معماران Bourgeois/Lechasseur شرکتی هستند که در پشت این اقامتگاه در Les Forges در کنار رودخانه Saint-Maurice در کبک، کانادا قرار دارند. Des Forges Residence که در میان درختان کاج انبوه ساخته شده است، که به طور منحصر به فردی شبیه یک ستاره سه وجهی یا یک بلندگوی مثلثی شکل است که در بسیاری از اتاق های کنفرانس یافت می شود، در لبه یک صخره با دسترسی از جاده اصلی از طریق یک مسیر خصوصی طولانی قرار دارد.

در Bhilai، منظره آرام هند، آتلیه وارون گویال خانه حیاط را با ترکیب یکپارچه طراحی و عملکرد طراحی کرد. این خانه منحصربه‌فرد که برای دو برادر ایجاد شده است، زندگی مدرن را بازتعریف می‌کند و در عین حال جوهر با هم بودن و فردیت را جشن می‌گیرد. پروژه خانه حیاط به عنوان دو خانه به هم پیوسته و در عین حال متمایز برای دو برادر در نظر گرفته شد. حیاط مرکزی نقش محوری در اتحاد این خانه ها و حفظ پیوند خانوادگی آنها دارد.

عکس بیرونی زاویه دار از کابین سه پانل قاب A در جنگل

عکس: Jag Studio

در جزایر گالاپاگوس، SULA یک کابین پیش ساخته با قاب A است که توسط دیانا سالوادور طراحی شده است که از قراردادها سرپیچی می کند. طراحی دو ماهه SULA در اکوادور، منجر به تولید تقریباً 2000 قطعه سفارشی شد که توسط بیش از 17000 پیچ و پین در کنار هم قرار گرفتند. سپس این عناصر با دقت ساخته شده در دو کانتینر دسته بندی شدند و با جسارت سفری از طریق دریا به جزیره سانتا کروز داشتند. در آنجا، SULA در مدت چهار هفته ساخته شد.

نمای شب زاویه دار خانه مدرن با قاب با چراغ های روشن

عکس: Cameron Munn، توسط The Pass Life

قاب A با شکل مثلثی متمایز و خط سقف سر به فلک کشیده خود، چندین دهه است که تصورات معماران و صاحبان خانه را مجذوب خود کرده است. سبک معماری منحصر به فرد به طور یکپارچه جذابیت طبیعت را با حساسیت های طراحی مدرن امروزی ترکیب می کند. برای تجلیل از این طراحی نوستالژیک، ما 10 خانه مدرن با قاب A را گردآوری کردیم که به عنوان شاهدی بر جذابیت همیشگی خود هستند.

اگر در اینترنت برای inspo طراحی آشپزخانه جستجو کنید، به احتمال زیاد آشپزخانه‌هایی با گزینه‌های کاملا سفید، رنگ‌های کم‌رنگ، کم‌رنگ، یا چوب که مواد برجسته هستند، خواهید داشت. سپس آن یافته‌های نادری وجود دارد که معماران و طراحان واقعاً خارج از چارچوب فکر می‌کنند و ظاهری دراماتیک‌تر را انتخاب می‌کنند. ما اتفاقاً عاشق این هستیم که رنگ مشکی در بیشتر فضاهای مدرن چقدر پیچیده است و آشپزخانه یک نمونه عالی است. بنابراین، اگر برای پریدن به ورطه آماده هستید، ما 10 آشپزخانه مدرن سیاه و سفید را جمع آوری کرده ایم که ممکن است شما را به سمت تاریکی وسوسه کند!

خانه برای دوروتی که در پراگ، جمهوری چک قرار دارد، توسط boq architekti طراحی شده است که در مراحل پایانی ساخت و ساز برای طراحی داخلی برای خانواده آورده شده است. فضای داخلی از بتن و چوب به عنوان متریال انتخابی برخوردار است که با جزئیات بازیگوش در سرتاسر این مواد پر شده است. در طبقه همکف، فضای نشیمن باز با پنجره‌های اطراف و درهای شیشه‌ای کشویی که به فضای بیرون منتهی می‌شوند، روشن و باز احساس می‌شود. طراحان با استفاده از رنگ های سفید، خاکستری آنتراسیت و چوب طبیعی، همراه با استفاده گاه و بیگاه از رنگ، پالت رنگ را خنثی نگه داشتند.

در شهر کاماکورا، درست خارج از توکیو، خانه ای منحصر به فرد به نام خانه درخت گربه قرار دارد. این بهشت ​​گربه سانان است که برای یک زوج سی ساله و دو گربه محبوبشان طراحی شده است. معمار Tan Yamanouchi از AWGL معنای طراحی خانه را با الهام گرفتن از مشتریان چهارپا که به زبان انسانی صحبت نمی کنند، دوباره تعریف کرده است. از آنجایی که این زوج ده سال با این دو گربه زندگی کرده اند، معماران به آنها به عنوان چیزی بیش از یک حیوان خانگی نگاه می کردند، در عوض به عنوان مشتریانی که نیازهای خود را داشتند.

نمای بیرونی جلو و مرکز خانه سیاه Eichler با دهلیز بزرگ با سقف سفید

عکس: دیوید دانکن لیوینگستون، با حسن نیت از v2com

استودیوی گوستاو کارلسون دیزاین مستقر در کالیفرنیا و آتلیه دیویس مستقر در آتلانتا برای بازسازی خانه محلی Eichler که نیاز به به روز رسانی داشت، استخدام شدند. این خانه خانوادگی ارزشمند که در ابتدا در سال 1971 در تپه‌های پالو آلتو ساخته شد، سفارشی سفارشی توسط معمار جان اس. لیند، دوست نزدیک جوزف آیشلر بود. این خانه بازسازی محترمانه ای دریافت کرد که ضمن تطبیق آن با دوران مدرن، تاریخ را گرامی داشت.

پس از اینکه ملکی مجاور در کنار یک خانواده جوان پنج نفره به بازار آمد، آنها آن را خریدند تا خانه مخفیگاه رویایی خود را ایجاد کنند. آنها سرا استریبلی را استخدام کردند که از زمین حفاری شده برای طراحی یک فضای زندگی زیرزمینی استفاده کرد که بتواند هر چیزی را که یک بزرگسال می تواند آرزو کند، از جمله استخر سرپوشیده، بار و سالن، اتاق طلا، و سالن بدنسازی را در خود جای دهد. زیرزمین خانه اصلی به یک سوئیت مهمان جدید تبدیل شده است و خانه را به فضای زیرزمینی جدید متصل می کند.

READ  زیبایی طبیعی و مزایای کفپوش چوب پنبه ای را کشف کنید

و محبوب ترین پست معماری سال 2023 …

نمای بیرونی انتهای خانه کوچک مستطیلی قهوه ای تیره در دسر

رندرها: UVISUAL

در حالی که هنوز در مرحله مفهومی بود، این طراحی خانه کوچک 484 فوت مربعی توسط شرکت STUDIOFEM مستقر در بولونیا بسیار خوب بود که نمی‌توان آن را به اشتراک گذاشت. معماران فرانچسکا مرسیانی و موژگان مروه رینالدی مینی را با مکان پیشنهادی در روستای کاوشین، نوشهیر، ترکیه که توسط کوه احاطه شده است، طراحی کردند. علیرغم اینکه پروژه هنوز ساخته نشده است، همه شما عاشق شدید و ما هم!

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید