میراث غنی طراحی خودرو پورشه با رنگ و پوشش دیواری با نام تجاری ممتاز Backdrop در یک پالت محدود از رنگ‌های جواهری که ادای احترام به خودروهای اسپورت نمادین در هفتاد و پنجمین سالگرد آن‌ها بود، توطئه کرد. این همکاری برای اولین بار پالت تاریخی پورشه را از طریق فرمولاسیون پس زمینه وارد قلمرو داخلی خانه کرد و به علاقه مندان اجازه داد تا فضای زندگی خود را با سرزندگی و روح القا کنند.

پایه های سرامیکی در رنگ های متنوع.

SCP نمایشگاهی از آثار سرامیکی جدید و در مقیاس بزرگ توسط طراح هلندی فلوریس ووبن را در هفته صنایع دستی لندن ارائه کرد تا مجموعه ای را به نمایش بگذارد که عملکرد را با مجسمه ترکیب می کند. کارهای او که اغلب از طبیعت الهام گرفته شده است، با استفاده از ماشین‌های سفارشی و با تکنولوژی پایین ساخته شده از طرح‌های اختصاصی ساخته شده‌اند. به لطف این نوآوری ها، او توانسته است توانایی ها و استعداد خود را بیشتر گسترش دهد تا مجموعه خود را در حوزه نورپردازی، آینه و مبلمان گسترش دهد. این همکاری عالی بین یک تولید کننده و فروشنده مبلمان معاصر با کیفیت بالا با یک خالق مبتکر بود.

نصب نساجی

دفتر جدید آمازون در میدتاون منهتن – با نام مستعار هنک – ساختمان منحله لرد و تیلور را پس از سال‌ها بازسازی و مرمت پس از اینکه در سال 2007 توسط کمیته حفظ مکان‌های دیدنی شهر نیویورک به عنوان نقطه عطفی تعیین شد، اشغال کرد. این تاریخ انگیزه‌ای برای “پروژه هنک” آمازون بود. ” برای ارج نهادن به ریشه های خود و در عین حال فراهم کردن فضای کاری راحت و مشارکتی برای بیش از 2000 کارمند خود. این برند به شرکت مشاوره هنری IndieWalls و دو صنعتگر با استعداد نساجی محلی – ویلیام استورمز و بریت کلینمن – دستور داد تا تاسیسات هنری بزرگ‌تری ایجاد کنند که به قطعات کانونی در فضای تازه تبدیل شدند.

READ  ده پروژه از دانشجویان دانشکده هنر گلاسگو

یک انفیلاد چند رنگ که اجسام را در فضا قاب می کند

Tekla Evelina Severin با کار بر روی موضوع “Color Vibes” فضای خالی 250 متر مربعی (تقریباً 2700 فوت مربع) را برای نمایشگاه داخلی FORMEX تغییر داد. پارامترهای پروژه شامل طراحی نمایشگاه، کیوریشن و طراحی یک سری اتاق بود. Dimensions of Color با گرفتن نشانه‌هایی از هزارتو، مخفی‌کاری و مکعب روبیک، فضاهای متعددی را به شکل زیگزاگ می‌سازد تا تغییرات در پرسپکتیو را با توجه به نما تسهیل کند. وینیت‌های قاب‌بندی‌شده جدید مانند پالت‌های رنگی در حال تغییر ظاهر می‌شوند و باعث می‌شوند فضا بین طبیعی و سورئال در حال چرخش باشد.

تقویم های پراکنده در اطراف.

گذر زمان را در آغوش بگیرید و با تقویمی که باعث شادی می شود به سال 2024 بپرید. هیچ وقت برای سرمایه گذاری روی طراحی خوب دیر نیست، بنابراین به 20 تقویم مدرن نگاهی بیندازید که به شروع سال 2024 با برخی شعله های گرافیکی کمک می کند.

برایان پیترز، هنرمند و طراح فضایی ساکن پیتسبورگ، قلمروهای همپوشانی هنر، معماری و ساخت را در سری Dyadic خود، مجموعه‌ای از مجسمه‌های سرامیکی چاپ سه‌بعدی با نسخه محدود که نشان‌دهنده بافته شدن بدون نشانه‌های معمول چاپ افزودنی است، بررسی کرد. این رویکرد چند رشته‌ای اخلاقی را اعمال می‌کند که معتقد است هنر آینده ساختن ادغام کدگذاری دیجیتال است که می‌تواند به بیان صنایع دستی از طریق زیبایی‌شناسی معاصر کمک کند.

هنر دیوار منسوجات.

تا همین اواخر، منسوجات به‌عنوان وسیله‌ای جدی برای بیان نادیده گرفته می‌شد و به صنایع دستی واگذار می‌شد. جنبش هایی مانند فمینیسم و ​​پست مدرنیسم به آهستگی سوزن را به سمت آزمایش فعلی حرکت می دهند. اینستالیشن های غوطه ور شیلا هیکس و تانیا آگوئینیگا این تغییر را ادامه می دهند و کار خود را به عنوان هنرهای زیبای معاصر زمینه ای می کنند. The Threadwork: Women’s Refining Fiber Arts شامل 17 هنرمند نساجی با هویت زن برای مجموعه ای از آثار است که شامل ملیله های ترکیبی، اشیاء هنری دست باف، و دیوارپوش های لمسی است.

READ  Palisociety و North 45 Projects هتل پورتلند را به کار اصلی باز می گردانند

شکل مبهم انسانی که روی قاصدک می وزد.

3. رنگ سال 2024 پنتون: PANTONE 13-1023 Peach Fuzz

چیزی که تنها به عنوان سال جدید گرافیست ها توصیف می شود، پنتون با نزدیک شدن به پایان تقویم ها، Peach Fuzz را به عنوان رنگ سال 2024 معرفی کرد. این مرجع جهانی تشخیص داد که سایه مخملی و گرم و خوش‌آمد، جایی بین صورتی و نارنجی، استراحتی بسیار مورد نیاز را از هیاهوی سال 2023 فراهم می‌کند.

مجموعه هتلی ساخته شده از سنگ سفید با مسیرهای سبز روشن.

دانیل آرشام هنرمند، امور دنیوی را زیر و رو می کند تا اشیای نامطمئن را موضوع آثار هنری خود قرار دهد. علاقه اشرام به پورشه 930 توربو او را به یک همکار ایده‌آل برای کلکسیون‌های ماتلز Hot Wheels Future Legends تبدیل کرد، جایی که این دو مجموعه کپسولی را که نمونه‌ای از زیبایی‌شناسی مجسمه‌سازی ویران و سفید او بود، راه‌اندازی کردند.

و محبوب ترین پست هنری سال 2023 …

چاپ های آویزان شده روی دیوار.

هرمان میلر، برند طراحی افسانه‌ای، خزانه خود را باز کرد تا تعدادی از نمادین‌ترین چاپ‌های آرشیوی خود را مجدداً منتشر کند و علاقه‌مندان به طراحی به هشت نسخه اصلی آرشیوی الکساندر ژیرارد دسترسی داشته باشند. نسخه های منتشر شده شامل برخی از طراحی های قابل تشخیص تر او مانند دسته گل، قصر، قلب دوگانه و چشم ها بود.

بقیه پوشش پایان سال دیزاین میلک را اینجا ببینید!

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis همکاری می‌کند، به تیم دیزاین میلک به‌عنوان مدیر مدیریت آنها خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

READ  Flooat "چشم انداز نوسانی" را در دفتر Kadokawa در نزدیکی توکیو ایجاد می کند

دیدگاهتان را بنویسید