ویلیام هانتر کالکتیو یک خانه کوهستانی دهه 80 را بازسازی کرد و به کابینی مدرن پوشیده از سرو تبدیل کرد که در هر قدمی خیره کننده ترین جزئیات را داشت.

خانه مونبلان

خانه جدید Montblanc که توسط Nieto Sobejanos Arquitectos طراحی شده است، بازدیدکنندگان را به سفری در تاریخ این برند نمادین می برد.

کابین خشن در جنگل با سقف کشویی که رو به آسمان باز می شود

عکس: Jorrit ‘t Hoen

ما همیشه رویای جایی برای رفتن، جایی برای فرار را در سر می پرورانیم، بنابراین 10 کابین کوچک مدرن را به اشتراک گذاشتیم که نمی توانستیم از ذهنمان خارج شویم.

نمای بیرونی کلبه روستایی در جنگل با برگ های نارنجی

یک زوج معمار یک کلبه پایدار Catskills را به عنوان یک فرار بسیار کارآمد از شهر نیویورک در تمام طول سال می‌سازند.

نمای حیاط خلوت یک استخر بتنی دراز که با یک صفحه شیشه‌ای در انتهای آن از زمین بیرون می‌آید

عکس: خوان سولانو

برای جذابیت بصری، ما به شما 10 استخر شنای مدرن بسیار جالب را نشان می‌دهیم که نمی‌توانیم و هنوز هم نمی‌توانیم از آنها سیر شویم!

خانه کوچک مکعب نسرون

در محدوده 279 فوت مربعی منحنی خط مکعب نسرون دو ماژول پیش فاب فولادی گالوانیزه منتظر نوید پیشرفته فناوری زندگی بزرگ در یک فضای کوچک است، یک خانه کوچک که بسیاری از ویژگی های یک خانه بزرگ را ارائه می دهد – با لوله کشی داخلی، فاضلاب، روشنایی و سیستم الکتریکی.

نمای زاویه‌دار جانبی کلبه‌های مدرن سوئیسی با پس‌زمینه برفی

LS Design یک کلبه سوئیسی را طراحی کرد که بر روی یک خط الراس منزوی در Verbier، سوئیس واقع شده است و شبیه یک مجسمه در میان یک منظره برفی است.

نمای بیرونی به نمای داخلی خانه مدرن روبروی استخر

Breeze Blocks خانه‌ای متعلق به اواسط قرن است که توسط استودیوی طراحی کوواک ساخته شده است که درخواست خود را برای استفاده حداکثری از مناظر خیره‌کننده و جریان داخلی/خارج با حیاط خلوتی رویایی برآورده کرد.

READ  درک تأثیر محیطی کفپوش چوبی سخت

اتاق نشیمن مدرن با سقف های بلند

معمار عمر گاندی یک زمین متروکه باریک در انتهای شمالی هالیفاکس، نوا اسکوشیا را به خانه خانوادگی خود، خانه OG تبدیل کرد.

و محبوب ترین پست معماری سال 2022 …

فضای باز مدرن خانه با حیاط داخلی سبز و آبی

معماران Angelucci خانه Nido را در ملبورن با یک حیاط مرکزی طراحی کردند که خانه را باز می کند و در عین حال یک فضای بیرونی خصوصی را اضافه می کند. هنگامی که درهای شیشه ای کشویی باز هستند، حیاط با فضاهای نشیمن ترکیب می شود و محیطی پر نور با چشم اندازی از آسمان ایجاد می کند.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید