طراحان Lera Brumina و Artem Trigubchak در یک نانوایی و کافه در اودسا، اوکراین با یکدیگر همکاری کردند که منجر به ایجاد یک فضای داخلی چشم نواز برای اینستاگرام شد. Breadway Bakery دارای یک پالت رنگی شاد – به ویژه سایه های مختلف صورتی – و مجموعه ای از بافت ها است که در فضای 85 فوت مربعی با لذت کنار هم قرار می گیرند.

عکس: روبرتو رویز

این آپارتمان 65 متر مربعی در Born، یکی از قدیمی‌ترین محله‌های بارسلون، در ساختمانی قرار دارد که قدمت آن به قرن سیزدهم بازمی‌گردد. یک زن جوان ایتالیایی که در زمینه مد کار می کند این آپارتمان را خریداری کرد و معماری کلمبو و سربولی (CaSA) را برای بازسازی کامل آن استخدام کرد. این دگرگونی منجر به طرحی جدید و بازتر با سقف‌های طاق‌دار، طرح رنگی بازیگوش، از جمله صورتی و جزئیات اصلی شد.

عکس: الکسی یانچنکوف

یک زوج جوان با یک فرزند از ater.architects برای طراحی خانه جدید خود در کیف اوکراین کمک گرفتند. آپارتمان VOV دارای دو طبقه با جدایی بین مناطق “روز” و “شب” است. این زوج که به مد، موسیقی و هنر علاقه دارند، اکنون در آپارتمانی به مساحت 100 متر مربع با لهجه های صورتی زندگی می کنند که علایق مدرن آنها را نادیده می گیرد.

عکس: Saurabh Suryan

به لطف استودیوی طراحی داخلی Renesa Architecture Design Interiors، The Pink Zebra، با نام مستعار Feast India Co. که با راه راه‌های سیاه و سفید و صورتی حبابی تزئین شده است، مطمئناً چشم همه را از راه دور به خود جلب می‌کند. این رستوران/بار که در کانپور هند واقع شده است، بر اساس این فکر طراح است: «چطور می‌توانیم گورخر را در دریای صورتی عمیق فرو ببریم؟»

READ  چتر نجات نگاهی تازه به صندلی نمادین اسلینگ دارد

عکس: Quang Trần

آپارتمان مومو که برای زوج جوانی طراحی شده است که عاشق سفر هستند، روح ماجراجویانه آنها را در فضای داخلی 89 متر مربعی به نمایش می گذارد. توکی هوم چیدمان آپارتمان را دوباره طراحی کرد و فضا را طوری طراحی کرد که شخصیت و عادات زندگی روزمره آنها را منعکس کند. این آپارتمان جدید که در شهر هوشی مین، ویتنام واقع شده است، دارای یک پالت رنگی جدید و جسورانه با رنگ های صورتی، آبی و هلویی است.

عکس: آلیکس مک اینتاش

شاید هیچ استودیو خلاقی به اندازه JA!COCO از کار بر روی یک طراحی اداری لذت نبرده باشد! استودیو، که یک دفتر قدیمی شهرک ادواردایی را به دفتر مرکزی پر جنب و جوش برای Beer52، یک سرویس کلوپ آبجوی صنایع دستی در بریتانیا تبدیل کرد. JA!COCO! دارای یک آزمایشگاه دم‌آوری خانگی، سالن بدنسازی، و سونا – همه با سلیقه به سبک رنگارنگ طراحی شده‌اند که معادل دیوید لینچ و رولد دال است.

عکس: انسیس استارکس

در شهر قدیمی ریگا، لتونی، هتل Redstone، طراحی شده توسط ANNVIL Interior Architecture، یک هتل بوتیک است که در یک انتخاب طراحی بسیار جالب انتخاب شده است که در آن هر یک از چهار طبقه بالای شامل اتاق مهمان، همه در یک طرح رنگی تک رنگ طراحی شده اند. . طبقه چهارم صورتی است که در آن از چندین سایه استفاده کرده اند که یکپارچه با هم ترکیب می شوند.

این اتاق بازیگوش که توسط M. Brendemoe طراحی شده است، دارای دیوارهای صورتی پنبه‌ای، یک مبل دو رنگ سبز با بالش‌های پرتابی چند رنگ، و یک نقاشی است که همه آن را به هم گره می‌زند.

READ  شش مورد از بهترین فضای داخلی رستوران در کالیفرنیا

عکس: استودیو کودک

استودیو چایلد رستورانی در خیابان کینگز لندن به نام پیتزا Humble طراحی کرد. این محله که به‌خاطر ارتباطش با مد، موسیقی و فرهنگ پاپ بریتانیایی شناخته می‌شود، هنگام ایجاد فضای داخلی مناسب اینستاگرام، الهام‌بخش زیادی به طراحان ارائه کرد. نمای بیرونی صورتی که نمی توان آن را از دست داد، از همان ابتدا ترافیک را متوقف می کند و با فرمیکا صورتی دیوار به دیوار به داخل ادامه می دهد.

نفس دریاچه صورتی از دریاچه‌هایی الهام می‌گیرد که به رنگ صورتی با شن‌های سفید اطراف آن‌ها، حس خوشبختی را برمی‌انگیزد. Brani & Desi قصد داشتند این احساس را بازسازی کنند تا الهام بخش ساکنان برای پیدا کردن یک ارتباط عمیق در درون خود باشند. این فضا با توانایی رنگ در روح بخشیدن به ما و همچنین ایجاد ذهنی آرام، احساس خوشبختی و رضایت را تداعی می کند.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید