مجموعه RIO IPANEMA Roche Bobois و مجموعه SHARK یکی از آخرین روندها را در خود جای داده اند: سنجاب، که به عنوان قسمت مربع، قسمت دایره توصیف می شود.

صندلی بتکده

صندلی Pagoda که توسط Stellar Works مستقر در شانگهای با همکاری استودیوی طراحی آمریکایی BassamFellows طراحی شده است، کاملاً مسطح و تنها با شش قسمت بسته بندی شده است: یک صندلی منحنی، یک پشتی گرد و چهار پایه.

صندلی کلپ توسط Interesting Times Gang

Interesting Times Gang، یک استودیوی خلاق مستقر در استکهلم، یک صندلی با الهام از خطوط و شبح‌های موجود در پوشش گیاهی اقیانوس طراحی کرد و از موادی شامل تورهای ماهیگیری بازیافتی مخلوط با الیاف چوب ساخته شد.

مجموعه پشته تیمبور

مجموعه Timbur’s Stack برگرفته از فرآیند طراحی امضای استودیو است که در آن ورق‌های تخته چندلای توس خام بالتیک روی هم لمینت می‌شوند تا حجم زیادی از مواد را ایجاد کنند، که مرزهای استاندارد و خام تخته‌لایه‌ای را که می‌تواند به دست آورد، جابجا می‌کند.

کفش های کتانی چرمی مشکی در پیش زمینه راهرو با نیمکت بلوط در پس زمینه.

روند طراحی یک کفش با همکاری Koio از Norm Architects الهام گرفت تا یک نیمکت مکمل را نیز طراحی کند، نیمکتی که دارای همان انتخاب مواد و اشکال «مینیمالیستی نرم» است که اخلاق طراحی شرکت را مشخص می کند.

چراغ دیواری بلند در اتاق غذاخوری

استودیو پیپ استیک که توسط Contardi به طور انحصاری برای Mohd در هفته طراحی میلان 2022 ارائه شد، دارای فرمی است که نماد فرهنگ های باستانی است – گرافیکی که چهار عنصر را نشان می دهد.

گلدان های معماری خاکستری روی پایه های سفید

این گلدان‌ها که توسط LATOxLATO طراحی شده‌اند، با الهام از هنر ایتالیایی و نقاشی‌های جورجیو دی کیریکو، عنصری معماری به فضاهای داخلی و خارجی می‌بخشند.

کاغذ دیواری مادر تچر

استودیوی کاغذ دیواری مستقر در پورتلند Juju Papers و Avery Thatcher Tile در یک شرکت به نام Thatcher ترکیب می‌شوند و دو خط جدید از ادغام ایجاد می‌کنند: مادر، مجموعه کاغذدیواری با الهام از نور، و Ether، مجموعه کاشی‌هایی که با رنگ‌ها و اشکال بازی می‌کند.

READ  یک کنکورد 2700 پوندی در هتل پنینسولا لندن اوج می گیرد

پاتختی چوبی تیره با بازوی گرد که در اتاق خواب شیک کشیده شده است

این مجموعه برای افراد دارای معلولیت، کسانی که آسیب دیده اند یا افرادی که انتخاب می کنند در خانه خود پیر شوند طراحی شده است، دسترسی آسان تر، تحرک بهتر و راحتی سفارشی را به کاربران می دهد.

و محبوب ترین پست مبلمان منزل در سال 2022 …

واحد ذخیره سازی دیواری چوب گردو باز با صفحات وینیل.

Fabian Geyrhalter، طراح گرافیک و بنیانگذار Toneoptic، مشکلی را حل می کند که هر علاقه مندان به وینیل می پرسند: “چگونه این مجموعه را با خیال راحت ذخیره و با سلیقه نمایش دهم و در عین حال در دسترس نگه دارم؟”

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید