هو هو هو تعطیلات همگی مبارک!!! امیدوارم اگر جشن می گیرید کریسمس شما فوق العاده بوده باشد و اکنون امیدوارم برنامه های سال نو شما آماده باشد!! پاپ دخترانه مورد علاقه‌تان در رسانه‌های اجتماعی بازگشته است تا از طریق قرقره‌های سرگرم‌کننده‌ای که امسال با هم جمع‌آوری کرده‌ایم صحبت کنیم، آن HIT HARD. مثل اینکه واقعا سخته هشدار اسپویلر، برترین حلقه ما در سال 8.5 میلیون بازدید داشت!! اما باید تا آخرش صبر کنی تا ببینی چیه 😉 خیلی خوبه. بیایید به آن برسیم.

10. کشوهایی در آشپزخانه من که منطقی هستند

با شماره 10 در حال آمدن است و جای تعجب نیست که چرا این یکی خوب عمل کرده است: شما آشپزخانه او را دوست دارید و همچنین دوست دارید ببینید داخل این کابینت های زیبا چه چیزی وجود دارد. این موضوعی است که بعد از مدتی دوباره مطرح خواهد شد (با عرض پوزش برای این همه اسپویل در 10 جمله اول lol). اما این قرقره برای چیدن یک حلقه سرگرم کننده بود (HA PUN INTENDED). روند “چیزهایی در خانه من که فقط منطقی هستند” مدتی است که در حال انجام است، اما من واقعاً می خواستم آن را در داخل کشوهای کابینت آشپزخانه برنامه ریزی شده استراتژیک Em اعمال کنم. و کار کرد. خوشحالم که این یکی را در لیست می بینم. امیدوارم که همه آن را دوست داشته باشید.

9. رفتن به داخل استخر

یو نصب استخر Soake زمان دیوانه کننده ای بود و من بسیار خوشحالم که چنین محتوای شگفت انگیزی را از آن دریافت کردیم. این فقط یک زمان دیوانه کننده بود زیرا یک. باران شدیدی در پورتلند و ب. استخر Soake فوق العاده سنگین بود (مثل نه به شدت نصب استخر معمولی، اما نه شدید). یک جرثقیل درگیر بود و من فقط خوشحالم که توانستیم آن را تایم لپس کنیم (ممنون از امیلی ام!) و آن را برای دیدن همه شما پست کنیم. منظره شگفت انگیزی بود که مطمئناً!!

READ  The Link Up: مجموعه تسلی دهنده ای که امیلی برای اتاق مهمان خانه مزرعه خریداری کرد، چکمه های جفری کمپبل 40 دلاری مالوری، و یک چراغ کف چوبی مقرون به صرفه

8. کابینه پزشکی مخفی

کابینت داروی مخفی چیزی بود که از روزی که در Chief Architect طراحی شد می خواستم درباره آن پست بگذارم (و بله، آن روز آنجا بودم!) این لحظه لحظه ای سرگرم کننده بود. می‌دانستم که تمام عیب‌یابی‌ها و همه چیزهایی که برای مقاوم‌سازی آن کابینت دارو باید طی کنند، بیهوده نیست. هندرسون‌ها برای یک حلقه اینستاگرام، پست وبلاگ و یک زندگی واقعی شگفت‌انگیز زندگی می‌کنند تا بتوانند از این فرار کوچک آبگرم از حمامی که برایشان معنی و مفهوم زیادی داشت، لذت ببرند.

7. خانه کوه قبل و بعد

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه خانه کوهستانی هرگز ناامید کننده نیست. این قبل و بعد خیلی راضی کننده است و واضح است که همه ما سیر نمی شویم. این فقط زیباترین خانه است و چه کسی دوست ندارد اینجا بماند؟ فایده داره در Airbnb برای کسانی که می خواهند بدانند…

6. چیدمان اتاق نشیمن خانه مزرعه

این حلقه از نظر دید فوق العاده خوب عمل کرد اما مهمتر از آن بیش از 4k نظر داشت!؟! بسیار شگفت انگیز است، بسیار خوشحالم که شما بچه ها ورودی را ارائه می دهید – – واقعاً قابل قدردانی است! من قسم می خورم که شما بسیاری از معضلات طراحی را حل کرده اید که شگفت انگیز است و من فقط خوشحالم که همه شما را به عنوان یک جامعه دوست داشتنی دریافت می کنیم. شما بهترین هستید!!! به خاطر شما، Em با بهترین چیدمان ممکن به پایان رسید. XOXO!!

5. خانه رویایی خود را خریدیم

این قرقره واقعاً شما را به سفر می برد. ما آن را ایجاد کردیم زیرا می‌خواستیم نمای «جلوی خانه» را مسخره کنیم و BOY این کار را انجام داد. ماجراجویی رسیدن به این خانه از نقطه A به نقطه B طولانی بود، بنابراین ما همیشه درگیر این بودیم که چگونه همه را همراهی کنیم، زمانی که یک فاش بزرگ وجود داشت که معنی آن چیزی است. این یکی به معنای چیز بزرگی بود و ما فقط خوشحال بودیم که شما را در تمام مدت سواری می کنیم. امیدواریم دوستش داشته باشید!!

READ  هک کارت اعتباری که هزاران دلار برای کیتلین ذخیره کرده است

4. نردبان اتاق و کابینت

اینجاست که آن هشدار اسپویلر قبلی می آید!! ما همیشه می‌دانستیم که داخل کابینت برای شما بسیار مهم است –– اما وقتی به ام گفتم که بر روی این نردبان بنشیند و محتویات کابینت‌های مخفی بالای خود را فاش کند، پاسخ طبیعی این بود: «آهان، این تصادفی است، اما حدس می‌زنم اشکالی ندارد؟ ” سپس وقتی قرقره از راه رسید (ممنون از کیتلین و گرچن!) بلافاصله فهمیدم که عالی است و در بین 5 تای برتر قرار می گیرد!!!

3. ابعاد آشپزخانه

Em این ایده را داشت که تمام ابعاد آشپزخانه خود را طراحی کند، بنابراین اگر کسی از نظر فنی می خواست آن را بازسازی کند، می توانست. یا اگر کسی آشپزخانه را از ابتدا بازسازی می‌کرد، می‌توانست تصوری از ارتفاع قفسه یا فاصله بین اجاق گاز و جزیره داشته باشد. خب، ما در ابتدا فکر می‌کردیم که این برای طراحان واقعی طراحی بسیار مناسب است. تعداد زیادی از افراد طراحی (همان) یا ب. این محتوا واقعا برای همه بود.

2. پوشش استخر را خیس کنید

Soake Pool دوباره در این لیست قرار گرفت!! در صورتی که نمی دانید استخر Soake یک استخر شنای کوچک است، اما می تواند گرم شود تا یک جکوزی باشد! ما این شانس را داشتیم که در تابستان امسال در آن شنا کنیم و BOY این یک انفجار بود. فضای بسیار کمتری را اشغال می کند (که ایده آل بود زیرا عمدتاً برای تابستان ها در پورتلند استفاده می شود و بقیه زمان ها با این پوشش روی آن خنک می شود) و همچنین مقرون به صرفه تر است زیرا یک استخر کوچک آماده است و نه. از یک سفارشی بزرگ کشویی و خاموش شدن روکش قطعا به طرز عجیبی رضایت بخش است، بنابراین منطقی است که چرا این قرقره اینقدر خوب عمل می کند. من فقط در حین نوشتن 3 بار آن را تماشا کردم 🙂

READ  برای متقاعد کردن بچه‌هایم که هنوز «سرگرم و باحال» هستم و چند ایده مقرون‌به‌صرفه برای اتاق‌های کودکان که همه ما از آن هیجان‌زده هستیم

حالا برای فینال بزرگ…

1. طرح بندی ماشین ظرفشویی به کشو ظرف – 8.5 میلیون مشاهده!

کاهونای بزرگ!!! این قرقره کاملاً سخت تر از آن چیزی که ما می توانستیم پیش بینی کنیم خرد شد! همانطور که قبلاً گفتم، شما بچه ها عاشق آشپزخانه هستید و دیدن آنچه در داخل این کشوهای زیبا وجود دارد و این طرح کشوی ماشین ظرفشویی به ظرف کاملاً نابغه است. Em مشابه این کار را در خانه کوهستانی انجام داد تا بچه ها به راحتی بشقاب ها و کاسه ها را بگیرند (و همچنین بشقاب ها و کاسه های خود را کنار بگذارند) و سیستم میخ در داخل این کشوها معجزه می کند. واضح است، شما بچه ها فکر می کنید که این هوشمندانه و سرگرم کننده و جالب است!! 8.5 میل هجری قمری!!! از همه شما برای حمایت و حضورتان متشکرم!

پس این تمام چیزی است که ما برای قرقره ها داریم!! امیدوارم همه شما دوست داشتنی ترین روز و بقیه فصل تعطیلات خود را داشته باشید!! در اینجا به یک سال 2024 باورنکردنی است!!!

دیدگاهتان را بنویسید