می‌خواهم با گفتن این که این مکان امنی برای همه اهمال‌کنندگان من است شروع کنم. به من اعتماد کن می دانم که چه احساسی داری. این می تواند از ناامیدی خفیف شخصی تا قرار گرفتن در یک مارپیچ شرم کامل متغیر باشد. خبر خوب این است که همه آن احساسات بد با این پست از بین می روند. ما می خواستیم راهنمای نهایی هدیه 2022 خود را برای هر کسی که هنوز هدیه ای دریافت نکرده است اما زمان کافی برای ارسال چیزی ندارد، قابل استفاده باشد. و در حالی که ما در مورد خرید لحظه آخری Prime قضاوت نمی کنیم، این چیزی نیست که در اینجا پیدا کنید. این ایده ها کمی خارج از جعبه، متفکرانه هستند و همانطور که عنوان می گوید، نیازی به حمل و نقل ندارند. پس بیایید به آن بپردازیم…

هنر کامل Dآمنلy اشتراک خبرنامه

اگر در مورد آن نمی دانید کیوریتور حسود، دانیل کریسا، پس شما در حال درمان هستید. شعار او این است: «تبدیل حسادت به الهام بخشیدن به استودیو از سال 2009» و پسر او در حال ارائه است. من سال ها حساب کاربری و سایت او را دوست داشتم و امیلی در واقع با او دوست است. پس هدیه چیه؟؟ خوب، او تازه شروع کرده است یک خبرنامه روزانه که دارای یک تا دو هنرمند است و نمی توانم به شما بگویم که چقدر آن را دوست دارم. او به اندازه کافی مهربان بود که به من و ام یک هفته رایگان فرصت داد تا آن را بررسی کنیم و به محض تمام شدن آن من بلافاصله مشترک شدم. اندازه آن بسیار زیاد است، هر روز صبح به من خلاقیت می دهد و برای کل سال فقط 36 دلار است. اگر در زندگی خود عاشق هنر و/یا طراحی هستید، این یک هدیه عالی است. 10/10

شاید عضویت در خبرنامه و پادکست کودک

من و امیلی هم دوست داریم هیلی نهمن، معاون سابق سردبیر Manrepler و نوشتن او. خبرنامه هیلی، شاید عزیزم، به عنوان یک مقاله هفتگی قابل تامل شروع شد و اکنون به اضافه لیست توصیه های هفتگی و یک پادکست است. توصیف او از آنچه در مورد آن است این است – “نزدیک به درک ناپذیری زندگی مدرن، فرهنگ عامه، و احساس ما نسبت به هر دو.” این فقط باعث می شود که فکر کنید و به چیزها به گونه ای نگاه کنید که در غیر این صورت ممکن است نداشته باشید. من همچنین واقعا عاشق پادکست و قسمت ماهانه “دنی عزیز” هستم که در آن او و دوستش دنی به سوالات خواننده پاسخ می دهند. همیشه سرگرم کننده است و من عاشق شنیدن دیدگاه های هر دوی آنها هستم. بنابراین اگر کسی را در زندگی خود دارید (مخصوصاً در گروه سنی هزاره و ژنرال z) این یک هدیه واقعا جالب است. 5 دلار در ماه یا 50 دلار برای سال است. همچنین اگر فقط خبرنامه هفتگی یکشنبه را می خواهید، می تواند رایگان باشد، اما من به شدت همه آن را پیشنهاد می کنم:)

برای آنها ناهار را در محل ناهار مورد علاقه آنها بخرید

هفته گذشته، یک ایمیل از سبز شیرین (محل ناهار سالاد مورد علاقه من تا به حال) کارت های هدیه خود را تبلیغ می کنند. در ابتدا، زیاد به آن فکر نکردم و آماده بودم تا حذف را بزنم تا اینکه متوجه شدم واقعاً چه هدیه بزرگی خواهد بود. نه لزوماً Sweetgreen بلکه یک کارت هدیه برای پوشش ناهار عزیزان یا حتی همکاران شما (یا مقدار مشخصی از ناهار). من در آماده کردن ناهار خود عالی نیستم و هنوز هم عاشق آشپزی نیستم، بنابراین اگر یک کارت هدیه به محل ناهار مورد علاقه‌ام بگیرم، یک رویا خواهد بود. من می دانم که مردم تمایل دارند برای شام به رستوران های شیک کارت هدیه بدهند، اما فکر می کنم هدیه دادن ناهار ژست شیرینی است. بدیهی است که این به رستورانی که انتخاب می کنید و بودجه شما بستگی دارد، اما چقدر عالی است که بگویید “هی، ناهار برای من است اولین هفته بعد از تعطیلات”؟ و اگر نمی دانید کجا دوست دارند غذا بخورند همکاران پست یا گرابهاب گزینه های عالی نیز هستند (فقط به یاد داشته باشید که هزینه های تحویل را در نظر بگیرید:))

READ  25 محصول برتر پرفروش در کل سال 2023 (آیا هیچ کدام از آنها را خریداری کردید؟)

الهام بخش یک سرگرمی جدید

ما به وضوح در مورد آن صحبت کرده ایم اشتراک مهارت (جایی که امیلی دارد یک کلاس) و مسترکلاس قبل از این، اما هنوز هم یک هدیه بیمار است. به شخصه، من واقعاً می‌خواهم جهان/ذهنم را امسال بیشتر از مدتی که داشتم گسترش دهم. من کمی در رکود بوده ام و می دانم که بسیاری از افرادی که می شناسم همین احساس را دارند. یک راه واقعا عالی برای بیدار کردن خود این است که در مورد چیزی که به آن علاقه دارید از یک متخصص باحال یاد بگیرید. اینجاست که در سال 2023 درباره چیزهای جدید و خودمان بیشتر بیاموزیم 🙂

یک شب دور

یک شب (یا آخر هفته) تنها در یک هتل درخواست شماره 1 بود وقتی از مادران پرسیدیم که برای روز مادر چه می خواهند. من فکر می کنم می توان گفت که زمان کریسمس نیز کار می کند. البته، این یک هدیه باورنکردنی برای هر بزرگسالی در لیست شما خواهد بود. بنابراین چه یک نقطه عالی در شهر شما باشد یا چیزی کمی دورتر (مثل یکی از این دو هتل شگفت انگیزی که در نوادا سیتی باید در آن اقامت کنیم) فکر نمی کنم اشتباه کنید. اما شاید هتل برای آنها نباشد. امیلی به شدت توصیه می کند که یک کارت هدیه Airbnb. اگر می‌دانید که به زودی Airbnb اجاره می‌کنند، اما نمی‌توانید کل اقامت خود را پوشش دهید، این واقعاً شیرین خواهد بود. کارت هدیه شما به مقرون به صرفه تر شدن آن کمک می کند!

هدیه یک تمرین سرگرم کننده

مالوری از طرفداران پر و پا قرص Classpass است و تنها نیست. تقریباً همه کسانی که می شناسم از آن استفاده کرده اند، آن را به دلیل کلاس های عالی و انعطاف پذیری آن دوست دارند. بنابراین اگر فردی در زندگی خود دارید که عاشق کلاس های گروهی است یا می خواهد شروع به ورود به کلاس های گروهی کند این هدیه نهایی است.

سرویس استریم مورد علاقه خود را ارتقا دهید

این ایده از کیتلین گرفته شد و من فکر می‌کنم که تا حدی نابغه است. من احساس می کنم افراد کمی هستند که عاشق شکست های تبلیغاتی هستند، درست است؟ پس چرا سرویس پخش مورد علاقه خود را ارتقا نمی دهید!؟ دوست پسر کیتلین الهام بخش این ایده است زیرا YouTube Premium در لیست آرزوهای او قرار دارد. به‌عنوان کسی که فقط ویدیوی مناسبتی یوتیوب را تماشا می‌کند، فراموش می‌کنم که چقدر بزرگ است و چند نفر همیشه ویدیوها را تماشا می‌کنند. تازه فهمیدم که یکی از بهترین دوستانم صبحش را اینگونه شروع می کند! بنابراین برای ارتقای یوتیوب به طور خاص باید یک را دریافت کنید گیفت کارت گوگل پلی که سپس می توان آن را در YouTube بازخرید کرد.

هولو یکی دیگر از موارد عالی برای ارتقاء است! هر بار که وقتی دارم تماشا می‌کنم، یک وقفه تبلیغاتی پیش می‌آید، خیلی ناراحت می‌شوم ابوت ابتدایی. لازم نیست اینجوری باشه!

زندگی آنها را کمی (یا خیلی) تندتر کنید

من افراد زیادی را می شناسم که سس تند هستند عاشقان و بدانند که آنها واقعا دوست خواهند داشت این هدیه. مالوری کسی بود که این شرکت را پیشنهاد داد زیرا دوست دوستدار سس تندش آن را به عنوان هدیه دریافت کرد و آن را به شدت توصیه می کند! در اینجا چیزی است که او در مورد آن می گفت:

READ  ایستگاه قطار ویسکانسین تبدیل به رستوران هاروی هاوس می شود

“اگر کسی هستید یا می شناسید که طرفدار سس تند است، این هدیه عالی است. من دوستی دارم که به این اشتراک وسواس دارد – شما می‌توانید سطح «تندی» و تعداد سس‌های تند را که می‌خواهید بدهید انتخاب کنید، اما آنها بطری‌های فوق‌العاده منحصربه‌فردی از یک میلیارد مکان مختلف دارند. چنین ایده منحصر به فردی برای هدیه!!”

کنسرتی که همیشه به یاد خواهند آورد

این هدیه باید بیشتر هدیه داده شود! هر بار که به کنسرت می روم فکر می کنم “چرا این کار را بیشتر نکنم؟” و چرا بله، این تصویری از کنسرت آلیشیا کیز با بازدید غافلگیرکننده HER است که من به آن دعوت شدم. NBD. خواندن “هیچ کس” در بالای ریه های ما برای من یک خاطره برای همیشه است:) هیچ چیز مانند موسیقی زنده وجود ندارد. بنابراین هنرمندانی را که به منطقه شما می آیند را جستجو کنید، برای گروه مورد علاقه آنها بلیت تهیه کنید یا چیزی شبیه به a بگیرید گواهی هدیه تیکت مستر اگر فکر می کنید انتخاب آنها بهتر است. همچنین می‌توانید به‌طور بالقوه بلیط‌ها را مستقیماً از مکان محلی خود خریداری کنید (اگر شخصی که به آن هدیه می‌دهید نیز در آنجا زندگی می‌کند). کیتلین هر سال این را برای مادرش دریافت می کند و آنها همیشه اوقات باورنکردنی را سپری می کنند. چه سنت جالبی برای شروع، درسته؟؟؟

به عاشق شراب خود هدیه عالی را دریافت کنید

من یک طرفدار بزرگ شراب طبیعی هستم و نمی توانم به شما بگویم که چقدر دوست دارم یک شراب طبیعی خوشمزه تحویل بگیرم. ما شخصاً می توانیم تضمین کنیم مزارع خشک زیرا من چیزهای خوبی از دوستانم شنیده ام و مالوری نیز طرفدار زیادی است. در اینجا چیزی است که او در مورد آن می گفت.

ما یک سال اشتراک شراب در مزارع خشک را به عنوان یک هدیه دریافت کردیم و باورنکردنی بود (مخصوصا برای شراب خواران طبیعی). چیزی که ما گرفتیم 3 بطری در ماه به مدت 6 ماه بود، و این واقعاً هدیه ای بود که همچنان ادامه می دهد. من دوست داشتم بطری‌ها را دائماً در یخچال داشته باشم بدون اینکه به آن فکر کنم و همه آنها باورنکردنی بودند. من به خصوص شراب طبیعی را دوست دارم زیرا شکر کمتری دارد و در نهایت باعث می شود روز بعد احساس بهتری داشته باشم (مثل اینکه هرگز بعد از نوشیدن شراب طبیعی خماری نکرده ام) که بسیار عالی است. به علاوه کشف شراب های جدیدی که هرگز در مورد آنها نشنیده ام بسیار سرگرم کننده است و همه آنها بسیار منحصر به فرد هستند! به شدت توصیه می شود.»

آنها همچنین گزینه ای دارند که اگر نمی خواهید اشتراک ماهانه را دریافت کنید، فقط یک بار تحویل را انجام دهند. بنابراین در حالی که حمل و نقل از نظر فنی با این مورد درگیر است، می توانید به راحتی کارتی به آنها بدهید که به آنها بگویید چیزی برای انتظار دارند:)

به آنها هدیه یک آسانسور بدهید!

من نمی دانم اگر Ubers و لیفت ها در منطقه شما گران تر شده اند اما در لس آنجلس گران شده اند. بنابراین گرفتن کارت هدیه از هر یک از این شرکت ها بسیار عالی خواهد بود! چه چیزی بهتر از این است که بدانید به کسی که دوست دارید کمک می‌کنید تا با خیال راحت به خانه برسد؟ زیاد نیست. 10/10!

READ  لباس‌های تابستانی آسان امیلی که هنوز هم به او احساس می‌کنند که کنار هم هستند

برای عاشق میان وعده در زندگی شما

این تنها توصیه است که هیچ یک از ما خودمان را امتحان نکرده ایم. اما من آن را در اینستاگرام دیدم و فکر کردم خیلی سرگرم کننده است! چه روش سرگرم کننده و خلاقانه ای برای قرار دادن مردم در معرض چیزهای سراسر جهان. به علاوه هر چه بیشتر فرهنگ های یکدیگر را تجربه کنیم، بیشتر می توانیم آنها را درک کنیم و درک کنیم. می دانم که فقط تنقلات است اما کیست که تنقلات را دوست نداشته باشد؟!

آنها سزاوار خدمات خوب هستند، شما سزاوار تخفیف هستید

من سال هاست که ستایش گروپون را می خوانم!! این ساده‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه برای دریافت خدمات عالی به کسی است، خواه ماساژ باشد یا جزئیات ماشین، یا یکی دیگر از گزینه‌های متعدد. وقتی از او پرسیدم برای کریسمس امسال چه می‌خواهم، در واقع به برادرم گفتم که می‌خواهم جزئیات ماشینی داشته باشم. اگر در مورد آنچه آنها می خواهند مطمئن نیستید، Groupon کارت های هدیه را نیز می فروشد. من فکر می کنم این است یک هدیه واقعا عالی و متفکر.

به آنها غذای دودی بدهید

لطفا آن هدر وحشتناک (smh) را ببخشید. گاهی اوقات عناوین “ناز” سخت هستند. اما این در واقع یک هدیه واقعا جالب برای عاشق سیگار در زندگی شما است. شوهر رایان کسی بود که الهام بخش این ایده بود زیرا او چقدر عاشق دریافت این اشتراک خاص بود. همچنین بسیار مقرون به صرفه است! در اینجا چیزی است که راکی ​​در مورد آن می گوید.

“من آن را دوست داشتم زیرا آنها سیگارهای انحصاری را می فرستادند که نمی توانستید در فروشگاه تهیه کنید، و بیشتر سیگارها دسته کوچک و بسیار کمیاب بودند.”

این همه برای من بسیار عالی و خاص به نظر می رسد!

عاشقان قدیمی شما را دوست خواهند داشت

اگر کسی در لیست شما چیزهای قدیمی یا دست ساز را دوست دارد، نمی توانید با کارت هدیه Etsy اشتباه کنید. سال گذشته برای رایان برای تولدش یکی گرفتیم و او آن را دوست داشت! همه چیزهایی که در Etsy خریداری کرده‌ام و دوست داشتم و می‌دانستم از یک کسب‌وکار کوچک بزرگ است. شما واقعا نمی توانید ببازید. و اگر می خواهید به آنها پیشنهادهای فروشگاهی بدهید، این پست را که رایان نوشته است بردارید

یک “سلام” از یک سلبریتی به آنها بدهید

آخرین اما قطعا نه کم اهمیت وجود دارد کامئو. اگر نمی‌دانید این چیست، شرکتی است که در آن افراد مشهور، ورزشکاران و شخصیت‌های فرهنگ پاپ پیام‌هایی را با پرداخت مبلغی به فرد مورد نظر شما ارسال می‌کنند. این یک هدیه بسیار خاص برای شخصی است که هرگز به چیزی نیاز ندارد اما دوست دارد یا فقط از ستاره مورد علاقه خود که به او سلام می کند، یک ضربه کامل دریافت می کند.

ایا احساس بهتری داری؟ امیدوارم کمی راحت تر نفس بکشم با این وجود، در تمام ماجراهای هدیه تعطیلات خود موفق باشید. شما این را دارید

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط بردی تولبرت | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: دکور تعطیلات برادی

پست 16 هدیه آسان اما هنوز متفکرانه لحظه آخری (بدون نیاز به ارسال) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید