طراح هندی Palaash یکی از بنیانگذاران هندسه نرم در کنار همسرش Utharaa Zacharias است. فعالیت استودیویی آنها در سانفرانسیسکو بر ساخت مبلمان کلکسیونی، نورپردازی و اشیاء متمرکز بر نرمی و ساخت دست متمرکز است.

فضای داخلی شیک مشرف به اقیانوس با پنجره های کف تا سقف و تعداد زیادی صندلی

Miami Surf Club \\\ عکس: بخش دوربین

هالی که متولد تگزاس و ساکن شیکاگو است، یک تهدید سه گانه با ذهن تجاری خوب، سلیقه عالی و غرایز قابل توجه است. حرفه 50 ساله او در طراحی داخلی الهام بخش تغییرات و نوآوری در سراسر صنعت، به ویژه در رویکرد آن به نمایشگاه ها بوده است.

آشپزخانه روشن و دلباز با کابینت های زرد و سفید به همراه قفسه بندی باز

San Francisco Eichler \\\ عکس: Seth Smoot

کریستین اصلی و بنیانگذار Form + Field است، یک شرکت طراحی داخلی که شادی و رفاه را از طریق فضای داخلی همدلانه و خلاقانه یکپارچه ترویج می کند. او که یک خلاق چند رشته ای است، هر پروژه را به عنوان یک مشارکت پرورش می دهد.

گوشه ای از نمای بیرونی ساختمان با رنگ سفالی تزئین شده

The Grand Mulberry \\\ عکس: Glen-Gery

بهترین چیزی که موریس، بنیانگذار و مدیر معماران موریس ادجمی، در آن است، احیای محله‌های پسا صنعتی و نواحی تاریخی با معماری است که گذشته و حال را پیوند می‌دهد.

ورودی مد و تزئین شده با کاغذ دیواری گلدار

Ironic Meets Iconic \\\ عکس: Corey Szopinski

امی رویکرد خود را به عنوان کسر توصیف می‌کند و لایه‌های یک فضا را برای یافتن روح هر خانه جدا می‌کند. بازسازی‌های مدرن حاصل از او از مواد متفکرانه استفاده می‌کنند تا فضای زیر آن را تقویت کنند – نه تحت تأثیر قرار دهند.

آشپزخانه خوش خلق اما سبک و انباری پیشخدمت

یوتا اروپایی مدرن \\\ عکس: امی بارتلام

مولی، یکی از بنیانگذاران و طراحان اصلی در Light and Dwell، همانطور که بزرگ شد، شیفته خلاقیت و فضاهای متحول کننده، طراحی داخلی را مطالعه کرد. اکنون، او خانه‌هایی طراحی می‌کند که خانواده‌ها می‌توانند در آن جمع شوند، سرگرم شوند، و در حین خلق خاطرات استراحت کنند.

راه پله پیچ در پیچ مدرن

پلکان هارلم براون استون \\\ عکس: تصویربرداری دوبلکس توسط کورتنی بولستر

آنا مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Bolster است، یک شرکت مستقر در شهر نیویورک که خدمات طراحی، معماری و ساخت داخلی را ارائه می دهد. او تاکنون بیش از 100 بازسازی را در سراسر شهر نیویورک و مکزیک، جایی که اصالتاً اهل آن است، انجام داده است.

کلاژ گرافیک مربع

عکس توسط RISD Social \ Gretel

این طراح گرافیک مستقر در نیویورک، رئیس بخش طراحی گرتل است. تخصص دیلن در ترجمه ارزش‌های اصلی، استراتژی و صدا به اجرای بصری خیره‌کننده برای مشتریان بزرگ نهفته است.

فضای نشیمن داخلی شیک با تعداد زیادی صندلی و پنجره های بزرگ

پروژه رودولف \\\ عکس: هاریس کنجار

استیو، شریک AIA در Hoedemaker Pfeiffer، یک نسل سوم بومی سیاتل است که زندگی همیشه او را به منطقه و مزرعه خانوادگی اش واقع در جزایر سان خوان بازمی گرداند. او حتی از این طرح به عنوان یکی از با ارزش ترین دارایی های خود نام می برد.

READ  برندگان رای عمومی پایداری جوایز Dezeen 2021 شامل یک مدرسه بامبو هستند

و محبوب ترین پست جمعه پنج سال 2023 …

دو گلدان تیره و باریک بر روی یک سطح مدل دار

MENU Stance Vase \\\ عکس: Rich Stapleton

کالین به نحوه اجرا و ضبط داستان سرایی بصری از طریق چیدمان اشیا تسلط دارد. این تجربه باعث شده است که او به گوشه های فراموش شده خانه قولی ناگفته بدهد که آنها را به چیزی درخور توجه تبدیل خواهد کرد.

بقیه پوشش پایان سال دیزاین میلک را اینجا ببینید!

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید