من اکنون بر این عقیده هستم که یک سویشرت همه کاره ترین و قابل استفاده ترین لباس در کمد لباس هر کسی است. مطمئناً موقعیت‌های خاص و شیک‌تری وجود دارد که یک سویشرت کمی نامناسب است، اما وقتی به درستی مدل‌سازی شود، می‌توانند از نوازش روی مبل به ناهار خوری در یک رستوران باحال تبدیل شوند. فکر می‌کنم زمانی که از قرنطینه خارج شدیم، ممکن است به فلسفه ی گرمکنم روی بیاورم، اما آماده نبودم که 24 ساعت شبانه روز با لباس راحت کنار بیایم. به علاوه، الهام‌های باورنکردنی زیادی در اینترنت وجود داشت/هستند، که فقط هر کسی بتواند خودش را ببیند و امتحان کند! همچنین، یک سویشرت یک لایه لایه‌بندی عالی است که می‌تواند به راحتی بین هر چهار فصل جابه‌جا شود – مخصوصاً اکنون که یک سرمای محکم در هوا وجود دارد. سویشرت ها یک لباس بسیار مهم هستند، خوب؟ بنابراین امروز شش راه آسان برای استایل دادن به سویشرت‌هایتان را گردآوری کرده‌ام تا بتوانید هم راحت و هم زیبا باشید. درست از این طریق…

ساق پوش

من این ظاهر را دوست دارم و چندین بار پوشیده ام. احتمالاً شما هم اکنون صاحب اکثر قطعات هستید. یک سویشرت کلاهدار با ظاهری تازه، شلوار لی، کفش ورزشی مورد علاقه شما و یک کت بلند سایز بزرگ. یک کلاه بیسبال و یک کیف پول زیبا برای امتیاز جایزه. اکنون، می‌توانید کاملاً با رنگ بازی کنید، اما من فکر می‌کنم یک ظاهر «اسپرت» با رنگ خنثی یک شیک ذاتی دارد.

تطبیق مجموعه

شاید بخواهید گرما و اسپرت بودن را تقویت کنید و به سراغ یک ست گرمکن/شلوار ورزشی مناسب بروید اما همچنان یک کت بزرگ بپوشید. بنابراین، این همان ایده قبلی است، اما این بار ممکن است بخواهید با کفش های جسورتر مانند چکمه یا کفش های کتانی بلند بروید. از آنجایی که شلوار حجیم تر است، چکمه به تعادل بصری ظاهر کمک می کند. همچنین وقتی واقعاً سرد است و ممکن است برف قریب الوقوع باشد، خوب است:) همچنین، توجه داشته باشید که در هر دو عکس، لوازم جانبی آن‌ها تا حدودی فانتزی یا در سمت مرسوم‌تر هستند. عینک آفتابی و کیف مد روز در سمت چپ و روی Tracee (بله، ما بر اساس نام اصلی هستیم)، یک کیف طراح و یک لبه قرمز پررنگ.

شلوار جین

شلوار جین و یک سویشرت دیگر زوج قدرتمند کلاسیک هستند و می‌توانید دلیل آن را اینجا ببینید. چیزی که باعث می شود این ظاهرها کارایی داشته باشند، تناسب پیراهن است. کمی بیشتر تعبیه شده است. من می‌دانم که اصطلاح «مطابق» باعث راحتی نمی‌شود، اما اگر برش و متریال مناسب را پیدا کنید، قول می‌دهم که همینطور باشد. به بلیک گیفورد نگاهی بیندازید که پیراهن کالج خود را به تن دارد که روی کمرش نصب شده و سپس با شلوار جین و کفش‌های پاشنه فوق العاده زیبا ست شده است. آسان و فوق العاده شیک. سپس در عکس وسط، ژان داماس شلوار جین کمر بلندی پوشیده است که سویشرتش را در جلو قرار داده و با آن چکمه های جیر زیبا مدل داده شده است. با آن قیافه با خوشحالی در خیابان راه می رفتم.

READ  مجموعه مبلمان Brite Bodies سر کارهای خلاقان تأثیرگذار را تکان می دهد

اما البته، شما همچنین می توانید فقط یک هودی و یک پالتو (با یک کیف زیبا) را به تن کنید و خوب باشید.

شلوار سرگرم کننده

این زمانی است که همه چیز سرگرم کننده تر می شود. آیا شما شلوار واقعا جالبی دارید که فکر می کنید فقط برای موقعیت های آرایشی است؟ هی، فقط یک گرمکن زیبا و هر کفشی که دوست دارید بپوشید و آماده هستید! من فکر می کنم این لباس می تواند برای بسیاری از گردش ها یا رویدادهای مختلف کار کند. هک، اگر در جایی خلاق‌تر کار می‌کنید یا به شما اجازه می‌دهد آنطور که می‌خواهید لباس بپوشید (معروف به آمریکا احتمالاً شرکتی نیست)، این هم یک لباس کار پاییز/زمستانی عالی است:)

کت و شلوار گاه به گاه

وقتی صحبت از دفتر شد، ببینید این کت و شلوار چقدر جذاب و شیک است؟ من واقعاً دوست دارم که سویشرت ها کمی بزرگ هستند و کار می کنند زیرا همه چیز ساختار یافته و متناسب است. همچنین اکسسوری ها بسیار خوب هستند و به بالا بردن لباس کمک می کنند.

و در نهایت ترکیب گرمکن/ دامن. من به وضوح نتوانستم هنگام انتخاب عکس inpso جلوی خودم را بگیرم زیرا عکس های خوب زیادی وجود داشت. هر کدام از این ها به روش خاص خود منحصر به فرد هستند و از خیلی معمولی تا تقریباً فانتزی می شوند. اون پیراهن پر رو میبینی؟؟ بنابراین اگر دامنی دارید که دوست دارید اما هرگز آن را نمی پوشید، گرمکن را بپوشید تا آن را بپوشانید و آن را به یک ظاهر غیررسمی سرگرم کننده تبدیل کنید!

احساس الهام گرفتن؟؟ امیدوارم که اینطور باشد، زیرا مد باید سرگرم کننده باشد و برای من، این یک روش واقعا قابل دسترس برای بازی با لباسی بوده است که معمولا سعی می کنم در آن پنهان شوم. اگر به یک سویشرت نیاز دارید، من 18 مورد را انتخاب کرده ام واقعا عالیه برای شروع 🙂

READ  8 لباس بازگشت به مدرسه امیلی و پرنده با هم انتخاب شدند (+ 24 گزینه زیبا و مقرون به صرفه دیگر)

1. هودی کوتاه زنانه: من این سویشرت چهار رنگ را دارم و آن را دوست دارم. کاملاً برش خورده، بسیار راحت و بسیار مقرون به صرفه است. 10/10.
2. خدمه بزرگ آهنگ: به نظر می رسد این گزینه بسیار بزرگ و در عین حال ساختار یافته است که بررسی های عالی زیادی دارد. و در 3 رنگ دیگر موجود است!
3. سویشرت شلخته: باشه. می دانم که این یک گزینه ارزان نیست اما از تجربه شخصی می دانم که پوشیدن آن رویایی است. من یک مورد استفاده شده را در این محل فروش مجدد لباس عالی در نزدیکی خودم خریدم و همیشه آن را می پوشم. اگر بودجه بیشتری برای خرید جدید داشتم، این کار را می کردم.

1. سویشرت هنلی یقه شال: این با شلوار جین یا شلوار جین چقدر زیبا می شود؟! اون یقه واقعا عالیه
2. سویشرت یقه اسکی: این یکی هم یقه خیلی باحالی داره که احساس میکنم زیاد نمیبینید. به رنگ سبز هم می آید!
3. پیراهن هودی جلوی دکمه‌دار پشمی: اولا این یکی از رنگ های منه! به نظر من زیباست و همچنین از نظر فنی یک پشم گوسفند است بنابراین می دانید که گرم است. اگر مرلو فنجان شراب شما نباشد، به صورت خامه نیز می آید:)

1. کراسبی نیم زیپ پلاور: این یکی از سویشرت های مورد علاقه امیلی است و در عکس ابتدایی پوشیده است. من می دانم که او تناسب و رنگ را دوست دارد. همانطور که Em بارها ثابت کرده است، خیلی راحت به نظر می رسد:) در لیست من است!
2. سویشرت یقه دار گلدار با پرچ و نخ: من واقعا این رنگ را دوست دارم و چقدر همه کاره است! من همچنین سجاف شل را دوست دارم/ترجیح می دهم (مخصوصاً زمانی که از نظر فیزیکی احساس خوبی ندارم).
3. سویشرت کوچک شده: این خواهر و برادر بزرگتر از آنی است که در بالا در موردش حرف زدم. احساسات من هم همینطور است و امیدوارم روزی صاحب برخی باشم. سجاف‌های روی اینها “نصب” هستند اما نرم و در سمت شلتر هستند که من واقعاً آن را دوست دارم.

1. بلوز یقه اسکی فازی: این رنگی نیست که من معمولاً به سمت آن گرایش پیدا کنم، اما در یک سویشرت که غیررسمی‌تر است، واقعاً آن را دوست دارم. این یکی فوق العاده راحت به نظر می رسد و برش خورده است که یک رویا برای اندام کوتاه من است:)
2. خدمه کاملاً بزرگ: من عاشق زرد نئونی هستم و برش و شکل این یکی را دوست دارم!
3. سویشرت ریلکس Magic Rinse™: امیلی به من گفت که این یکی را شخصا دیده و می گوید که عالی است. طبیعتاً لازم بود آن را درج کنم! همچنین در یک سری رنگ های دیگر نیز عرضه می شود.

READ  فراری از فروشگاه مفهومی سبک زندگی براق طراحی شده توسط Sybarite رونمایی کرد

1. پولور زن: چیزهای کمتری نسبت به یک سویشرت گرافیکی جذاب تر هستند. من شخصاً مواردی را ترجیح می دهم که کمی مینیمال هستند و مدتی است که به این مورد توجه کرده ام. همچنین، اگر طرح‌های Sammy B. را بررسی نکرده‌اید، فکر می‌کنم همین الان باید این کار را انجام دهید:)
2. هودی کراپ لوگوی لباس ورزشی: این یکی رنگ دارد اما به اندازه کافی. من همچنین عاشق نوارهای کرم و خاکستری هستم!
3. سویشرت اتاق Rec: من فکر می کنم این یکی فقط جالب است و واقعا نرم و راحت به نظر می رسد. فروخته شد.

1. PEPSI COLA Raglan Pullover دهه 80: چیزهای کمتری نسبت به وینتیج خنک تر هستند و این سویشرت آبی روشن پپسی کولا بسیار باحال است.
2. سویشرت قدیمی Reebok دهه 1990: من دوست دارم که این یک لوگوی کوچک دارد، بنابراین اگر دوست ندارید با صدای بلند لباس بپوشید، این یکی گزینه عالی است.
3. سویشرت با لوگوی بزرگ با تجهیزات آدیداس دهه 90: اگر می خواهید اسپرت باشید، یک سویشرت آدیداس برای شما مناسب است! من واقعاً لهجه آبی کناره ها را دوست دارم.

خوب، امروز از من است. باز هم امیدواریم که این الهام بخش شما باشد تا در عین حال که هنوز گرم و راحت باشید، چیز جدیدی را امتحان کنید:)

دوستت دارم منظورم این بود

اعتبار تصویر افتتاحیه: از: هک‌ها/روندهای مد مورد علاقه من در سال 2021 – قدم به قدم چگونه لباس‌های راحت خود را طوری نشان دهید که هنوز مراقب آن هستید

The post 18 سویشرت جذاب و 6 روش جالب برای استایل دادن به آنها برای حداکثر راحتی اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید