هی مهمانی ها!! مال اینجاست، به وبلاگ برگشته تا خلاصه ای از اتفاقاتی که در اینستاگرام ما می گذرد را به شما ارائه دهیم 🙂 امیدواریم تعطیلات به همه خوش گذشته باشد و برنامه های سرگرم کننده ای برای NYE داشته باشید!! مرد اوه مرد من عاشق این فصل هستم! بسیار خوب، حالا وقت آن است که کمی تامل کنیم، پس بیایید نگاهی به حلقه‌های اینستاگرام خود بیندازیم (از آنجایی که حلقه‌ها در سال 2022 حکمرانی کردند) و نگاهی بیندازیم که کدام یک بهترین عملکرد را داشتند، چرا که نه؟

در شماره 10 ما یکی از قرقره های مورد علاقه شخصی من، حلقه “مقدمه” بازسازی خانه مزرعه را داریم:

10. داستان بازسازی خانه مزرعه ما

ناز درسته؟! به یاد دارم که از امیلی التماس کردم که این صداگذاری را ضبط کند، زیرا می‌دانستم که یک ویدیوی سرگرم‌کننده می‌سازد –– می‌خواستم واقعاً داستان خانه مزرعه را بگویم و چرا آن را بازسازی می‌کنند تا اگر تازه کار EHD بودید و روی آن کلیک می‌کردید، شما کاملا متوجه می‌شوید که چه خبر است. من حتی زمانی که آن ویژگی جدید به همین دلیل ظاهر شد، آن را به صفحه ما پین کردم. فکر می‌کنم کل رنو خانه مزرعه پورتلند را به خوبی خلاصه می‌کند 🙂 حالا به شماره 9 بروید:

9. چگونه یک دیوار گالری شخصی ایجاد کنیم

این یکی از قرقره های مورد علاقه من است – – در واقع یک ویدیوی قدیمی است (فکر می کنم در ابتدا یک IGTV بود) که دوباره آن را در یک حلقه بسته بندی کردیم و من واقعاً از اینکه چطور شد راضی بودم! یادم می آید که برای اولین بار این دیوار گالری را دیدم (از این رونمایی!) و فکر کردم ایده ها بسیار خلاقانه هستند، بنابراین می خواستم آن را به یک ویدیوی آموزشی تبدیل کنم تا مردم بتوانند الهام بگیرند. خوشحالم که این کار به خوبی انجام شد زیرا فقط ثابت می کند که ویدیوهای سریع و سریع می توانند گاهی راحت تر از یک فرم طولانی تر موضوع را به شما منتقل کنند. حالا به سراغ یکی دیگر از افراد قدیمی اما خوب:

8. آویزان کردن پرده ها اشتباه است

این حلقه از یک پست وبلاگی الهام گرفته شده است که ما سال ها پیش نوشتیم که همیشه تأثیر زیادی بر خوانندگان ما داشته است (و همچنان یکی از پست های وبلاگی است که دائماً به آن ارجاع داده می شود چه در داخل و چه در خارج). به طور جدی هر چند، همه شما این پست را دوست دارید! و من کاملاً می توانم دلیل آن را بفهمم. این پر از «باید» و «نباید» است که برای زمانی که می‌خواهید در دنیای ترسناک پرده‌ها حرکت کنید بسیار واضح و مفید هستند (مخصوصاً به این دلیل که باید یک میخ به دیوار بزنید و اغلب اوقات بسیار گران هستند).

7. آشپز خانه مزرعه ما آشکار می شود!

آه در شماره 7 ما اولین خانه مزرعه بزرگ بسیار هیجان انگیز خود را نشان می دهیم، آشپزخانه!! این فضا یک کار عاشقانه بود و همه ما در آن وسواس داریم. کاشی، آن جزیره نجات‌یافته، آن محدوده جذاب… همه‌اش عالی هستند و قبل و بعد از آن بسیار سرگرم‌کننده بود. ما یک دسته از قرقره های آشپزخانه شلیک کردیم تا شاید به زودی چیزهای بیشتری در راه باشد… حالا به شماره شش شیرین ما برویم:

6. حالت دادن به موهای مجعد من

TBT به این ساقه!! ما در این روز از یادگیری نحوه مدل دادن به موهای مجعد بسیار لذت بردیم (و همچنین رایان یک مرتب سازی انجام داد!!!) کل روز فوق العاده بود و من خوشحالم که یک حلقه سرگرم کننده از آن بدست آوردیم که شما بچه ها از آن لذت بردید. بهترین نوع روزها، روزهایی هستند که عکسبرداری سرگرم کننده است و محتوا حتی سرگرم کننده تر است. بعد وقتی خوب اجرا می کنه مثل این یکی دلمون رو میخونه!! اکنون برای 5 مورد برتر (نکته: ممکن است خانه های مزرعه ای سرگرم کننده تر را نشان دهد!!!):

5. پله های نقاشی شده

پله ها برگشته!!! امیلی فقط یه پست روی این پله ها نوشت + نقشه براشون (سلام دونده جدید به زودی)!! اگر کنجکاو هستید که رنگ پس از چند ماه چگونه می ماند، همه اینها در آن پست نیز آمده است. من این قرقره را خیلی دوست دارم، همه این کارها توسط سارا انجام شد، دختر فوق العاده ای که با ما در پورتلند مشغول به کار آزاد بود. اون رو کشت!!

4. The Oddly Satisfying Exterior Primer

امیلی این ویدیو را در استوری ها پست کرد و من حدود 7 بار آن را تماشا کردم تا اینکه بالاخره آن را خاموش کردم… می دانستم که فوراً باید روی شبکه زندگی کند و یک حلقه عالی خواهد بود. این ویدیو بسیار آرامش بخش است و من را کاملاً به یاد نوع قرقره ها می اندازد این حساب پست هایی (که من در تماشای آنها وسواس دارم). دیدن این روند بسیار سرگرم کننده است، به خصوص وقتی که رضایت بخش باشد!! دینگ دینگ دینگ، زمان برای سه نفر برتر:

3. Sunroom Floor Reveal

مشابه آخرین ویدیو، امیلی این را برای من فرستاد و من اینطور گفتم: “آه این یک حلقه سرگرم کننده خواهد بود!” و به اینجا نگاه کنید، شما بچه ها به وضوح موافقید!! نمای کفپوش بسیار سرگرم کننده است، به خصوص زمانی که کاشی پرت و لارسون آنقدر زیبا باشد… منظورم این است که بیا. من هرگز آن حاشیه کاشی را دوست نخواهم داشت. لذیذ. خوب، حالا نایب قهرمان است…

2. جزیره آشپزخانه نجات یافته ما

این چقدر غیر واقعیه؟؟ ما جزیره نجات‌یافته از خانه‌های مزرعه را در این قرقره نشان دادیم، و به یاد دارم که چند تا از این ویدیوها را گرفتم و آنها را به این شکل تبدیل کردم. نمیدونستم قرقره اینطوری منفجر میشه ولی افسوس که اینجا هستیم!! ما می دانیم که شما بچه ها عاشق کلاسیک هستید (و ما هم همینطور) به علاوه ویدیو کوتاه و دقیق است، بنابراین جزیره نجات یافته واقعا می درخشد! و در نقطه برتر ما (لطفاً درام رول)

1. Sunroom قبل و بعد

این سانروم قبل و بعد!!! 3 دلیل اصلی وجود دارد که چرا این کار به خوبی انجام شد: 1. قبل/بعد دیوانه است 2. در روز تولد امیلی پست شده است! 3. این یکی از اولین گوشه های تقریباً “تمام” مزرعه بود که ما نشان دادیم (و بسیار زیبا است). من عاشق تماشای آن هستم و سریع است (که فکر می کنم به ویروسی شدن همه چیز کمک می کند). دنیای حلقه اینستاگرام به قدری وحشی است که بتوان بخشی از آن شد… تقریباً غرب وحشی رسانه های اجتماعی است که ما دوست داریم بیشتر و بیشتر آن را کشف کنیم.

با تشکر از همه برای خواندن و عشق بسیار به شما و خانواده شما در این سال جدید. امیدوارم همه یک NYE و 2023 فوق العاده داشته باشند!! وو ووپ!

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسطتسا نوستاد| از: The Griffith Park Master Bedroom Reveal

پست 10 حلقه برتر اینستاگرام سال (آیا همه آنها را دیدید؟) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

READ  AHMM برای تبدیل دفتر به فضای زندگی مشترک در کنار املاک باربیکن

دیدگاهتان را بنویسید