سالن دل موبایل همیشه یک مناسبت خاص است، اما امسال شصتمین سالگرد این رویداد است. در جشن، دیلموس ارایه شده 1:22، مجموعه ای از مبلمان با جزئیات معماری طراحی شده توسط معمار ساکن تورین مونیکا تاورنیتی و سرپرستی فدریکا سالا. به کارگردانی Beatrice Pellegatia، با دیدگاه مشترک Lella Valtorta، موضوع 1:22 بر تولید سریال و منحصر به فرد بودن تمرکز دارد. از ترکیب فضاها و پروژه های معماری الهام گرفته شده است و حس متمایز هر دو را دارد.

تاورنیتی می‌گوید: «فاصله بین پروژه یک ساختمان و پروژه یک شی طراحی با تمایل به تصور هر چیزی به عنوان یک مکان مسکونی کوتاه می‌شود. مبلمان در واقع فضایی است که زندگی در آن زندگی می کند و روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت در مقیاس تحقق است.»

نیمکت مدرن زرد و خاکستری روشن

MT1

این همان جایی است که مجموعه شاد سرچشمه نام خود را پیدا کرد. حرفه ای ها در صنعت معماری می دانند که مقیاس 1:20 برای خلق آثار دقیق به خوبی کار می کند. در این مورد، مقیاس کنایه آمیز 1:22 نشان دهنده انحراف برای نشان دادن قصد “ماندن در داخل نقاشی برای دیدن جهان” است.

مجموعه 1:22 از هفت قطعه تشکیل شده است: سه نیمکت، یک کنسول، یک کمد، یک میز و یک کمد. آنها ماهیت سریال تولید را با شخصی سازی دستی هر قطعه توسط Taverniti ترکیب می کنند – منحصر به فرد اما قابل تکرار. شاهکارهای کوچک در کار.

طرح نیمکت مدرن زرد و خاکستری روشن

MT1

نیمکت مدرن سفید، آبی و یاسی

MT2

جزئیات نیمکت مدرن سفید، آبی و یاسی

MT2

طرح هایی از نیمکت مدرن سفید، آبی و یاسی

MT2

نیمکت مدرن زرد، قرمز و خاکستری روشن

MT3

نیمکت مدرن زرد، قرمز و خاکستری روشن

MT3

طرح نیمکت مدرن زرد، قرمز و خاکستری روشن

MT3

میز کرم مدرن و بنفش تیره

MT4

جزئیات میز کرم مدرن و بنفش تیره

MT4

طرحی از میز کرم مدرن و بنفش تیره

MT4

میز مدرن خاکستری، قرمز و سبز نئون

MT5

میز مدرن خاکستری، قرمز و سبز نئون با فردی با لباس تیره پشت آن راه می‌رود

MT5

طرحی از میز مدرن خاکستری، قرمز و سبز نئون

MT5

طرحی از کنسول مدرن

MT6

طرحی از کابینت مدرن

MT7

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه 1:22، مراجعه کنید dilmos.it.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. هنگامی که حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه آشفته می‌شود، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  گزینه های جایگزینی کف چوبی | کفپوش چوبی با تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید