من “بازتاب بازسازی” را دوست دارم – زمانی که بعد از بازسازی متوجه می‌شوید که چیزها را حتی بیشتر از آنچه فکر می‌کردید دوست دارید، متوجه می‌شوید که برخی چیزها بسیار کم‌اهمیت هستند، همچنین پشیمانی‌های اساسی و نمرات از دست رفته‌تان. بنابراین امروز به تعدادی از سؤالات درباره آشپزخانه پاسخ می‌دهم که مدام به آن‌ها می‌رسم – عمدتاً نظرات خوانندگان و اینستاگرام از این افشاگری که پاسخ دادن به آن برای من بسیار سرگرم‌کننده بود.

عاشق کابینت های بلوط و میز کار مرمری! من در انتظار به‌روزرسانی کاربردی در مورد سنگ مرمر هستم، زیرا باید تصمیم بگیرم که آیا به زودی با میزهای مرمری کار کنم یا نه – آیا آن را مهر و موم کردید و با چه چیزی؟ چه چیزی باعث شد که نمرات شما قبلاً گرفته شده باشد؟ آیا از نشستن روی آن در صورت خراشیدگی احساس وحشت کردید یا برای این کار به اندازه کافی قوی است؟ آیا تا به حال روی آن شراب قرمز/زردچوبه/لیمو ریخته اید و وقتی این کار را می کنید چه اتفاقی می افتد؟ لطفاً می توانید در مورد آن بنویسید؟

من 100% تردید شما را درک می کنم. سنگ واقعی زیباتر است زیرا دارای یک الگوی ارگانیک منحصر به فرد است، اما برای همه مناسب نیست (من در حال حاضر در خانه کوهستان هستم و هنوز عاشق کامبریا مات سفید – کوارتز – که اینجا را انتخاب کردیم) هستم. خانه شما چند ساله است؟ من شخصاً فکر می کنم که سنگ مرمر واقعی به ویژه در خانه های قدیمی ضروری است (اگر از کوارتز نیز استفاده کنید کاملاً خوب است) اما اگر مردد هستید (که به نظر می رسد شما هستید) و خانه ای به سبک *پست مدرن* دارید (هر زمان پس از دهه 1950 ) سپس من با کوارتز یا چینی می روم. اکثر طراحان را می شناسم (و موافقم) که بسیاری از رگه های کوارتز می توانند به طرز باورنکردنی جعلی باشند. این فقط نظر من است اما من تنها نیستم. در آشپزخانه ما، با سنگ مرمر واقعی، مقدار مناسبی از حکاکی و علامت‌ها در حال حاضر داریم – عمدتاً شراب قرمز، لیمو، مارینارا، و مقصر اصلی بی‌معنی… زردچوبه. همه آنها به مرور زمان محو می شوند، ممکن است کاملاً از بین نروند اما محو می شوند. شما واقعاً باید مطمئن شوید که انتظارات شما قبل از انجام این کار تنظیم شده است – ما می دانستیم که این مورد خواهد بود و شرکت کردیم زیرا ما سنگ واقعی را می خواستیم و ما 100٪ خوشحالیم که انجام دادیم. یک روز یا لکه ای از بین نمی رود که کاش این سنگ مرمر زیبا را روی میزهای خود نداشتیم. همچنین، سوگیری تأیید نیز در ترکیب وجود دارد. 🙂 اعتبار بسیار زیادی به خانه قدیمی‌تر می‌افزاید، به همین دلیل است که من واقعاً می‌خواهم از خود بپرسید که آیا در خانه خود به آن نیاز دارید یا خیر. برای پروژه خانه رودخانه ای برادرم، ما کوارتزهای مختلف را در اتاق های مختلف (همه سزارستون) انجام می دهیم و هیچ کدام با رگه مصنوعی. اما ساخت جدید و بسیار معاصر است، بنابراین ما به هیچ چالشی وابسته نیستیم – ما می توانیم هر کاری که بخواهیم انجام دهیم. امیدوارم که کمک کند!!

وضعیت درز کانتر با میزهای شما چگونه است؟ توصیه های متناقض زیادی وجود دارد!

درز ما پشت شیر ​​آب است و یک سینک پیش بند خانه مزرعه داریم، بنابراین تنها جایی است که آن را می بینید. این اصلاً من را آزار نمی دهد، اما من در مورد جزئیات مانند آن صحبت نمی کنم. وقتی همه چیز خیلی زیبا است، متوجه می شوم که چشم شما واقعاً چیزهای کوچکی از این دست را نادیده می گیرد. من فکر نمی کردم که ما به درز نیاز داشته باشیم – دال ما دراز بود، اما من به سازندگان خود اعتماد دارم که آنها آنچه را که درست بود انجام دادند. گوشه (توسط محدوده) درز ندارد – آنها آن را یک دال L شکل کردند. من آن را دوست دارم، اما در عین حال، آنها از تنها قسمتی از دال استفاده کردند که من آن را دوست نداشتم (رنگ قهوه ای زیادی در رگ وجود داشت که به نظر کثیف می رسید). بنابراین وقتی دیدم که آن را بسیار برجسته دیدم شگفت زده شدم (مکالمه بزرگی در مورد اجتناب از استفاده آنها از آن منطقه وجود داشت). دیگه زیاد اذیتم نمیکنه و خوشحالم که هیچ درزی نداره. با سنگ واقعی (مانند چوب واقعی) شما فقط آنچه را که به دست می آورید به دست می آورید و باید با عیوب ارگانیک کار کنید. این یک معامله خوب برای ما است. اوه، سریع، بزرگترین مقصر درب قابلمه “کاملاً خشک نشده” بوده است که روی پیشخوان برگردانده شده است تا بدون حوله خشک شود (خیلی احمقانه). دیگر کثیف نبود اما لب درب ممکن است کمی زنگ بزند. من الان اینها را دو بار آبکشی کرده ام اما خشک نشده ام و صبح یک حلقه گرد بزرگ بود، به رنگ زرد تیره تر. من ترسیدم (هر دو بار) و از آن زمان محو شده‌اند، اما هنوز هم کاملاً می‌توانید آنها را ببینید.

READ  فضای داخلی لمسی که از مواد بیولوژیکی استفاده می کند

کابینت ها بسیار زیبا و طبیعی به نظر می رسند. آیا می توانید پوششی را که روی کابینت ها استفاده کرده اند به اشتراک بگذارید؟ موم یا روغن و غیره؟

آشپزخانه و حمام بی‌صدا از روغن بذر کتان کاملا طبیعی استفاده کرد. آنها مانند یک رویا تمیز می شوند، براق نیستند و هیچ رنگ پرتقالی اضافه نمی کنند.

و اگر کسی می‌خواهد با آنها کار کند، می‌توانید با کد من تخفیف کمی دریافت کنید (10٪ تخفیف): EH2022

سخت ترین چیز تمیز نگه داشتن چیست/آیا نگهداری از آن سخت است؟

واقعاً هیچ چیزی به اندازه سختی تمیز کردن/نگهداری هنوز به ذهن نمی رسد. ما به سختی همه چیز را برای تمیز کردن آسان انتخاب کردیم (در حالی که هنوز سنگ، چوب واقعی و غیره را انتخاب می کنیم). چند شکاف اصلی در بالای جزیره وجود دارد که می‌توانستیم آن‌ها را پر کنیم، اما آنها را پر نمی‌کردیم و آن‌ها خرده‌ریزه می‌شوند که وقتی دارم تمیز می‌کنم من را دیوانه می‌کند. شیر آب و پرکننده قابلمه برنجی بدون لاک یک موم خاص می گیرد که من فقط یک بار استفاده کرده ام (بنابراین ما واقعاً آن را تمیز نمی کنیم) اما آه آن پتینه – بسیار زیبا. دیوارهای زیر نیمکت کفش بسیار چروک شده است، زیرا ما فقط کفش‌هایمان را آنجا می‌اندازیم، اما فکر می‌کنم وقتی به اندازه کافی دیوانه‌ام کرد، از یک پاک‌کن جادویی استفاده خواهم کرد. رویه القایی بسیار عالی برای تمیز کردن است، سطح جزیره تقریباً به طور معجزه آسایی بالا نگه داشته است (علاوه بر ترک های خرد شده). بنابراین حدس می‌زنم که فقط میزهای سنگی مطمئن شوند که افراد مظنون را آنجا رها نکنیم. اما ما فقط نه ماه دیگر داریم، بنابراین فکر می‌کنم این یک یا چهار سال دیگر یک سوال عالی خواهد بود. صبر کنید، تا آنجا که درهم و برهمی است – آن قسمت نیمکت گوشه پر از کوله پشتی، کفش، کت، زباله، چیزهایی که شارژ می شوند، و غیره است. این یک آشفتگی است، اما یک آشفتگی محدود است. من هر روز مرتبش می کنم و خوب است.

چند بار باید از شیرهای برنجی بدون لاک خود مراقبت کنید و چقدر طول می کشد؟

ها من فقط از آب و یک میکرو راگ استفاده می کنم اما برای اولین بار آن را با موم تمیز کردم و فکر می کنم فقط یک بار در ماه است.

من کنجکاو هستم که شما انتخاب کرده اید که برای کابینت ها ضربه ای به پا نداشته باشید. هر دلیلی؟

بسیاری از این ترجیحات شخصی است، اما در خانه ما در لس آنجلس، پاهای کوچک به سبک مبلمان بسیار خراشیده شده بودند (اما آنها رنگ شده بودند تا بتوانید خراش را ببینید، بنابراین ممکن است اینجا خوب باشد زیرا چوب لکه‌دار است که بسیار است. بسیار بخشنده تر). فکر می‌کنم بیشتر برای ساده‌تر کردن و ساده‌تر کردن آن، تمیز کردن آسان‌تر و غیره بود. اما نکته خوبی که همیشه فراموش می‌کنم این است که شما نمی‌توانید این روکش را زیر هیچ وسیله‌ای – ماشین ظرفشویی، یخچال، و یخچال‌های کشوی – قرار دهید. و در عکس زیر متوجه کمبود آن شدید.

READ  موزه طراحی "اولین" ممیزی محیطی را برای نمایشگاه انجام می دهد

بنابراین حدس می‌زنم پاسخ این است که این یک انتخاب طراحی بود که در آن زمان انجام دادیم، اما من هر دو را دوست دارم. بسیاری از مردم گفته‌اند که در حین پخت و پز یا تمیز کردن، این کار ارگونومیک‌تر است که بتوانید پاهای خود را زیر فضای زیر پیشخوان قرار دهید (پا زدن به انگشتان پا) اما اصلاً ما را آزار نداده است. با این حال، با انتخاب این طرح، ما مجبور شدیم دریچه حرارتی را روی زمین در آشپزخانه بگذاریم، که تا زمانی که وارد آشپزخانه نشدیم، متوجه نشدیم و برایان و من گفتیم، “خب این مایه تاسف است”” زیرا خرده‌ها/غذا پایین می‌رود. به همین راحتی وجود دارد

چطوری روکش آشپزخانه رو سر جایش نگه میدارید؟؟

فکر می کنم چون طولانی است آن را سنگین می کند و در نتیجه آنقدر تکان نمی خورد؟ ما یکشنبه‌ها جارو می‌کشیم/پاپ می‌کنیم و باید آن را جمع کنیم، اما می‌دانم که اگر راه‌حل‌های شما سرسره بیفتد، راه‌حل‌های عالی وجود دارد. مال ما از منطقه بافندگی اتفاقا و من آن را دوست دارم.

من کنجکاو هستم که چرا خروجی روی میله اینقدر بالا قرار گرفته است.

مجبور شدم برگردم و نگاه کنم ببینم چی میگی! من فکر می‌کنم این چیزها فقط استاندارد هستند و اگر مکان دقیق را پیدا نکنید، اینجاست که می‌روند. با این حال، من را آزار نمی دهد (احتمالاً به این دلیل روکش های خروجی زیبا). شاید آنها می خواستند آن را با کلیدهای چراغ ها ردیف کنند و به دلیلی باید آنقدر بالا باشند؟ نکته این است که من اعتماد دارم ARCIFORM کافی است بدانم که احتمالاً دلیلی بوده است، اما مطمئن نیستم که چه چیزی (و باز هم، تا زمانی که شما به آن اشاره نکردید، من را آزار نمی دهد یا نمی کند هها).

کاشی بک اسپلش شما از کجاست و چه رنگی دارد؟

کاشی دست ساز از پرت + لارسون، ساخته شده در رنگ سفارشی پورتلند P-146 (که با Levis مورد علاقه من مطابقت دارد). 100% زیباست و من هر روز از اینکه مال من است سپاسگزارم.

با اجاق گاز شما چطور است؟ هنوز هم همرفت را دوست دارید؟

عشق عشق عشق. دستگیره بزرگ سمت راست به تازگی جدا شده است، بنابراین باید دوباره آن را بپوشم (فعلاً می توانم آن را درست کنم)، اما تا آنجا که آشپزی پیش می رود ما آن را دوست داریم. خیلی راحت تمیز می شود، خیلی سریع می جوشد، بنابراین ما بسیار خوشحالیم.

ارتفاع پرکننده قابلمه شما چقدر است؟

دهانه 17.5 اینچی بالای اجاق گاز قرار دارد، اما تقریباً 6 اینچ بالاتر از آن، 23.25 اینچ از اجاق گاز به دیوار متصل است. همچنین بر روی هدف متمرکز نشده است، اما می توانسته باشد.

این اسمی برای سبک طراحی آشپزخانه شما وجود دارد؟

شاید “خانه مزرعه مدرن اسکاندیناوی”؟ احساس خیلی خیلی خیلی خیلی من/ما است، و من ما را به عنوان “خانه مزرعه مدرن” توصیف نمی کنم. هر چی که هست ما خیلی دوستش داریم در یک نقطه ما کلمه “Shaker” را دور می زدیم، اما فکر نمی کنم واقعاً آنقدر که در نظر داشتم آن را اجرا کردم.

چگونه جزیره قدیمی خود را حفظ کرده است و چگونه از کشوهای قدیمی استفاده کرده است؟

من نمی دانم که دستگاه ARCIFORM (Renee) از چه چیزی استفاده کرده است تا با رنگ چوب مطابقت داشته باشد و آن را بسیار خوب نگه دارد، اما باورنکردنی است. ما از آن سوء استفاده می کنیم و یک حلقه لیوان آب می زنیم. (او اشاره کرد که از روغن قدیمی تری استفاده کرده است که دیگر برای فروش نیست). کشوها هنوز چسبیده اند اما قول می دهم وقتی این را می گویم دروغ نگویم که اصلاً اذیتم نمی کند. ما هنوز هم در تابستان امسال برنامه اپیلاسیون آنها را داریم زیرا بسیاری از شما این کار را پیشنهاد کرده‌اید و اگر صاف‌تر بود، خوب بود.

READ  موردی برای پرده ها یا سایه های کافه در آشپزخانه ما (این سال بهینه سازی خانه های کشاورزی است!)

آیا هنوز عاشق این هستید که این همه پنجره را قرار دهید؟

خوب، این چیزی است که من می گویم – وقتی هوا آفتابی است بله – ما عاشق تک تک پنجره ها هستیم و خانه فقط آواز می خواند. اما وقتی روزها و روزها و روزها بارانی است و در ساعت 4:30 بعدازظهر تاریک است و در بیرون فقط شیشه یا تاریکی می‌بینید، آنگاه می‌بینم که به سمت اتاق‌هایی با پنجره‌های کمتر جذب می‌شوم. از آنجایی که حیاط خلوت تمام شده است (و ما می توانیم سبز را ببینیم) خیلی بهتر شده است، اما ماه ها نگاه کردن به گل و لای چالش برانگیز بود و ای کاش پنجره ها را می زدم. من واقعاً پشیمان نیستم، اما فکر می‌کنم می‌توانستیم پنجره‌ای که به سمت شرق است (پنجره کنار یخچال) را ببندیم و قلاب‌ها را در آنجا یا محل نگهداری کت/کیف پول قرار دهیم. من شک دارم که ما اصلاً آن پنجره را از دست داده باشیم. ما همیشه می‌توانیم یک میله یا قلاب‌های خنک در آن پنجره اضافه کنیم، اما هنوز انگیزه‌ای برای انجام آن احساس نکرده‌ایم.

آیا اکنون که مدتی با آن زندگی کرده اید، کاری متفاوت انجام می دادید؟

فقط کاش رنگ سفید کمی گرمتر برای دیوارها انتخاب می کردم. وقتی هوا آفتابی است، این رنگ بسیار زیبا و روشن است، اما وقتی که نیست، ای کاش گرمتر بود (هنوز سفید، اما LRV پایین تر – طیف فنی که از نظر دهندگان یاد گرفتم – متشکرم :)). این کاملا به عهده من است. گاهی اوقات در مورد تغییر آن خیال پردازی می کنم، اما این یک چیز واقعی است (احتمالاً 3-4 روز نقاشی و حداقل 3 هزار دلار – و این فقط برای آشپزخانه است). اگر به اتاق نشیمن با رنگ / پانل دیواری مشترک باز نمی شد، تغییر آسان تر بود. اما احتمالاً باید هر دو را انجام دهیم و تغییر آن بسیار مخرب و پرهزینه است. اما اگر می‌توانستم انگشتانم را بچسبانم، سفید با ته رنگ کمتر سرد می‌شد.

قبل از رفتن، یک سوال بزرگ که بارها و بارها به ذهنم خطور می کند این است که این آشپزخانه چقدر هزینه دارد، و همه، من نمی دانم اما خیلی زیاد است. همه آن در یک بازسازی بزرگ پیچیده شده بود. محاسبه یک اتاق غیرممکن است، اما می توان فرض کرد که این یک بازسازی سطح بالا و احتمالا حداقل 200 هزار دلار بوده است. من این را برای لاف زدن نمی گویم (و من عاشق قرار دادن آن در آنجا TBH نیستم) اما اگر بازسازی آشپزخانه شما واقعاً برای شما گران است، فقط بدانید که تنها نیستید و هزینه بازسازی اکنون بسیار بیشتر از قبل است. شش سال پیش.

خوب، همه – هر سوال دیگری دارید به من بگویید. همچنین، ما ممکن است این کار را برای mudroom انجام دهیم، بنابراین لطفاً هر گونه سؤالی بپرسید و من پاسخ خواهم داد. اگر مادوم را ندیده اید، آن را بررسی کنید و سپس چند سوال بپرسید 🙂 ما هر دو پست را برای نظرات/سوالات بررسی می کنیم. xx

منابع آشپزخانه:
کابینت: آشپزخانه و حمام منحصر به فرد
کانترها: کاشی و سنگ Bedrosians
پنجره ها و درب های بلوط سفید: ویندوز سیرا پاسیفیک
نورگیر: Velux
کاشی: پرت + لارسون
لوازم خانگی (بدون یخچال و فریزر): با فرگوسن بسازید
یخچال و فریزر: BlueStar
کفپوش: محصولات جنگلی Zena (اورگان رشد کرده و آسیاب شده)
روشنایی، سوئیچ ها، پریزها و سینک: جوان سازی
رنگ دیوار: شروین ویلیامز، “اکسترا سفید”.
شیرآلات: آشپزخانه های deVOL
جزیره وینتیج: آرورا میلز
مدفوع شمارنده: نجاری فرنوه

قالیچه – منطقه بافندگی
میله های گالری برنجی: پپه و کارولز

*طراحی امیلی هندرسون و ARCIFORM
*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید