از آنجایی که به طور خطرناکی به عکاسی از اتاق نشیمن خود نزدیک شده ام (سرانجام از زمانی که ویژگی اصلی را نصب کردم YAY)، به دنبال چند قطعه دکور نهایی گشتم. من همچنین در حال جستجو و پین کردن برای اتاق خوابم بوده ام:) اساساً، دختر شما در حال شکار است و در طول راه به چیزهای بسیار خوبی برخوردم که فکر می کردم برای به اشتراک گذاشتن آن جالب است زیرا سرگرم کننده است. طبیعتاً، من می‌خواهم رنگ‌های قدیمی‌تری را به خانه‌ام بیاورم، بنابراین تقریباً همه چیز در این لیست است و البته همه آن‌ها از Etsy هستند (اگر مجبور نیستید چرا خانه را ترک کنید). حالا، این چیزها بسیار «جس کد شده» خواهند بود، زیرا همگی باعث شدند قلبم بخواند:) و ساده ترین راه برای تپش قلب من یک لامپ زیبا است. در واقع، قبل از شیرجه رفتن، باید یک جفت چراغ رومیزی قدیمی ژاپنی را که چند هفته پیش در Rosebowl به قیمت 80 دلار گرفتم، به شما نشان دهم!!! (ترک خانه مزایای خود را دارد).

آیا می توانید آنها را تحمل کنید؟!! من عصبی بودم که متعهد شوم، زیرا این نازنین ها در میزهای خواب آینده من می روند که مشخصاً هنوز ندارم. اما آنها بیش از حد کامل و مقرون به صرفه بودند که نمی توانستند ریسک کنند. راستش این ربطی به این پست نداره بغیر از اینکه من واقعا میخواستم به همه شما نشون بدم و مثل همه چیزای دیگه این پست قدیمی هستن:) باشه، حالا بیایید با نورپردازی شروع کنیم که می تونید بخرید یا فقط لایک کنید من

مثل: برو از اینجا! من عاشق این بچه شیرین خیلی زیاد. در واقع، بخشی از تردید من در مورد چراغ‌های رومیزی که به تازگی خریدم این بود که در ابتدا دلم را روی چند لامپ Stilnovo گذاشته بودم (چیزی شبیه به اینها یا این نعناع کوچک یکی و دوستش را پیدا کن!). اما جفت‌هایی که می‌دیدم بیش از آن چیزی است که می‌خواهم خرج کنم (و ببین، من به شدت به آن فکر می‌کردم اما سعی می‌کنم با پولم هوشمندتر باشم. UGH). به هر حال، این یکی هنوز هم ارزان نیست، اما فکر می کنم بسیار سرگرم کننده و خاص است و می خواهم به خانه خوبی برود، خوب؟

READ  این روند مد جدید باعث می شود سریع آماده شوید و ما وارد آن هستیم

اگر نمی توانید بگویید که من به نور ایتالیایی … و مبلمان … و هنر … و غذا علاقه دارم، اما این نه اینجاست و نه آنجا. این یکی باعث می شود فکم روی زمین بیفتد شکل، رنگ ها، پتینه. میتونستم گریه کنم اکنون این چیز شیرین بسیار گران است، اما اگر هیچ چیز دیگری نباشد، الهام‌بخش / چیزی است که شاید در جستجوی قیمت پایین‌تر در صورت امکان باشد. همچنین، فکر می کنم باید برای سفر به ایتالیا رزرو کنم. کمک های مالی استقبال می شود 🙂

باشه پس این یکی چاپی از نسخه اصلی است اما من آن را به همان اندازه دوست دارم. رنگ‌ها پررنگ هستند اما نه خیلی بلند، به نظر من دست‌خط اطراف آن بسیار سرد است و به آن احساس منحصربفردی می‌دهد. و البته، مزیت چاپ این است که بسیار مقرون به صرفه تر از نسخه اصلی است و با این کار می توانید اندازه های دیگر را درخواست کنید. چه کسی می داند، شاید این یکی در خانه من تمام شود 🙂

من کاملاً مطمئن هستم که عشق من به هنرهای عجیب و غریب که با دست طراحی شده است مستقیماً از دیدن قطعه زیردریایی امیلی در سال‌ها پیش نشات گرفته است. در حقیقت، این قطعه خیلی به من این حس را می دهد! برخی از شما ممکن است فکر کنید، “من می توانم آن را بکشم” و این می تواند درست باشد، اما چیزی در مورد یک قطعه قدیمی وجود دارد که متفاوت است. این موردی را که سال گذشته در یک بازار کثیف پیدا کردم و نمی‌توانم منتظر بمانم تا سرانجام آن را قاب کنم، بگیرید:

این فوق العاده عجیب و پر از مزخرف است اما من آن را دوست دارم.

این مدفوع ناامیدانه مرا وادار کن آرزو کنم کاش حداقل به یکی نیاز داشتم. FandFVintage یک فروشگاه Etsy است که سال‌ها دوستش داشتم. آنها هر دو کلاسیک می فروشند و چیزهایی درست می کنند و همه چیز عالی است. این مدفوع ها جدید هستند (حداقل برای من) و ممکن است هنوز مورد علاقه من باشند. اشاره کردم که چرخان هستند؟ یا دست ساز هستند؟ یا اینکه می توانید پارچه را سفارشی کنید؟ من فقط فکر می کنم آنها بسیار باحال و منحصر به فرد هستند.

READ  باشگاه اعضای همکار The Malin مکان پر از چوب نشویل را افتتاح می کند

یکی دیگر از موارد موجود در لیست خرید من یک آینه دیواری منحصر به فرد است. طبیعی است که من چیزی می خواهم در این دنیا اما دختر شما چنین جریان نقدی ندارد. به علاوه فکر می کنم چیزی قدیمی با مواد ارگانیک مانند می خواهم این یکی یا این یکی. اما وقتی دیدم این نازنین بالا من ذوق زدم برای نیازهای من خیلی کوچک است اما من آن را دوست دارم.

اکنون این یکی برای نیازهای من کوچک است اما اگر دوست دارید حال و هوای اینها پس این مرد گزینه بسیار مقرون به صرفه تری است که فکر می کنم در همان دنیا زندگی می کند! اون فلز بافته چقدر عالیه؟؟

می‌آی، وای. این گلدان وینتیج نیست اما دست ساز و خیلی باحاله. این طراح در واقع برنده جایزه Etsy 2023 شد! در شکار من برای اشیاء تزئینی، این مورد در جستجوی من ظاهر شد و من فوراً به سمت آن کشیده شدم. برای فضای من کاملا مناسب نیست اما امیدوارم برای یکی از شما کار کند<3

اگر سبک من را می شناسید پس این انتخاب نباید تعجب آور باشد باحال، معماری و از چوب ساخته شده است. من مطمئن هستم که اکثر مردم این را می بینند و فکر می کنند، “حتی آن چیست و شما با آن چه می کنید؟” خوب، اجازه دهید به شما بگویم که تمام چیزی که لازم است یک قفسه یا سطح و کمی دید است. این می‌تواند یک قاب کتاب جالب باشد، می‌تواند برای یک لحظه روی دسته‌ای از کتاب‌ها بنشیند، یا برای یک عکس زیبا با یک قوطی از قطعات دیگر جفت شود! خیلی احتمالات

من یک عشق بزرگ به فینال های چوبی قدیمی. آنها فقط در شکل ها و اندازه های بسیار جالبی هستند و استایل کردن با آنها بسیار سرگرم کننده است! مثال الف: مجموعه کوچک من را که در عکس زیر روی تزئینات پنجره من است، بررسی کنید:)

READ  هک کارت اعتباری که هزاران دلار برای کیتلین ذخیره کرده است
عکس توسط sara ligorria-tramp | از: دفتر خانه jess

غیر منتظره و بسیار سرگرم کننده! من همچنین سال گذشته در فروش انبار لاوسون-فنینگ دو مدل قدیمی فوق‌العاده بلند خریدم که امیدوارم در فیلمبرداری بعدی باشند زیرا من آنها را دوست دارم. بنابراین من به طور کامل این قطعات دکوری عالی را تایید می کنم تا خانه شما کمی عجیب و غریب به نظر برسد.

یکی دیگر از لامپ های قدیمی استیلنوو PERFECT که جایی برایش ندارم روزی خانه ای خواهم داشت با فضای بیشتری برای قرار دادن تمام لامپ های رویاهایم. طراحی وزنه تعادل بسیار جالب است، بنابراین من فقط می خواهم یک خواننده EHD آن را بخرم و تا ابد دوستش داشته باشم. این ارزان نیست، اما اگر بودجه داشته باشید، بی فکر است:) خوب، حداقل برای من.

باشه فقط میخواستم بهت نشون بدم این یکی چون من لوووووو اولین بار که دیدمش و بعد قیمتش رو دیدم. من با صدای بلند خندیدم زیرا هرگز (فکر می‌کنم) این مبلغ را برای یک لوستر کوچک پرداخت نمی‌کنم، حتی اگر این همه پول داشته باشم. اما اگر زمانی میلیاردر شدم، اگر نظرم را تغییر دادم به شما اطلاع خواهم داد:)

من واقعاً امیدوارم از این کار لذت برده باشید زیرا این بسیار سرگرم کننده بود که کمی بیشتر از آنچه که توجه من را جلب می کند به شما نشان دهم. دیدن تفاوت‌ها در چیزی که همه ما بر سر آن آب‌ریزش می‌کنیم واقعاً سرگرم‌کننده است. آخر هفته ی خیلی خوبی داشته باشید!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: سوئیت زیرزمین اتاق مهمان/دفتر ما نشان می دهد … + نحوه ایجاد یک زیرزمین (دفتر) گرم، شاد و کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید