یک فروشگاه لباس که از یک گالری هنری و یک خوابگاه حیوانات که برای افزایش نرخ فرزندخواندگی طراحی شده تقلید می کند از جمله پروژه های داخلی است که توسط دانشجویان دوره کارشناسی در دانشکده هنر و طراحی Corcoran در آخرین نمایش مدرسه ما ارائه شده است.


از دیگر طراحی ها می توان به پارک سرپوشیده ، فضای مراقبه که از بازی سایه و نور برای تشویق لحظه های مراقبه استفاده می کند ، و یک هتل کوچک برای ارتباط بازدیدکنندگان با محیط کوهستانی کلرادو اشاره کرد.

این پروژه ها از دانشجویان دوره معماری داخلی BFA در این دوره است دانشکده هنر و طراحی کورکوران در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی آمریکا.


مدرسه: دانشکده هنر و طراحی کورکوران در دانشگاه جورج واشنگتن
دوره: معماری داخلی BFA
پست الکترونیک: ciarc@gwu.edu

بیانیه مدرسه:

“برنامه کارشناسی معماری داخلی (BFA) در دانشکده هنر و طراحی Corcoran دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی ، فرصتی منحصر به فرد برای تحصیل ، یادگیری و ایجاد در یک محیط خلاق در یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی به دانشجویان می دهد.

“برنامه ما تنها شورای اعتباربخشی طراحی داخلی برنامه در DC است و یکی از 10 برنامه داخلی واقع در دانشگاههایی است که در 70 دانشگاه برتر ایالات متحده آمریکا در فهرست دانشگاههای ملی تحقیق و گزارش جهانی قرار دارند.

“از طریق برنامه درسی مبتنی بر استودیو – هسته اصلی برنامه ما – دانش آموزان می آموزند که محیط های سه بعدی را با استفاده از مفاهیم پویا ، مواد پیشرفته و روش ها و تکنیک های نوآورانه طراحی کنند.”


Altitude Micro Hotel توسط سوفیا دنزا

“Altitude Micro Hotel یک هتل کوچک بوتیک مخصوص اسکی و اسکی است. این هتل برای ایجاد یک تجربه تعطیلات لوکس و در عین حال کاربردی طراحی شده است در حالی که فضاهای داخلی را با محیط کوهستانی تفرجگاه متصل می کند.

“ارتفاع اقامت راحت و دور از استراحتگاه های توریستی معمولی را فراهم می کند و به مهمانان این فرصت را می دهد تا از طریق بسیاری از امکانات رفاهی موجود در محل ، از بین بروند. این طرح حول مفهوم ارتفاع است ، که منعکس کننده چشم انداز کلرادو و احساس حرکت در حالی که اسکی

“با استفاده از معماری موجود سایت و ایجاد طرحی معاصر ، مفهومی و عملی ، هتل Altitude Micro به گونه ای طراحی شده است که تجربه ای لوکس و فراموش نشدنی را به مهمانان ارائه می دهد.”

دانشجو: سوفیا دنزا
مشاور: کارن جیوکوندا
دوره: استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک: sophia.denezza@gmail.com

READ  مجموعه Scenografie ساکولنت ها را در یک صحنه معماری قرار می دهد

دانشگاه جورج واشنگتن

برخورد توسط ویکتوریا گوگیک

“با توجه به اینکه فروشگاه های خرده فروشی مد سریع در عادات خرید بسیاری از افراد تأثیرگذار هستند ، در سال های اخیر جهان مقادیر قابل توجهی از زباله های نساجی تولید شده مشاهده کرده است. هدف از کلش این است که این عادت های بد را از بین ببرد و انتخاب محدودی از لباس های سرپرستی را ارائه می دهد که رفتار فروشگاه مانند هنر در گالری.

“فرایند ایجاد لباس یک شکل هنری است. هدف کلش برای به نمایش گذاشتن هر قطعه ، با تأکید بر ساخت و کیفیت لباس ، با هدف ایجاد گفتگو در مورد مصرف زیاد مصرف کننده از طریق طراحی فروشگاه است.”

دانشجو: ویکتوریا گوگیک
مشاور:
کارن جیوکوندا
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک:
vgogick@gwu.edu


دانشگاه جورج واشنگتن

پناهگاه زنان Ikhaya توسط الکسا گریگ

“پناهگاه زنان ایخایا پناهگاه و سیستم حمایتی برای زنان و فرزندانشان که از خشونت خانگی فرار می کنند فراهم می کند. هدف این پناهگاه ایجاد جامعه ای فراگیر با استفاده از سایبان داخلی / خارجی است که با 13 ساختمان موجود در محل تلاقی می کند.

“سایبان در فضای باز احساس ارتباط بین ساختمان ها و سایه جزئی از آفتاب گرم آفریقای جنوبی را فراهم می کند ، در حالی که سایبان های داخلی بر چیدمان و جریان فضای داخلی تأثیر می گذارند.”

دانشجو: الکسا گریگ
مشاور:
کریستین کارلتون
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک:
alexacgreig@gmail.com


دانشگاه جورج واشنگتن

سالن مراقبه لونا توسط جانا خلیل

“سالن مراقبه لونا به ایجاد محیطی اختصاص داده شده است که افراد بتوانند برای یک بازنشانی پر انرژی به آنجا بیایند. این سالن از یک سالن مراقبه ، محاصره خصوصی مراقبت و کلاس های درس تشکیل شده است. این سالن به منظور تشویق مردم به سمت داخل ، یا به تنهایی ، در ارتباط است. با دیگران یا با راهنمایی.

“این پروژه از مراحل ماه مرجع است. فضا بر لایه بندی و بازی بین نور و سایه متمرکز است تا سفر به درون را در لحظه های مراقبه منعکس کند.”

دانشجو: جانا خلیل
مشاور:
کریستین کارلتون
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک:
khaliljana99@gmail.com


دانشگاه جورج واشنگتن

تئاتر فیلم و موزه تاریخ فیلم توسط کیتلین مک گرگور

“موزه تئاتر فیلم و تاریخ فیلم برای افرادی طراحی شده است که می توانند قسمت هایی از تاریخ فیلم را در موزه مشاهده کنند و در عین حال فیلم های جدیدی را نیز ببینند که ممکن است روزی بخشی از همان تاریخ باشد.

“محل اجرای پروژه انبار ماشین در جورج تاون ، دی سی است. دیافراگم یک دوربین فیلم مفهوم اصلی را الهام گرفته است. سالن های تئاتر از نور خورشید دور می شوند ، مانند فیلم در محفظه قرار گرفتن در معرض دوربین. اما آنها توسط نمایشگرهای داخل تئاتر ، مشابه فیلم هنگام قرار گرفتن در معرض نور از دیافراگم دوربین. “

READ  برخی از راه‌های کسل‌کننده برای خرج کردن پول زیاد هنگام ساخت و ساز منظره (+ آنچه که من یاد گرفتم که ممکن است بخواهید بدانید)

دانشجو: کیتلین مک گرگور
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی


دانشگاه جورج واشنگتن

Farm Stay توسط Salli Mandel

“Farm Stay غذای کم مصرف را از طریق یک عقب نشینی غوطه وری در میدلبورگ ، ویرجینیا ترویج می کند. میهمانان شیوه های کشاورزی پایدار را یاد می گیرند و مسیر تولید از کاشت تا پخت و پز تا غذا را دنبال می کنند. چرخه زندگی از خانه اصلی شروع می شود ، جایی که اتاق های مهمان دنج بازدید کنندگان را گهواره می کنند سفر خود را آغاز کنند.

“همانطور که یک گیاه به یک نهال تبدیل می شود ، گاراژ رشد را افزایش می دهد و فرصتی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند تا ایده های جدید را بدست آورند. سرانجام ، هنگامی که گیاه به طور کامل رشد می کند و برداشت می شود ، مهمانان در رستوران غذا می خورند و از جشن لذت می برند. زندگی چرخه زمانی ادامه می یابد که مهمانان بذر دانش را با دیگران بکارند. “

دانشجو: سالی ماندل
مشاور:
کارن جیوکوندا
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک:
sallismandel@gmail.com


دانشگاه جورج واشنگتن

کتابها و فراتر از سیبیل فرانسیس ناتاد

“کتاب و فراتر از آن برای یادگیری ، اجتماعی شدن و احساس اجتماع طراحی شده است. این طرح مفهومی دوگانه از یک کتابفروشی ، کافه و بار است. این برنامه شامل یک مرکز نوشتن برای نویسندگان مشتاق ، فضایی برای گردهمایی ها و یک محل کار مشترک است. .

“در دوران دیجیتال ، وقتی اطلاعات از طریق ضربه انگشت به راحتی قابل دسترسی است و افراد سبک زندگی سریعی دارند ، ایجاد فضایی مناسب است که برای فرد در نظر گرفته می شود تا سرعت خود را کم کند و از مطالعه بی وقفه کتاب لذت ببرد. Books and Beyond بهترین مکان برای غرق شدن در ادبیات و ارتباط با دیگران با علاقه مشابه. “

دانشجو: سیبیل فرانسیس ناتاد
مشاور:
کریستین کارلتون
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک: sibylfrances29@gwu.edu


دانشگاه جورج واشنگتن

RE.turn: مرکز پایان زندگی توسط Grace Poillucci

“RE.turn با هدف استفاده از طراحی برای شروع تغییرات فرهنگی در اطراف مرگ است. به نظر می رسد تجربه ای را ایجاد می کند که به عزاداران اجازه می دهد تا به بهترین روش برای آنها غمگین شوند ، استاندارد یک مراسم سریع را پاک کنند و به سمت روند تازه سازی چند روزه بروند. .

“RE.turn با فراهم آوردن امکاناتی برای اقامت طولانی مدت ، فضایی را ایجاد می کند که در آن دوستان و خانواده بتوانند دور هم جمع شوند ، غمگین شوند و زندگی را به غنیمت بکشند. به نظر می رسد پاسخ دهد: معماری برای ایجاد تغییر فرهنگ توده ای چه قدرتی دارد؟ آیا طراحی توانایی کاهش لکه طولانی مدت پیرامون مرگ و عزاداری در ایالات متحده؟ “

READ  مجموعه Elsie به کاردستی کبک + منابع محلی افتخار می کند

دانشجو: گریس پولوچی
مشاور:
کارن جیوکوندا
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک:
gracepoillucci@gwu.edu


دانشگاه جورج واشنگتن

خیابان 14 و U توسط مورگان ریچمایر

“با الهام از پارک های چشمگیر DC و فرهنگ پر جنب و جوش خیابانی ، خیابان 14th & U Street یک پارک عمومی سرپوشیده است. با پارکینگ دوچرخه ، کمدهای کوتاه مدت ، سرویس های بهداشتی و صندلی های مختلف ثابت و فیکس نشده ، پارک داخلی برای پیاده سنگین و ترافیک دوچرخه سوار.

“در طبقه اول ، منطقه منابع کاربران را مستقر کرده و آنها را به سمت برنامه کاربردی سوق می دهد. از طریق فضای دهلیز متصل شده ، طبقه دوم دو برابر فضای اجتماع قابل ذخیره سازی و طبقه نشیمن اجتماعی است. سرانجام ، طبقه سوم بیشترین حذف از طبقه انرژی خیابان ، شامل زندگی آرام گیاه و صندلی پاسیو. “

دانشجو: مورگان ریچمایر
مشاور:
کارن جیوکوندا
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک:
mvrichme@me.com


دانشگاه جورج واشنگتن

خوابگاه حیوانات توسط Alaina Willard

“خوابگاه حیوانات یک پناهگاه متمرکز بر کمک به بهبود نرخ فرزندخواندگی با ارائه یک محیط امن و متمرکز بر سلامتی است که برای افزایش ارتباطات بین جامعه ، افراد ، کارکنان پناهگاه و حیوانات طراحی شده است.

“از طریق مفهوم وحدت ، حیوانات حیوانات شامل عناصر طراحی داخلی و خارجی است که تعامل طبیعی بین حیوان خانگی و صاحب بالقوه را تشویق می کند و ارتباطی را با محله ایجاد می کند ، و یک خروجی مثبت برای ساکنان ، صاحبان مشاغل و مصرف کنندگان ایجاد می کند.

“یک هسته شیشه ای مرکزی عمودی ساختمان را یکپارچه می کند ، نور طبیعی را فراهم می کند که برای رفاه حیوانات حیاتی است و احساس گشودگی ، آزادی و شفافیت را ایجاد می کند.”

دانشجو: آلینا ویلارد
مشاور:
کریستین کارلتون
دوره:
استودیو 5 – در مقطع کارشناسی
پست الکترونیک:
awillard@gwu.edu


محتوای مشارکت

این نمایش مدرسه همکاری بین Dezeen و مدرسه هنر و طراحی Corcoran در دانشگاه جورج واشنگتن است. درباره مطالب مشارکت Dezeen در اینجا بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید