به یکی دیگر از بخش های وبلاگ “در کتاب ساخته شد اما به نوعی قطع شد” خوش آمدید – به ویژه در مورد “قانون شکنان” حمام. این در مورد آن خلاقانی است که می گویند: «آره، ما می دانیم که چه هستیم فرض می شود هنگام طراحی حمام انجام دهند» و سپس هر کاری که می خواستند انجام دادند و آن را از پارک بیرون انداختند. آنها به طور جدی الهام بخش هستند. بنابراین امروز تعدادی از عکس‌های موجود در کتاب توسط این خلاقان را به شما نشان می‌دهم (اگر از این نوع پست‌ها خوشتان می‌آید نظر دهید!). اما من به طور خاص در مورد “قوانینی” می نویسم که شکسته شده اند – برای کمک به الهام بخشیدن و توانمندسازی شما برای شکستن قوانین، در صورتی که برای آن احساس می کنید. صادقانه می گویم که قانون شکنی، وقتی صحبت از پرداخت های دائمی (کاشی، کفپوش، قطعات سفارشی) به میان می آید، من را بسیار عصبی می کند و بسیار بیشتر از آنچه که آرزو می کردم، مهار می شوم. بنابراین دیدن اتاق‌هایی مانند این، که ثابت می‌کند ریسک‌ها بسیار ارزشش را دارند، چیزی است که برای به دست آوردن شجاعت به آن نیاز دارم.

طراحی شده توسط جمعی ویلیام هانتر | استایل توسط ولیندا هلن، اریک کنت استالبرگ، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp

ویلیام هانتر کار در سراسر کتاب است. آن خانه ای را که برای فروش در ایگل راک، کالیفرنیا برگزار کردیم، به خاطر دارید؟ خوب، دلیلی که ما با این کار موافقت کردیم (فراتر از کارهای نمونه کار بزرگ) این بود که دوربین هایمان را به قانون شکنی او برسانیم زیرا خوب بود. این حمام سالن آنها در یک خانه ییلاقی قدیمی است. او در یک سینک ابزار خانگی (بسیار درشت) غرق شد و سپس ساده‌ترین و در عین حال نابغه‌ترین حرکت در اینجا آویزان کردن آینه سه تایی قدیمی بر روی آینه‌ای نصب شده است. در نهایت، او یک دستگیره برش مدرن تری برای روشویی که فکر می کنم انجام داد، با این امید که بیشتر به فضا اضافه نکند و آن را ساکت نگه دارد. بنابراین ما سبک‌های غیرمحتملی داریم که با هم ترکیب شده‌اند، دکور هیجان‌انگیز و سینک بزرگ. من فقط آن را دوست دارم.

طراحی توسط کوربت تاک | استایل شده توسط ولیندا هلن، اریک کنت استالبرگ، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp

این حمام بهترین دوست من است و آجیل است. بهترین حرکت او معلق کردن آینه در مقابل پنجره نامتقارن است – بنابراین فضا را متعادل می کند. همچنین، هنگام آماده شدن در صبح، در مورد نور طبیعی عالی صحبت کنید.

READ  کاترین نیومن دیزاین خانه های لوکس را طراحی می کند

یک فرد کمتر ریسک گریز ممکن است روشویی را روی دیوار در سمت راست قرار داده باشد، روشویی را کوچکتر کرده باشد (درخت)، یا شاید پنجره را کوتاهتر کرده باشد به طوری که آینه مانند آینه سمت راست به دیوار متصل شود. همه گزینه‌های غم‌انگیز/اشتباه به نظر می‌رسند، پس از دیدن اینکه چقدر کاملاً باورنکردنی به نظر می‌رسد.

طراحی شده توسط جمعی ویلیام هانتر | استایل شده توسط ولیندا هلن، اریک کنت استالبرگ، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp

این حمام از شلیک بازکن است – دوباره کنار ویلیام هانتر: اجازه دهید من ادامه دهم و تمام قوانین شکسته شده را صدا کنم:
1. یک غرور مضاعف نیست – غصه بله، این حمام اصلی است و او یک سینک و فضای روی میز را در خارج از مرکز انتخاب کرد، در حالی که دو سینک کوچک یا حتی یک سینک را در مرکز قرار داد.
2. آینه کف تا سقف پشت روشویی – من تقریباً این حرکت را برای حمام اولیه خود دزدیدم و به نوعی پشیمان هستم که در حال حاضر آن را انجام ندادم. اما برایان و آن فکر می کردند که برای خانه ما بسیار معاصر است (من هنوز اینطور فکر نمی کنم). اما پسر عالی به نظر می رسد.
3. سقف کاشی کاری شده – خیلی بیمار. این تا حدی بسیار عالی است زیرا قوسی شکل است و اگر یک خط سقف واضح وجود داشت ممکن است تأثیر مشابهی نداشته باشد. با قوس دادن به سقف، کاشی کاری روی آن، و بالا بردن آینه تا قوس – این حس فوق العاده از فضا را ایجاد می کند. ویلیام یک معمار است اگر نتوانید بگویید. من پیشنهاد کاشی کاری سقف حمام خود را دادم و آنها برای انجام این کار فقط 5000 دلار اضافی را برای کار کاشی پیشنهاد کردند، بنابراین ما انصراف دادیم. نکته مهم: هر کاری که روی سقف انجام شود زمان زیادی طول می کشد و بنابراین از نظر هزینه نیروی کار بسیار گران تر است.
4. طاقچه های کناری و دیوارکوب های کناری – لحظه ای قانون شکن نیست، اما من فقط می خواهم آن جزئیاتی را بیان کنم که نمای آینه را بدون مانع نگه می دارد و احتمالاً نور غرور کافی ایجاد می کند.
5. همچنین لطفا به پای مبلمان درشت روی روشویی توجه کنید. من آن را خیلی دوست دارم.

طراحی شده توسط پروژه m plus | استایل شده توسط ولیندا هلن و امیلی ادیت بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp

کلئو مورنان از پروژه ام پلاس ADU کوچک خود را با یک اتاق توالت جداگانه (WC) طراحی کردند – درب کشویی برای پوشاندن اتاق دوش یا اتاق توالت. حداقل یکی همیشه لو می رود! اما آنها به قدری جالب به نظر می رسند که فقط به جلوه های بصری فضای کوچک می افزاید و باعث می شود احساس بزرگی داشته باشد. همه چیز به نمایش گذاشته شده است که قطعاً قانون “پنهان کردن توالت” را که بسیار عالی است، زیر پا می گذارد. لطفاً توجه داشته باشید که چراغ‌های طناب دیوانه روی توالت آویزان است. دوستش دارم.

READ  دانش آموزان ژنو از فرم زن برای طراحی مجدد نوار شیر Clockwork Orange استفاده می کنند
طراحی شده توسط بن مدانسکی | استایل شده توسط ولیندا هلن و اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

صحبت از نمایش حمام ها، بن مدانسکی، سرامیک کار نابغه، حمام مفهومی بسیار باز دارد. دیوارها؟ چه کسی به آنها نیاز دارد. من فکر می‌کنم ظاهر توالت شناور او روی دیوار پونی تا دوشش فوق‌العاده جالب به نظر می‌رسد. همچنین، چقدر جالب است که حمام فقط به فضای بیرون باز شود؟ من و برایان برای گرم ماندن دوش می گیریم، اما فقط می توانم تصور کنم که دوش گرفتن در یک روز گرم تابستانی لس آنجلس چقدر عالی است.

طراحی شده توسط åsom خانه | استایل شده توسط ولیندا هلن، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp

دوست من، آنی از آsom خانه دیوار اتاق خواب خود را برای دیواری باریک که نور را فراهم می کند، لحظه ای معماری ایجاد می کند و این دو فضا را به هم متصل می کند، پیش کشیده است.

طراحی شده توسط åsom خانه | استایل شده توسط ولیندا هلن، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp

این حمام پودر دوست من است خانه آنی و همانطور که احتمالاً می توانید بگویید خانم کاشی طرح دار خود را دوست دارد. من برای آن اینجا هستم! اما چیزی که در مورد این ترکیب کاشی خاص و “قاعده شکن” است این است که او از دو الگوی برجسته در یک حمام استفاده کرده است. من همیشه موعظه می کنم که وسایل دائمی شما را ایمن نگه دارید (مانند کاشی) و در مورد دکور ریسک کنید. خوب، اگر شما کسی هستید که واقعاً الگو را دوست دارید و می‌خواهید از نظر طراحی «به آن عمل کنید»، آنی در مقابل این توصیه بسیار خوب است. این دو به ویژه خوب کار می کنند زیرا در یک پالت رنگ قرار دارند اما از نظر الگوی به اندازه کافی متفاوت هستند که از نظر بصری با هم ترکیب نمی شوند. خیلی باحاله

اوه و آن سنگ آبی تیره را بررسی کنید! چنین خطری و بسیار خوب است.

طراحی شده توسط جمعی ویلیام هانتر | استایل شده توسط ولیندا هلن، اریک کنت استالبرگ، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp

کفپوش چوبی در حمام قطعاً معمول نیست زیرا می دانید که آب است. با اضافه کردن یک وان پنجه ای آن را یک درجه بالا ببرید. اما مرد، خیلی زیباست و خیلی کلاسیک به نظر می رسد. احتمالاً گزینه مناسبی برای حمام بچه‌ها نیست، اما جدای از آن، من طرفدار زیادی هستم. این یکی دیگر است ویلیام هانتر طراحی بنابراین جای تعجب نیست که عالی و مخاطره آمیز است 🙂

READ  رونمایی از اتاق نشیمن خانه مزرعه ای که بسیار پیش بینی شده بود - بیایید وارد آن شویم:) + نگاه کنید! مامان! من در یوتیوب هستم!
طراحی شده توسط سارا رافین کوستلو | استایل شده توسط ولیندا هلن و اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

آیا آینه ای بر روی روشویی نیست؟ وقتی یک پنجره زیبا مانند این دارید، چرا از آن لذت نبرید و فقط یک آینه را در کنار آن قرار دهید. من آن را دوست دارم سارا رافین کاستلو انتخاب کرد که یک آینه بلند بگذارد تا هرکسی که از حمام استفاده می کند بتواند لباس خود را نیز بررسی کند. اساساً لازم نیست که روشویی خود را به دیوار بچسبانید تا فقط یک آینه بالای آن داشته باشید. قوانین را بشکنید.

طراحی و طراحی شده توسط امیلی ادیت بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp

اکنون، این از نظر فنی یک “قاعده شکسته شده” نیست، اما یک ایده خارج از جعبه است که تقریباً هر کسی (صاحب خانه یا اجاره کننده) می تواند انجام دهد. استاد DIY، امیلی بوزر، تصمیم گرفت فضای ذخیره سازی خود را با اضافه کردن قفسه های جلوی پنجره خود به حداکثر برساند. اگرچه ممکن است نور کمی را مسدود کند، اما بسیار زیبا به نظر می رسد و در صورت کمبود فضای پیشخوان، حمام شما را بسیار کاربردی تر می کند. امتیاز جایزه برای آب کردن در بطری های مشابه 🙂

خب! حالا شما مالک آن هستید. برخی از راه‌های سرگرم‌کننده و قانون‌شکن برای انجام برخی ریسک‌های طراحی اگر در حال بازسازی هستید. هرگز نباید فشاری برای ریسک کردن وجود داشته باشد، مگر اینکه بخواهید، زیرا ممکن است پشیمانی گرانی باشد. اما این می تواند یک پاداش قیمتی نیز باشد:) فقط سعی کنید زیاد استرس نداشته باشید و لذت ببرید (او با خودش زمزمه می کند). xx


اعتبارات تصویر بازکننده: طراحی توسط جمعی ویلیام هانتر | استایل شده توسط ولیندا هلن،
اریک کنت استالبرگ، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس ها توسط سارا لیگوریا-ترامپ

دیدگاهتان را بنویسید