوی لباس های تابستانی زیبا)

تخت خواب

عکس از طریق هدف

پاتختی 2 کشوی: این شب نشین چقدر خوبه؟! فضا ساده است اما خاص است زیرا مستطیل متوسط ​​شما نیست و من عاشق کشوهای داخلی و دستگیره های کوچک هستم.

دکور

البته، در حالت ایده‌آل، ما می‌خواهیم خانه شما را با گنجینه‌های یافت شده و میراث خانوادگی پر کنیم که برای ما معنای عمیقی دارد، اما هیچ اشکالی ندارد که برخی از شکاف‌های دکوراسیون منزل خود را با زیباتر و مقرون به صرفه‌تر پر کنیم:)

کاسه تخته سنگ سرامیکی: این ممکن است رنگ خاکستری/آبی عالی در شکل عالی باشد. بدون یادداشت!
سینی مرمر: برای 30 دلار این سینی/کاسه قابل شکست نیست. من عاشق تنوع در سنگ و جزئیات آجدار هستم. مناسب برای میز قهوه.
پیوندهای چرمی گرد: برداشتی جالب و بافتی از پیوندهای سرامیکی که می شناسیم و دوست داریم! به جزئیات بسته بندی شده نگاه کنید. بنابراین برای قفسه، میز کنسول یا هر سطحی که دوست دارید عالی است!

سینی چوب برل: آیا این شما را به یاد CB2 نمی اندازد اما حداقل با نصف قیمت؟ من همچنین رنگ تیره Burlwood را دوست دارم. به نظر من مد روز و بی انتها.
کاسه مرمر: این فقط جالب است (و همچنین بسیار CB2)! شکل / ارتفاع سرگرم کننده است و من عاشق سنگ سبز هستم.
شمع کاسه سرامیکی: کیست که عاشق شمع بزرگ قدیمی نباشد؟! مشخصات کم باعث می‌شود احساس بلندی داشته باشم و لعاب واکنش‌پذیر باعث می‌شود به Lawson-Fenning فکر کنم.

دیگر قطعات ناز

چند قطعه دیگر وجود داشت که کاملاً در دسته بندی های دیگر قرار نمی گرفتند اما نمی توان آنها را از دست داد!

READ  استودیو ووک رستوران پیتزا را برای یادآوری خلیج های سنگی ساردینیا طراحی می کند

نگهدارنده چوب فلزی: سنتی، مدرن و ساده بنابراین تقریبا برای هر سبکی کار می کند. من همچنین عاشق جزئیات توپ کوچک هستم!
قاب هشت ضلعی کویر در: من واقعاً از فرشی که یک مستطیل ساده نیست قدردانی می کنم. این بدون شک جذابیت محدود شما را افزایش می دهد.
2- چراغ کف سر: منظورم این است که بی خیال. خیلی زیبا و شیک! به علاوه با آن سایه های پارچه، دوست داشتنی ترین درخشش را خواهد داد. 10/10.

باشه، همین! براستی، کل مجموعه فوق العاده است، بنابراین شما باید کاملاً همه آن را بررسی کنید. امیدوارم روزهای خوبی داشته باشید!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: از طریق هدف

دیدگاهتان را بنویسید