نسخه موتوری تخت مورفی به لطف دکمه فشاری که تخت را بی‌صدا در جای خود قرار می‌دهد و همچنین در کمتر از 15 ثانیه دوباره آن را پنهان می‌کند، بالا و پایین کردن مبلمان را بسیار آسان‌تر می‌کند.

شش گلوب نوری آویز معلق

چراغ تعلیق امروزی و همه کاره که توسط Odin Visser برای Moooi ایجاد شده است، بازیگوش و در عین حال زیبا، از نظر عملکرد ساده اما از نظر بصری جذاب است.

چهار ساعت دیواری گرد

طراحی آلومینیومی با خمیدگی ملایم ساعت، همراه با تایپوگرافی صفحه ساعت مینیمالیستی آن، به یک ساعت نمادین منجر می‌شود. اکنون در چهار رنگ جدید موجود است.

لامپ بلند ساخته شده با تکه های جداگانه چوب سبک

این مجموعه شامل نمایش برخی از شاهکارهای اصلی معمار در قالب نورپردازی است که بر سبک تصفیه شده رایت که روابط بین عناصر طبیعی و ساخته دست بشر را برجسته می کند، تطبیق می دهد.

سازمان دهنده ضبط وینیل سفید دیواری

دور در دقیقه Toneoptic راه حل معمولی ذخیره سازی وینیل شما نیست – آن را هوشمندانه با طراحی و عملکرد ترکیب می کند تا تجربه گوش دادن به موسیقی شما را ارتقا دهد.

فضای داخلی شیک با تخت خواب، بالش، قفسه کت، میز، چهارپایه و موارد دیگر

این برند در جشن هشتادمین سالگرد خود، مجموعه ای از کالاها و اثاثیه خانه را از آرشیو خود با طراوت رنگارنگ و امروزی منتشر کرد.

سینی اداری پرینت سه بعدی خاکستری روشن همراه با لوازم

Melt شما را با چهار محصولی که به صورت سه بعدی با استفاده از رشته های زیستی ساخته شده از ضایعات بسته بندی مواد غذایی بازیافتی با سایر مواد قابل کمپوست یا تجدید پذیر چاپ شده اند، سازماندهی می کند.

تصویر بالای سر مبل تاشو سبز روشن

آزمایشگاه تحقیقاتی و طراحی IKEA Couch in an Envelope را به عنوان راهی برای به چالش کشیدن طراحی سنتی و ایجاد پایداری، سازگاری و حمل و نقل آسان تر ایجاد کرد.

READ  یوون پنگ از چه ابزارهایی برای تعادل کار و زندگی استفاده می کند + موارد دیگر

چراغ معلق روشن که شبیه حلقه های آویزان است

مجموعه 20 تکه VARMBLIXT طراح سابین مارسلیس، با همکاری IKEA که شامل اشیاء نورپردازی مجسمه‌سازی، ظروف سرویس، فرش و غیره است.

و محبوب ترین پست مبلمان منزل در سال 2023 …

فضای داخلی اسپا مانند با روپوش، کیف، چهارپایه و حوله

IKEA سال شگفت انگیزی از طراحی و همکاری داشت چهار پست های موجود در اینجا به عنوان مدرک عمل می کنند. این سری محدود از 26 محصول، طراحی نوردیک و آیین های مراقبت از خود را گرد هم می آورد. از مبلمان گرفته تا ظروف شیشه ای و منسوجات، الگوهای پر جنب و جوش طبیعت را به شما منعکس می کند.

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید