آه خدای من. کسی، لطفا از من دعوت کند تا به تیم چیزهای بی اهمیت بار شما بپیوندم. من در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد پشه می دانم. من می‌دانم که موضوعات بی‌اهمیت بار معمولاً حول موضوعاتی مانند «فرهنگ» یا «تاریخ» یا «چیزهایی هستند که انتظار می‌رود مردم درباره‌شان بدانند»، اما MAN. این حشره پشه طلایی است. آیا می‌دانستید که آن‌ها جذب CO2 و گرمایی می‌شوند که شما منتشر می‌کنید؟ یا اینکه آنها بیشتر جذب افرادی می شوند که آبجو می نوشند؟ یا اینکه فقط پشه های ماده نیش می زنند؟ یا اینکه آنها به سیر فوق العاده حساس هستند، تا جایی که یکی از محققان نتوانسته است پشه ها را نیش بزنند زیرا او غذاهای ایتالیایی زیادی می خورده است؟ (این یک اتفاق واقعی است که در یک آزمایشگاه زیست شناسی دوک رخ داده است.)

در مورد آن موضوع: می دانید پشه ها چه چیز دیگری را دوست ندارند؟ همه چیز در این لیست. ماه گذشته، ما یک درخواست از مخاطبان EHD ارائه کردیم – آیا کسی می تواند ابزار کنترل پشه را که واقعاً مؤثر باشد توصیه کند؟ – و پسر، تحویل دادی! امروز من فقط چند مورد از انتخاب‌های موثر ضد پشه‌های مورد علاقه خود را برجسته می‌کنم، از چراغ‌های بیسترو که از نیش‌زدگی جلوگیری می‌کنند (چه کسی می‌دانست که وجود دارند؟) تا چند راه‌حل محوطه‌سازی که حیاط شما را به یک مکان طولانی‌مدت بدون اشکال تبدیل می‌کند. منطقه و اگر فقط می‌خواهید 50 دلار برای این مشکل هزینه کنید و فوراً آن را برطرف کنید … خوب، ما نیز برای آن توصیه‌ای داریم. 🙂

انتخاب برتر ما

ترماسل E-90

وقتی سوالی را در اینستاگرام پست می کنید و 16 پاسخ فوری و همزمان با عبارت «Thermacell» دریافت می کنید، این نشانه بسیار خوبی است که به محصولی عالی رسیده اید. این قابل شارژ ترماسل E-90 از حدود 300 فوت مربع در شرایط ساکن محافظت می کند (مقداری دیگر را بررسی کنید گزینه های سنگین در اینجا!) و عمر باتری آن 9 ساعت است. شما باید دوباره پر کنید – الف بسته 120 ساعته حدود 50 دلار بیشتر خواهد داشت – اما برای محافظتی که در واقع محافظت می کند ارزش آن را دارد.

گزینه های زیبایی شناسی جذاب

آمازون | هدف | Wayfair

این یک ترماسل است … در آسمان. (افشای کامل: این در واقع گزینه مورد علاقه من بود.) اگر می خواهید نمای بیرونی خود را روشن کنید، چرا نه چراغ هایی را انتخاب کنید که شما را راحت تر کند؟ (و این را دریافت کنید: وقتی به آن نیاز ندارید، می توانید دافع را خاموش کنید، بنابراین آنها در تمام طول سال کاملاً کاربردی هستند). 64 اونس به ارزش، که برای پر کردن مجدد کمی بیشتر از یک رشته و نیم چراغ کافی است. اگر اهل سرگرمی مکرر هستید (یا اگر فقط دوست دارید بیرون بنشینید و از نور محیطی زیبا لذت ببرید)، این بهترین گزینه برای دفع پشه برای شماست!

READ  بوتیک توسکانی Forte Forte دارای جزئیات ظریف دریایی است

شمع چای سیترونلا 50 عددی

من اینها را دوست دارم چراغ های چای به ویژه – قیمت بسیار مناسبی دارند (ارزانتر از آمازون!)، کرم رنگ (زرد روشن نیست!) و زمان سوختن کامل 4 ساعته دارند. من متوجه شده‌ام که اینها از شعاع بسیار کوچکی محافظت می‌کنند – حدود 3 فوت – اما همچنین بسیار زیبا به نظر می‌رسند که در اطراف محوطه‌های سخت یک پاسیو یا حیاط پراکنده شده‌اند! این یک راه عالی برای ایجاد یک مانع در برابر پشه است که بودجه را از بین نبرد.

فن دارای درجه رطوبت برامبل

آن نکته درباره CO2 و گرما را به خاطر دارید؟ فن ها هوا را در گردش نگه می دارند، که به معنای علاقه کمتر پشه است. در اینجا نیازی به ولخرجی نیست – فن جعبه ای به همان خوبی کار می کند! – اما اگر برای ارتقاء واحه فضای باز خود آماده هستید، تیم ما به ویژه نسبت به این امر حساس است طرفداران در Rejuvenation. (اما هر کاری که انجام می دهید، مطمئن شوید که فقط به گزینه هایی نگاه می کنید که دارای درجه رطوبت هستند و برای استفاده در فضای باز تحت پوشش تایید شده اند!)

رفع بودجه مناسب

عود دافع پشه مورفی | استیک های مدیسون جیمز فلای وی

باید اعتراف کنم: این چوب های بخور به طرز شگفت آوری موثر هستند. را مورفی بوی سیترونلا، سدر، علف لیمو، رزماری و نعناع فلفلی را می دهد. را مدیسون جیمز ترکیبی از شمعدانی، سدر تگزاس، میخک و برخی مواد مخفی خانواده است. زمان سوزاندن هر دو برند حدود 2.5 ساعت است و هر دو نیز حدود یک دلار قیمت دارند. اگر فضای بیرونی کوچکی دارید (مثل بالکن!)، فقط یکی از اینها شما را در تمام شب راحت نگه می دارد.

جویدنی | آمازون

غرق پشه قرص های حل شونده برای استفاده در هر آب ساکن هستند. آنها حاوی یک باکتری طبیعی هستند که در خاک یافت می شود که برای پشه ها کشنده است اما برای سایر حیات وحش سمی نیست. هر تبلت حدود 30 روز کار می کند و می تواند حدود 100 فوت مربع آب را تصفیه کند، بنابراین آنها یک خرید مقرون به صرفه عالی هستند که می توانید با قیمت کمتر از 10 دلار خریداری کنید! (نکته حرفه ای: برای درمان حمام پرندگان، آبخوری ها و حوضچه های کوچک، دانک خود را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید!)

اسپری ها و برچسب ها

برچسب BuzzPatch

پدر و مادر، شاد باشید!!! دیگر نیازی نیست بچه‌تان را در خانه تعقیب کنید تا او را وادار به پوشیدن اسپری حشرات کنید! این برچسب‌های پارچه‌ای نبافته با روغن‌های کاملاً طبیعی پوشانده شده‌اند که پشه‌ها را دفع می‌کنند – و در واقع تا 72 ساعت کار می‌کنند (اگرچه در 8 ساعت اول به طور قابل‌توجهی مؤثرتر هستند). به سادگی چند وصله روی آن بیندازید – 4 عدد توصیه شده برای کودکان 6 سال به بالا است … از جمله والدین 🙂 – و شما آماده خواهید بود. من واقعاً توسط اینها منفجر شدم.

READ  ما اتاق خوابمان را آبی رنگ کردیم و این احساس من در مورد آن است...

اسپری ساعت طلایی کینفیلد | دستمال مرطوب ساعت طلایی Kinfield

مواد پاکیزه که بوی خاطره نوستالژیک تابستانی می دهد؟ من را ثبت نام کنید. Kinfield یک نام تجاری جدید برای من بود (از کسانی که آنها را توصیه کردند متشکرم!) و من بسیار هیجان زده هستم که آنها را منتقل کنم – این اسپری بدون DEET از سیترونلا هندی، علف لیمو، میخک و کمی وانیل برای جلوگیری از حشرات استفاده می کند. و اگر رایحه اسپری برای ذائقه شما خیلی قوی است، آن را به آنها بدهید دستمال مرطوب ضد پشه تلاش! (مواد تشکیل دهنده مشابه، رایحه سبک تر. برای نگهداری در ماشین نیز عالی است!)

ساویر پیکاریدین دفع کننده

اگر محصولات کاملاً طبیعی آن را برش نمی دهند و به چیزی با کمی نیش بیشتر نیاز دارید (جناسی؟)، این دافع ساویر بهترین گزینه پیکاریدین (مانند DEET، اما غیر سمی) در بازار است. تا 12 ساعت در برابر پشه ها و کنه ها و تا 8 ساعت در برابر سایر موجودات مزاحم مانند مگس ها و پشه ها محافظت می کند. تنها اخطار این است که می تواند پوست شما را کمی احساس چربی کند، اما هزینه کمی برای بدون گاز گرفتن است!

راه حل های زیست محیطی

همانطور که معلوم است، ما می توانیم از طبیعت به نفع خود استفاده کنیم! اگر تابستان پر از باغبانی برای شما سرگرم کننده به نظر می رسد، مطمئن شوید که کمی گیاه گربه ای، سیترونلا، زیبایی توت، بادرنجبویه، اسطوخودوس، یا گل همیشه بهار را در اطراف هر یک از مکان های استراحت در فضای باز مورد علاقه خود بکارید. آنها زیبا هستند (برنده) و پشه ها از بوی هر یک از این گیاهان متنفرند (دوبرنده!). یک مرکز باغبانی محلی می تواند به شما کمک کند. (و برای ثبت: برخی از اینها برای حیوانات خانگی ایمن نیستند، بنابراین اگر دوستان پشمالویی دارید که دوست دارند از فضای سبز لذت ببرند، تحقیق کنید!)

خانه خفاش در فضای باز

هرگز در وحشیانه ترین رویاهایم هرگز انتظار دیدن این همه توصیفات از مردمی را نداشتم که می گویند خانه های خفاش جمعیت پشه های آنها را کاملاً از بین برد. و از آنجایی که قرار نبود آن را در آپارتمانم آزمایش کنم، حدس می‌زنم آن‌ها را به قولشان قبول کنم؟ با این حال، من آن را بررسی کردم و خفاش‌ها می‌توانند تا 7000 حشره را در هر شب بخورند (دوباره، آماده پیوستن به تیم چیزهای بی‌اهمیت بار شما در هر زمان هستند)، بنابراین اگر فضای لازم را داشته باشید، شکل فوق‌العاده‌ای از کنترل آفات طبیعی هستند!

READ  Arlyn's Under 100 Roman Shade DIY (بدون نیاز به چرخ خیاطی)

بعد از نیش

آمازون | تجهیزات شهری

بنابراین شما به هیچ یک از توصیه های من توجه نکردید و کمی دریافت کردید. حالا چی؟ وارد کنید: اینها چسب های ضد خارشطراحی شده برای تسکین التهاب و توقف خراش. (مثل پچ zit، اما برای بدن شما). شیدایی ناشی از مانیا)، بنابراین بهتر است از آن ها برای نیش هیولاهای فوق العاده بزرگ، خسته کننده استفاده شود.

هدف | آمازون

ممکن است برای دستیابی به اثربخشی کامل چند تلاش لازم باشد (آن را از تجربه بگیرید!) اما این مورد کاملاً با استفاده از ناخن‌های شما برای ایجاد علامت X کوچک روی تمام نیش‌های آزاردهنده‌تان شکست می‌خورد. (چرا به معنای واقعی کلمه همه ما این کار را انجام می دهیم؟) چیز نیش حشرات کارگاهی کمی نیاز دارد – شاید لازم باشد آن را بیشتر نگه دارید، یا بیش از یک بار آن را روی یک نیش استفاده کنید – اما این نیز یک راه ارزان و عالی برای گرفتن بقایای حشرات از زیر پوست شما است. (و فقط برای پشه ها نیست – روی نیش یا نیش زنبورها، زنبورها، مورچه ها و موارد دیگر کار می کند!)

Heat It – Bite Healer مجهز به گوشی هوشمند

این – بدون شوخی – “مقدس ترین محصول مزخرف، ما در آینده زندگی می کنیم” در این لیست است. را وصل کنید آن را گرم کنید به آیفون شما (نسخه اندروید اینجا!)، سطح و مدت حرارت خود را سفارشی کنید و به آرامی خارش خود را گرم کنید! بهترین بخش: این یک خرید یک بار است و نیازی به باتری اضافی ندارد، بنابراین می‌توانید هر گزش و ناراحتی آینده را به راحتی درمان کنید.

این ما را به پایان گردآوری تجهیزات کنترل پشه مورد تایید EHD ما می‌رساند… اما من فقط یک دختر هستم، بنابراین مطمئن هستم که محصولات و روش‌های عالی وجود دارد که از دست داده‌ام! کسی می خواهد تجربه یا توصیه های خود را با کلاس به اشتراک بگذارد؟ ما همه گوش هستیم آخر هفته عالی (و عاری از پشه) داشته باشید 🙂 xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: تکامل حیاط خلوت ما – تغییراتی که به شما نگفتم و نحوه عملکرد درختان پس از کشتار 2017

دیدگاهتان را بنویسید