پالمرو که توسط جوئل وانگ و آماندا گوناوان از اویو طراحی شده است، یک خانه مدرن مینیمال و میانه قرن است که در دامنه‌های محله کوه واشنگتن در لس آنجلس واقع شده است. این خانه از طراحی ریوکان های ژاپنی الهام گرفته شده است و در هماهنگی با منظره اطراف خود قرار گرفته است و مکانی برای آرام کردن ذهن و مکث ایجاد می کند.

SPACE10 و استودیوی خلاق محلی Niños Heroes برای تغییر LOOT، یک فضای گالری در همسایگی Roma Norte، مکزیکوسیتی برای 14 جشنواره طراحی با هم همکاری کردند تا بررسی کنند که چگونه طراحی و فناوری می‌توانند زندگی بهتری را هم برای مردم و هم برای کره زمین فراهم کنند.

SPACE10 با رهبر طراحی فضایی کوین کوران و استودیوی خلاق Niños Heroes همکاری کرد تا LOOT، یک فضای گالری که از دو پیکربندی اصلی تشکیل شده است، به یک منطقه نمایشگاهی و یک فضای اداری تبدیل کند. این پاپ آپ 14 روزه بررسی کرد که چگونه طراحی و فناوری می توانند نیروی قدرتمندی برای ایجاد زندگی روزمره بهتر برای مردم و کره زمین باشند.

ماژول گوشه، عثمانی، و صندلی روی Chord by Part & Whole تمرکز دارد

Chord که توسط برند کانادایی Part & Whole طراحی شده است، یک سیستم مبل مدولار است که با رویه فوق گرافیکی و قابلیت پیکربندی آن بر اساس سیستمی که تنها شامل سه ماژول است، تعریف شده است. سه ماژول که شامل بخش عثمانی، گوشه و صندلی است، امکان تنظیمات و ترتیبات غیرمنتظره را فراهم می کند.

آشپزخانه با سه نورگیر بالای سر روشن می شود

معماران پائولو کوسو به دنبال این بودند که خانه ای که قبلا پارتیشن بندی شده بود را به یک خانه تک خانواده با فضای نشیمن و سرگرمی بزرگتر همراه با یک استودیوی هنری بازگردانند. یکی از ویژگی های کلیدی پلکان چوبی بزرگ است که به عنوان یک فضای چند منظوره در سطح متقابل عمل می کند، کمتر به یک راه پله تبدیل می شود و بیشتر به یک راهرو عمودی تبدیل می شود که امکان نشستن و استراحت را فراهم می کند.

READ  ریو روشن برای انعکاس، نشخوار فضایی در بین می گذارد

پروژکتور در بتن خاکستری و فولاد ضد زنگ

مارک هلمز، طراح لندنی، قطعات مشترک را برای Minimalux طراحی کرد. سری مینیمالیستی اشیاء نسخه محدود نتیجه خلاصه‌ای است که در آن فقط می‌توان از قطعات و مواد از قبل موجود در محیط نزدیک هولمز، همراه با دسترسی نامحدود به محتویات قفسه‌های اجزای Minimalux استفاده کرد.

پسوند شیشه ای در خانه ویکتوریایی

یک خانه تراس ویکتوریایی با یک آلاچیق شیشه‌ای رو به شمال که توسط Bureau de Change طراحی شده بود، ارتقا یافت و یک انتقال بدون درز بین آشپزخانه بازسازی‌شده و باغ محوطه‌سازی شده ایجاد کرد. با الهام از پنجره های منحنی ویترین مغازه ها مربوط به دوران ویکتوریا، سادگی فرم، راه حل ساختاری پیچیده ای را که حس یک سقف شناور را ایجاد می کند، رد می کند.

چرخش فضاهای زندگی با تغییر بین فصول

مرکز طراحی اسمبلی لاین که توسط مجمع عمومی طراحی شده است، یک فروشگاه آجر و ملات است که در تپه بوئروم بروکلین واقع شده است. راه‌اندازی این فروشگاه به مناسبت ده سالگی مجمع عمومی از زمان تأسیس آن در سال 2011 است و به یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های طراحی داخلی و معماری در آمریکای شمالی تبدیل شده است.

فضای نشیمن معمولی در سطح بالایی مجاور حیاط داخلی

APOLLO Architects & Associates Timeless را طراحی کرد، یک اقامتگاه مینیمال واقع در توکیو، ژاپن، برای مشتریان خود، زوجی که می خواستند خانه خود را در حالی که وارد مرحله جدیدی از زندگی خود می شدند پس از ترک خانه سه فرزندشان، بازسازی کنند. خانه متشکل از دو حیاط است که به موازات یکدیگر چیده شده اند، خانه مملو از نور پراکنده نرم و سبزی فراوانی است که در دو طرف دیده می شود.

میزهای قهوه دوریک میزهای قهوه مینیمالیستی هستند که توسط استودیو GamFratesi مستقر در کپنهاگ برای Gubi طراحی شده اند.

استودیو GamFratesi مستقر در کپنهاگ مجموعه ای از میزهای قهوه خوری مینیمالیستی را برای GUBI طراحی کرد. میزهای قهوه دوریک که در طول 3daysofdesign ارائه شد، دارای یک فلوت عمودی است که بسیار شبیه همنام خود است: ستون Doric. معماران یونانی و رومی از شیارها برای ارائه نمای گردتر و در عین حال حفظ ریتم و تعادل در فرم استفاده می کردند.

READ  ده خانه با کف توری برای استراحت و بازی

و محبوب ترین پست شیر ​​بدون چربی در سال 2022 …

تفریق توسط MASA Galeria ارائه شده در Arca Wynwood

1. MASA + Arca نمایشگاه Substract را ارائه کرد که امکانات سنگ مرمر را نشان می دهد

Arca Wynwood، یک تامین کننده پیشرو در سنگ های طبیعی، میزبان نمایشگاهی در Superflex & Esrawe Studio خود بود که نمایشگاه Wynwood را طراحی کرد تا آثاری از MASA Galería’s EWE Studio، Brian Thoreen، Mario García Torres و Adeline de Monseignat را ارائه دهد. و گابریل ریکو و خورخه مندز بلیک از OMR. MASA Galería، اولین نمایشگاه بین المللی خود را با عنوان “Substract” ارائه کرد که شامل کاوش در امکانات فنی در زمینه سنگ مرمرهای طبیعی خام Arca است. قطعات سفارش داده شده از فرآیندهای رباتیک و صنایع دستی استفاده می کنند که زیبایی و عملکرد را حفظ می کنند.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید