ما به بررسی سال 2021 خود با نگاهی به 10 جالب‌ترین فضای داخلی اداری در این سال ادامه می‌دهیم، از جمله یک فضای کاری که به عنوان یک بار شراب و یک دفتر در یک آزمایشگاه پزشکی سابق دهه 1960 عمل می‌کند.دارای وسایل چوبی تیره است
عکس توسط Joakim Johansson است

آتلیه سامسن، سوئد، توسط استودیو طراحی نوت

استودیوی طراحی نوت مستقر در استکهلم، دفتری را برای شرکت مشاوره فناوری دیجیتال سوئدی سامسن طراحی کرد تا به عنوان یک بار شراب – فضای مورد علاقه کارمندان برای کار در صورت درخواست Note- طراحی شود.

در پاسخ به این درخواست، نوت یک نوار شراب اداری ایجاد کرد که دارای یک میز بزرگ مشترک و یک بار با چهارپایه، میز کافه و نیمکت‌های روکش سفارشی است. از مواد طبیعی مانند چوب و سنگ برای ایجاد فضایی استفاده شد که افراد هم بتوانند در آن کار کنند و هم در آن معاشرت کنند.

درباره آتلیه سامسن بیشتر بدانید ›


پانل های سقف آکوستیک دایره ای
عکس توسط Hannelore Veelaert است

AEtelier، بلژیک، توسط استودیو آنتون هندریک دنیس

یک ساختمان اداری صنعتی در بلژیک با رنگ های اشباع شده توسط استودیو آنتون هندریک دنیس درهمکاری با معماران سنگ برای ایجاد یک “پیچش معاصر در مدرنیسم”.

این دفتر که برای یک شرکت فناوری اطلاعات طراحی شده است، دارای دیوارهای آبی تیره و موکت‌های آبی است که با رنگ‌های نارنجی گرمی که برای قسمت‌های نشیمن و آشپزخانه استفاده می‌شود، جبران می‌شود. رنگ‌های خاموش‌تر برای اتاق‌های جلسه شرکت استفاده شد تا حس آرامش بخشی به آن‌ها بدهد.

درباره AEtelier بیشتر بدانید ›


داخلی دفتر خانواده Tesselschade در آمستردام توسط Framework
عکس توسط Kasia Gatkowska است

دفتر خانواده آمستردام، هلند، توسط Framework

READ  5 نکته طراحی که باید در هنگام طراحی برای یک کودک (یا بزرگسال) با ADD/ADHD ... از یک طراح/مجوز ازدواج و خانواده درمانگر در نظر داشته باشید

این فضای کاری برای یک کسب‌وکار خانوادگی در آمستردام با مبلمان و آثار هنری مجسمه‌ای پر شده است و در نتیجه دفتری به وجود آمده است که «محیط آرام یک گالری هنری» را دارد.

دیوارهای چوبی بلوط با کف چوبی اصلی ساختمان اداری دهه 1910 مطابقت دارند. مبلمان قدیمی و یک میز برنجی سفارشی به فضای مجلل می بخشد که شامل چهار دفتر خصوصی است.

درباره دفتر خانواده آمستردام بیشتر بدانید ›


مبلمان فوق العاده چوبی در Pangea با همکاری Snøhetta برای گاراژ دیجیتال
عکس توسط Nacasa & Partners است

Pangaea، ژاپن، توسط Snøhetta

استودیوی نروژی Snøhetta فضای داخلی را برای فضای همکاری شرکت فناوری ژاپنی Digital Garage در توکیو طراحی کرده است، از جمله نوارهای چوبی موج دار که به عنوان سطوح میز و صندلی عمل می کنند.

“سوپر مبلمان” در کل فضا منحنی است و از سدر معطر ژاپنی ساخته شده است. کفپوش تیره، صندلی و چهارپایه و 534 لامپ معلق طراحی داخلی فضای اداری را کامل می کند.

درباره Pangea بیشتر بدانید ›


یک میز اداری در برج اسمیتسون
عکس از لورنزو زاندری است

دفتر برج اسمیتسون، انگلستان، توسط DSDHA

یک دفتر مالی در برج اسمیتسون که به تازگی بازسازی شده است، توسط آلیسون و پیتر اسمیتسون در اوایل دهه 1960 طراحی شده بود، توسط ConForm Architects یک فضای داخلی “خانگی” داده شد.

تمرین مستقر در لندن، فضا را به هشت منطقه تقسیم کرد تا یک فضای داخلی اداری مینیمالیستی ایجاد کند که دارای پارتیشن‌هایی است که با ستون‌های نما محیطی هماهنگ هستند.

درباره دفتر برج اسمیتسون بیشتر بدانید ›


دفتر با فضای داخلی شبکه ای در آمستردام
عکس از لورنزو زاندری است

دفتر آمستردام، هلند، توسط Beyond Space

استودیوی طراحی Beyond Space از یک سیستم شبکه رنگارنگ برای ایجاد یک فضای داخلی اداری انعطاف پذیر برای یک شرکت امنیتی در آمستردام استفاده کرد.

READ  Method Architecture استودیوی هیوستون را با نقاشی های دیواری پر جنب و جوش دارد

شبکه آلومینیومی پر جنب و جوش را می توان از بین برد و جابه جا کرد، مانند دیوارهای دفتر، و به مشتری اجازه می دهد فضای درون آن را سازماندهی و دوباره پیکربندی کند. رنگ های زرد، صورتی و سبز رنگ های برجسته ای را به فضای داخلی اداری که در غیر این صورت سفید است اضافه می کند.

درباره دفتر آمستردام بیشتر بدانید ›


کارگاه هنرمندان با کفپوش چوبی در خانه سنتی ژاپنی که توسط شرکت DDAA به دفتر تبدیل شده است
عکس توسط کنتا هاسگاوا است

دفتر Maruhiro، ژاپن، توسط DDAA Inc

یک خانه 86 ساله در استان ناکازاکی ژاپن توسط استودیوی معماری و طراحی DDAA Inc به دفتری برای برند سرامیک Maruhiro تبدیل شد که تغییرات جزئی در فضای داخلی ایجاد کرد.

کف تاتامی با بتن تعویض شد تا در برابر سایش صندلی های اداری مقاومت کند و دیوار با تخته سه لا لاوان پوشیده شده بود. یک میز عمومی با روکش شیشه ای در مرکز اتاق قرار دارد.

درباره دفتر Maruhiro بیشتر بدانید ›


دفتر کار با پانل های چوبی در تگزاس
عکس از کیسی دان است

دفتر طراحی، ایالات متحده، توسط Clayton Korte

شرکت تگزاس Clayton Korte یک ساختمان اداری دهه 1960 در آستین را بازسازی کرد که دفتر خود استودیو و دفتر یک معمار منظر را در خود جای داده است.

این استودیو پنجره‌های بزرگ‌تر و دیوارهای محیطی داخلی را با نمد صنعتی اضافه کرد تا بتوان از آن‌ها برای تخته‌های چوبی استفاده کرد.

یک راه پله جدید با بند فولادی، اتصالات جوشی آشکار و آج‌های بلوط در مرکز فضا قرار گرفته است، در حالی که صفحات چوبی و گیاهان سبز فراوان به فضا حسی خانگی می‌دهند.

درباره دفتر طراحی بیشتر بدانید ›


فضای داخلی پر از گیاه سیتی بانک سنگاپور
عکس از KHOOGJ است

سیتی بانک سنگاپور، سنگاپور، توسط وزارت طراحی

READ  برنارد دوبوآ هتل Canal Saint-Martin را طراحی می کند تا احساس کند "دور از پاریس" است.

این مرکز مدیریت ثروت برای سیتی بانک سنگاپور، که دارای دفاتر و اتاق های جلسات است، توسط وزارت طراحی به عنوان یک “هنرستان بانکی” در نظر گرفته شد.

این استودیو گفت، هدف ایجاد فضایی بود که به نظر می رسد همه چیز به شیوه ای طبیعی و پایدار شکوفا شود و از غلاف های باغ به عنوان جایگزینی برای اتاق های ملاقات سنتی استفاده شود.

گیاهانی که برای فضای داخلی سرسبز انتخاب می شوند عبارتند از: نخل فوفل، نخل سالنی و آروم با برگ های بزرگ.

درباره سیتی بانک سنگاپور بیشتر بدانید ›


خیابان فیتزروی برای Derwent London توسط dMFK
عکس از جک هاب هاوس است

دفتر Fitzrovia، انگلستان، توسط dMFK Architects

یک آزمایشگاه پزشکی اواسط قرن در مرکز لندن توسط معماران dMFK به یک فضای اداری انعطاف پذیر تبدیل شد. این استودیو از نازک کاری بلوط دودی استفاده کرد و یک راه پله بتنی بازسازی شده برای ایجاد دفتری با احساسی مجلل و در عین حال آرام اضافه کرد.

مبلمان سوئیسی و دانمارکی و چراغ‌های قدیمی به تاریخ ساختمان دهه 1960، واقع در محله فیتزرویا شهر، اشاره می‌کنند. همچنین دارای قفسه های باز برای تقسیم فضا است.

درباره دفتر Fitzrovia بیشتر بدانید ›

دیدگاهتان را بنویسید