شرکت لوازم الکترونیکی مصرفی فرانسوی Withings تلاش قابل ستایشی را برای تأکید بر مد در کنار عملکردهای ردیابی هوشمند که در لباس مچ مجهز به حسگر ظریف آنها، Withings ScanWatch، گنجانده شده است، انجام داد.

نمای کناری بلند یک کفش ورزشی پوما در زمینه رنگارنگ

دپارتمان کفش ورزشی پوما با همکاری با توسعه‌دهنده راهکارهای واقعیت افزوده سه بعدی، ARsenal توسط CGTrader، اکنون می‌تواند با استفاده از مدل‌های دقیق و سه بعدی مفاهیم کفش که تقریباً از هر زاویه در زمان واقعی قابل مشاهده است، بین اعضای تیم مشارکت‌کننده به اشتراک گذاشته، بررسی و همکاری کند.

فروشگاه پاپ آپ AR در رنگ های پیکسلی سبز و زرد نئون و سیاه و سفید

پلتفرم مد واقعیت افزوده (AR) ZERO10 با استودیو کراسبی هری نوریف همکاری کرد تا یک فروشگاه پاپ آپ خرده فروشی فقط دیجیتالی در محله سوهو نیویورک ایجاد کند. اولین مفهوم پاپ آپ در نوع خود به بازدیدکنندگان این امکان را می داد تا لباس های دیجیتالی طراحی شده توسط استودیو کراسبی را در یک فروشگاه آجری امتحان کنند.

زنی با پوست روشن با موهای روشن تا شانه که جواهرات مدرن می پوشد

ترکیبی از هنر و طراحی، Elena Salmistraro اولین مجموعه جواهرات Venusia را برای Alessi ارائه کرد که کاوشی در بافت‌ها، رنگ‌ها و هندسه‌ها است که همگی از طریق کار ایتالیایی بهبود یافته‌اند. Salmistraro ونوسیا را از طریق آنچه او به عنوان کاوش در پنج “رشته بیانگر” می نامد ایجاد کرد – Acta، Freesia، Edone، Trama و Lorica. آنچه پس از آن انجام شد آزمایش با فرآیندهای فلزی، از برش لیزری تا دانه بندی اتروسکی بود.

یک کفش ورزشی آدیداس آبی روشن با جزئیات مشکی

هنرمند متولد شیکاگو و ساکن لس آنجلس، هبرو برنتلی، آخرین همکاری هیبرو برنتلی با غول کفش آدیداس، طرح‌های فروم آدیداس فروم پایین هبرو برانتلی و فروم آدیداس Mid Hebru Brantley را حذف کرد، که هر کدام با سطحی بازیگوشانه از جزئیات و شخصیت‌های برجسته راک طراحی شده‌اند. توری کنتراست، مارک سه‌فوله پشتی با دست کشیده و آستر جوراب‌های مصور.

READ  صفحه نمایش 32 اینچی 4 در فلکس سفارشی سامسونگ در آشپزخانه IMAX است

جزئیات جلیقه خاکی Norse Projects x McFetridge روی سویشرت زرد، با کلاه.

ما دوباره با نقاش پرکار و هنرمند چند رشته‌ای مستقر در لس‌آنجلس، جف مک‌فتریج، که با همکاری دیگری بازگشته بود، این بار با برچسب لباس Norse Projects، تماس گرفتیم. McFetridge از تایپوگرافی ساده و مسدود کردن رنگ برای القای یک عنصر گرافیکی به هر قطعه استفاده کرد، مجموعه ای از تابستان تابستانی که با مجموعه ای از تی، جلیقه، چینی، پیراهن، کلاه، شورت، و پیراهن کش ارائه شده است.

2 عدد ساعت سیب با نوارهای رنگین کمانی

از سال 2016، اپل هر سال در رژه غرور نیویورک شرکت کرده و جشن گرفته است. امسال این جشن شامل انتشار دو باند پراید ادیشن برای اپل واچ بود که به شکلی رنگارنگ این مفهوم را بیان می‌کردند، همیشه زمان جشن گرفتن غرور است.

کفش ورزشی کانورس تیره

هرگز آنچه را که یک مشارکت کوچک از بیرون می تواند برای متزلزل کردن اوضاع انجام دهد، دست کم نگیرید. مانند مورد Converse و A-COLD-WALL*’s Aeon Active CX، همکاری ای که در یک شبح آزمایشی با استفاده از فناوری های متریال تثبیت شده برند ورزشی با کاوش های مد در آینده طراح مستقر در لندن، ساموئل راس، آشکار شد.

Apple Watch Ultra Face با نوار نارنجی

اپل ساعت ۷۹۹ دلاری اپل واچ اولترا را در اوایل سال جاری حذف کرد و این طراحی نقطه اوج تنظیم دقیقی است که بر اساس بازخورد نسل‌های کاربران اپل واچ شکل گرفته است، اما همچنین انحراف روی زمین‌های رد نشده‌ای است که بزرگ‌تر به‌عنوان بهتر شناخته می‌شود. گریگوری هان ما آخرین تکرار را برای چرخش انجام داد و با بازخورد صادقانه خود گزارش داد. آیا بزرگتر همیشه بهتر است؟

و محبوب ترین استایل + پست مد سال 2022 …

نمای زاویه دار نیمکت چوبی کم ارتفاع با یک جفت کفش

تمایل Koio به شراکت، سال‌ها در مقایسه با سایر برندهای کفش ورزشی، علاقه ما را برانگیخته است. همکاری کتانی Koio x Norm Architects در «ارتباط بین طراحی کفش، ساخت کابینت و معماری» قرار دارد، طرحی ساده و مینیمالیستی با الهام از کفش کلاسیک آکسفورد با پیچ و تاب کاربردی و همتای مبلمان مکمل.

دیدگاهتان را بنویسید