همه شما خالق محتوای طراحی بودن آسان به نظر می رسد اما اینطور نیست (من تیم بزرگی از افراد دارم که سال ها تجربه دارند و ما هنوز برای انجام همه کارها تلاش می کنیم). اما اینکه یک خالق محتوای نوسازی DIY و خوب بودن، کار بسیار زیادی است که حتی نمی توانم تصورش را هم بکنم. چیزی که افراد عادی (سازندگان غیرمحتوا) نمی توانند ببینند این است که نه تنها انجام آن کار، بلکه فیلمبرداری تمام مدت آن (اغلب در قالب های مختلف)، تنظیم نماهای جالب برای یک مفهوم سرگرم کننده، سخت است. مطمئن شوید که زوایای مختلفی دریافت می‌کنید، در صورت امکان یک تایم لپس دریافت می‌کنید، و همه آن‌ها واقعاً منطقی و خوب به نظر می‌رسند. سپس باید تمام فیلم‌ها را سازمان‌دهی کنید (اغلب چندین تلفن درگیر هستند تا بتوانید از تلفن واقعی خود در حین فیلم‌برداری استفاده کنید)، فیلم را از بین ببرید، آن‌ها را با هم ویرایش کنید و سپس آن را پست کنید. باز هم، اینجا در مورد خودم صحبت نمی‌کنم – من به اندازه کافی ممتاز/خوشبخت/تجربه هستم که از تیمم کمک زیادی می‌کنم، اما برخی از این زنان بازسازی‌کننده انفرادی آنقدر مرا تحت تأثیر قرار می‌دهند که مجبور شدم آنها را اینجا صدا کنم. مطمئن شوید که آنها را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید. من فکر نمی کنم بسیاری از آنها وبلاگ داشته باشند (چون این کار تمام وقت خودش است) بنابراین اگر در شبکه اجتماعی نیستید (که من متوجه شدم) متاسفم. اما آنها لایق همه فالوها، همه لایک ها، همه نامزدی، همه نظرات، همه سیوها هستند. من از شما خواهش می کنم که هر بار لایک/نظر دهید – این سخاوتمندانه ترین کاری است که می توانید به عنوان فردی که محتوا را مصرف می کند انجام دهید زیرا الگوریتم اغلب باعث می شود کار ما غیرممکن به نظر برسد و هر ذره تعامل کمک می کند. اگر قرقره‌ای را تا آخر تماشا کرده‌اید، به این معنی است که احتمالاً از آن لذت برده‌اید، پس آن را لایک کنید (بدیهی است که این کار را در پست‌های من نیز انجام دهید LOL). من همچنین می خواهم بگویم که این زنان با استفاده از همه ابزارها، با چنین تخصص و فرماندهی چقدر بدجنس هستند. به معنای واقعی کلمه کابینت آشپزخانه خود را با نازک کاری زیبا می سازند! و سپس داشتن آگاهی و پهنای باند نحوه عکاسی در حین انجام آن. اکنون ممکن است الگوریتم من باشد، اما من واقعاً احساس راحتی می‌کنم که بگویم زنان در این دنیای خاص مسلط هستند و من اینجا هستم تا به هر نحوی که می‌توانیم تماشا کنم، دوست داشته باشم، ویژگی‌ها و حمایت کنم. من آنقدر تحت تأثیر این نجاران بداخلاق و دست سازها هستم که می خواستیم امروز یک ویژگی روی آنها انجام دهیم تا همه شما بتوانید آنها را دنبال کنید. جس قرار است آن را تصاحب کند، اما این پست کودک من بود و من احساس کردم که مجبور شدم وارد آن شوم و کمی بنویسم. به همه آنها عشق بورزید (و اگر می خواهید شعار من در مورد نحوه تعامل با چیزی در اینترنت را بدزدید، بسیار ساده است “اگر دوستش داشتید، لطفا آن را لایک کنید”. لایک های خود را دریغ نکنید زیرا نمی خواهید بدهید آنها را بالا – همه ما بی پایان داریم و این یک بازی حاصل جمع صفر نیست. خانم ها، من بسیار تحت تأثیر شما هستم. حالا آن را بردارید!

READ  قاب برای دیوارکوب های متصل و روشنایی غیر سیمی (+ موارد خوب را از کجا بخریم)

از حلقه زیستی کوچک شیرین او، رنه دو سال پیش او را 1914 Craftsman خرید و به تنهایی آن را بازسازی کرده است. فقط برای روشن شدن، او تنها زمانی شروع به آموزش مهارت های جدید خود کرد که خانه اش را خرید! او با یک کیسه پر از حقه آماده نیامد. کار او باورنکردنی است و تماشای سفر او بسیار الهام بخش بوده است. باید دنبال شود.

باید ملاقات کنیم اشلی چند سال پیش در Meridian Experience و بلافاصله با او و استعدادش همراه شدند. مهارت های او باورنکردنی است (منظورم این است که به این سیستم کمد که خودش ساخته است نگاه کنید…حتی کشوها!!) و طرح ها پر از بافت، الگو و به وضوح یک تن از سبک هستند. اوه، و تیم او برنده HGTV شد نبرد در ساحل! این زن غیرقابل توقف است.

این اولین بار نیست که در مورد چگونگی صحبت می کنیم فریا و مطمئنا آخرین مورد ما نخواهد بود! استعداد و خلاقیت او بی پایان است و ما نمی توانیم از سبک گرم و زیبای او که از کلبه های انگلیسی الهام گرفته شده است سیر شویم. پیمایش در صفحه اینستاگرام او شما را شگفت زده می کند (کاملاً خودآموز) و لبخندی بر لبان شما می نشاند. او همچنین یک برنامه در شبکه Magnolia دارد به نام فضاهای مشکل که خیلی خوب و خلاقانه است برو چک کن

من در حال حاضر می خواهم زائد به نظر برسم، اما استعداد این زن حد و مرزی ندارد! “سبک مدرن عجیب و غریب و جمع آوری شده” بریتانیا احساس می کند بسیار خاص است و کارهای انجام شده او بسیار خلاق هستند. او از ریسک کردن طراحی نمی ترسد زیرا آنها همیشه نتیجه می دهند (خب این چیزی است که ما فکر می کنیم).

READ  NoMad London در جوایز AHEAD Europe 2021 هتل سال را معرفی کرد

کیت جسورانه ترین فضاهای پر از وینتیج را ایجاد می کند و آنها را بازسازی می کند. شما باید به تمام فضاهایی که او انجام داده است بروید، زیرا ما قول می دهیم که شما از بین خواهید رفت!

رسیدن به تماشا والریا تغییر خانه او در طول چند سال گذشته شگفت انگیز بوده است! استایل او ترکیبی از قدیمی و جدید است اما پر از رنگ و طرح است. اگر عاشق دنج هستید، خانه او را دوست خواهید داشت.

کاس برای ما جدیدتر است اما ما کاملاً از او متحیر شده ایم! یکی دیگر از دخترهای بدجنس خودآموخته که طرح های باورنکردنی و محتوای واقعاً سرگرم کننده برای تماشا ایجاد می کند. شادی او مسری است.

کارلی تماشای این چنین استعداد و لذتی است! ما او را دسته‌ای معرفی کرده‌ایم زیرا او به خلق آثار شگفت‌انگیز ادامه می‌دهد. از پروژه های بزرگ گرفته تا کوچک، او چیزی برای همه دارد!

ما هرگز تماشای چند سال پیش را فراموش نمی کنیم دانیال در را از راهرو به اتاق نشیمن خود به یک طاق تبدیل کنید و این تازه شروع بود. ما همه ایده های او را دوست داریم و او بسیار دنبال کننده است.

کلر یک بازسازی کننده DIY است که Em برای من فرستاد تا به وضوح بگویم او یک بازسازی کننده عالی است! در حال حاضر، او در حال بازسازی یک خانه ویکتوریایی است، و پسر این خانه خاص است.

در تلاشی برای اینکه در یک کشور جدید احساس شود، ریا تصمیم گرفت به خودش یاد بدهد چگونه از ابزار برقی استفاده کند تا بتواند خانه خانواده اش را بازسازی کند! نتایج به وضوح خیره کننده هستند و روند بسیار قانع کننده است.

READ  مرکز سلامتی اولگا فرادینا فضایی را برای شفا در کیف ایجاد کرده است

اریکا توقف ناپذیر است و خانه زیبایش گواهی بر آن است! دگرگونی خانه دنج و بداخلاق او به سبک ویکتوریایی غیرواقعی است و او پر از ایده های عالی است (ما او را در پست ترندهای آشپزخانه 2024 خود معرفی کردیم :))

سخت است عاشق نشدن کار جنی! این بسیار خلاقانه و عالی است و به همین دلیل، او یک نمایش عالی در Magnolia دارد تغییر تا دوشنبه تغییرات آخر هفته کجاست که همه باید ببینند 🙂

آماندا یکی دیگر از خالقان فوق‌العاده DIY بود که در مریدان ملاقات کردیم و من عاشق دنبال کردن پروژه‌های او هستم. آنها قابل دسترس، زیبا و سرگرم کننده هستند!

راستش، تعداد بیشتری وجود دارد، بنابراین شاید ما یک قسمت 2 را انجام دهیم 🙂 آجی، کیانا، رشیده، و بیشتر از آنجایی که در اینجا به طور کامل با آنها آشنا شده اید:) من یک درخواست دارم. متوجه شدم که علیرغم جست‌وجو، ما کاملاً فاقد خالق‌های عجیب و غریب یا ترنس DIY مخصوص بازسازی هستیم. واضح است که من فقط به مکان های مناسبی نگاه نمی کنم. لطفا هر نام و/یا دسته را در نظرات بنویسید!!

امیدواریم این لیست به همان اندازه که برای ما الهام بخش است برای شما باشد و هفته خوبی داشته باشید. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: The Farmhouse Kitchen Post Design – طرحی کلاسیک + شیک برای این اتاق سخت کوش (برای ما آرزوی موفقیت کنید)

دیدگاهتان را بنویسید