از دوران کودکی کتاب دوست هستم، من عاشق خواندن همه چیز از زندگی نامه گرفته تا پشت جعبه های غلات هستم. بنابراین، من کاملاً از این فرصت استفاده کردم تا ده مورد مورد علاقه فعلی خود را در حوزه هنر، طراحی و معماری با شما به اشتراک بگذارم. تقریباً همه این کتاب‌ها در مجموعه شخصی من هستند – روی قفسه کتاب یا روی میز قهوه – بنابراین توصیه‌های مشروعی هستند که برای هر یک از خانواده یا دوستانم انتخاب می‌کنم. (شاید کوچکترین راهنمایی برای شروع خرید در تعطیلات، اگر قبلاً انجام نداده اید…)

جلد کتاب خواندن 1000 طرح کلاسیک

اگر عاشق طراحی هاردکور هستید، این کتاب در کتابخانه شما قرار دارد. می‌توانید ساعت‌ها روی هر محصول نمادین گنجانده شده، از سال 1663 تا کنون، بپردازید. این کتاب خاص یک نسخه اصلاح شده است که برای شامل 100 مورد جدید از 15 سال گذشته با نگاهی به تنوع به روز شده است. شما محصولاتی از طراحانی مانند چارلز و ری ایمز، فلورانس نول و ایسامو نوگوچی خواهید یافت که هرگز نامشان را نشنیده اید. این واقعاً یک گنجینه است.

جلد کتاب با عکس زنی که دو ماراکا به شکل جمجمه در دست دارد و در حال خواندن مارینا آبراموویچ است.

سال ها پیش، مارینا آبراموویچ اولین پرفورمنس آرتیستی بود که روی من تاثیر گذاشت. کارهای پیشگامانه او مرزهای استقامت، درد و موقعیت‌های اجتماعی ناخوشایند را آزمایش کرده است که اکثر ما نمی‌توانیم تصور کنیم که با میل در آن شرکت کنیم. این کتاب که توسط Ossian Ward نوشته شده است، هنر مارینا را در یک مکان گرد هم می آورد که می توان آن را به دلیل شدت و تنوع آن کاوش و قدردانی کرد.

جلد کتاب با خواندن زنان بزرگ نقاش

زنان بالاخره ستایش شایسته خود را دریافت می کنند و همچنان برای بیشتر می جنگند. زنان بزرگ نقاشاثر آلیسون ام. در صفحات آن درباره ستارگان در حال ظهور، استعدادهای تازه قدردانی شده (اهم، هیلما اف کلینت)، و هنرمندانی که نمی توان آنها را فراموش کرد برای اعصار می خوانید. آثار آنها شما را با الهام، نشاط و آماده به راه انداختن یک مسیر خلاقانه از خودتان می‌گذارد.

READ  یک کلبه سفید به یک خانه مدرن سیاه + سفید و نامتقارن گسترش می یابد

جلد کتاب آبی با کلمه HAY به رنگ قرمز

نویسنده Kelsey Keith وظیفه گردآوری تمام طرح های اسکاندیناوی HAY را در قالب یک مونوگراف بر عهده گرفته است. این برند در سال 2002 توسط Rolf و Mete Hay شروع شد و مترادف با طراحی قابل دسترسی برای همه شد. در بین جلدهای کتاب، در مورد استفاده این دو نفر از رنگ، رشد سریع آنها در صنعت طراحی، همکاری و مشارکت آنها با هرمان میلر، و موارد دیگر خواهید خواند. انتشار آن نیز همزمان با بیستمین سالگرد HAY است که امسال جشن گرفته می شود.

جلد کتاب مصور رنگارنگ در حال خواندن در داخل

ما دوست داریم ببینیم طراحان داخلی چه فضاهایی را برای دیگران ایجاد می کنند، اما در مورد فضای خودشان چطور؟ در اینجا، 60 خلاق برتر، پرده آسیب پذیر ضرب المثل را بر روی خانه های خود می کشند. ممکن است حدس بزنید که هر فضا زیبایی شناسی مورد علاقه طراح را نشان می دهد، اما ممکن است دوباره شگفت زده شوید. از آپارتمان‌ها گرفته تا خانه‌های روستایی، همه چیز از تعدادی از کشورهای مختلف برای لذت بردن در این مطالعه آرزومند وجود دارد.

جلد کتاب آبی سرمه ای با کلمه PROPAGATE و نقاشی های خطی به رنگ قرمز

از آنجایی که گیاهان آپارتمانی به بخش بزرگی از زندگی ما تبدیل شده اند، مجبور شدم این کتاب از پل اندرتون و رابین دالی (آکا دو پسر کثیف) را وارد کنم. با استفاده از گرافیک های خطی جذاب بصری، آنها شما را با نحوه ساخت قلمه و تکثیر گیاهان مورد علاقه خود آشنا می کنند. راهنمای مکالمه گام به گام برای 20 پروژه مختلف گنجانده شده است، و همچنین اطلاعات مفید دیگری را خواهید دید که در صفحات به خوبی طراحی شده پراکنده شده اند.

READ  مجموعه Scenografie ساکولنت ها را در یک صحنه معماری قرار می دهد

جلد کتاب سفید با حباب های بزرگ، آبی و سبز و کلمه iro

اولین چیزی که در مورد کتاب Rossella Mennegazzo مرا جلب کرد این بود که صحافی به سبک ژاپنی است که یکی از موارد مورد علاقه من است. صفحات آن همچنان با بافت و محتوا تحت تأثیر قرار می گرفتند. این کتاب زیبا 200 رنگ را بررسی می کند (آهن)، با هر رنگ سنتی ژاپنی که با یک یا چند مورد قابل توجه نشان داده می شود. همه چیز، از مبلمان مدرن گرفته تا ظروف و کیمونو، در مجموعه‌ای که به دقت انتخاب شده‌اند، گنجانده شده‌اند که برای قدردانی، باید شخصاً آن‌ها را ببینید.

جلد کتاب نارنجی روشن با چهره ای مصور

به احتمال زیاد قبلاً کارهای ژان ژولین را دیده‌اید، چه در آن زمان می‌دانستید که متعلق به اوست یا نه. این هنرمند پرکار، نقاشی ها و تصاویر سرگرم کننده و شادی می آفریند که صرفاً مشاهداتی از زندگی روزمره او هستند. با کارهایی که قبلاً دیده نشده‌اند، به پشت صحنه بروید، کتاب‌های طراحی را مشاهده کنید، و این شانس را داشته باشید که در تمرین خلاق جولین که شامل کارهای شخصی، مشارکتی و عمومی است قدم بزنید.

جلد کتاب مصور رنگارنگ در حال خواندن NICHETTO STUDIO

نویسندگان مکس فریزر و فرانچسکا پیکی آثار طراح چند رشته ای لوکا نیچتو را جمع آوری کرده اند تا به ترتیب زمانی از سال 2000 تا کنون ارائه شوند. چندین پروژه کلیدی و تعهد به کاردستی با کیفیت بالا که به دلیل ادغام تأثیرات طراحی اسکاندیناوی و ایتالیایی با یکدیگر شناخته شده است. مشاهده کنید که استودیوی همنام Nichetto از طریق 400 عکس، طرح، همکاری، مصاحبه و موارد دیگر رشد و تکامل می یابد.

جلد کتاب با گل آرایی با خواندن PUNK INEBANA

پانک ایکبانا توسط طراح گل لوئسا روباک که در 8 نوامبر منتشر می شود، چیدمان ها و اینستالیشن هایی ایجاد می کند که سنت های فرهنگی و ظرافت این هنر ژاپنی را بدون اینکه خیلی محکم به کنوانسیون بچسبد، گرد هم می آورد. و او آنها را با استفاده از شاخ و برگهای موجود در حیاط یا جنگل محلی شما درست می کند. اگر به دنبال مسیری هستید که چگونه ترتیبات خود را انتزاعی تر کنید، این کتاب شروع خوبی است.

READ  رتبه بندی طراحی جهانی 2022 (WDR) توسط جایزه طراحی A'

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید