اول از همه روز مارتین لوتر کینگ جونیور مبارک! ما فکر کردیم یک راه خوب برای شروع روز خود (حداقل در حوزه طراحی) صحبت در مورد برخی از اخبار طراحی فوق العاده است. این داستان‌ها کمی شخصی‌تر از پست‌های خبری طراحی قبلی هستند، زیرا بیشتر آنها شامل دوستان عزیز می‌شوند. بنابراین اساسا نوع مورد علاقه ما از اخبار. پس بیایید با یک آلوم EHD وارد شویم…

مجموعه جدید لولو و جورجیا جینی

از امیلی: از دیدن من یک انفجار جدی از شادی (و غرور) دریافت می کنم جینی روی جلد کاتالوگ ها و وب سایت هایی که مانند یک نیروی جدی در این دنیای طراحی ظاهر می شوند. اگر نمی دانید جینی به مدت 5 سال به عنوان دست راست و طراح اصلی من برای من کار کرده است. من فقط به او اهمیت می دهم و خیلی دوستش دارم. او بسیار با استعداد و بسیار دوست داشتنی (عالی، سرگرم کننده) است و آن روزهای اولیه من، جینی، برادی و سارا زمان متفاوتی برای EHD بود (من بچه داشتم، اولین استودیو در ایگل راک، طراحی های زیادی داشت. مشتریان و غیره). به هر حال، در مورد من بس است، مجموعه جینی خیلی زیباست (جس دارد یکی از مبل هایش)، راحت، ظریف، و می تواند با بسیاری از سبک ها ترکیب شود. بسیار کلاسیک با کمی هوس مدرن، مانند جینی. تبریک، دوست!

بوفه

من به طور جدی در نظر دارم این بوفه برای اتاق آفتاب ما: در اصل من به سیاهی فکر نمی کردم، اما تا حدی عالی است و من دوست دارم که توسط او باشد، که عنصر احساسی مورد نظر من را به ارمغان می آورد.

اجاره مجدد

دختر ما قراره روی کابل باشه عزیزم! درست است! منتی EHD، کیانا بوون، یک نمایش طراحی عالی را فیلمبرداری کرد که به تغییر املاک اجاره ای کمک می کند. به عنوان یک اجاره‌کننده، این نمایش به من احساس قدرت بیشتری داد (که می‌تواند خطرناک باشد). به علاوه طراحی او زیبا است! اکنون برنامه او در Discovery+ پخش می شود، اما ما بسیار هیجان زده هستیم که آن را در کانال شبکه Magnolia نیز قرار دهیم!

فضاهای مشکل

با استعدادهای وحشی فریحا نصیر همچنین یک برنامه جدید عالی در Magnolia به نام دارد فضاهای مشکل جایی که مهارت‌های قاتل او، فضای مشکل مردم را تغییر می‌دهد. همه ما یکی داریم، درسته؟ من عاشق پیش فرض این نمایش هستم و نمی توانم صبر کنم تا تمام قسمت ها را بررسی کنم.

READ  The Link Up: بالش جدید مورد علاقه Em، جوراب شلواری که لباس های Mal را تقویت کرده است، و برخی از محصولات عالی برای موهای چرب

زندگی وحشی نوشته هیلتون کارتر

هیلتون چنین استعداد خاصی است مهارت های طراحی و دانش گیاهی او بی نظیر است! منظورم این است که این چهارمین کتاب اوست. همه آنها زیبا و آموزنده هستند، بنابراین پیش خرید کنید زندگی وحشی (محلی و هدف) اکنون او دوباره در فهرست پرفروش ترین های نیویورک قرار می گیرد. در 28 مارس منتشر می شود که سریعتر از آنچه فکر می کنید ظاهر می شود!

این عکسا خیره کننده نیستن؟؟

داخل، در خانه با طراحان بزرگ

از مالوری: من کاملاً شیفته این کتاب طراحی هستم (محلی و هدف) – در خانه های طراحان مهم و عالی قدم می زند و در مورد هر یک توضیح مختصری می دهد. در آنها طراحانی از سراسر جهان حضور دارند و دیدن فضاهای چنین خلاقان با استعدادی بسیار سرگرم کننده است. من عاشق دیدن خانه های طراحان هستم زیرا چیزهای زیادی در مورد آنها و نحوه آزمایش و خلق آنها در زمین های بازی خود می گوید. نمی توان آن را به اندازه کافی توصیه کرد.

هنر فوق العاده بزرگ توسط The Poster Club

باشگاه پوستر یکی از فروشگاه های آنلاین هنر من برای هنر مقرون به صرفه اما عالی است. شما ممکن است از عنوان این کتاب دریافت کرده باشید که آنها چاپ می فروشند، اما اجازه دهید به شما بگویم که آنها با کیفیت هستند. بنابراین وقتی تبلیغی را در اینستاگرام دیدم که می‌گفت اکنون چاپ‌های بزرگ ارائه می‌دهند، بسیار متعجب شدم! بر کسی پوشیده نیست که یافتن چاپ های مقرون به صرفه واقعا بزرگ یک شاهکار است، بنابراین داشتن این گزینه بهترین است. در اینجا یک پست کامل در مورد چاپ های هنری بزرگ و مقرون به صرفه نوشته شده است.

خط شماره 07

دیدن! من حتی یکی از چاپ های آنها را داشتم (و هنوز دارم) که در ابتدا در آخرین اتاق نشیمنم استفاده کردم. فک کنم وارونه گذاشتم؟؟ به هر حال من آن را دوست دارم و سعی کردم با یک قاب بزرگتر آن را بزرگتر نشان دهم. من همچنان بر ظاهر آن ایستاده ام، اما داشتن یک گزینه حتی بزرگتر عالی خواهد بود.

READ  جیمز شاو پای جامبو را در فروشگاه کامپر لندن نصب می کند

توگو | دادگاه

در اینجا دو گزینه زیبای دیگر وجود دارد که در آن اندازه بسیار بزرگ وجود دارد.

تغییر دکوراسیون حمام Rasida

طراحی و عکس توسط بانک های راشیدا

خوب، او این کار را دوباره انجام داد! یکی دیگر از بازسازی های زیبا که کلاسیک و در عین حال مدرن با کمی بدخلقی است. من واقعاً لحن طبیعی و شخصیت غرور شناور او را که با آن سنگ زیبا مخلوط شده است دوست دارم. همچنین، به آن دیوارکوب نگاه کنید!

هنگامی که من در مورد عکس فاش شده او نظر دادم و به او تبریک گفتم، او در پاسخ گفت که از دیدن اینکه ما طاقچه های دوتایی را یک روند طراحی حمام 2023 می نامیم خوشحال است! آیا کسی تعجب می کند که رشیدا اگر جلوتر از روندها نباشد، در حال است؟ من نه 🙂 سر به اینستاگرام رشیده برای عکس های بیشتر

فرش های جدید از پس زمینه

از طریق پس زمینه

شاید بدانی پس زمینه به عنوان یک شرکت رنگ، اما آنها همچنین دارای کاغذ دیواری باورنکردنی هستند (من واقعاً دوست دارم این یکی) و حالا به قالیچه ها منشعب می شوند! مجموعه Charlap Hyman & Herrero از نمادهای طالع بینی، اشکال حیوانات الهام گرفته شده از الکساندر کالدر و ضرب المثل های لاتین الهام گرفته شده است و چنین بیانیه ای باورنکردنی را در فضای مناسب بیان می کند. آنها فرش های سنتی شما نیستند و به همین دلیل بسیار خاص هستند 🙂

فرش سرپینته | فرش اخترشناسی | قالیچه کیمان

همانطور که در عکس بالا می بینید، مار و تمساح (؟) خیلی باحال به نظر می رسند!! من واقعاً آن‌ها را انجام می‌دهم، اما فرش زودیاک در وسط آن برای یک گزینه جالب و در عین حال کاربردی‌تر عالی است.

مجموعه جدید زیو و پسران با میتزی

از طریق میزی

خوب، پس می دانم که این یک طعنه است، اما می خواستم مطمئن شوم که همه ما آگاه هستیم! من همه را دوست داشته ام میتزی سیoللآبس و واقعا نمی توانم برای این یکی هفته آینده صبر کنم.

محصولات جدید بزرگ هدف

استودیو مک گی

همانطور که اواخر این هفته خواهید دید، Studio McGee x Target مدام مبلمان و دکورهای باورنکردنی را تولید می کند! بنابراین، در حالی که این یک مجموعه رسمی نیست، در اینجا برخی از آیتم‌های جدیدی که واقعاً دوستشان داریم آورده شده است…

READ  10 حلقه برتر اینستاگرام در سال 2023 و شماره 1 ویروسی ترین ویدیوی ما است

صندلی لهجه عقب هلی اسلینگ | آینه رویه منحنی فلزی | گلدان مدرن سرامیکی بافت

صندلی به همان اندازه که زیباست راحت به نظر می رسد – بسیار! تن ها و مواد عالی هستند. و حالا جایی برای آن ندارم اما آن آینه را خیلی دوست دارم. سپس آن گلدان واقعا فوق العاده است. شکل جالب است، بافت زیبا است و فقط 25 دلار است (همچنین 10 اینچ در 8 اینچ است)

چراغ رومیزی سرامیکی با دستگیره | ورنون عثمانی | عثمانی روکش دار هون استون با پاهای توپی

اوه، آن لامپ زیباترین و یکی دیگر از مواردی است که می خواهم فوراً بخرم. و این مدفوع مخملی چقدر شیک است؟؟ یک عثمانی کامل اما من همچنین احساس می کنم که می تواند یک نیمکت روشویی عالی باشد. در نهایت، پای عثمانی خاکستری همه چیز است. 10/10.

جونگالو

همه آب و هوا راتن غلاف

همه چیز را متوقف کنید و به جزئیات توپ راه راه زرد در بالای این صندلی نگاه کنید! نمی‌توانم شروع کنم به توصیف چقدر شادی برای من. من می‌خواهم این «صندلی» برای سال 2023 باشد صندلی تخم مرغی چند سال پیش بود چطور وقتی به این صندلی نگاه می کنی لبخند نزنی ؟؟

خوب دوستان، امیدوارم از این جشن طراحی کوچک لذت برده باشید و امیدوارم روزهای خوبی را سپری کرده باشید.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: از طریق لولو و گرجستان

پست 10 داستان خبری طراحی هیجان انگیز که در سال 2023 آغاز می شوند (و همچنین به قلب ما نزدیک می شوند) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید