به پست جمع بندی مورد علاقه من در پایان سال خوش آمدید! مطمئناً، به‌عنوان مدیر تحریریه/خلاق (این من هستم، جس) در مورد اینکه همه شما بیشترین زمان را برای بررسی پست‌های وبلاگ صرف کرده‌اید، ناامید هستم. اما واقعاً، این بسیار لذت بخش است که در خط حافظه قدم بزنید و دوباره روی آن پست های واقعاً بزرگ و/یا شاداب کلیک کنید که شما (و من) واقعاً برای خواندن و نظر دادن در مورد آنها وقت گذاشتیم. قابل درک است که آنها بیشتر شخصی هستند، اما آیا این چیزی نیست که در مورد وبلاگی مانند این فوق العاده است؟ جایی که می‌توانید زندگی مردم را دنبال کنید تا ببینید چه وضعیتی دارند و چرا؟ پس با این گفته، بیایید ببینیم 10 پست برتری که بیشترین زمان را در آن صرف کرده‌اید (بنابراین نه لزوماً بالاترین ترافیک که همیشه برای دیدن تفاوت جالب است:)).

طراحی شده توسط آرلین هرناندز | یک ظاهر طراحی شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp

این آرایش زیبا و گرم مدت زیادی بود که به نظر می رسید، باورنکردنی به نظر می رسید و با یک دلشکستگی به پایان رسید! من نمی خواهم چیزی را ببخشم جز مرد، غیر واقعی. آرلین می داند که چگونه شما را با روند طراحی خود همراه کند که باعث می شود احساس کنید با بهترین دوست خود صحبت می کنید و این افشاگری هیچ انتظاری نداشت. اگر این یکی را از دست دادید، برای دریافت تصویر کامل از آنچه که او از سر گذرانده و اکنون کجاست، حتما بخوانید! من اصلا تعجب نمی کنم که این یکی در لیست قرار گرفت.

عکس توسط کیتلین سبز

این حمام بدون شک اتاقی است که همه ما از دیدن رسمی آن بسیار هیجان زده هستیم. اما این فضای رنگارنگ جسورانه برای Em کمی سفر بوده است. در این پست، او وارد یک به روز رسانی بزرگ و انتخابی می شود که ممکن است از آن پشیمان شود. و بیهوده نیست، مردم عاشق پست هایی هستند که شامل دوغاب هستند و من آن را دریافت می کنم. گروت یکی از آن چیزهایی است که معمولا تصمیمی است که تا زمانی که مجبور نباشید به آن فکر نکنید. فکر می کنم دقیقا به همین دلیل بسیار مفید بود. اوه، و 251 نظر نیز احتمالاً به مدت زمان ماندن افراد در پست کمک کرده است:)

READ  10 دکوراسیون داخلی فروشگاه برتر Dezeen در سال 2021
طراحی شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp

آه، ملکه ما در فهرست پست‌های سالانه «متعامل‌ترین» نگاه کنید، امیلی ادیت بوسر نویسنده ای متقاعد کننده است زیرا او چیزی را عقب نمی اندازد. چگونه می توانید قدردان کسی نباشید که اطلاعاتی مانند هزینه واقعی چیزها و تصمیمات سال نو را به شما می دهد؟ او همچنین کوتاه قد نیست که برای همه ما خوب است زیرا او بسیار سرگرم کننده است. به علاوه او یک طراح و استایلیست بسیار با استعداد است. این بازسازی حیاط خلوت باعث شد همه ما آرزو کنیم که می توانستیم مستأجر او باشیم. برو بخون یه وقت عالی

طراحی شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp

البته قرار بود افشای آشپزخانه Bowser نیز در این لیست باشد! اگرچه این اولین تغییری نبود که در این آشپزخانه انجام می‌شد، اما Bowser از همان ابتدا می‌خواست. این یک سفر بسیار سرگرم کننده است که او شما را همراهی می کند و همچنین نکات بسیار خوبی برای ذخیره سازی آشپزخانه در فضای کوچک ارائه می دهد. همه ما پست های او را دوست داریم!

عکس توسط کیتلین سبز

منظورم این است که چه سالی با افشای اکثر خانه های مزرعه گذشت! فکر کردن از جایی که آنها شروع کردند در مقابل جایی که اکنون هستند، وحشیانه است! اما این پست در ماه مه منتشر شد، بنابراین زمان مناسبی برای رفتن اتاق به اتاق بود که امیلی بتواند در مورد آنچه می‌خواهد تغییر دهد، کارهایی که باید انجام دهد و غیره صحبت کند. این یک پست واقعی “درون مغز امیلی” است که بسیار سرگرم کننده است. برای شیرجه رفتن در

استایل شده توسط اورلاندو سوریا | عکس توسط sara ligorria-tramp

اگر برای یک دقیقه در اطراف بوده‌اید، می‌دانید که سفر خانه‌داری یوسمیتی اورلاندو یک ترن هوایی بوده است و این آشپزخانه ممکن است بادخیزترین منطقه تا به امروز باشد. بنابراین دیدن طرح های طراحی او و بررسی برخی از بحث های او به وضوح بسیار سرگرم کننده بود. جای تعجب نیست که مردم واقعاً وقت خود را صرف این پست کردند و آن را دریافت کردند به بخش نظرات

READ  ده فضای داخلی تخته سه لا شیک که به مواد یک ارتقاء لوکس می بخشد

OOOh عزیزم این بخش نظرات آتش گرفته بود! بنابراین جدای از اخبار هیجان‌انگیز که هندرسون‌ها به فکر گرفتن حیوانات خانگی در مزرعه بودند، مردم واقعاً می‌خواستند نظرات خود را در مورد کارهایی که باید انجام دهند بیان کنند. نظرات خیلی پرشور هستند خبر خوب این است که همه آلپاکاها و خوک ها در مزرعه هندرسون رشد می کنند:)

من خیلی هیجان زده بودم که این پست به سه نفر برتر تبدیل شد!! می‌دانستم که نوشتن در مورد سفری که برای دیدن پدرم در پاریس انجام داده‌ام، یک موفقیت جهانی نخواهد بود، اما آنقدر خوشحال بودم که خوانندگان واقعی روزانه ما واقعاً از آن لذت بردند. این سفر فقط خاص ترین بود و من همیشه دوست دارم پدرم را با دنیای EHD به اشتراک بگذارم. من می خواهم فکر کنم تا حدی پست هایی مانند این است که سایت ما را متمایز می کند:)

طراحی شده توسط اورلاندو سوریا | عکس توسط sara ligorria-tramp

چه پست جالبی!! کاری که اورلاندو در لژ لوندو انجام داده است، عمدتاً با دو دست خالی، غیرواقعی است. من خیلی خوشحالم که همه شما واقعاً می خواستید وقت خود را صرف کنید و همه چیز را به کار بگیرید. پیشرفت از قبل تا کنون به همین دلیل است که فکر می کنم طراحی بسیار شگفت انگیز است. به علاوه هر پست اورلاندو زمان سرگرم کننده ای است 🙂

هنگامی که دیدم این پست همان پستی بود که شما بیشترین زمان را صرف خواندن آن کردید، فکر کردم، “البته!”. منظورم این است که آبدار بود! اما در واقع، من فکر می کنم چیزی که همه (از جمله خودم) در مورد آن دوست داشتند این بود که واقعاً صادقانه بود. گرفتن تصمیمات بزرگ ترسناک است، به خصوص زمانی که آنها را به صورت علنی انجام می دهید. بنابراین پاسخ دادن به سؤالات سختی که بارها و بارها به شیوه واقعی از او پرسیده شده بود بسیار خاص بود. به علاوه زیبا و طولانی بود و همچنین نظرات زیادی وجود داشت. یک پست وبلاگ شخصی واقعی. چی بهتره؟!

READ  Yatofu از مواد "صادقانه" برای بازسازی چایخانه Teemaa در هلسینکی استفاده می کند

خوب، شما آن را دارید. آیا با لیست موافق بودید؟ آیا هیچ یک از موارد مورد علاقه شما در لیست قرار نگرفت؟ مایلید به هر یک از اینها برگردید؟ فقط فکر می کنم چیزی که همه اینها را بسیار خاص می کند این است که چقدر شخصی هستند. از اینکه به ما اجازه دادید بخشی از زندگی شما باشیم و سخنان ما را بخوانید بسیار سپاسگزارم.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: بسیار پیش بینی شده … فاش شدن اتاق نشیمن خانه مزرعه – بیایید وارد آن شویم:) + نگاه کنید! مامان! من در یوتیوب هستم!

دیدگاهتان را بنویسید