لگو امسال نودمین سالگرد خود را جشن گرفت و در بیلوند دانمارک زمانی که نجار دانمارکی اول کرک کریستیانسن مجموعه ای از اسباب بازی های چوبی کوچک طراحی کرد، راه اندازی شد. 90 سال بعد و بیش از 18000 محصول LEGO تحت کمربند خود، ما برخی از مجموعه های مورد علاقه خود را در زمان های اخیر به اشتراک گذاشتیم.

صندلی Poltrona Frau Felipe Pantone Archibald

برند ایتالیایی Poltrona Frau به مناسبت 110 سالگی خود با Felipe Pantone، هنرمند گرافیتی که “گذشته آنالوگ و آینده دیجیتالی” را در هم می آمیزد، همکاری کرد. Felipe و Poltrona Frau صندلی نمادین Archibald را از سال 2009 انتخاب کردند و به آن یک الگوی گرادیان دیجیتالی بر روی چرم جدید برند Impact Less® پایدار دادند.

نمای داخلی کاغذ دیواری متالیک پاشیده شده

کاغذ دیواری های مستقل Flavor Paper دو طرح را منتشر کرد که به مجموعه کاغذهای Fempawer آنها پیوست که «به طور انحصاری توسط زنان در جشن زنان طراحی شده بودند». جدیدترین طرح‌ها – Rock Candy و Can-Can – از آماندا واچوب، هنرمند مشهور چند رشته‌ای که بیشتر به خاطر خالکوبی‌های خلاقانه‌اش شهرت دارد، و لیز کالینز، یک هنرمند چندرسانه‌ای پویا می‌آیند.

آینه گرد بنفش-مشکی با قاب بی شکل روی دیوار بنفش روشن، منسوجات چند رنگ که روی نیمکت زرد پوشانده شده است

در ماه مارس، آرون بلندوفسکی، مجسمه‌ساز و طراح صنعتی و سو راویتز هنرمند، اولین نمایشگاه سوپرهاوس در سال را عنوان کردند. جدا شده از تابع. اثر نمایش داده شده توسط هر هنرمند به عنوان کنار هم قرار دادن خلاقیت های دیگر انتخاب شد.

جزئیات لامپ های رنگارنگ مجسمه ای

برند معاصر Stellar Works با طراح چند رشته‌ای لوکا نیچتو در مجموعه‌ای از اشیاء پررنگ و کاربردی Space Invaders که مهره‌های مورانو، چوب جامد و قاب‌های فلزی مینیمالیستی آماده حمله به انواع محیط‌ها را برجسته می‌کند، همکاری کرد.

READ  چتر نجات نگاهی تازه به صندلی نمادین اسلینگ دارد

آینه گرد پررنگ آبی رنگین کمانی روی دیوار آبی

Ward Wijnant، طراح هلندی، سری جدیدی از آینه ها را با استفاده از یک ماده خانگی بسیار رایج – فویل قلع – ایجاد کرد. با تا کردن دستی فویل قلع، هر آینه با وزن و ساختار خاص خود همراه با یک بافت براق منحصر به فرد به پایان می رسد.

تصویر قهرمان رنگ سال 2023 پنتون

همین چند هفته پیش، پنتون رنگ سال 2023 پنتون خود را اعلام کرد: PANTONE 18-1750 Viva Magenta! به عنوان یک “سایه غیر متعارف برای یک زمان غیر متعارف: یک چشم انداز جدید” توصیف می شود. رنگ پررنگ و پررنگ «قرمز متحرک» است که برای توانمندسازی و ابراز وجود بدون محدودیت طراحی شده است. سایه زرشکی تعادلی بین رنگ‌های گرم و سرد برقرار می‌کند، گاهی اوقات بیشتر قرمز به نظر می‌رسد و گاهی بیشتر به سمت فوشیا متمایل می‌شود. غنی است، سلطنتی است، و قبلاً مقدار زیادی در دنیای دکور پیدا شده است.

والپیپر دسکتاپ ژانویه 2022

برای شروع سال، استعدادهای تصویرگر و هنرمند ساکن هامبورگ هلنا راون را به خدمت گرفتیم، که تصویر زمینه خوشبینانه مناسبی برای استقبال از سال جدید ایجاد کرد. همراه با گرافیک بازیگوش او در رنگ‌های تند و سبک اسکاندی-مدرن، نقل قولی از آدری هپبورن است: “کاشت باغ به معنای ایمان به فردا است.”

نمای دیواری زاویه دار ست شب ستاره ای لگو

یکی از نمادین‌ترین نقاشی‌های جهان تحت درمان لگو قرار گرفت: شاهکار ونسان ون گوگ، شب پرستاره. این مجموعه 2316 قطعه ای توسط ترومن چنگ ساکن هنگ کنگ، یک طرفدار 25 ساله لگو طراحی شده است که طرح را از طریق پلتفرم LEGO® Ideas ارائه کرده است. این طراحی با چرخاندن آن به صورت سه بعدی، یک قدم جلوتر می برد و جزئیات و عمق بیشتری به محصول نهایی می بخشد.

READ  Collcoll پله ها را در ساختار چوبی پیکسلی در دفتر Pricefx پنهان می کند

و محبوب ترین پست هنری سال 2022 …

کاغذ دیواری رنگارنگ دسکتاپ توسط جری لی بوسمانز

والپیپر دسکتاپ رایگان و قابل دانلود فوریه که توسط طراح بصری هلندی Jerry-Lee Bosmans طراحی شده است در شماره 1 قرار دارد. طرح رنگارنگ و انتزاعی با یک جمله کاملاً مناسب دیوید هاکنی جفت شد – “من ترجیح می دهم در رنگ زندگی کنم.” جای تعجب نیست که رتبه بسیار بالایی داشته باشد – این یک لذت بصری خالص است!

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید